heyda

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102
    • 22.1.2018  13:14
    Velký dar (2017)

Pro mě spíš zklamání, potenciál absolutně nevyčerpaný ani herecky mě to nijak nenadchlo. Nechápu hodnocení 80%.

• 13.1.2018  22:18
    matka! (2017)

Po první hodině jsem myslel, že to vypnu a nasolím Aronofskymu odpad. Ale to, co se stalo v druhé půlce, najednou začalo dávat smysl a pak už jsem jen čekal, kdy je všechny zabije. Derren si vzal neskutečně těžkou látku, ale myslím, že ji dokázal velmi dobře vystihnout. Podobenství planety Země a chamtivého ničitelskeho lidstva, do toho kritika náboženství, ale postavená na samotném křesťanství. Jako musím říct, že je to těžká abstrakce a pravděpodobně se brzy dostaví WTF efekt, který vás může odradit. Ale já doporučuju tu první hodinu vydržet, ikdyž vás budou všichny postavy na plátně prudit a užít si ten závěr, kde všechno docvakne tak, jak má. Z nuly se to vyhrabalo až na 70%.

• 11.1.2018  22:58

Chápu, že ten námět ve stylu Na hromnice o den více, je ohraný. Ale já se tak náramně bavil, režisér naprosto precizně vystihl každý moment, dal do toho emoce, napětí i špetku té lásky a humoru. Prostě jsem si to užil maximálně a nemám důvod ani chuť se vrtat v nějakých nedokonalostech. *****

• 10.1.2018  22:22

Až na ten závěr, myslím, neskutečně zajímavý pohled do života jednoho naivního nácíčka, který má v podstatě takovou dobráckou duši, konfliktům se vyhýbá, cikána v práci toleruje i zdraví. Ale svými názory je to klasický rasista a nácek. Klusák měl k dispozici výbornou látku, ale na konci ji trochu zprznil a proto musím tu jednu hvězdu ubrat. Na závěr se sluší jen konstatovat: Čím víc vypatlaných rodičů = tím víc vypatlaných dětí. Takže žádám všechny inteligentnější lidi - serte na tituly a kariéru a ploďte, jinak je z touhle zemí ámen. 80%

• 10.1.2018  20:03
    To (2017)

Měl jsem velká očekávání = vysoké hodnocení, námět podle Kingovy knihy, slušný trailer. Nicméně o příběhu jsem neměl ani páru a musím říct, že mě to velmi překvapilo. Nečekal jsem, že se ve filmu bude mísit teenagerovská komedie a horor a zároveň tomu dá režisér neskutečně stylový kabát a některé hororové scény by se daly vytesat do kamene hororového žánru. Skvělý výběr herců a fantastická kamera už jen podtrhují výborně zvládnutou práci. Zatím hodnotím za 80%, ale pošilhávám po maximu, uvidím, až na to mrknu po druhé, po třetí...

• 3.1.2018  21:25
    Contratiempo (2016)

Španělé zase přišli s krimi filmem napínavým jak sviňa. To, jak si režisér a scénárista hraje s divákem nemá prostě chybu a musím říct, že po dlouhé době jsem viděl film, kterým mám touhu vidět minimálně ještě jednou. Byl bych rád za dabing, ale nevím, jestli se dočkám. Každopádně silné 4 hvězdy !!!

• 18.12.2017  18:54
    Fair Play (2014)

Kvalitní film o dopování za komančů. Nedělám si naděje, že jsou dnes všichni čistý, ale věřím tomu, že už to v ČR dnes není tak organizovaný jako dříve. Skvělý film !!!

• 16.12.2017  22:58

Pěkný dojemný filmeček. Víc není třeba okecávat. 80%

• 16.12.2017  22:57

Byl jsem na tomto filmu s přítelkyní v kině a náramně jsme si ho ve skoroprázdném sále užili. Není to nic extra úžasného či překvapujícího, ale je to ze života a je to příjemně lidské. 75%

• 16.12.2017  22:56

Po delší době zase skvělý animák pro děti i dospělé :)))

• 16.12.2017  22:45
    Zvířátko (2016)

Dlouhou dobu zajímavé drama s hororovými prvky, dobrými hereckými výkony ústřední dvojice. Jen škoda, že závěr byl takový jaký byl. To prostě nepochopím. Kvůli zpackanému závěru dávám jen 50%.

