sepp

okres Praha
filmový gurmet

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 16.11.2017  18:15

Tak jaksi není žádným divem, že o bolševismu či socialismu dokážou nejlepší dokumenty točit frantíci :))

• 12.11.2017  12:01
    Poslední chlap (TV seriál) (2011)

Perfektní humor, anti-levicovej, co víc se přát? Re-cast od druhý sezóny pomohl a Molly Ephraim je neuvěřitelná kočka a má nejlepší punchlines. Za mě 10/10.

• 21.7.2017  21:01
    Máma (TV seriál) (2013)

Upřímně nechápu ty komentáře tady - mě tenhle seriál strašně baví. Jasně, některé scény a dějové linky jsou přitažené za vlasy, ale tak to bylo v amerických sitcomech odjakživa. Resp. to je esence sitcomu. Kdo tady plive svoje povýšenecký kecy by si měl (slovy uživatele MMR) dát facku.

• 23.3.2017  18:05
    Soudy Kláry Slámové (TV pořad) (2017)

Klára Slámová jako TV soudkyně... že mě to u ní lautr nepřekvapuje... 1/10 za díl s prasetem Bertíkem :D

• 26.2.2017  16:32
    Kód Enigmy (2014)

Moc pěkný snímek, čl.ověk se nenudí od začátku do konce a výkon Benedicta Cumberbatche je naprosto úžasný. A závěrečný epilog, to člověka nechá i na minutu opravdu zamyslet... Intolerance a tmářstvá vždy byly, jsou a budou největší brzdou rozvoje civilizace. 8/10

• 25.2.2017  22:40

Ok, ta finální bojová scéna je přehnaná, ale jinak dohromady se zbytkem filmu vystihuje zcela přesně šílenost té války. Přečetl jsem mnoho knih o WW2 a tento film, když si to v hlavě srovnám s těmi memoáry přeživších, bych řekl že vystihuje dobře ducha té šílené mašinérie. Nějaký ten patos a velikášství zde není na škodu. Jen ta scéna s těma Němkama mi lautr neseděla co v kontextu zbytku filmu. Jinak za mě velmi solidní, zasloužené 4*.

• 17.2.2017  22:07
    Gravitace (2013)

A tahle nuda vás jako fakt bavila, jo?

• 10.1.2017  07:37

Někde na pomezí 2,5* a 3*, nakonec bych se k těm 3* přikláněl díky scéně s deštníkem. Ale jinak opravdu toporný rozjezd se zvláštním vnitřním monologem a ke konci trochu crazy. Podruhé se na to asi zcela jistě nepodívám, ale zároveň u toho člověk nijak extra netrpěl...

• 10.1.2017  02:12

1* za hudbu, 1* za pár scén. Zbytek filmu je čirej odpad.

• 30.12.2016  10:07
    1984 (1984)

Když jsem tento film viděl poprvé, což bylo před nějakými 15 lety, tak jsem byl celkem ohromen. Bohužel, dnes bych ho hodnotil tak, že už se přeci jen na něm podepsal zub času a zejména pak skutečnost, že realita života už leckdy předčila i Orwellovy představy. Tehdá bych dal 7/10, dnes už jen 4/10.

• 28.12.2016  19:14

***Spoiler alert! *** Rozjezd je trochu pomalejší, úvodní smršť navštívených planet je zase trochu matoucí, ale od půlky filmu perfektní gradace. No a ten konec, to mi úplně vyrazilo dech, od produkce Disney bych takovej temnej závěr doopravdy nečekal, nechat všechny pomřít. A ta finální scéna s Darth Vaderem, to už je taková extraslaďounká třešnička na výborném dortu.

• 17.12.2016  04:51
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

První tři díly nic moc, ale čtvrtej a pátej mi už příjde, že jsou kluci v plný formě :) Za mě ultrasolidní 4 hvězdy.

• 28.11.2016  20:27
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Debilnější sitcom fakt jen těžko pohledat. Strašná stupidita.

• 28.11.2016  19:55
    Marťan (2015)

Řemeslně pěkně zvládnuté, příběh obstojný. Taková nedělní sci-fi oddechovka, podruhé se ale na to asi jen tak nepodívám. Solidních 3,5*. Nebýt té díry do marťanské kolonie zaplácnuté igelitem a zalepené ducttape, tak by to byly možná i 4* :)

• 13.11.2016  22:14
    Příchozí (2016)

Casting 10/10, příběh 7/10, filmařsky 7/10.

