kagemush

častý gautching,semtam slíping

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 20.3.2019  09:08
    Zabijte Boha (2017)

Kudy koukám ,tudy hledám podobná dílka - říkám jim jiné(divno)filmy (Pink Flamingos, Humr, Topení po číslech, Banální prohlídka, Srpski film, apod.). Baví mně propracovaná (no u Pink Flamingos spíše intuitivní :-)) podobenství, autorská práce, originální nápady, postupy. Takže hurá za tohle. -- Nijak jsem neřešil-je trpaslík bůh, nebo ne?-spíš mně trochu vyděsilo, jak mi bylo od počátku jasné, že se nakonec zničíme sami (bůh nebůh), nebo ne. -- A taky jsem se skvěle bavil. (a už opět děkuji Cinemaxu-s ohledem na to, že internet nesjíždím, a že tohle u nás jen tak někdo nevydá, nevím jak jinak bych k tomu přišel)

• 10.3.2019  12:17

Onehdy jsem se se svými známými vsadil, že oni i já dokážeme dokoukat do konce cokoli tam protistrana pustí. S ohledem na to, že má alergie na týnejdžr broskvoviny je obecně známa, a oni zas nemusí psycho a terror v movie byly filmy vybrány brutálně drsné (v sázce bylo mnohé -večeře!!). Takže zatímco oni mi pustili Zhovadilý koláč II., já jim Srpski film. -- Já ten hnus dokoukal (koláč), oni (byli tři) se nedostali (Srpski) ani přes padesátou minutu! Večeři mi ještě dluží (jen tak se k ní asi nedostanu-nějak se mi vyhýbají ….), ale jak tak rychle opustili mé kino, zanechali mi tam tenhle skvost. -- Dokud mi budou dlužit večeři, bude v mé filmotéce!!

• 2.3.2019  22:17
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Příběh o stigmatech v nás (už to že každý název dílu má hrdinka vyrytý na svém těle...). -- Seriál vás povodí po světě zvrhlých manipulací, touhy vymanit se z pokřivených pseudokřesťanských konvencí, ničivém světe neschopnosti vyrovnat se sami se sebou. A když už se ke konci dobereme jakože katarze je nám v posledních dvou minutách dost hnusně připomenuto , o čem že to taky bylo. O zabíjení. (pro mě seriál roku)

• 2.3.2019  16:27
    Titanic (1997)

Dlouho jsem tenhle film odkládal(fakt jsem ho viděl poprvé až nyní(!)-bál jsem se promarněných tří hodin mého života). Nicméně nakonec jsem byl ukecán a … nic. Nenudil jsem se, ale ten slepenec banálních klišé překrytých monumentální výpravou... . O nic bych nepřišel , kdybych to neviděl.

• 1.3.2019  23:11

A znáte tu vo tom co mají společného gangy LA a katolická církev? Ne? Tak na tohle mrkněte a dozvíte se. A taky že je prostě někdy nutný zvednout zadek a odjet. Protože jinak se nehnete z místa!

• 1.3.2019  22:32
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Pizzolatto mě vcucnul do svého světa. Tak (jak se to předtím povedlo jistému Lynchovi s Twin Peaks).

• 1.3.2019  22:27
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Jeden by řekl , že v té záplavě nekorektních animáků je toho až dosti. A já říkám-furt málo!

• 1.3.2019  22:11

Noir to já rád. - Pokud bych měl nějak definovat pojem Film-Noir pak je to tenhle kousek.

• 31.5.2012  16:09
    Hanna (2011)

Pokud nejdrsnější hlavní zabiják mluví fistulí a je to sranda (Zabijačka---Kick-Ass) pak jo. Ovšem jakože s vážným ksichtem?,-no to snad né!

• 13.5.2012  19:41

Vymazlínkovaný detaily konce let sedmdesátých a začátku osmdesátých (ach ty kotlety,kníry,muzika,bobři drny výpotky,pankáča bary,apod.),chaotická akce,herci co nevědí nic,protože jim rejža evidentně nic neřekl a příběh děravej jak někteří umrlí tamtéž.Nuda.

• 8.5.2012  17:38

V nesmírně kvalitním filmovém magazínu Empire State Movie Bjulding jsem se nedávno dočetl,že tohle měl být scénář k Hanebným parchantům a naopak. Nějak srandista to v poště prohodil, rejžové si toho nevšimli,až Movie Bjulding jo,-a já taky.

