heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103
    • 12.8.2018  11:36

Nejdřív jsem nečekal nic, spíš jsem se obával zprznění jinak úžasných písniček ABBY. Když se začaly rojit vcelku pozitivní recenze, začal jsem být lehce namlsaný, ale stále spíš skeptický. No nakonec se ukázalo, že recenze se nemýlily a toto pokračování se díky několika silným momentům, vynikajícím pěveckým výkonům i přítomnosti mé nejmilovanější osoby, pro mě stalo nejkrásnějším letním kinozážitkem doposavaď. Dokud to běží, doporučuju vyrazit. *****

• 13.7.2018  21:17

Komedie skoro vůbec, ale docela zajímavá jednohubka o akciích firmy a fungování trhu. Pozitivem je, že Danny Devito tady v hlavní roli hraje záporáka a je tu sexy Penelope. Negativem, že takový film stačí vidět jen jednou. 60%

• 13.7.2018  21:12

Začnu negativy - zbytečně dlouhá a na konci příliš slzopudná záležitost. Pozitiva - přesto příjemný film, který si určitě někdy ještě rád pustím. Je škoda, že Danny DeVito nebývá moc často v hlavní roli, spíše sekunduje ostatním. Tady ukázal, že v pohodě utáhne celý film. Mírný nadprůměr a s přivřeným okem 4 hvězdy. :)

• 11.6.2018  22:06
    Dismissed (2017)

Horor ani náhodou, krev tam vlastně ani není. Přesto to bylo pro mě velmi milé překvapení - solidní psychologické drama ze školního prostředí. Neokoukaní herci, fajn nápad, bohužel slabé napětí, absence nějakého většího OMG momentu. Drží se to dost při zemi, a možná i proto ho mnozí nedocení. 65%

• 10.6.2018  22:24
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Fantasmagorie pro nadšence do scifi. Neba... Třeba časem změním názor, zatím ne.

• 8.6.2018  22:47
    Noční můra (2015)

Hrozná nuda, tak jsem si to na počítači přesunul na různé pasáže a zjistil jsem, že jako 20 minutový kraťas by to mohlo být zajímavý. Jako celovečerní film to je katastrofa. Fakt divný psycho s otřesnou hudbou...to se nedá vydržet podle mě...

• 8.6.2018  21:57
    Survivor: Game Changers (TV pořad) (2017)

Nebylo to nejhorší, ale ani to nebylo nejlepší. Prostě takový průměr, bohužel sympatické postavy se brzo pakovaly a tak už pak nebylo moc na co koukat.Vítěz zasloužený, produkce zaslouží opět nakopat do zádele.

• 8.6.2018  21:53

Děsná manipulace ze strany produkce, až to do očí bilo. Spolu ještě s pár dalšíma sezónama (One World) nejtrapnější sezóna vůbec. Přemýšlím, jestli vůbec ty 2 hvězdy ponechat, ikdyž pár zajímavých postav tam bylo no.

• 8.6.2018  21:47
    Survivor: Ghost Island (TV pořad) (2018)

Řeknu to asi takhle. Začalo to dost průměrně, někteří hráči však zaujali, o to horší byl scénář plný zbytečných umělých zvratů, výhod a dědičných kravin. Prostě byl z toho jeden velký galimatyáš. Nicméně pak přišly poslední díly a finálový díl, který byl naprosto fantastický a hodně zvedl celkový dojem. Pak ale přišlo reunion, které bylo tak hloupé, zesměšňující a nevkusné vůči účastníkům, že by to snad už měl Probstovi někdo říct !!!

• 30.5.2018  07:51

Pro mě zklamání. První díl byl boží, druhý ještě ušel a třetí už vše zabíjí. Doufejme, že tím celá série končí, protože si nedovedu představit, že by se to nějak oživilo. 40%

• 30.5.2018  07:46

Velmi příjemné překvapení a skutečně komedie, která funguje na mnoha úrovních. Především Jack Black a sexy Karen Gillanová tomu dávají ten správný šmrnc. I když je příběh trochu předvídatelný, tak jsem se dobře zabavil. 80%

• 30.5.2018  07:43

Mohlo to být mnohem lepší, ale vzhledem k přiměřené stopáži, to nedopadlo zas tak zle. Prostě takový průměr a taková normální jednohubka na deštivé odpoledne. Ehm: kéž by někdy propršelo celé odpoledne. Už si to ani nepamatuju. :( 50%

