Rocky62

Skype: rocky6222

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 10.8.2017  23:19
    Kdo hulí, ten umí (2001)

Když budete VELMI pečlivě hledat, tak možná někde nějaký vtípek najdete. Já našel hovno. 0%

• 1.8.2017  20:12
    Chňapáci (2012)

Jestliže ve filmu účinkují abstinující krvelačná monstra, jejichž záměrem je genocida v malém rybářském městečku a mě po projekci zůstane v palici pouze Ruth Bradley a její rajcovní zadeček, tak je asi někde chyba.

• 23.7.2017  23:12
    Splice (2009)

SPOILER!!!. Podivínský páreček genetických inženýrů si zaexperimentuje s lidskou a zvířecí DNA. O jaké zvíře se jedná, se "logicky" nedozvíme, ale výsledný kripl napovídá, že zvířecí DNA byla složena hned z několika druhů. Z fyziognomického hlediska usuzuji, že bylo použito DNA rypoše lysého, agamy límcové a nějakého druhu štíra. Nuže poté, co se tento postižený sviňák narodil, tak tito vědátoři jaksi pozapomněli na výzkum onoho subjektu, neboť v nich tvoreček probudil touhu vychovávat své ještě nenarozené dítě. Takže nějaké další genetické zkoumání v zájmu moderní medicíny nehrozí, protože Elsa a Clive mají spoustu práce s výchovou. Takový potomek dá přeci hodně práce. Je potřeba ho krmit, vychovávat ho a tak dále. Není ho ovšem třeba přebalovat, neboť tento mutant zřejmě nemá vyvinutou vylučovací soustavu. Prostě nesere ani nechčije. Vagínu ovšem vyvinutou má, což v našem krásném příběhu ještě sehraje roli. No dále musí občas taky dostat nějaký ten dárek, třeba kočku, která ale vedle svého nového majitele respektive majitelky dlouho nepřežije právě kvůli výše zmíněnému DNA ze štíra. Dospívání exempláře nabírá na obrátkách ve chvíli, kdy zčista jasna dostane prostě chuť si vrznout. Má ovšem štěstí, protože Clivovi se soulož s takovýmto křížencem přece jen zamlouvá. Rychlovka se svou přítelkyní patrně nebyla to pravé, tak bylo na čase vyzkoušet to s mutantem. No a jak už to někdy u nevěry chodí, tak jsou tito dva v tom nejlepším přistiženi samotnou Elsou, která pochopitelně není moc nadšena z přítelovy nevěry z geneticky kříženým kriplem. No, abych tento nádherný příběh zkrátil. Elsa aby zkrotila svůj vztek a odvedla zaslouženou pomstu, tak se raději nechá jedním z nově vzniklých mutantů znásilnit také. Zmutovaná svině si utopila palici při koupání a Clive se už bohužel narození svého syna nedožije, protože se i jemu stalo osudným DNA ze štíra. Moc hezký film, výborně jsem bavil.

• 27.6.2017  14:00
    Třináctka (2003)

Tracy snila o tom, jak být více COOL, já jsem snil o tom, až ta snůška pubertálních výlevů, zářezů žiletkou do pazoury, drog a sexuálních excesů, konečně skončí. To, co se zde "řeší" 100 minut, by krátkometrážní snímek vystihl za 10 minut. Nicneříkající nuda. 10%

• 22.6.2017  00:27

To jsem si takhle jednou večer prohlížel zdejší žebříček TOP filmů, které jsem ještě neviděl, a které by mi mohly zpříjemnit poněkud nudné chvíle, načež jsem narazil právě na tento "skvost". Extrémně nudné záplavě hoven jsem odolával neuvěřitelných 30 minut, načež konečně nastal osvobozující moment, kdy jsem tu sračku vzteky vypnul. Veličenstvo Ritchie si může prosím pěkně tenhle styl "humoru" strčit do řiti a neprovokovat mojí zřejmě zkriplenou duši. No a jak už to starých poctivých veteránů zde na csfd bývá, ti co filmeček neviděli celý, logicky nehodnotí. Ale rád bych tu měl ten ODPAD...

