Dva barbaři (1994)

Přihlouplá akční komedie, podobná filmu Pan chůva . Dva spratci kontra dva svalnáči, ty hrají " bratři barbaři “ Peter Paul a David Paul, tu něžnější polovinu populace zde zastupuje Rena Sofer (Melrose Place, Rabín kněz a krásná blondýna) v roli krásné učitelky. Nekvalitní odpolední blbůstka, ale dívat se na to dalo.

Přímý zásah (2004)

Není to úplná tragédie, Lundgren má i daleko horší filmy, ale že by se mi to nějak moc líbilo, říci nemohu. Nenudící policejní film, taková video verze 16ti bloků. Po začátku ve stylu Training Day následuje řada akčních scén, průměrné béčkové kvality, ale nejlepší na tomhle filmu byla Lundgrenova roztomilá parťačka, ta mě celkem bavila. *a půl.

Cutter (2005) odpad!

Stálo to za starou bačkoru. Málo akce, bez nápadu, bez napětí, pouze móře řečí o holocaustu a Osvětimi. Norris toporný s tupým výrazem v obličeji. Ty tam jsou časy, kdy mi napínal nervy k prasknutí jako Osamělý vlk McQuade, dnes mi na ně akorát leze. Alespoň, že tam hraje Joanna Pacula a taky Tracy Scoggins . Suchý, nezajímavý film

Zastav a nepřežiješ (2006)

To je ale ptákovina! Naivně jsem si myslel, že půjde o nějaký pořádný akční film. Na druhou stranu některé scény jsou zajímavé a budu si je ještě dlouho pamatovat. 50%

Dobrodružství na letadlové lodi (2004) (TV film)

Výchovný snímek od Disney Channel odehrávající se 11. září 2001. Teroristický útok viděný očima dětí plavících se na letadlové lodi. Občas jsem skřípal zubama, co za trapné scény dokázali tvůrci natočit, ale dodíval jsem se. Stejnak jsem film sledoval pouze za účelem doplnění mezer ve filmografii Hayden Panettiere. Hayden do filmu nazpívala písničku "My Hero Is You“ a jednu z vedlejších rolí si zahrál její bratr Jansen Panettiere.

Divná sešlost (2006)

Druhá část na předešlý film nenavazuje, ale původní téma spíše jen opakuje s jinými postavami. Bohaté černošky opět řeší vztahy s muži a hledají životní štěstí. Trochu zbytečné pokračování s nulovou autorskou invencí, už mě tolik nebavilo, příběh se vleče a transvestitní komik Tyler Perry mi prožitek ze sledování téhle mozaiky ženských osudů kazil snad ještě více jak poprvé. Pořád jde ovšem o příjemnou oddychovou podívanou.

Helen malá lištička (2006)

Neustále smutný, ale jinak myslím docela příjemný snímek pro diváky, co rádi filmy o zvířatech. Já si u něj pěkně odpočinul. Goro – bílý pes to sice není, ale i tahle Helen – slepá a hluchá liška za vidění stojí.

Oni přicházejí (2002)

Hodně průměrný horor, ale je koukatelný, i když jsem si ho musel pustit v poledne, neboť v noci jsem u něj pokaždé usnul. Vlastně ani nevím, proč se mi líbil, protože nebyl moc strašidelný, neměl kvalitní příběh ani strhující závěr.

Vzhůru ke dnu! (1991)

Nepříliš povedená parodie, jejíž tvůrci se pokoušeli napodobit styl ZAZ (Zucker-Abrahams-Zucker (Bláznivá střela, Žhavé výstřely)) ale narazili. Jen málo zábavné, chybí cit pro dávkování gagů.

Josh a S.A.M. (1993)

Dvanáctiletý Josh naštvaný na rodiče namluví svému desetiletému bratrovi Samovi, že je naprogramovaný geneticky upravený voják (S.A.M – Strategicky Adaptovaný Mutant). Oba sourozenci se pak vydávají na dobrodružnou cestu za naplněním Samova osudu. Příjemná hořkosladká klukovská road-movie.