Deacon59

Karel Hovora

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 18.1.2018  07:08

Naprosto zbytečný remake. Není ani napínavý ani strašidelný a ještě ke všemu tam hraje banda nesympatických lidí až běda.

• 7.12.2017  08:21
    Bane (2008)

Na tomhle filmu je skoro všechno špatně. Jediné co jakžtakž funguje je jakási pointa, která je i celkem originální. Bohužel herecké výkony a velmi laciný look, vše sráží dolů. To by člověk nevěřil, že stačí k natočení filmu pletivo a pár prostěradel.

• 19.9.2016  09:19

Hodně pomalé budování atmosféry něčeho neznámého, bohužel až příliš pomalé. Christopher Lloyd potěšil.

• 16.9.2016  08:10

Naprosto tristní thriller, který nesměřuje odnikud nikam. Obrovská nuda bez scénáře. Herecké výkony taky mizerné, naprostá ztráta času.

• 23.6.2016  09:24
    Bone Sickness (2004)

Neskutečně nudná a amatérská sračka. Nekoukat nikdy, nikdo...

• 13.5.2016  06:50
    Martyrs (2015)

Půl filmu zkopírováno z originálu a půl filmu se tvůrci snažili o jakous takous invenci která stejně vyšla do ztracena. Naprosto zbytečný film.

• 13.5.2016  06:44

Zase velký hype a obrovské očekávání a skutek utekl. Není to ani horor je to psychologické drama o ničem a je to strašná nuda. Několikrát jsem u toho skoro usnul. V žádném případě nedoporučuju.

• 29.3.2016  06:35

Nuda v Los Angeles, nuda v Číně, nuda v Brně. Film plyne tak pomalu, že má člověk pocit, že se zastavil čas. Hartnetta mám docela rád, ale tady se celý film tváří jako když má kuří oko a celkově je tam dost zbytečnej.

• 16.3.2016  12:35

Naprostý herecký koncert Samuela L. Jacksona.

• 14.3.2016  10:23

Celkově to vypadalo jak televizní inscenace. Není to strašidelné není to dobré, je to k smíchu.

• 7.3.2016  07:38
    Přístav (TV seriál) (2015)

Byl jsem na seriál docela zvědavej, ale už po prvním díle přišlo obrovské zklamání. Má to Dejdar a Čtvrtníček vůbec zapotřebí. Ostatní (ne)herce nehodnotím jsou v každém seriálu jen se mění prostředí. Casting se opravdu vydařil hlavně Václav Jiráček odporný člověk. Seriál plný papundeklu a kulis až běda.

• 7.3.2016  07:14
    Na vodě (TV seriál) (2016)

Takhle špatně napsaný postavy se jen tak nevidí. Langmajer hraje takový ho debila, že by ho měli pro výstrahu zastřelit. Na druhou stranu Klus nehraje vůbec, měl by radši zpívat to mu jde lépe. O zbytku škoda mluvit. Nechápu, že to může někoho bavit. Je to naprosto k pláči.

• 3.3.2016  07:10
    Nepohřbený (2007)

Celkem slušné gore, ale to je asi tak všechno. Gumový Gremlin a jeho věrný přítel pavouček ještě horor nedělají.

• 1.3.2016  14:03
    Ils (2006)

Absolutně perfektní záležitost. Atmosféra hutná jako prase. Pointa jednoduchá, ale o to víc silná. Doporučuji si o filmu nic nečíst a podívat se na něj večer a potmě. Husí kůže zaručena.

• 1.3.2016  13:52

Šílenej televizní look, neherci kam se podíváš. Chvílema mi to připadalo jako teleshoping se spodním prádlem. Hrozně ukřičenej film, atmosféra žádná a přirovnávat to k Evil Dead je naprosto mimo mísu.

• 24.2.2016  10:16

Celkem koukatelné, mělo to docela spád. Jen mě tam nějak vadil ten Sean Astin (hobit mu šel líp)

• 23.2.2016  13:27
    Lake Dead (2007)

Neskutečně pitomá a hlavně amatérská megasračka. Na tomhle filmu je úplně všechno špatně. Špatný herci, masky, obraz, zvuk, hudba. Naprostá katastrofa.

• 22.2.2016  12:47

Nesmírně utahaná blbost odehrávající se v jednom autě. Ztráta času.

• 12.2.2016  11:59
    Zuby nehty (2007)

Strašná hovadina a nehorázně nudná ještě ke všemu. Měl jsem pocit, že film trval celý den. Nejvtipnější jsou ovšem informace o hlavních rolích Michael Madsen a Vinnie Jones se ve filmu jen mihnout a nikdy ne ve skupině, ale jsou vždy každý sám, zjevně nátáčeli odděleně a možná ani nevěděli co.

• 10.2.2016  13:21
    Lidská jatka (2009)

Nehorázně nudná sračka, plná podezřívavých pohledů, kde se celou dobu skoro nic neděje a nakonec když se něco stane a film někam začne směřovat tak už je to každému u prdele.

• 3.2.2016  12:50

Opět veškerá hororová klišé které je jen možné vidět. Začátek docela ušel, ale od půlky jsem měl co dělat dokoukat film do konce a neunudit se k smrti. Námět špatný nebil, ale zpracování hrozné až běda.

• 3.2.2016  06:58
    The Graves (2010)

Tolik nelogického chování v jednom filmu to je síla a Tony Todd jakožto hororová legenda byl naprosto k smíchu. Nejslabší z After dark 4

• 2.2.2016  08:04
    Lake Mungo (2008)

Celkem zajímavá forma vyprávění. Bylo to i docela napínavé. Celková spokojenost, ale na druhou stranu nic než průměr.

• 25.1.2016  12:31
    Final, The (2010)

To byla zase ukecaná slátanina. Námět nebyl až tak špatný, myslím, že se z toho dalo vytěžit mnohem více.

• 20.1.2016  08:45
    Dread (2009)

Konečně po delší době film, který dokázal zaujmout. Slušná atmosféra, pár nechutností, slušné herectví a celkem nečekaný závěr.

• 19.1.2016  13:23

Další z řady nevtipných hororových komedií. Herci tak špatní nejsou, ale příběh je plytký a nudný až běda.

• 18.1.2016  14:30
    The Ward (2010)

Je to asi tak napínavý jako průměrná epizoda Scooby-Doo.

• 18.1.2016  12:43
    Retreat (2011)

Bohužel i přes krátkou stopáž film začne dost nudit. Celkově nic nového pod sluncem, alespoň celkem slušné herecké trio.

• 18.1.2016  09:21
    Subconscious Cruelty (2000)

Zdejší komentáře artových fajnšmekrů opravdu nechápu. Vždyť se na to nedalo koukat. Větší nechutnost jsem už dlouho neviděl.

• 15.1.2016  13:35
    Ranpo jigoku (2005)

Další asijská psychedelická zhovadilost. Měl jsem co dělat abych to dokoukal do konce.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12