sepp

okres Praha
filmový gurmet

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 5.12.2018  19:52
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Napoprvé zhruba půlka dílů ujde, druhá je neutrální či i lehce nudí. Podruhé se na ani na jeden díl nepodíváte - prostě celkově slabota.

• 14.11.2018  18:50

*spoiler alert* Jako pokračování nejpoetičtějšího, nejakčnějšího a zároveň nejprofláklejšího sci-fi díla to jde, ale čekal jsem něco jiného, než jen remake Nové naděje. Ale budiž, šlo to. V porovnání s dalším dílem šlo ale ještě o hóch filmařinu...

• 14.11.2018  18:47

Achjo. Achjo. Achjo...

• 11.11.2018  01:52

1* za soundtrack.

• 30.9.2018  15:56

Strašné zklamání. Říkal jsem to od začátku, že žádné pokračování nemělo nikdy vzniknout, stejně jako např. v případě Matrixu. 3* jen za audiovizuální stránku, A Gosling prostě není herec, ale jen manekýn.

• 18.9.2018  17:49

"Nikdo by tě neměl milovat, ale jen studovat." :D

• 15.9.2018  13:41
    Utajený (2005)

Může mi někdo laskavě vysvětlit, o čem tenhle film byl? Podle mě totiž úplně o h***u.Asi opravdu kvaziintošskej film pro ty, co rádi čuchaj k vlastním prdům a považujou to za umění. Jedna hvězda za snahu, druhá za tu jednu scénu. Víc si to absolutně nezaslouží. Totální ztráta času.

• 14.9.2018  19:54

*SPOILER ALERT*SPOILER ALERT* "Na hromnice o den více" v sci-fi prostředí? Kdyby mi to někdo řekl dopředu, asi bych si ušetřil skoro dvě hodiny života... Ale jo, je to jakože originální, nicméně celkově dost průměrná bída, nechápu ty některé oslavné ódy zde.

• 13.9.2018  20:54
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Finále jsme asi všichni čekali pompéznější, ale za celej seriál za mě paráda. 8/10

• 2.9.2018  20:08

První půlka tak dobrá... a nakonec se z toho vyklube taková chujovina. Ach jo. 50 %, víc ani náhodou.

• 1.9.2018  19:12
    The Visit (2015)

Mě to teda spíš nudilo, ale pár světlých okamžiků to má. Celkově ale průměr.

• 27.8.2018  17:40
    Rozpolcený (2016)

Inu, popravdě jsem tušil, že by to mohla být dobrá jízda, ale že to bude až takovej hukot jsem teda lautr nečekal. Strhující, dechberoucí. Opravdu doslova dechberoucí. 10/10

• 23.7.2018  20:39

V druhé části se toto dílko dosti razantně zvrhlo v trapný a tendenční revanšistický kvazidokument. Vrchol všeho byla poznámka o tom, že kamikaze si alespoň "zvolili vlastní cestu" a dehonestování Američanů za použití atomových bomb v Japonsku z úst žabožroutů, kteří sami zcela bezcitně rozjebali Alžírskou poušť a atoly Mururoa a Fangataufa. Tfujtajxl, Francouzi by se měli stydět... V závěrečných titulcích mi už jen chybělo jméno Oliver Stone.

• 15.7.2018  04:09
    Sex ve městě 2 (2010)

Tak jestli se dalo na seriál občas koukat a jednička byla jakousi pohádkou, tak v případě dvojky jde už o ryzí slátaninu. Přes dvě hodiny ztraceného života, které vám už nikdo nevrátí.

• 16.11.2017  18:15

Tak jaksi není žádným divem, že o bolševismu či socialismu dokážou nejlepší dokumenty točit frantíci :))

• 12.11.2017  12:01
    Poslední chlap (TV seriál) (2011)

Perfektní humor, anti-levicovej, co víc se přát? Re-cast od druhý sezóny pomohl a Molly Ephraim je neuvěřitelná kočka a má nejlepší punchlines. Za mě 10/10.

• 21.7.2017  21:01
    Máma (TV seriál) (2013)

Upřímně nechápu ty komentáře tady - mě tenhle seriál strašně baví. Jasně, některé scény a dějové linky jsou přitažené za vlasy, ale tak to bylo v amerických sitcomech odjakživa. Resp. to je esence sitcomu. Kdo tady plive svoje povýšenecký kecy by si měl (slovy uživatele MMR) dát facku.

