Absurdistán (2006)

Celkem originální námět bohužel s trochu horším provedením. Pár výborných vtípků se v ní našlo, takže to zas tak strašné nebylo.

Agenti nula nula (2004) odpad!

Nedokoukal jsem do konce, tohle se prostě nedalo!

Akce Pelikán (2000)

Bylo mi doporučeno jako výborná mafiánská komedie, a celkem by to i odpovídalo, až na to, že nebyla výborná. Celkem vtipný příběh čtyř vysloužilých mafiánů podle mě něco postrádal, jen nevím co to bylo.

Ali G Indahouse - Film (2002)

RESTEKP BRO! Je mi jasné, že Ali G-ho (potažmo Sacha Baronův) humor nezkousne ůplně každý, ale mě rozhodně sedí, celé tohle alter ego je jedna velká parodie na nigga style se vším všudy, takže se tak musí brát i tento film. Bouyakacha!

Amélie z Montmartru (2001)

Pokud máte špatnou náladu, určitě doporučuji pustit si Amélii, protože dokáže příjemně zahřát u srdce. Úsměvný příběh mladé dívky, která se rozhodne změnit své okolí k lepšímu, natočen tou nejlepší formou vám nemůže neudělat dobře :-) Mě se líbila hlavně vizuální stránka snímku, která z něj dělá něco víc, než jen film. 5*

Americká krása (1999)

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl, hned si ho dám do top 10. Tohle je prostě absolutní krása!

Americké psycho (2000)

Christian Bale je mi těžce nesympatický, a tak jsem těžko přežíval i tenhle průměrný horor, ve kterém hraje úchylného zabijáka. 40%

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Tři vzájemně propletené příběhy na téma zoufalost, krutost a láska. Bohužel u druhého z příběhů musím souhlasit s některými komentáři tady, že byl slabší oproti zbylým dvěma - za něj hvězdička dolů. Láska opravdu dokáže být kurva! Adios.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Televizi defacto vůbec nesleduji, ale jediné na co jsem si vždy udělal čas, a žral to, bylo Ano, šéfe. Jeden z mála pořadů, na který se dá dívat, a který divákovi aspoň něco dá. Zdeněk Polreich jako kritik restaurací se s ničím a nikým nemazlí, a pro sprostá slova nechodí daleko. Aspoň teď můžeme vidět, jaká špína se schovává v některých kuchyních, a co se týče umělých dochucovadel, které většinou slouží ne jako dochucovadlo, ale jako základ jídla, tak některé kuchyně by se daly přirovnat k chemickým laboratořím :-) Na jídeláku 100 jídel a všechna chutnají stejně, blééé! Jasně, je to kopie Kitchen Nightmares, ale podle mě hodně zdařilá. 5 hvězdiček dávám taky díky tomu, co jsem napsal v první větě, v porovnání s ostatním "matrošem" co běží v TV si plné hodnocení prostě zaslouží. "To je ten váš bifteček, jo? Takový malý by měl už dávno spát." :-)

Austrálie (2008)

75% a nebýt natahovaného konce, tak dávám víc.