• 16.12.2017  22:42

Vzhledem k tomu, že jsem neměl nějaká očekávání, jsem asi i celkem spokojený. Je to sice další ptákovinka, která paroduje novodobé komiksové hrdiny a vesmírné války, ale dá se to. Do filmu se zapojila snad polovina všech holywoodských herců (bylo jich tam mraky), ale kupodivu to příběhově docela dává smysl a občas to má i parádní pasáže se skvělou hudbou. Škoda jen, že člověk nemůže prožívat emoce reálně, protože neví, kdy jde o prdel a kdy to v tom filmu myslí opravdově. Hodnotil bych to na nějakých 65% jako takový lepší průměr.

• 12.12.2017  21:32
    Já, hrdina (2015)

Začátek velmi dobrý, scény ve městě super, s přibývajícím časem to začalo být mírně nudné. Celkově průměr, který neurazí ani nenadchne. 55%

• 10.12.2017  08:55

Příjemná jednohubka pro celou rodinu, kterou z průměrnosti vytahuje především skvěle vybrané trio herců. Zcela zasloužených 75%.

• 9.12.2017  18:00

Na české poměry sympatické dílko, ať už režijně herecky či nápadem, škoda jen, že po hororové stránce by nemohl konkurovat ani béčkovým hororům z 90. let. Ale díky krátké stopáži se to dá vydržet a člověk je docela zvědavý jak zevlující Leoš Noha (známý z Okresní pjeboju) dopadne. Zda zbohatne nebo ne... 60%

• 6.12.2017  19:57
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Nejdřív jsem tomu nedával moc šancí, ale nakonec jsem si to dost oblíbil. Ty postavy jsou naprosto fantastický a každý dil si drží vysoko laťku jak v humoru, tak v kontextu celkového příběhu. Ano, možná to není na maximum, ale kašlu na to :)))

• 29.11.2017  21:15

Fantastická nízkorozpočtová hororová jednohubka se super herci. Škoda, že v tom závěru musí přijít tak hloupá scéna jako byla ta v tom "ohni". Jinak jsem se ale opravdu bavil a moje metalové srdíčko si to taky užívalo. Dám maximum, ať nežeru!

• 25.11.2017  23:55
    Volyň (2016)

Atmosférou naprosto uhranující, jen škoda, že ten příběh a to zpracování nevytváří nějaký pevný srozumitelný celek. Na mě to působilo jako směska úseků ze života lidí ve Volyňi. Nejdřív je buzerovali a zabíjeli komunisti, potom nacisti a nakonec Banderovci. Konzistentní příběh tam vůbec nevidím. Člověk si najde cestu jen k hlavní hrdince, jinak jsou mu všichni ostatní ukradení - takovej komparz. A to je velká škoda, protože točit velkofilm jen s jednou ústřední postavou, to není dobrá volba. Konec to naštěstí hodně vylepšuje, ale ty 2 hodiny nudy předtím tomu dost ubírají... :( Každopádně ten závěr je neskutečnej, nejen brutalitou, ale i celý zpracováním a hudbou. Na ten nestačí asi ani 5 hvězdičková škála, to je čistá krutost. 70%

• 25.11.2017  22:10

Hrozná slaďárna. Ale kupodivu celkem snesitelná a na Britt Robertson se krásně dívá. Za mě v rámci žánru lepší průměr. 65%

• 18.11.2017  15:04

Tuctový rodinný film, který je opravdu jen na jedno zhlédnutí. 45%

• 17.11.2017  11:09

Klasická duchařina bez jakékoliv přidané hodnoty. Divné chování postav se s přibývajícími minutami stupňuje a závěr bohužel vyzní tak trochu do ztracena. Nejsem vyložené zklamaný, ale ani nadšený. Momentálně je hodnocení dost nadsazené. Za mě 55%

• 16.11.2017  12:16
    Zaslaná pošta (TV film) (2010)