• 23.3.2017  18:05
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Klára Slámová jako TV soudkyně... že mě to u ní lautr nepřekvapuje... 1/10 za díl s prasetem Bertíkem :D

• 26.2.2017  16:32
    Kód Enigmy (2014)

Moc pěkný snímek, čl.ověk se nenudí od začátku do konce a výkon Benedicta Cumberbatche je naprosto úžasný. A závěrečný epilog, to člověka nechá i na minutu opravdu zamyslet... Intolerance a tmářstvá vždy byly, jsou a budou největší brzdou rozvoje civilizace. 8/10

• 25.2.2017  22:40

Ok, ta finální bojová scéna je přehnaná, ale jinak dohromady se zbytkem filmu vystihuje zcela přesně šílenost té války. Přečetl jsem mnoho knih o WW2 a tento film, když si to v hlavě srovnám s těmi memoáry přeživších, bych řekl že vystihuje dobře ducha té šílené mašinérie. Nějaký ten patos a velikášství zde není na škodu. Jen ta scéna s těma Němkama mi lautr neseděla co v kontextu zbytku filmu. Jinak za mě velmi solidní, zasloužené 4*.

• 17.2.2017  22:07
    Gravitace (2013)

A tahle nuda vás jako fakt bavila, jo?

• 10.1.2017  07:37

Někde na pomezí 2,5* a 3*, nakonec bych se k těm 3* přikláněl díky scéně s deštníkem. Ale jinak opravdu toporný rozjezd se zvláštním vnitřním monologem a ke konci trochu crazy. Podruhé se na to asi zcela jistě nepodívám, ale zároveň u toho člověk nijak extra netrpěl...

• 10.1.2017  02:12

1* za hudbu, 1* za pár scén. Zbytek filmu je čirej odpad.

• 30.12.2016  10:07
    1984 (1984)

Když jsem tento film viděl poprvé, což bylo před nějakými 15 lety, tak jsem byl celkem ohromen. Bohužel, dnes bych ho hodnotil tak, že už se přeci jen na něm podepsal zub času a zejména pak skutečnost, že realita života už leckdy předčila i Orwellovy představy. Tehdá bych dal 7/10, dnes už jen 4/10.

• 28.12.2016  19:14

***Spoiler alert! *** Rozjezd je trochu pomalejší, úvodní smršť navštívených planet je zase trochu matoucí, ale od půlky filmu perfektní gradace. No a ten konec, to mi úplně vyrazilo dech, od produkce Disney bych takovej temnej závěr doopravdy nečekal. A ta finální scéna s Darth Vaderem, to už je taková extraslaďounká třešnička na výborném dortu.

• 17.12.2016  04:51
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

První tři díly nic moc, ale čtvrtej a pátej mi už příjde, že jsou kluci v plný formě :) Za mě ultrasolidní 4 hvězdy.

• 28.11.2016  20:27
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Debilnější sitcom fakt jen těžko pohledat. Strašná stupidita.

• 28.11.2016  19:55
    Marťan (2015)

Řemeslně pěkně zvládnuté, příběh obstojný. Taková nedělní sci-fi oddechovka, podruhé se ale na to asi jen tak nepodívám. Solidních 3,5*. Nebýt té díry do marťanské kolonie zaplácnuté igelitem a zalepené ducttape, tak by to byly možná i 4* :)

• 13.11.2016  22:14
    Příchozí (2016)

Casting 10/10, příběh 7/10, filmařsky 7/10.

• 11.9.2016  18:06
    Jason Bourne (2016)

Nějak dost dobře nechápu některé komentáře zde. "Jason Bourne" je pro mě osobně největší pecka tohoto léta a jasný vítěz. Dvě hodiny nekončící akce, ani jedno hluché místo, zajímavá zápletka (v rámci universa Agenta bez minulosti), skvělý Cassel, účast Tommy Lee Jonesa je plus samo o sobě a Alicia Vikander je skvělá. No a ta pasáž v Řecku? Top strop. SPOILER ALERT! Jen to nepoužití CCTV kamer v Londýně bylo dost úsměvné... 9/10

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39