PavHer

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 25.6.2011  00:25
    Hanna (2011)

Nebýt hudby od Chemíků, asi bych tento film ani nechtěl vidět, a vlastně by se vůbec nic nestalo.

• 7.11.2010  02:03

Po příběhové stránce očekávaný podprůměr, ale o tu v tomhle případě vůbec nejde! Tady jde o pořádný nášup (většinou originálních) vizuálních vychytávek s porcí několika povedených vtipných momentů okořeněný přítomností Mary E.W. - ta holka tu měla neskutečný šmrnc a bez ní by tento film hodně ztratil! Pokud bych většinu dětství nestrávil hraním počítačových her, bylo by hodnocení o cca 20% nižší, takhle je to ale jasných 80%

• 31.7.2010  19:58
    Počátek (2010)

Mám rád filmy, u kterých je potřeba hodně přemýšlet a taky filmy, které mají nejasný konec, a je potřeba přemýšlet i po skončení projekce. Inception patří do škatulky těch filmů, které splňují obě podmínky a dokonce ho řadím mezi špičku této škatulky :-) 95%

• 17.1.2010  21:52
    Dvojrole (1999)

Výborná Tereza Brodská ve filmu s tématem, které mi maximálně sedlo. Škoda jen toho televizně laděného zpracování, které rozhodně neodpovídá filmu na velké plátno. 65%

• 29.10.2009  10:36

Průměrná romantická komedie s několika povedenými vtipnými momenty. Hlavní dva představitelé k sobě perfektně sednou, ale sráží to konec filmu, který (bych řekl) byl předvídatelný už od začátku. 55%

• 29.10.2009  10:30

Zajímavá tragikomedie s prvky černého humoru a celkem originálním námětem. Robin Williams opět válí a jeho sarkastické poznámky neměly chybu. (WTF režírováno tím uječeným kadetem z policejní akademie? No to mi ho teda vyndej)

• 29.10.2009  10:14
    Stan Helsing (2009)

Všechny slabší parodie posledních let jsou oproti tomuto braku skvostná díla! O to víc zamrzí, že se tohohle účastnila i legenda žánru Leslie Nielsen.

• 18.10.2009  09:01

Absolutně nezáživná komedie, u které jsem se přemáhal neusnout. Zachraňovaly to aspoň ty "kozy", za které dávám hvězdičku :-)

• 27.9.2009  16:03
    Memento (2000)

Hodně zajímavý snímek s překvapivě originálním scénářem a nezvykle podaným stylem vyprávění příběhu "odzadu''. Tomuto výbornému thrilleru můžu vytknout maximálně místy přemrštěnou zamotanost děje, ale o tu zde právě jde. Těžko někdo úplnost děje pochopí po prvním zhlédnutí a myslím, že je to jeden z těch filmů, pro které neexistuje jednoznačné vysvětlení - každý si může děj podle určených indicií přebrat po svém (sám mám minimálně dvě verze, které by jako děj seděly). Rozhodně to není nic pro ty, kteří neradi u filmů přemýšlí. 95%

• 15.9.2009  21:11
    Hry s časem (TV seriál) (2008)

Technologicky absolutně vychytaná dokumentární série, ve které nám tvůrci odhalují taje zpomalených záběrů běžných činností. Víte například, co se děje ve stolním mixéru za provozu, nebo jakým způsobem váš pes pije vodu? Sežeňte si tento seriál. Je pravda, že některé pokusy nic nového neobjasňovaly, ale nabídly minimálně výbornou vizuální podívanou. 90%

• 14.9.2009  14:09
    Mladí a neklidní (TV seriál) (1973)

Když už to má tak nízké hodnocení, tak přidám taky svou troškou odpadu do mlýna :-) V TV to dávali když jsem byl hodně mladý (a neklidný), a několik dílů jsem viděl, díky čemuž můžu říct, že dívání se na tenhle shit se vyrovnává výplachu mozku!

• 14.9.2009  12:07
    Predátor (1987)

Další film mého mládí, tohle byl v té době neskutečný masakr, a kdo neviděl predátora, jako by nebyl.

• 14.9.2009  11:41

Celkem nudná rádoby detektivka, na kterou radši zapomenu.

• 14.9.2009  09:04
    2012: Soudný den (2008)

Nehorázná kravina, radši si počkám na Emmerichovo 2012

• 14.9.2009  08:52

Ničím nepřekvapující romantická komedie o proutníkovi a zatvrzelém odpůrci monogamie, kterému se zjeví během předvečera svatby jeho bratra tři duchové. Jeden ho zavede do minulosti, druhý mu ukáže současnost a třetí zase budoucnost, a společně jim jde o to, aby se aspoň trochu změnil a našel v sobě aspoň kousek citu. Pár vtipných momentů se našlo, ale jinak průměr. 60%

• 13.9.2009  21:57

Výborná česká komedie a nejlepší z celé pentalogie...

• 13.9.2009  14:02
    BloodRayne (2005)

Příšerně odfláknutý film podle průměrné PC hry, u některých scén jsem se až smál jak byly trapné.