• 20.6.2017  01:31

Pravěkou veš přepadl apetit a rozhodla se okusit masíčko z 21. století. Věru zajímavý nápad byl důkladně pohřben béčkovým formátem. Podprůměrný herecký ansámbl. Nudné prostředí. Prostě taková typická jednohubka, kterou je schopna vysílat TV Nova v sobotu večer. 40%

• 17.6.2017  03:19
    Lidská stonožka 2 (2011)

Vlastně se to týká i první sto...tedy šestinožky, ale vzhledem k těžkým nechutnostem, které se rejža rozhodl do filmu zakomponovat jsou už bohužel takového rázu, že se nabízí otázka, zda je nejen režisér duševně v pořádku, ale i sám divák. Buď tu tedy máme jen extrémně úchylný psycho horor, který slouží jako indikátor, kolik je na zdejší databázi úchyláků, a nebo jsme jen poněkud nepochopili, o co tu šlo. Každopádně mě to šití dršek k prdelím skutečně nebavilo a doufám, že se všichni zúčastnění úspěšně vyléčí...vlastně i já bych se měl asi léčit. -40%

• 16.6.2017  21:14
    Spojenci (2016)

Protentokrát si odpustím nějaký detailní rozbor tohoto filmu a raději odkáži na komentář uživatele "Kaka", který vystihl vše podstatné. Já jen doplním, že tou nejpůvabnější třešničkou na dortu je samotná Marion Cotillard, která svým nevyzpytatelným pohledem přesně vystihuje charakter své postavy. Okouzlující žena, která je sexy a přitom elegantní. Jedním z mnoha pozitiv Allied je i fakt, že postavě této herečky rozhodně nejsou cizí intimní hrátky, takže je se skutečně na co koukat ;-)

• 14.6.2017  21:25
    Dravci (1999)

Velmi bizarní a nevšední kousek, ve kterém někde hluboko uvnitř dřímá možná nedoceněná genialita. Prakticky jednoduchý děj je nadmíru obohacen charismatickým šílencem Robertem Carlylem a velmi neobvyklou, kontroverzní a přesto barevnou muzikou, která extrémně odlehčuje některé hororové scény, či naopak umocňuje. Místy má divák pocit, nebo si je vlastně jist, že takový hudební podkres tu přece nemá kurva co dělat. Avšak ono to celé s tím děním okolo a s charakterem kanibala Colqhouna tak nějak zajímavě funguje a díky tomu je Ravenous něčím víc, než se na první pohled může zdát. Úsměvný, děsivý a výstřední počin zároveň. Těžké hodnocení.

• 14.6.2017  21:03

Ač nemám s prvními díly dobrou zkušenost, zde jsem měl v každé scéně pocit, že se mi konečně dostalo toho, co jsem v předchozích dílech postrádal. Tenhle díl je více realistický, ač možná trochu předvídatelný, přesto má "drajv", charisma a vytříbenou hudební kompozici. Logan má styl, pokud je nasrán a tajuplná, nevyzpytatelná Laura je originální zpestření. Mangold jednoduše servíruje bez zbytečné omáčky syrovou akční jízdu plnou zajímavých okamžiků. Lehký myšlenkový přesah i povedený závěr. Ještě lépe to vystihl uživatel "Kaka". 80%

• 11.6.2017  13:28
    Babovřesky (2013)

Jak je jistě známo, někteří příslušníci EMO stylu trpí sebepoškozováním. Podřezávají si žíly, máchají si prdele v louhu a nebo si jednoduše testují odolnost genitálií ve svěráku. Podobná situace je i zde, kdy se někteří filmoví fanoušci pustí do projekce Hovnovřesků. Já díky bohu žádným sebemrskačstvím netrpím, ani nemám potřebu se jakkoliv duševně ponižovat a urážet. Proto mne ani hlaveň lupary opřená o můj spánek nedonutí podívat se na tento těžce nemocný hnus nevídaných rozměrů. Díky za nabídku Zdeněčku, ale fakt ne. To se radši zabalím do nacistický vlajky a půjdu se projít na Václavák.

• 19.5.2017  22:50
    Diktátor (2012)

I přesto, že po mé operaci očí mám ostříží zrak, tak jsem ten očekávaný nápor fantastickýho humoru prostě neviděl. Zřejmě mi při té operaci asi trochu dojebali mozek, neboť jsem tu evidentně něco nepochopil.

• 19.5.2017  22:39

Vlastně se až na poněkud horší komediální stránku nic nezměnilo. Santa je furt na sračky, furt si dělá prdel ze zakrslýho negra, pořád si tou vychlastanou palicí pamatuje, jak vybírat sejfy a pořád se v jeho okolí najdou slečny, kterým šmakuje vožralej pinďour v konečníku.

