TO

projektant

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 7.9.2007  10:46
    Pravidla hry (1994)

Tak to byl správnej dvanáctiletej řízek, život bral jako šachovou partii, přemýšlel dopředu a mistrně táhnul. Docela nářez, pěkně je vypráskal

• 7.9.2007  10:26
    To není můj život (TV film) (2006)

Televizní film o amnézii. Ničím originální, pouze rutinní klasika se vším všudy: vybavování zapomenutých vzpomínek, pátrání po minulosti, překvapivá odhalení, akční finále a srdcervoucí závěr. Já měl jen jeden důvod tenhle film shlédnout – herečka v hlavní roli – Andie McPhee z Dawsonova světa.

• 7.9.2007  10:11

Rozhodně patří mezi ty povedené Jackieho taškařice. Krkolomné akční kousky, humor, hezky udělaný příběh, pěkně vystavěné postavy, prostě dobře vyvážený celek a dvě hodiny jsou pro takovouhle košatou zápletku naprosto přiměřená stopáž. Já se bavil a pěkně si odpočinul

• 7.9.2007  10:02
    Paranoia (2007)

Dítě ukradlo matce duši aneb poporodní psychóza (matka dělá věci, o kterých neví a vidí bludy). Je pravda, že koukat hodinu a půl na Elisabeth Shue na mateřské, není zase až takový odvaz, ale třeba mě se to zrovna líbilo, Elisabeth mám rád a takovýhle jednoduchý filmeček je mnohdy lepší, než když se zápletka nějak zbytečně složitě zamotává. I konec mi přišel ok. Já myslím, že se na to dá dívat celkem bez úhony.

• 24.8.2007  17:12
    Srdce jihu (1989)

Studentky se na univerzitě v Alabamě potýkají s rasovou nesnášenlivostí a rozhodují se mezi kariérou a manželstvím, jako v Úsměvu Mony Lisy. Osobně jsem s tímhle nostalgickým ohlédnutím dost spokojen, má to něco do sebe. Mé sympatie však snímek získal hlavně díky hereckému osazenstvu.

• 24.8.2007  16:13

Bez východiska je show přenášená televizí, v níž se bojuje na život a na smrt. (Jako Běžící muž). Jednoho chlápka v ní přinutí bojovat a on k překvapení všech vyhrává. O dobré dvě (až tři) hvězdičky horší než Běžící muž. Nebavilo mě to

• 24.8.2007  15:59

Hrozná matlanice o kouzelných brýlích, které mění sny ve skutečnost. Duo Haim-Feldman kleslo v mých očích až na dno.

• 24.8.2007  15:47

Divně pojatá romance o lásce až za hrob. Hlava Anthonyho Quinna mluví někde na nebi a Bo Dereková s ním diskutuje nahá na zemi. Připadalo mi to spíš jak z roku 70 než 90. Rozhodně nic skvělého, jen některé scény byly takové pěkně vlahé (Vaše ďáblice už dneska dotančila).

• 24.8.2007  15:40
    Dawn Anna (TV film) (2005)

Příběh o ženě, kterou potkalo za život víc než jen jedno malé neštěstí. Musela toho vydržet moc. Hodně uslzený TV film, ale přišel v pravou chvíli, po všech těch hororech jsem zrovna něco takového chtěl vidět.

• 24.8.2007  15:31
    Gladiátor (TV film) (1986)

Já teda nevím, mě osobně to zas tak hrozný nepřišlo, možná mám špatnou paměť, ale já se docela bavil. Automechanik vzal spravedlnost do svých rukou a chytal opilé řidiče (Jste zatčen spoluobčanem za řízení) a k tomu hledal vraha svého bratra. Jednoduchý děj mi vůbec nevadil a tady byla navíc ještě ta prímová moderátorka (Nancy Allen). Pro mě poctivá čtyřicetiprocentní akce.

• 24.8.2007  15:26

Film o postupném odhalování vraha žen. Poměrně vydařený, krátký, bez řečí okolo, jen vraždy a samé zajímavé zvraty ve vyšetřování, nepostrádá napětí ani pár atmosférických scén.

• 24.8.2007  15:19
    Experiment (2005)

Kravka, zubaté telátko a vraždící minitelata naruby (maso a kosti vně). Přes některé zajímavé záběry s kravičkou na začátku, to vidím spíše na podprůměrný horor, který stojí za shlédnutí maximálně v televizi. Takové nějaké ploché, nezáživné, ve velice tmavém prostředí a s nudnými místy. Jinak mi film připomínal Věc Johna Carpentera.

• 21.8.2007  16:13

Film mě držel v napětí téměř po celou dobu, nasnímaný byl taky pěkně. Co mi zkazilo celkový dojem, bylo závěrečné objasňování záhady, jak z obyčejné televizní kriminálky. 2,5*

• 21.8.2007  15:50
    Satan (2006)

Tak tenhle hororový příběh, plný sexuálního napětí, byl na mě ke konci již příliš šáhlej. Ta jeho podivnost mi přišla na úkor smysluplnosti.

• 21.8.2007  15:28
    Tygří oči (1986)

Sám proti motorkářskému gangu. Čistokrevný akčňák, který se stim nesere. Gary Busey jako armáda o jednom muži.