• 30.5.2018  07:31

Tady se ukazuje, že ani známé tváře francouzských komedií, neudělají automaticky dobrý film, pokud je příběh tak ohraný a scénář tak trapně napsaný. Je to škoda, protože to šlo udělat mnohem lépe. I tak, že bych opomenul ten ohraný námět. 1 hvězda je za pár momentů, kdy scénárista překvapil a nasadil tam překvapivou scénu, ale v porovnání s filmy jako je Léto all exclusive nebo Co jsme komu udělali to výrazně zaostává. 30%

• 25.5.2018  08:07
    Blok 99 (2017)

Asi nejlepší role Vince Vaughna, to co tam předváděl nemá široko daleko obdoby - PAN HEREC. Škoda, že režisér přišel s takovým trochu nejistým příběhem, který logicky padá na jednu nohu. Jednu hvězdu ztrhávám taky za viditelně špatně udělané masky. Každopádně lámaní kostí bylo krutě věrohodný. Celkově mírný nadprůměr, chtělo to lepší scénář a kratší stopáž. 65%

• 19.5.2018  23:21
    Auta 3 (2017)

Velmi příjemné překvapení po slabé dvojce. Člověk by čekal, že celý příběh půjde do kopru, ale podařilo se navrátit ke kořenům z 1. dílu a proto se tato trilogie myslím v konkurenci nikdy neztratí. 80%

• 19.5.2018  22:19

Taková klasika, která ničím žánr duchařin neobohacuje, jenom to protahuje jednu sérii, kterou vybudoval hlavně kvalitní kamerou a střihem James Wan. Je fajn vidět starou herečku v hlavní roli, není to dnes až tak běžné, ale pro mě to je horor, který mi splyne se stovkou dalších. 40%

• 18.5.2018  21:41

Pro mě spíš zklamání. Je to rozhodně první Vaughnův film, který pro mě ztratil kouzlo. Doufám, že se pustí do něčeho nového, originálního a ideálně vlastního, bez zbytečných efektů, miliard a nepotřebných herců viz Elton John. 55%

• 18.4.2018  22:11

Atmosféricky bomba, ale ten příběh jsem fakt nepobral a trochu jsem se nudil. Musel jsem to dokoukávat na víc zátahů. Fandům sci-fi ale doporučuju. Ti si přijdou na své. Ostatním spíš doporučuju hledat něco jiného :)

• 14.4.2018  09:25

Docela fajn filmeček s povedeným humorem, který však doplácí na několik hloupých momentů. Nevím, proč filmaři musí za každou cenu přicházet s takovými hloupými "jakože zvraty" (viz to uplavání věcí). Vidím tady hodně nevyužitý herecký i příběhový potenciál. Přitom z toho sálala fajn pozitivní letní nálada a nenudil jsem se. No nic, tak snad příště to bude lepší. 70%

• 14.4.2018  09:19

Ideální stopáž, mnoho trefných momentů a hlášek, bohužel i přesto potenciál celého projektu zůstal podle mě nevyužitý. Je to škoda, něco tomu chybělo. Podíl na tom, že dávám jen 4 hvězdy, je i to, že Blaník na můj vkus moc kurvoval a nadával. Já vím, že je to jeho styl, ale není třeba to hnát do extrému. Kdybych to chtěl pustit ve škole jako vtipnou politikou satiru, tak bych měl smůlu kvůli těm vulgaritám. 75%

• 9.4.2018  21:14

Podle mě velmi povedený filmeček o dětských hrdinech. Velmi dobře zvolená hudba, neokoukané tváře, jasně směřovaná myšlenka, citlivě natočené bez nějakých zbytečných extrémů....Jen škoda, že v závěru tam trochu toho klišé uvidíme (viz ty fotky v obálce), ale nevidím důvod, proč takový nepustit dětem, aby se nebály. 75%

• 30.3.2018  10:38
    Tomb Raider (2018)