• 19.5.2017  22:31

Ač se tato historická rekonstrukce nedočkala mimořádných ovací, já se přikláním k menšině, která je s výsledkem spokojena. Pokud pominu samotnou návštěvu Osvětimi, která bez pochyby patří k nejsilnějším momentům filmu, tak tu máme vcelku velmi inteligentní drama s těžce charismatickým hereckým ansámblem. Démonický Timothy Spall a žena mých erotických snů Rachel Weisz. Ne že bychom nenašli tucty promakanějších soudních dramat, nicméně i zdejší justiční proces má vzhledem k tématu a zajímavé demagogii páně Davida Irvinga co nabídnout. Za mě zdařilý snímek s chytrými dialogy a několika silnými momenty.

• 19.5.2017  22:16

Skutečný Albert Fish byl nepochybně tajemnější, děsivější a mnohem úchylnější, než film samotný. Hlavní postava sice ztvárněním nezklame, ovšem omáčka okolo je značně nedochucená. Tahle biografie za mě připomíná lacinou tv produkci, která ničím neobohatí, ale naštěstí ani nezpůsobí duševní poruchy.50%

• 16.5.2017  23:31
    Vetřelci (1986)

Kultovní kult od kultovního režiséra s kultovníma kozama vojandy Vasquezové!

• 19.4.2017  14:24

Předchozí díly měly alespoň nějakou atmosféru a dějovou konstrukci, i když triviální. Třetí flusanec na hrob je nuda, kterou podporuje šílenství hlavní postavy. Prakticky tu není vůbec nic z toho, co divák očekává. Krev, napětí, nějaká ta humusárna, prostě nic. Jen ujetá černovlasá pinda, která by si zasloužila přefiknout ještě jednou.

• 19.4.2017  14:19
    Dluh (2010)

Atraktivní námět byl bohužel důkladně pohřben stylem vyprávění, neboť neustálé přeskakování z minulosti do současnosti a zpět mě extrémně nebavilo, což je velká škoda, protože téma "vyhledávání nacistických zločinců" není nijak často zfilmováno. Jinak mezi klady lze rozhodně počítat slušnou hereckou plejádu, včetně Jessicy Chastain, mírně démonického Jespera Christensena a Martona Csokase, kterému ale přeci jen seknou více záporné role. 50%

• 13.2.2017  21:21
    Příchozí (2016)

Jsem rád, že konečně přišel někdo po dlouhé době s vcelku racionálním pohledem na na téma "mimozemská návštěva". Potěší logické úvahy, jak s návštěvníky komunikovat, jak se zeptat na jejich účel návštěvy atd. atd. Nikam se nepospíchá, nechybí dynamický zvuk a sofistikovaný děj. Nicméně po první projekci na mě Arrival působí trochu studeně a neosobně. Jakmile se pustím do druhé projekce, tak snad přehodnotím.

• 13.2.2017  21:13

Brutální spád o několik úrovní dolu. Ačkoliv Boyla nežeru, tak v prvním díle nastolil vcelku stravitelnou zombie apokalypsu, která byla dravá a nebyla nouze o naturalistické scény. S ruční kamerou se odvedla rovněž slušná práce, což je ovšem oblast, kde druhý díl katastrofálně selhal. Drtivá většina sekvencí naprosto nepřehledná, nechybí nelogické kiksy a nuda. Divák sice neodhadne, kdo kdy chcípne, což je malé plus, ale v té lavině mínusů to nic neřeší. 45%

• 30.12.2016  22:11

Famózní rekonstrukce nevídané katastrofy se sympatickými hlavními postavami a ojedinělou explozí ropné plošiny, která budí dojem fatální zkázy. Nadprůměrná záležitost, která je zároveň opět jasným důkazem, jak lidstvo umí tuhle planetu rozsračkovat a způsobit nenapravitelnou ekologickou katastrofu, z čehož samozřejmě plyne, že lidé tu nemaj co dělat. 75%

• 30.12.2016  11:56

Zcela bezpochyby se nabízí porovnání s Flight, který u mě vítězí na plné čáře, neboť Sully je pro mne bohužel jen strohou dokumentární rekonstrukcí populární havárie. Vyšetřování je zajímavé a nepochybně vyvolá rozhořčení nad přístupem komise ke kapitánovu zákroku, nicméně je to asi tak vše, co jsem si z této záležitosti odnesl. Flight nabídne daleko hlubší a emocionální zážitek. Toto je u mne čistý průměr.

