Mission: Impossible - Fallout (2018)

Opravdu teda netuším, co mi uniká... Ale nechápu ty nadšené reakce některých renomovaných komentátorů zde. Co v této slátanině bylo originálního? Co ten logickej lapsus při scéně s odhalením Larka v pařížských katakombách? Ta předvídatelnost? Automobilové honičky v pařížských ulicích, které byly trikové (!) - to mi přijde jak plivnutí do tváře francouzské filmařině, která je v nich odjakživa premiantem. No prostě zmar nad zmar - a vše je zmar. Dvě hvězdy za některé akční scény a za již dnes žijící legendu Toma Cruise.

USS Indianapolis: Boj o přežití (2016)

Naprostý souhlas s komentářem T2. Všechny scény jsou takové divné, laciné a nevýpravné. Nějak absolutně nechápu postprodukci, jestli teda vůbec nějaká byla. Prostě další bída s Cagem, achjo.

Wilson (2017)

Děsná hovadina a ztráta času.

Mechanik zabiják (2011)

Překvapivě svižný a koukatelný akčňák, jeden z těch Stathamových lepších v té záplavě podprůměrných.

Králova přízeň (2008)

Překvapivě svižné, poutavé i napínavé. Čekal jsem víceméně maximálně 3* brak, ale koukalo se na to takřka jedním dechem. Navíc téma, které je jedním z nejpůsobivějších z dějin Evropy. Velmi příjemné překvapení.

Králova řeč (2010)

Colin Firth excelentní. Geoffrey Rush bravurní. Víc není potřeba říci, jelikož film stojí pouze na nich a je to skvělá podívaná.

Zlaté věže (1951)

Pekná a svižná stará loupežnická komedie. Alec Guiness opravdu skvělý. Konec už dnes očekávatelný. Ale asi největším plusem je, že se hned v první scéně (která trvá několik minut) mihne v pidiroličce Audrey Hepburn!

Lovec démonů (2016)

Takhle skvělý béčko jsem už dlouho neviděl ❤️

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Kupodivu celkem svěží a lehce ubíhající komedie. Akorát ten obličej Renée, kéž by v něm byl aspoň nějaký výraz. Botox je prostě metla Hollywoodu.