EvaM

EvaM

Eva Machová

okres Kladno


19 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Ducháček to zařídí (1938)

  Tento, podle mého názoru nejskvělejší a nejpovedenější film s Vlastou Burianem si zaslouží více než pět hvězdiček. Mistr humoru - Vlasta Burian v něm odvedl kus vynikající práce, ale i výkony všech herců, včetně režie, hudby, scénáře a všeho , co k filmu patří, se rovná 5 hvězdičkám. Lehký, odpočinkový,nenásilný a přirozený humor donutí člověka po shlédnutí filmu k velmi dobré náladě.

 • poster

  Přednosta stanice (1941)

  Druhý nejlepší film Vlasty Buriana. Perfektní dialogy především s Jaroslavem Marvanem. Film úžasně zobrazuje atmosféru vesnického nádraží tehdejší doby.

 • poster

  Tři oříšky pro Popelku (1973)

  Naše nejkrásnější princezna v jedné z nejmilejších pohádek. Je hezká, kurážná, dokáže se vzepřít, jezdí na koni a vezme si prince - vzor pro všechny s nízkým sebevědomím, takové bychom všechny chtěly být. K úžasné pohádkové atmosféře přispívá i děj , posazený do zimní přírody a hudba Karla Svobody s písničkou Karla Gotta..

 • poster

  Bílá masajka (2005)

  Je neuvěřitelné, že tento film je natočen podle skutečné události. Nemohu pochopit jak civilizovaná dívka dokáže všechno zahodit a jít bezhlavě do neznámého a velmi odlišného prostředí za mužem , kterého vůbec nezná a který o ni zpočátku ani nestojí.

 • poster

  Pretty Woman (1990)

  Krásná idylická moderní pohádka s mými oblíbenými herci v hlavních rolích.

 • poster

  Hříšný tanec (1987)

  Mám ráda tanec a ten k tomuto filmu bezpodmínečně patří. Celkem jednoduchý nenáročný děj je doplněn nadstandardním tanečním uměním především hlavních představitelů.

 • poster

  Flashdance (1983)

  Opět jeden příklad, že když se chce, všechno jde. Obdivuji lidi, kteří vlastním přičiněním dosáhnou úspěchu ve svém oboru, ať už je jakýkoliv.

 • poster

  Pyšná princezna (1952)

  Tak jako je Libuška Šafránková nejhezčí princeznou, tak je Vladimír Ráž nejkrásnějším princem. Tahle klasická česká pohádka ani po letech neztratila lesk a je oblíbenou nejen u dětí , ale i u dospělých. To, že má trochu socialistický podtón , jí velmi ráda odpustím.

 • poster

  Hrbáč (1959)

  Skvělá klasika historického, romanticko dobrodružného filmu s typickým představitelem a ochráncem žen - Jeanem Maraisem. Má vše, co k takovému žánru patří.

 • poster

  Ženy v pokušení (2010)

  Úžasný herecký koncert Elišky Balzerové a ostatních představitelů velkých i malých rolí. Odpočinková a vtipná komedie od začátku až do konce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace