Stanley619

Stanley619

okres Chomutov
Analog man in a digital world

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 9.12.2015  20:38
    Bez soucitu (2010)

Za mě jo! Proč by ne? Vždyť to byla sranda, nebo aspoň já jsem se docela dobře bavil. Co jsem tak viděl ty komentáře tady, tak tomu plno lidí nedalo ani šanci, hned jak zjistili, že se na tom nějak podílel Luc Besson, a to je podle mě docela chyba. Travolta je skoro tak badass, jako když mu Castor "kur*a" Troy ukradl xicht ve Face/Off. Jasně že měl film slabý místa, jako nesmrtelnost hlavních hrdinů, apod., ale jak říkám, pohodová akční oddychovka. 69%

• 9.12.2015  20:20
    Dexter (TV seriál) (2006)

Tvůrci seriálu na to šli hodně chytře, protože kdo by nechtěl vidět, jak dopadne nějaký parchant, když spravedlnost nezapracuje úplně na sto procent? A Dexter je ten poslední, od kterého by jste se mohli dočkat nějakého slitování. Taky mezi ostatním osazenstvem si každý určitě vybere svého oblíbence, ať už čestného klaďase Angela Batistu, průseráře Joeyho Quinna, týpka co říká nevhodný vtipy Vince Masuku, nebo kanálnici Debru, která sype sprosťárny, jak na běžícím páse. 88%

• 9.12.2015  20:03
    Zmizelá (2014)

Tak tohle by si jednoznačně zasloužilo minimálně oscarovou nominaci za scénář, protože lépe zfilmovaný thriller jsem už dlouho neviděl.. Ale stejně mi furt vrtá v hlavě ten knižní konec, protože se prý zásadně liší od filmového(proto hned sousedka vyfasovala knížku k narozkám, takže čekám). Je to prostě pořád Fincherovo parketa, neříkám, že neměl lepší filmy, ale pořád je v tomhle žánru jako doma. 78%

• 9.12.2015  19:25

Tak že by nám Guy Ritchie nakonec definitivně přesedlal? Z nadávek se staly sarkastické hlášky a z drsných gangsterů se stala parta uhlazených tajných agentů. Možná se jenom nechal inspirovat Vaughnovo Kingsmanem, kdo ví? Každopádně, ať už agenti, nebo mafiáni, mě to prostě baví a Ritchiemu to pořád šlape. A ani fakt, že tentokrát zvolil omladinu, před osvědčenými jmény mi nijak nevadil, ba naopak. Hlavně bych teda vyzdvihl Armieho a Alicii, o nich určitě ještě hodně uslyšíme. 76%

• 8.12.2015  20:56

eRkový guilty pleassure pro všechny ty sračkový PG13ky bez krve a podobný čajíčky. Film, který vás dokáže zároveň nadchnou i šokovat. Na své si přijdou vyznavači násilí, uhlazeného stylu, vytříbených bojových scén i úchyláci, kteří budou slintat nad vybuchujícími hlavami za doprovodu diskotékových fláků. Matthew Vaughn je borec a zase ukázal, co dokáže, když dostane prostor. PS: Žeru Marka Stronga v kladných rolích! PPS: James Bond se může jít vys*at, protože nikdy nebude tak stylovej! 79%

• 8.12.2015  20:35

Já vim, 4 hvězdy, ale hned to vysvětlim. I když nejsem žádný skalní fanoušek Katy Perry, ani tohohle stylu všeobecně, tak dokážu ocenit fakt dobře natočený dokument. Konečně se někdo odhodlal ukázat svůj život superstar bez příkras a jak je vidět, tak je docela smutný. Docela u mě Katy stoupla jako člověk, protože kdo jiný se po koncertě setkává s tolika fanoušky? Někdy tyhle hvězdy nedají skoro ani ten blbej podpis. 74%

