• Krátkometrážní

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Koukám, že "taliáni" mají podobný problémy, jako my tady u nás (non racist). A stejně jako u nás, ti co s tím můžou něco udělat, tak sedí na prdeli, hlavu sklopenou a nehnou prstem. Nedej Bože, když to chce někdo vzít do vlastních rukou, to je pak za tu největší rasistickou svini a denně ho vídáme ve zprávách. 62%

Alenka v říši divů (2010)

Tak tohle bylo totálně mimo mísu. Nesmyslná slátanina s absolutně nesympatickým obsazením, namaskovaný Depp je nehorázně odpudivý. Tenhle film mě jenom ujistil, že filmy Tima Burtona nejsou nic pro mě. 25%

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

1. série - Team Quido SUCKS! Ty dva buzíci mě neuvěřitelně srali. 69%. 2. série - Na tuhle řadu jsem se koukal, hlavně kvůli neuvěřitelně krásné Paige. Ale i konec stojí za zmínku, byl to boj do posledního dechu. 70%

Amazing Spider-Man (2012)

Spiderman "jednička", něco málo z Hulka a vida, máme úplně nový celovečerní film. Tím určitě nechci říkat, že byl film úplný propadák, ale za 175,- to určitě nestálo. Trošku slabší průměr. Viděno ve 3D. 62%

American Beauty: Look Closer... (2000)

....................This is a story, what about we dream for, what about we hope for and what about we fight for..................... Výstižná slova Kevina Spaceyho. Není, co dodat. 82%

Anonym (2011)

Emmerichova tvorba se mi začíná příčit, čím dál víc. U Anonyma je to určitě i tím, že mi tohle období Tudorů nepřipadá nijak zajímavé, na rozdíl od Statečného srdce (např.). Obsazení herců bylo slušné, kostýmy stylové, kulisy mimořádně autentické, ale děj na mě působil trochu moc zdlouhavě, bohužel. 57%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Nesnáším lidi, co jenom kecaj a nic neumí, to ale rozhodně není případ Zdendy. Sice je občas nechutné vidět, v čem jsou lidi schopni provozovat restauraci, ale tak žijeme v ČR, tak co by jsme mohli čekat a právě proto tento pořad stojí za shlédnutí. Hlavně když Zdenda dává hlášky, jak Pán :D 74%

Atlas mraků (2012)

Téměř tří hodinová vizuální pastva pro oči, ale ani to mi nestačilo, abych dostatečně pochopil všechny z šesti dokonale propletených příběhů. Tohle bude chtít víc, než jen jedno shlédnutí. Další parádní věc je soundtrack k filmu a Hugo Weaving jako Old Georgie bude v mých nočních můrách vystupovat ještě hodně dlouho. Těším se na další shlédnutí, potom možná přidám ještě hvězdičku. Myslím, že Oscar za výpravu už je předem jasný a asi nebude jediný. 85%

Avenged Sevenfold: Live in the L.B.C. & Diamonds in the Rough (2008) (koncert)

Nejlepší koncert, co jsem kdy viděl. Avenged Sevenfold zní jako jedna z mála skupin na živo líp, než ve studiu. Tohle mistrovské dílo mě asi nikdy neomrzí, a vždycky si ho rád pustim znova a znova. Jimmy ''The Rev'' Sulivan je absolutně nenahraditelný, bez něj to už nikdy nebude jako dřív. R.I.P. Avenged Sevenfold foREVer! 98%