• Telenovela

Duna: Část druhá (2024)

Bylo to cely nejaky moc arabsky... a nijaky... ne ze bych to nazval primo sr*ckou ale 8. misto v hodnoceni by si zaslouzil spis Arrival... jednicka ve me nechala vic

Oppenheimer (2023)

vazne by me zajimalo kdyby to samy natocil neznamej reziser jaky by dostal hodnoceni ...nejukecanejsi 3 hodiny co sem zazil? Kdyby to skoncilo testovacim vybuchem tak by se asi nic nestalo... ke konci uz lita v dialogach asi 20 jmen vubec se v tom neorientujete a je vam to vlastne jedno... trochu sem marne cekal na nejaky prolinani scen treba po vybuchu v Hirosime ale rozpocet asi uz padl na vyplaty znamejch hercu kterejch je fakt dost...nejvic to za me asi ozivil Wahlberg jako nejakej typek z armady jinak herecky nic extra...hudba not bad kulrvouci jako Interstelar... nektery sceny spis ze zacatku taky zajimavy ...no snad jen to nebyla takova sracka jako Tenet nebo Dunkerk... nejak marne cekam od Nolana na novej film co by se priblizil Dokonalymu Triku.. Temnymu Rytiri nebo Interstelaru... tak snad priste ..50%

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

vyhrady k dilu by byly...ale jakmile znovu uslysite On The Nature Of Daylight neda se jinak ne za 5* :)

Seveřan (2022)

hodne velky utrpeni to dokoukat...vlastne mi to trvalo celkem 3 mesice na dily... vubec sem nepochopil co tim zhuleny basnik chtel rici

Batman (2022)

trihodinova kriminalka batman...a ja myslel ze to bude neco jako Joker...jeste ze sem na tom nebyl v kine...to bych asi usnul nebo v pulce odesel...tohle proste neni komixovej batman nechapu ten hajp...kdyz se v pulce filmu kouknete na casovac ze se snad uz zacne neco dit a s hruzou zjistite ze to je ctvrtka a stejne se nic dit nebude.... jenom bude furt chcat a vsichni si to budou uzivat na motorkach... a jeste cernej Gordon...jako wtf?! Je tam sice spousta postav jako hadankar tucnak a catwoman ale nema to zadny koule... spis takovou ubrecenou emo vaginu... a nevim jesli se mi to zdalo ale ty cocky krome toho ze natacely a vysilali signal jeste i mluvily ?? :D no nic du si stahnout batman navzdy

One Punch Man (2015) (seriál)

nevim no... nejakou dobu to bavi ale porad vic a vic vam zacina dochazet jak sou japonci proste jebnuty

Klan Gucci (2021)

Dal bych 5* jen za scenu s Eurythmics v NY ale to by bylo trochu moc... Gaze (?¿) to slusi a pekne intrikuje a rozhodne bych pred ni nedal prednost ty blondaty kostnaty vopici... ale chapu asi byla trochu min psycho :) ...posledni dva filmy od ridliho celkem fajn