• 8.12.2015  19:10

Myslím, že si tenhle film trochu protiřečí, protože obsadit Owena Wilsona do poměrně seriózní inteligentní komedie jsem neshledal jako nejlepší nápad. Řekněme si to na rovinu, kdo z dnešních mladých fanoušků Owena Wilsona ví kdo to byl Monet, Dalí, nebo Fitzgerald. Moc jich asi nebude. O Picassovi možná slyšeli na výtvarce a o Hemingwayovi na češtině, ale ostatní jména si asi budou muset "vygooglit". Takže vzhledem k dnešní době docela nešťastně obsazený film se zajímavým nápadem. 63%

• 8.12.2015  18:59

Tak tohle byla hodně velká paráda. Od začátku se nemusíme zaobírat ničím nepotřebným, jako například, proč je tohle a proč zase tamto, čím se živil Max, než mu jeblo a začal jezdit véosmičkou po poušti a žrát dvouhlavý ještěrky. NIC. Takže se můžeme v klidu usadit a hltat téměř dvouhodinovou nonstop akci, která do nás buší z plátna ze všech stran. Prostě minimum keců a maximum akce.. a to já rád. 88%

• 8.12.2015  18:51

Ultramegamoc nahláškovaná groteskní akční jízda. Asi tak nějak bych charakterizoval druhé pokračování Boondocks Saints, ale nemyslim to zrovna moc upřímně. A důvod je jasný, protože za všemi hláškami a vystřelenými kulkami se skrývá až moc nuceného humoru a ne moc zábavných flashbackových scén, které tvoří snad půlku filmu. Jasně, je to už deset let od prvního dílu, ale zas tak moc jsem toho nezapomněl. 54%

• 8.12.2015  18:45

Tenhle film se podle mě až moc snaží být něčím výjimečným a mindfuckovým, ale jak je známo, tak všeho moc škodí. Ještě k tomu se pase na úspěchu filmů s podobným tématem, takže kdo má už něco nakoukáno, tak si nejednou řekne, že mu to něco připomíná a to taky neni zrovna bod k dobru. Takže nakonec tady máme jenom další průměrný film. 53%

• 8.12.2015  18:40

Tý jo, pozor, máme tady drsnej film, pro pořádný chlapy.. Jestli bereš svojí ženu, matku svých dětí jenom jako pračku, myčku, chůvu a matraci, tak nejsi manžel, ale totální kok*t a nezasloužíš si jí. Taky se pak nemůžeš divit, když ti začne běhat za jinýma a tobě zbudou akorát tak parohy a oči pro pláč. Přesně tohle "chlapský" chování dělá z dnešních ženských nevěrný svině, kterým nestačí jenom jeden chlap. Nelíbilo se mi to ani jako komedie. 42%

• 9.5.2015  21:00

Ty kráso, kolikátej že to je už díl?(řečnická otázka, samosebou že sedmej). A i po tolika dílech dokáže přijít takováhle pecka na úrovni. Když jsem zjistil, že do režisérského křesla znovu usedne Brian Singer, věděl jsem, že to bude stát za to, a taky že jo! Mladý Xmeny snad nemohli obsadit lépe. Už teď se nemůžu dočkat Apokalypse, jenom škoda, že nevyšel ten Tom Hardy, ale tak Oscar Issac je taky určitě dobrá volba. 85%

• 9.5.2015  20:51

Jo, tak tohle já můžu. Scorsese a jeho nejoblíbenější dostihový kůň Leo. Tahle kombinace na mě platí a rozhodně funguje. Při sledování filmu si člověk musí párkrát říct, že to prostě není možný, aby tohle bylo podle skutečných událostí, ale tak jak je vidět tak Amerika je stále země neomezených možností. Leova oscarová jízda, která opět neskončila onou zlatou soškou. No a? Vždyť ona se příležitost určitě ještě najde. 82%

• 9.5.2015  20:43
    Interstellar (2014)

Měl jsem před kinem docela obavy, protože jsem si nebyl jistý, jestli se Nolanovi podaří udržet takovou úroveň, jako u jeho předchozích filmů. A světe div se, ten šťastnej parchant to zase dokázal. 169 minutová nervy drásající ždímačka, která vás nenechá jen tak vydechnout. Není to tak "mindfuckové" jako třeba Počátek, prostě když dáváte pozor, tak musíte všechno pochopit. Matthew zase potvrdil, že patří do první ligy a že mu to tam náramně svědčí. Dokonalý filmový zážitek mi zkazili jenom dva nevychovaní kreténi, kteří se asi v půlce filmu přestali chytat, a tak se snažili znepříjemnit film i zbytku kinosálu, svýma rádoby vtipnýma narážkama. Každopádně můžu s klidnou duší říct, že to je nejlepší film roku 2014. 88%

• 9.5.2015  20:28

Už dlouho se mi nestalo, že by mě naštval poměrně dobrý film. A důvod mého naštvání nezpůsobilo nic jiného, než neuvěřitelná odlišnost od skvělého prvního dílu. Tohle už nebylo to uvědomělé drama o protnutí lidského života s životem zvířete. Tohle byl pravý opak. Akční film o střetu dvou civilizací v boji o nadvládu a následném boji o přežití. To všechno už bohužel bez sebemenší lidskosti, která byla právě v jedničce stěžejní. 75%

• 9.5.2015  20:20

Vzpomínám si, že mě minimálně dva lidi odrazovali od tohoto filmu, se slovy, že za to nestojí, že je to kravina, apod. Tím moje očekávání kleslo poměrně nízko a moc jsem od filmu neočekával. Po skončení filmu jsem byl o to víc spokojený, že jsem nedal na jejich rady a film si stejně pustil. Krásná melancholická romanťárna s originálním námětem, která vyčnívá z řady a ukazuje všem těm jednotvárným slaďárnám holé pozadí a vztyčený prostředníček. Dokážu ocenit, když má někdo odvahu postavit se proti tomu zašlému proudu a přijde s takovým nápadem. Efekty, hudba a dobré obsazení je jenom další plus. 76%

• 2.12.2014  19:08

Jsem nas*anej, že musím dát o tolik nižší hodnocení, protože zrovna od tohohle filmu jsem čekal daleko víc. Jednička byla brutální "rodinné" drama a byla to pecka. Tohle je spíš akční krimi z prostředí gangů, což už taková pecka neni. Určitě nechci říct, že to je špatnej film, to ne. Jenom si myslím, že to chtělo trošku lepší nápad, jak zakončit tuhle ságu. 70%

• 2.12.2014  19:03

Oooouu, tak tohle bylo docela velký zklamání. Doufal jsem, že si to dokáže udržet alespoň částečnou úroveň jedničky, ale tohle byla jenom klasická na rychlo vymyšlená továrna na prachy. Ale možná to s těma prachama nebude zas tak žhavý, když na to k nám do kina přišlo jenom 8 lidí. 60%

• 2.12.2014  18:56
    Sex Tape (2014)

Tohle byla nuda. Poměrně stupidní zápletka, která je tak akorát dobře placenou reklamou na elektroniku od Applu. Ale ani ta možná nebude úplně fungovat, protože se určitě najde pár vidláků, kteří si právě kvůli tomuhle ten jejich Ipad nekoupí. 50%

• 2.12.2014  18:55

(dvacet) jednička se mi nijak zvlášť nelíbila, ale tak zašli jsme na to s partou, jen tak z hecu do kina. A světe div se, ono to bylo skoro stejný jako právě "jednička", ale daleko vtipnější, teda aspoň mě to tak přišlo. 75%

• 20.11.2014  21:17

Tohle byla jedním slovem MARNOST. Mám takovej pocit, že kdyby se chudák Bolek netopil v dluzích, tak na něco takovýho v životě nekejvne. Vsadim se, že z tohohle filmu musí bejt celkem trapně každýmu, kdo se v něm objevil. Příběh nulovej a celkový děj se snaží pást se na hláškách z prvního filmu. 36%