• 21.8.2007  15:13

Nijak úchvatné studování Pygmejů, většina filmu byla taková nějaká mdlá, ale bez zajímavosti mi to zas nepřišlo. Zpracování bylo vcelku solidní, připomínalo mi Tarzana s Lambertem, především jeho druhou polovinu. 2,6*

• 21.8.2007  15:00

Tento počin mi nějak nesedl. Velmi nudné, nesympatické postavy a příliš sexu. U řady scén jsem trpěl.

• 27.6.2007  14:46

Esteticky vytříbený historický příběh s úžasnou náladou, nechává vyniknout kráse obrazu, nádherným interiérům, kostýmům, účesům, hudbě dobové i moderní. Jak sluncem zalitá procházka lesem, bez zbytečných řečí. Těžko lze odolat

• 27.6.2007  14:23

Byl to super biják. Ve svém žánru patří k tomu nejlepšímu, co bylo v poslední době natočeno, i když přehršle efektních akčních scén byla trochu na úkor příběhu. Koukalo se na to fakt dobře, ale raději nad tím moc nepřemýšlet. Maggie Q bych i za to málo klidně pasoval na královnu všech akčních záporaček.

• 22.6.2007  17:54
    San Antonio (2004)

Depardieu přehrává o sto šest ve snaze docílit co nejztřeštěnější zábavy, ale já se moc nezasmál. Akce nedomrlá a Valeria Golino hraje jen chvíli na začátku, pak se tu ještě objevila ex-bondgirl Maryam d'Abo nahoře bez . Zmatlaná nic moc komedie

• 22.6.2007  17:36
    Dva barbaři (1994)

Přihlouplá akční komedie, podobná filmu Pan chůva . Dva spratci kontra dva svalnáči, ty hrají " bratři barbaři “ Peter Paul a David Paul, tu něžnější polovinu populace zde zastupuje Rena Sofer (Melrose Place, Rabín kněz a krásná blondýna) v roli krásné učitelky. Nekvalitní odpolední blbůstka, ale dívat se na to dalo.

• 22.6.2007  17:24

Není to úplná tragédie, Lundgren má i daleko horší filmy, ale že by se mi to nějak moc líbilo, říci nemohu. Nenudící policejní film, taková video verze 16ti bloků. Po začátku ve stylu Training Day následuje řada akčních scén, průměrné béčkové kvality, ale nejlepší na tomhle filmu byla Lundgrenova roztomilá parťačka, ta mě celkem bavila. *a půl.

• 22.6.2007  17:12
    Cutter (2005)

Stálo to za starou bačkoru. Málo akce, bez nápadu, bez napětí, pouze móře řečí o holocaustu a Osvětimi. Norris toporný s tupým výrazem v obličeji. Ty tam jsou časy, kdy mi napínal nervy k prasknutí jako Osamělý vlk McQuade, dnes mi na ně akorát leze. Alespoň, že tam hraje Joanna Pacula a taky Tracy Scoggins . Suchý, nezajímavý film

• 5.6.2007  16:33

To je ale ptákovina! Naivně jsem si myslel, že půjde o nějaký pořádný akční film. Na druhou stranu některé scény jsou zajímavé a budu si je ještě dlouho pamatovat. 50%

• 1.6.2007  16:04

Výchovný snímek od Disney Channel odehrávající se 11. září 2001. Teroristický útok viděný očima dětí plavících se na letadlové lodi. Občas jsem skřípal zubama, co za trapné scény dokázali tvůrci natočit, ale dodíval jsem se. Stejnak jsem film sledoval pouze za účelem doplnění mezer ve filmografii Hayden Panettiere. Hayden do filmu nazpívala písničku "My Hero Is You“ a jednu z vedlejších rolí si zahrál její bratr Jansen Panettiere.

• 1.6.2007  15:55

Druhá část na předešlý film nenavazuje, ale původní téma spíše jen opakuje s jinými postavami. Bohaté černošky opět řeší vztahy s muži a hledají životní štěstí. Trochu zbytečné pokračování s nulovou autorskou invencí, už mě tolik nebavilo, příběh se vleče a transvestitní komik Tyler Perry mi prožitek ze sledování téhle mozaiky ženských osudů kazil snad ještě více jak poprvé. Pořád jde ovšem o příjemnou oddychovou podívanou.

• 1.6.2007  15:46

Neustále smutný, ale jinak myslím docela příjemný snímek pro diváky, co rádi filmy o zvířatech. Já si u něj pěkně odpočinul. Goro – bílý pes to sice není, ale i tahle Helen – slepá a hluchá liška za vidění stojí.

• 1.6.2007  15:36

Hodně průměrný horor, ale je koukatelný, i když jsem si ho musel pustit v poledne, neboť v noci jsem u něj pokaždé usnul. Vlastně ani nevím, proč se mi líbil, protože nebyl moc strašidelný, neměl kvalitní příběh ani strhující závěr.

• 24.5.2007  18:26

Nepříliš povedená parodie, jejíž tvůrci se pokoušeli napodobit styl ZAZ (Zucker-Abrahams-Zucker (Bláznivá střela, Žhavé výstřely)) ale narazili. Jen málo zábavné, chybí cit pro dávkování gagů.

• 24.5.2007  18:19

Dvanáctiletý Josh naštvaný na rodiče namluví svému desetiletému bratrovi Samovi, že je naprogramovaný geneticky upravený voják (S.A.M – Strategicky Adaptovaný Mutant). Oba sourozenci se pak vydávají na dobrodružnou cestu za naplněním Samova osudu. Příjemná hořkosladká klukovská road-movie.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24