Sedm krvavých orchidejí (1972)

Film o postupném odhalování vraha žen. Poměrně vydařený, krátký, bez řečí okolo, jen vraždy a samé zajímavé zvraty ve vyšetřování, nepostrádá napětí ani pár atmosférických scén.

Experiment (2005)

Kravka, zubaté telátko a vraždící minitelata naruby (maso a kosti vně). Přes některé zajímavé záběry s kravičkou na začátku, to vidím spíše na podprůměrný horor, který stojí za shlédnutí maximálně v televizi. Takové nějaké ploché, nezáživné, ve velice tmavém prostředí a s nudnými místy. Jinak mi film připomínal Věc Johna Carpentera.

Nikomu to neříkej (2006)

Film mě držel v napětí téměř po celou dobu, nasnímaný byl taky pěkně. Co mi zkazilo celkový dojem, bylo závěrečné objasňování záhady, jak z obyčejné televizní kriminálky. 2,5*

Satan (2006)

Tak tenhle hororový příběh, plný sexuálního napětí, byl na mě ke konci již příliš šáhlej. Ta jeho podivnost mi přišla na úkor smysluplnosti.

Tygří oči (1986)

Sám proti motorkářskému gangu. Čistokrevný akčňák, který se stim nesere. Gary Busey jako armáda o jednom muži.

Z očí do očí (2005)

Nijak úchvatné studování Pygmejů, většina filmu byla taková nějaká mdlá, ale bez zajímavosti mi to zas nepřišlo. Zpracování bylo vcelku solidní, připomínalo mi Tarzana s Lambertem, především jeho druhou polovinu. 2,6*

Stín zabijáka (2005)

Tento počin mi nějak nesedl. Velmi nudné, nesympatické postavy a příliš sexu. U řady scén jsem trpěl.

Marie Antoinetta (2006)

Esteticky vytříbený historický příběh s úžasnou náladou, nechává vyniknout kráse obrazu, nádherným interiérům, kostýmům, účesům, hudbě dobové i moderní. Jak sluncem zalitá procházka lesem, bez zbytečných řečí. Těžko lze odolat

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Byl to super biják. Ve svém žánru patří k tomu nejlepšímu, co bylo v poslední době natočeno, i když přehršle efektních akčních scén byla trochu na úkor příběhu. Koukalo se na to fakt dobře, ale raději nad tím moc nepřemýšlet. Maggie Q bych i za to málo klidně pasoval na královnu všech akčních záporaček.

San Antonio (2004)

Depardieu přehrává o sto šest ve snaze docílit co nejztřeštěnější zábavy, ale já se moc nezasmál. Akce nedomrlá a Valeria Golino hraje jen chvíli na začátku, pak se tu ještě objevila ex-bondgirl Maryam d'Abo nahoře bez . Zmatlaná nic moc komedie