• 6.5.2012  09:34
    Max Payne (2008)

Nerozumím (vlastně rozumím,ale nechci rozumět) proč se z her pro uživatele nad osmnáct dělají filmové paskvily pro šecky. Teď snad ,že by se to mohlo celý votočit a z víly Amálky (včetně bukvice Emanuela) by se mohl v režii třeba Roba Zombíka udělat pořádnej biják.Taky bych tomu moc nerozuměl,ale bavilo by mě to mnohem ,ale opravdu mnohem víc.

• 2.5.2012  14:54

Celkem snadno na tohle inscenované dílko na zakázku zrobené zapomenu.A to je vlastně moc dobře,-nerad bych aby mezi mnou a panem Herzem ,po tom všem kdy mi svými filmy kloubil údy a já blaženě třeštil oči, zůstalo tohle,jako něco lacině nepatřičného. A přitom takové Téma, takové ,,TÉMA" .....

• 31.3.2012  16:22

Zlouni dělaj červený efekty,klaďasové modrý. Kdo se nedepiluje a nedělá malý americký fotky není kůl!! Jedna dívka nikdy nestačí. US hajg šchůly jsou fakt prokletý. Konečně film,kde je půlka scén zpomalena a to včetně opakovaček a jejich opakovaček! Vůbec žádná sranda,protože to bylo vážný! -- Ještě jeden takovejhle hnus a Caruso jde na černou listinu (Salton Sea nesaltonsea).Kdyby alespoň pod oznámení ,že tohle (?!!) není vhodné pro děti pod dvanáct,bylo připsáno,že to rozhodně není vhodné ani pro nikoho nad dvacet,nemusel jsem si zas naběhnout na zeď.

• 17.3.2012  10:34
    Dennis P. (2007)

Srandovní film o pokřivené touze létat. -(oblíbená scéna(spoiler)- ředitel firmy pomáhá otevřít dveře chlapíkovy ,který funí pod tíhou krabice plné diamantů,zatímco musí poslouchat ředitelovo kvílení na téma,kdože nám ty diamanty z firmy tak bezostyšně krade?!)

• 10.3.2012  10:36

Nějak si nevybavuju,že bych v nějakým jiným filmu staršího data než tohle,viděl (hned v úvodu) takhle zmasakrovat dítě (zas další tabu v hajzlu). - No,někdo s tím začít musel.

• 3.3.2012  18:22

Povrchní zápletka,plytký příběh,nastavovaná přeslazená limonáda na konci (noir a hepáč?,vy čuňata producentský!!),a Kjusak s těmi svými vykrojenými rtíky,který třeba Bogartovi charismem nesahá ani po psí dečky (tak jako Bogart mu nesahá ani nikam jako herec),by to u mě mělo shodit do žumpy.Jenže ON to je noir! Přesněji pokus o něj.A ne jen nějaké ty odkazy ,nebo nějaké neo... (Coeni), poklona žánru nebo něco,ale čistokrevný noir se všemi svými prima atributy,včetně promluv pana hrdiny (k tomu nutno přičíst tu neskutečnou skvadru východoasijských hvězd,které opravdu nemůžou za to,že většina bílých buránků nemá nakoukáno a nedokáže je od sebe rozlišit). Takže děkuji a chci eště!

• 3.3.2012  18:07
    Galimatyáš (2009)

Barta,Miike,Krantz,Švankmajer,Gilliam,Buňuel,Greenaway,Waters a Jeunet.-Partička tak trochu podivínů, která mě skoro vždy nadchne a kde Žán je asi nejlaskavější z nich.

• 19.2.2012  10:25

Ve většině obdobných filmů se někdo hrdinně brání a někdo zbaběle útočí (lze i naopak,ale jen v US produkci).Následně někdo hrdinně padne a někdo zbaběle zvítězí.-Todle je jediný dílko svého druhu,které by mohlo být završeno konfliktem mezi stranami při řádné inventarizaci kancelářského zařízení předávaných pevností.

• 19.2.2012  10:09

Lidstvo od nepaměti trápí základní otázka- ,když vykastrujeme a pak necháme zestárnout gigola,je ještě k něčemu?´ Tak jako tohle?