• 11.9.2016  18:06
    Jason Bourne (2016)

Nějak dost dobře nechápu některé komentáře zde. "Jason Bourne" je pro mě osobně největší pecka tohoto léta a jasný vítěz. Dvě hodiny nekončící akce, ani jedno hluché místo, zajímavá zápletka (v rámci universa Agenta bez minulosti), skvělý Cassel, účast Tommy Lee Jonesa je plus samo o sobě a Alicia Vikander je skvělá. No a ta pasáž v Řecku? Top strop. SPOILER ALERT! Jen to nepoužití CCTV kamer v Londýně bylo dost úsměvné... 9/10

• 5.9.2016  09:40
    Zvrhlé panství (TV seriál) (2015)

Kdo vymyslel tuhle nehoráznou koko*inu by se měl nechat léčit.

• 7.6.2016  23:18
    Drive (2011)

No, budu se svým názorem sám, ale já teda niíc nudnějšího už dlouho neviděl... Dost zklamání, vyjma samozřejmě soundtracku - ten je 9/10.

• 21.5.2016  13:04

Jamie Lee Curtis zdědila 100 % hereckého talentu svého otce. Navíc krásnej příběh. Nějaká ta hluchá místa vůbec nehrají roli, fajn podívaná.

• 19.5.2016  19:21

Meryl Streep je perfektní v této roli, ztvárnila Julii Child přesně tak, jak vystupovala ve svých pořadech. Objektivně 4*, pro mě jako velkého fanouška Julie soukromých 5* :)

• 24.4.2016  03:18
    J. Edgar (2011)

Námět 10/10, scénář 10/10, Leonardův výkon 10/10, Clintova režie 10/10 = celkově 10/10. Já tenhle styl filmů miluju a tohle je jeden z nejlepších životopisných filmů co jsem kdy viděl, vřelke doporučuju.

• 15.4.2016  22:01

S prominutím, ale takovou sračku jsem už dlouho neviděl. To není ani komedie, ani snímek o boxerech v důchodu, ani mock mash-up na Zuřícího býka a Rockyho. To je prostě ukecanej paskvil s tak nudnejma scénama a hlavně dialogama tak nudně plynoucíma, jako Botič v pražskejch Nuslích v srpnu. 1/10 would puke.

• 2.4.2016  23:21

4 poctive hvezdy. Jen jedna poznamka ke scenari: jak Abel vedel, kolik je Donovanovu synovi let?... Fakt peknej film na toto tema, uz se jich toci opravdu tak malo a v takoveto kvalite uz jich bude rozhodne jen poskrovnu.

• 3.1.2016  17:56
    jOBS (2013)

Z takovýho lidskýho odpadu dělat "vizionáře" pro nažhavené hipsterské publikum, to se tu i celkem povedlo. Kolik asi Apple zaplatil za tuhle reklamu...

• 2.1.2016  22:53

Těch logickejch nonsensů v části po smrti tý milenky a do útěku Clinta z domu (a i poté) je tolik, nahečmanejch do tak krátkýho prostoru, že to z hlediska žánru (a tím pádem i zbytku filmu) dělá tenhle kousek jen těžko koukatelným...

• 1.1.2016  21:07
    Fair Play (2014)

Geislerka hraje už jen tak z principu. Film jinak povedenej, ale top strop to není. Hodně ale cením téma a fakt, že jde o jinej film, než na kterej jsme u český produkce, která je kompletně jak přes kopírák, zvyklí. 70 %

• 30.12.2015  23:43

Nejhorší na to filmu je, jaký úžasný pochutiny tam do sebe celou dobu ládujou. Člověk by nejradší celou dobu žral s nima.

• 27.9.2015  18:33
    Herbář (TV pořad) (2013)

Jedna hvezda ciste za Lindu Rybovou, ktera je proste 10/10.

• 26.9.2015  04:41

Mohlo to byt o cca. 20 min. kratsi, ale jinak paradni podivana. Dluzno dodat, ze jsem nekriticky fanousek NWA a Dr. Dre, takze pro me je tenhle film neco jako pozehnanim :) Ale objektivne vzato jde o opravdu dobrou podivanou, ktera ma spad, pekny zabery (hlavne v casti pri koncertni tour) a hlavne, hlavne se neskutecne povedl casting. 9/10

• 26.9.2015  04:36

Tenhle film jsem se pokusil shlednout snad 5x, ale vzdy me to unudilo natolik, ze jsem bud usnul nebo prepnul. U par forku se clovek i zasmeje, ale celkove nic zazivneho. A kdyz uz jsem to po seste shledl cele od zacatku do konce, tak jak spravne pise ve svem komentari Tsunami_x, po 2 hodinach si clovek lautr nepamatuje o cem to bylo. Slaby 3*, spis 2,5.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39