• 30.12.2016  11:24

Řemeslně velmi dobře zmáknutá práce, která má ve všech směrech co nabídnout. Nechybí přehledná a syrová akce, smysluplná ač místy nepřehledná zápletka, chytré dialogy, bravurní herectví a roštěnka Anna Kendrick se sexy hlasem. Jednoduše řečeno-film, který má úroveň. 80%

• 2.12.2016  22:03

Ačkoliv Mutiny on the Bounty nepatří mezi díla, která jsou mým šálkem čaje, jisté kvality mu upřít nelze. Úchvatné scenérie na Tahiti s opojnými barvami fungují i po tolika letech a chytré dialogy se stále lesknou. Marlon Brando sekáč a Trevor Howard v roli neúprosného a ctižádostivého kapitána rovněž fenomenální. Nicméně v některých aspektech má zub času něco nahlodáno a tříhodinová stopáž je taky trochu moc. Za mě čistý průměr.

• 22.10.2016  09:15

Černobyl je místem, které některé z nás zkrátka přitahuje, ať už na tom má zásluhu Tarkovského Stalker, či počítačová hra. Dokumentů o Černobylu je několik a téměř ve všech se v podstatě dozvídáme to samé. Od samotného pokusu s turbínou reaktoru přes průběh havárie až po následky bezprostředně po výbuchu či po několika letech. Prázdniny v Černobylu se však liší samotným obsahem i celkovým pojetím. Výše zmíněné informace se tu divák nedozví, neboť to není třeba. Václav Vašků za doprovodu poetické hudby hovoří s lidmi, které tato událost poznamenala a rovněž navštěvuje tamní nádhernou přírodu. Jeho vyprávění je poutavé a dobře se poslouchá. V několika aspektech odlišný dokument, ovšem nepochybně nadprůměrný příspěvek do této tematiky. PS: Tímto bych chtěl poděkovat svému kamarádovi Petru Nesnídalovi, že jsem se na tomto projektu mohl částečně podílet. Ke shlédnutí zde.

• 14.9.2016  21:00
    Mělčiny (2016)

Blake Lively s výstavním zadečkem ve společnosti Carcharodon carcharias a 87 minut pokoušení o záchranu života. Ve všech aspektech tu máme pouze rutinní survival drámu, která má vše potřebné, ale nemá nic překvapivého. A jak už bývá zvykem u hollywoodské produkce, tak tu nechybí ani rádoby sentimentální rozloučení s rodinou a připomenutí jak moc má vlastně hlavní postava všechny ráda, i když vztahy nejsou právě růžové. Zkrátka průměrná jednohubka s "neočekávaným" koncem. 60%

• 22.8.2016  23:13

Bohužel po velkoleposti, zábavě, dynamice, zkrátka všem co byl měl mít poctivý blockbuster a co přesně splňoval první díl, se jen zaprášilo. Zde toho skutečně není moc k pohledání. Scénář katastrofa, hlavní postavy nezajímavé a ti hrdinové z prvního setkání s mimozemskými návštěvníky, na které jsme se těšili dostali pramálo prostoru. O velké inovaci ani nesvědčí název filmu, ale čert to vem. To ostatní dělá ID jen ostudu. Řádné zklamání. 50%

• 5.8.2016  10:42

Lidská stonožka... respektive šestinožka nemilosrdně zaútočila na můj pomyslný žebříček brutálně nechutných snímků. Ovšem, pokud bych si liboval pouze a jen ve zvrácených dobytčárnách, tak bych hodnotil nepochybně lépe. Jenže když krom toho Human Centipede nabízí i trapného a odporného záporáka a idiotské chování postav, tak pochopitelně jinak hodnotit nemohu. 0%

• 31.7.2016  09:35

Komorní minimalistická studie charakterů, sexuálních debat, lží a jedné nekonvenční záliby. Takto mistrně zvládnutý debut signalizuje režisérův mimořádný talent a schopnost vtisknout do filmu svůj rukopis. Název filmu napovídá, že nebude nouze o erotické scény, které by měly být jedním z hlavních důvodů, proč se pustit do projekce. Ovšem je to přesně naopak. Erotická scéna tu není v podstatě ani jedna a přece je film ve správně míře choulostivý a svým způsobem erotický. Čtveřice je geniálně napsaná a fenomenálně zahraná, zejména James Spader a Andie MacDowell, která ač zde frigidní, tak nesmírně přitažlivá a její rozhovor na kameru je pro mne tím nejsilnějším momentem filmu. Melancholická a zároveň vzrušující podívaná. 85%

• 19.7.2016  10:54

Felix Holzmann je pro mě stejný fenomén jako Menšík. Tihle pánové zkrátka stvořili něco, co funguje i po dvaceti letech a co je nezpochybnitelnou zárukou kvality. Díky tomu Holzmann i Menšík žijí stále...

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35