• 18.2.2012  10:11

No-každej sme tomu něco (do)dali,-já svůj čas,Bridges,Steinfeld a Brolin svůj kumšt, Coeni nějakou tu brutalitku,sem tam frašku (Damon-náhodou dobrý) a velmi kvalitní řemeslo, Špílberg (už zase) prachy (radši bych kdyby Coeny příště financoval jakože filantrop,jako produkční mě už pár let fakt sere!) - Spolu s Lupiči paní domácí a s Nesnesitelnou krutostí,jsem též tohle popatřil a nijak zběsile nesháněl,bych to i následně vlastnil.Tak snad zase příště.

• 14.2.2012  07:49

Sem tam mě něco votráví. Třeba tendlecten Špílberkův producentský náhled: ,,když krvák,tak přístupný i pro mimina,jinak na to Já ani můj méďa prachy nedáme!" Pro mimina možná dobrý,pro mě na hovno.Dostat to s takovým rozpočtem třeba Wes Craven (samozřejmě v pozici rejži i produkčního) ,to by teprve obludy zažili noční můru a já (možná) prima biják.

• 6.2.2012  22:39
    Ukrutnost (2010)

Žádná groteska,sranda ani kitano poťouchlosti-jen krvavá rvačka o koryta a konec starých časů.Nehezký film bez (kladných) hrdinů. (v případném českém remaku dosaďmě místo yakuzy nějaký parlamentní výbor,případně nějaký ministerský odbor,nebo magistrátek-pak ovšem místo krve zvratky)

• 21.1.2012  18:01
    Blood River (2009)

Jehova Pikčr uvádí: ,POMSTA je má!´

• 21.1.2012  17:47
    Cure (1997)

No to by se Bogart posral! Takže co jako,-to se už i nejlepší noir ovky budou točit ve žluté asii? Ještě že mám barevnou TV.

• 19.1.2012  18:42

Třeba moje noční můry taky postrádají TU uměleckou úrověň a logiky je v nich tolik,že by se vešla za utržený nehet,ale že občas vyděsí to teda jó,-tak jako tohle.

• 14.1.2012  10:40
    Em a On (2011)

Luboše znám deset let,ale určitě bych nemohl říct,že ho znám.Ani tenhle dokument není o panu Tichém,ánžto nýbrž o talentovaném zjevu Baumaxovi.Což samozřejmě nemusí být jedna (půlitrová) nádoba.To zřejmě pochopil i pan Michálek a byl natolik rozumný (a schopný) ,že nám nenacpal pod nos vyčerpávající mix tichého domova a bouřlivého bau. Zvolenou formou (která sice není nějak kór originální,ale von ten Michálek bude spíš slušný filmař než hyenovitý dokumentarista /třeštíkovci už vědí../ ) skvěle nahodil o čem že ta baumaxstory vlastně je-sranda,sem tam hovno,kecy,kumšt a práce (i když střihačovi jsem občas nerozuměl). A co nám nezprostředkoval rejža (a občas moc hezká kamera),to už obstaral ON (a em). - U mě dobrý,vole.

• 30.12.2011  10:36
    Marťanská kronika (TV seriál) (1980)

Bradbury-tenhle asi nejvíc vykrádaný ,mnohokrát citovaný (Sunshine,Osudový dotek,...) a vlastně nikdy řádně převedený do nějakého toho filmu (když nepočítám 451st. Fahrenheita) génij horroro-sci-fi-dramatu,by se asi u tohodle poněkud vrtěl nad trapnou snahou o nějaké ty ,,efekty",ale tak jako mě by se mu líbila atmosféra a snaha udržet myšlenku knihy i přes ústupky produkci,- a tak jako já by poděkoval za ojedinělý pokus dostat Bradburyho jako autora (a nejen dodavatele nápadů) do filmu.(to někdo blokuje práva na jeho povídky a romány a nebo jsou filmaři takoví ignoranti?)

• 25.12.2011  18:09
    Iluzionista (2010)

Díky Tati. (fakt sranda psát že tohle vlastně není Tati a ni Chomet,-no Tati už opravdu není a o Chometovi psát po dvou/třech/ filmech ,že právě tohle není on? a kdo to teda je vy jelita pindaví?)

• 22.12.2011  17:01
    Čtyři lvi (2010)

U mohamedovy bradky,kristovy nohy a jidiš citrónu-todle tady chybělo jak odbarvovač v bombě! Samozřejmě že na konci marat honu zbydou jen poražení a pozůstalí. (šrouby do hlavy!!)

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35