• 13.9.2009  12:05

Jeden z nejlepších ručně animovaných filmů, co jsem měl možnost vidět. Henry Selick se svým týmem dokázal vytvořit nádherný svět plný chvílemi až bizarních kreatur, který jsem jedním slovem hltal! Příběh dívky, která za malými dvířky v jejich novém domě objeví lepší kopii současného světa byl označil lehce nadprůměrným, a rozhodně potěší jak děti, tak jejich rodiče. Za normálních okolností bych to viděl tak na 4 hvězdy, ale to, jak si animátoři poradili i s těmi nejmenšími detaily, mě přimělo dát plné hodnocení - zkuste si všimnout do jakého detailu jsou vytvářeny vlasy, oheň (je ručně kreslený) nebo mlha, která je reálná. Za zmínku stojí také scény s velkým počtem postaviček, které rozanimovat muselo být časově nesmírně náročné. Celý animák ještě nasnímali pro projekci ve 3D a to beru jako další velké plus. 93%

• 12.9.2009  14:32

Woody Allen stále umí. Tentokrát nás zavedl do romantikou překypujícího Španělska, aby nám vyprávěl příběh čtyř lidí, kterým v lásce něco chybí a každý se tu svou chybějící ingredienci snaží najít po svém. Vicky (toužící po konvenční lásce) a Cristina (toužící po netradičním vztahu), se vydávají na prázdniny do Barcelony, aby zjistily, že ne všechny jejich touhy musí být zákonitě správné. Při svých toulkách narazí na bohémského malíře a poté i jeho ex-manželku, a pak už nic nebrání v rozjezdu hereckého koncertu všech čtyř zůčastněných na téma lásky a mezilidských vztahů. Včechny tři dámy navíc oplívaly neuvěřitelným sex-appealem, a do nádherně vykresleného prostředí Španělska náramně zapadly, jen radost pohledět. 88%

• 11.9.2009  14:29

Chybí tu hodnocení Megaodpad, protože tahle sračka by si ho zasloužila! Takhle bohužel jenom odpad. -20%

• 11.9.2009  12:11
    3-iron (2004)

Film plný netradičních obrazů s minimem dialogů, a základní otázkou "co byla skutečnost a co sen?"

• 11.9.2009  11:31

Pane Tarantino BRAVO! Tohle se Vám opravdu povedlo. Je to dlouho, co jsem šel z kina tak spokojený, jako z Panchartů. Měl jsem za sebou dvou a půl hodinovou jízdu plnou výborných dialogů, akce i vtipných momentů. U těch dialogů se na chvíli zastavím, prakticky celý film je postaven na dlouhých a napínavých dialozích, které ovšem ani trochu nenudí a vždy vyústí nějakým překvapením, nebo akcí. Podle mě je to v tomhle případě o dost lepší, než kdyby většina filmu byla jenom akce, protože tohle nebylo jen bezduché vykecávání. Z hereckých výkonů určite nejvíc exceloval Christoph Waltz v roli plukovníka Landy, který kdykoliv se objevil na plátě, vyvolával pocit velkého napětí a nepředvídatelnosti (tyhle vlastnosti si získal už skvělým výkonem v úvodní scéně filmu). Líbilo se mi také kolika jazyky ve filmu dokázal plynule mluvit, a jak hravě dokázal svým výkonem strčit do kapsy výkony Pitta i ostatních hlavních postav. Hudební stránka byla také na výborné úrovni, takže já nemám tomuto Tarantinovu majstrštiku co vytknout (a to jsem měl zprvu obavy, protože Kill Bill i Grindhouse mi teda vůbec nesedly). Pro mě (zatím) film roku 2009. 100%

• 9.9.2009  10:34

V podstatě úplně souhlasím s komentářem uživatele Mytologie a tenhle dokument vřele doporučuji každému rodičovi. Je až neskutečné kam jsou lidi z marketingu schopni zajít a do jakého detailu si podmanit děti. Souhlasím s tím, že je to jen jejich práce, ale ovlivňovat děti, které svůj rozum samy teprve vyvíjí, je nehoráznost! K zhlédnutí ZDE

• 7.9.2009  10:03
    Gauneři (1992)

Minimalistický thriller z prostředí jedné špinavé garáže, plný skvělých dialogů a hereckých výkonů (a prolitý pár litry krve ;-) se Tarantinovi jako jeho debut více než povedl. Příběh o pětici grázlů, každý označen místo jména názvem barvy, kteří mají ukrást kufřík s diamanty, je nám podaný částečně nelineárně (v podobě flashbacků a vysvětlení minulosti některých postav) ale hlavně velmi mistrně. Co se týče hudební stránky, Tarantino vsadil na muziku 70. let, kterou přímo ve filmu prezentuje pomocí rádia, a k filmu maximálně sedí. 90%

• 6.9.2009  13:46
    Parta hic (1976)

Slabší komedie z dob socializmu, tehdá se točily i lepší filmy.

• 6.9.2009  12:00
    Čokoláda (2000)

Přeslazené melodrama s vůní čokolády a výborně laděnou hudbou.

• 6.9.2009  11:55
    Vrtěti psem (1997)

Nahlédnutí do světa politiky a médií v úsměvné komedii s výborným Hofmanem a De Nirem v hlavních rolích. Média jsou opravdu všemocná. 75%

• 6.9.2009  11:49
    District 9 (2009)

Vizuelně nádherné sci-fi (vzhledem k rozpočtu), které ovšem postrádá kvalitní děj. Chvílemi jsem se nefalšovaně nudil a v ději by se našlo i pár nelogičností. Na režisérský debut je to ale bomba. 80%

• 6.9.2009  11:03
    Po stopách 11. září (TV film) (2006)

Nebylo to vůbec špatné, takové lepší nahlédnutí do událostí kolem útoku 11. září i předešlých útoků Al-Káidy. Na to, že je to TV film, je natočený velmi profesionálně.

• 6.9.2009  10:57
    Oheň z nebe (TV film) (2001)

Opravdu ubohý film, který výborně zapadl do sobotní noci na Nově - nelogičnosti, trapné efekty i výkony herců.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10