• 20.11.2014  21:09

Těšil jsem se na film, který konečně vylíčí Vlada jako válečníka a ne tak, jak ho zná většina lidí z dnešních přehnaných příběhů o Drákulovi. Hlavní postava sice byla víc Vlad, než Drákula, ale to bylo asi tak všechno co se mi líbilo, jinak celkový film nebyl moc povedený. Na mě tam bylo až moc keců a málo akce. Možná by tomu prospěl drsnější rating, protože tohle byl docela čajíček. 61%

• 20.11.2014  20:59

Tak tohle byl určitě jeden z nejhezčích filmů, který jsem za posledních několik let viděl. Pan Vejdělek by měl naučit ty ostatní samozvaný režiséry, jak se točí takový film. Tomuhle já říkám oddychovka. Už ani nevím, kdy jsem dal českému filmu 4 hvězdičky. 77%

• 11.10.2014  21:36

O tomhle se nebudu dlouho rozepisovat, protože pro to mám jeden univerzální výraz a ten je "zbytečnost". Jinak samozřejmě klobouk dolů před Liamem Neesonem, 60 let a pořád na "to" má. 59%

• 11.10.2014  21:33
    Con Air (1997)

Další nesmrtelná akční klasika ze zlatých devadesátých let. Kdo v té době vyrůstal, tak mi dá za pravdu. Filmy jako Tváří v tvář, nebo Skála, to byl vrchol kariéry Nicolase Cage. Škoda, že už dnes takové filmy netočí a nechává se ukecat do kdejaké podřadné hovadiny. Prachy jsou hold prachy no... 77%

• 11.10.2014  21:17
    Generation Kill (TV seriál) (2008)

Generation Kill je vlastně takový sedmihodinový Mariňák(Jarhead). Žádné přehnané střílení bez přebíjení, žádné nesmyslné heroické záchranné akce. Prostě jenom taková ukázka moderního způsobu války. Konec byl možná trochu klišovitý, ale řekl bych že daleko víc převládala ta celková uvědomělost nad "dobře odvedenou prací". 82%

• 11.10.2014  21:11

Můj první problém s tímhle filmem je ten, že jsem nejprve četl knížku. Druhý a daleko větší problém je režie Davida Lynche, kterému nemůžu přijít na chuť, ani kdybych se rozkrájel. Třetí problém je nejzásadnější, protože se jedná o konec. Ten byl v knize tak uvědomělí a pochopitelný, kdežto ve filmu to je jenom nudný "happyendovský" patos. Jediné co bych mohl pochválit je obsazení a tvrdá hudba, která skvěle doplňovala některé scény. 61%

• 16.9.2014  15:15

No tak tohle bylo už fakt moc. Je za námi asi tak půlka roku a myslím, že už tady máme největší zklamání letošního roku. Totální slátanina bez smyslu. Dinoboti, kteří měli být jedním z hlavních taháků byli nakonec ve filmu asi jenom 10 minut. Ani Mark Wahlberg nebyl nic moc. Jediný Kelsey Grammer za něco stál. 49%

• 16.9.2014  15:01
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Hannibal je zde vlastně vedlejší postava, i když potají tahá za většinu nitek a v koutě se pak tiše směje. Naopak Will Graham jako mimořádně inteligentní vyšetřovatel, který jen tak tak drží s Hannibalem krok, ale vždycky o ten jeden krok zaostává. Zároveň za svojí schopnost platí dost vysokou cenu. 82%

• 10.9.2014  19:28

Němčouři se zase vytasili s nemravnou a mimořádně sprostou teenage komedií. Samozřejmě to zabralo na určenou věkovou kategorii(okolo 15 let). Jinak se to dalo, ale že bych to musel ještě někdy vidět? To asi ne. 61%

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11