Skvělý dvoudílný film o dobru a zlu, který má v sobě humor, napětí, kouzlo a velkou špetku bizarnosti. Myslím, že to mohlo být ještě o chlup lepší, ale i tak mě film opravdu bavil a hlavně kvituju výběr herců. Mezi Claire Foy a Richardem Coylem to neskutečně jiskřilo. 80%

• 10.11.2017  23:43

Ulítlé, zábavné, svižné, se super hudbou... Jako horor to nefunguje, ale jako krvavá komedie na 100%. Záleží co od toho očekáváte. Já neočekával nic a bavil jsem se náramně.

• 8.11.2017  09:18

Hrozná nuda, musel jsem prostřední pasáž celou přetočit, abych se dozvěděl, jestli se z těch pout nějak vymaní nebo ne. Být to krátkometrážní film, určitě by se setkal s mnohem vyšší pozorností a úspěchem. Takhle ale ne. 20%

• 8.11.2017  09:12

Vůbec ne tak špatné. Američani po delší době vytáhli ze svých zásob horor založený na masovém experimentu a nedopadl žádným velkým fiaskem. K postavám sice nestihneme příliš přilnout, ale během vyvražďování si určitě najdeme méně či více sympatické hráče o život a je komu fandit. Vzhledem k nízkému rozpočtu se daří krvavé momenty točit velmi kvalitně. Jako jednohubku to musím všem doporučit, ale rozhodně to není něco, co bych musel za týden vidět znovu. 70%

• 1.11.2017  21:05

Já nevím, jestli je to tím, že jsem dlouho žádné horory ani jejich podžánry neviděl, ale já si teď těžce libuju. Nejenže jsem si předevčírem naprosto luxusně užil 47 meters down, ale včera jsem si pustil Better watch out, o kterém jsem neměl ani šajnu. No a nasál jsem tak intenzivní vánoční atmosféru jako před rokem s Krampusem. Tohle prostě sedlo jak prdel na hrnec. Jen mě trochu zklamalo, že to skončilo s otevřeným koncem. Ale nedá se svítit, musím opět hodnotit maximálně. :)))

• 30.10.2017  23:00
    47 metrů (2017)

Na toto téma už existuje dost hororů, ale tenhle je podle mě jeden z nejlepších. Nejsou to sice čelisti, ale z novodobé survival tvorby je to ojedinělý případ povedené práce na všech úrovních. Za těch pár babek, co to vzniklo, nelze než smeknout a i přes drobounké výhrady napálím maximum. Líbilo !!!

• 12.10.2017  14:55

Já myslel, že budu koukat na nějaký doják o tom, jak šikanovaný fotbalista se stane americkou hvězdou, ale ono to skoro o fotbalu ani nebylo. To téma je prostě super, pokud nemáte ponětí, o čem to bude, tak jen dobře pro vás. Šel jsem si lehnout a myslel jsem, že zatuhnu, ale vydržel jsem dlouho do noci tento film dokoukat. Snad jedinou výtku bych měl k těm kecům o Bohu a Americe jako nějaké svaté země. Jinak ale velmi působivý film. Ještě mrazivější je si číst wikipedii a jiné články, že všechno ve filmu je pravda a skutečnost je ještě horší a navíc nic není uzavřeno. To je síla !!!

• 10.10.2017  21:48
    Mroží muž (2014)

Trošku zbytečně dlouhé, ale jinak dostatečně bizarní na to abych dal 3 hvězdy. Různé přeměny lidí na monstra nebo zvířata už jsme viděli, ale něco takového by mě ani ve snu nenapadlo :D :D

• 30.9.2017  22:29

Hrozně tuctový a předvídatelný včetně konce. Nebavil jsem se a úžasná grafická stránka filmu to nemůže utáhnout sama o sobě. To prostě nejde! Takže já jsem zklamán, sice jsem nečekal, že by se povedlo navodit takovou atmosféru jako u starých Vetřelců, ale myslel jsem, že Ridley dokáže vytvořit něco důstojného. Bohužel nedokázal... 40%

<< předchozí 1 2 3 4 26 52 77 102