Musím říct, že většinou mám na filmy v kině smůlu. A to se vždycky snažím jít po nějakém hitu jako byl Interstelar, Šílený Max a další, ale odcházím zklamaný nebo spíš nasraný. Proto musím o to s větší radostí vyzdvihnout, jak Tomb Raider na plátnech kin funguje. Zaprvé Alicia Vikander byla super volba, zadruhé režisér udržel scénář celkem při zemi a příliš klišé tam taky nebylo a zatřetí film šlape od začátku do konce bez nějakých hluchých míst. Je jen trošku škoda, že v závěrečné třetině se nashromáždí víc hloupých momentů a digitálních úprav, ale není toho tolik, aby člověk odcházel z kina zklamaný. Naopak podle mě Laře kino fakt sedne a doporučuju ještě na ní vyrazit dokud je šance. 80%

• 26.3.2018  08:32

Svěrákovy filmy mám vesměs všechny rád. Co se týče Po strništi bos, byl jsem docela skeptický, protože první odezvy byly dost rozporuplné - někdo chválil, druhý kritizoval. Nicméně jsem se konečně dokopal k tomu, abych si to pustil a v zásadě se mi to líbilo, i když nadšením rozhodně neskáču. Velký pozitivum je lokace natáčení (Slavonice - nedaleko bydlím), ak se mi líbila kamera i výběr herců. V čem je film největším zklamáním, tak to je příběh. Ten je totiž takový nemastný neslaný, chybí tam jakákoliv zapamatovatelná scéna, žádné velké konflikty s nacisty, prostě nic zvláštního. Tak nějak to prošlo druhou světovou aniž by se stalo něco zásadního, krom toho, že museli nacistům uvolnit školu a udělat z ní hospic. Takže závěrem: dobrý citlivě zvládnutý film, který ale zdaleka nenaplnil svůj potenciál a nenaplnil asi ani očekávání mnohých diváků. 70%

• 23.3.2018  07:22
    V domě (2016)

Extrémně nepovedený horor, který se tváří 3/4 stopáže jako duchařina a používá všechny možné lekačkové klišé, aby na konci překvapil asi i sám sebe a naservíroval nám jakéhosi zmalovaného, tak trochu groteskního smradlavého podnájemníka. Škoda, že režisér nepřistoupil na variantu, že hororový divák není blbý divák. Mohl jít s pravdou ven už na začátku a naservírovat nám zajímavý thriller. Takhle je z toho směšný brak, který nemá s příběhovou ani hororovou kvalitou nic společného. 20%

• 22.3.2018  07:37

Jako nápad to mělo rozhodně mnohem vyšší potenciál. Bohužel režisér vybral bandu cikánů, kteří vůbec jako cikáni nevypadali, ani se tak nechovali. Spíš to byla banda jakýchsi mentálů, kteří vyrostli někde v džungli. To je velká škoda, protože to absolutně kazí dojem z jinak zajímavého experimentu. Humor zde nefungoval a příběh byl úplně k ničemu. Takže za mě 40% a to jsem možná ještě hodný...

• 22.3.2018  07:29

Podle hodnocení jsem počítal zhruba s průměrnou komedii, ale na hodnocení tady nedejte! Tohle byla naprostá pecka, která se může kadencí hlášek rovnat s legendárním Drž hubu. Neskutečně příjemné překvapení, skvělé vybraní herci, super francouzské prdelky a skvělý Christian Clavier. Jen díky němu jsem na tento film narazil, takže díky a posílám 5 hvězd. Pokud máte depresi, splín, cokoliv, tak tohle vás na určitou dobu z depky určitě vytáhne. :)

• 19.3.2018  23:26
    Lajna (TV seriál) (2017)

Ze začátku jsem z toho byl dost rozpačitý. Těch vulgarismů tam bylo zbytečně moc. Postupně se tam ale začal probouzet i nějaký scénář, který byl vtipně a trefně napsaný. Narážek na náš hokej je tam přehršel. Fanoušky to určitě pobaví. CHvíli jsem přemýšlel, že dám jen 3 hvězdy, ale nakonec to ten Langmajer vytáhl ještě o jednu hvězdu líp. Nicméně drobná pachuť toho, že to mohlo být o kus lepší, zůstává... 70%

• 19.3.2018  21:59
    Annihilation (2018)

První půle občas zaskřípala nudou, ale ta druhá ve spojení s neuvěřitelnou hudbou, mě dostala do stavu, kdy jsem jen zíral jak puk a užíval si každý záběr kamery. Momentálně po shlédnutí se mi asi začala rozpadat DNA, páč nevím vůbec, co na to říct. Nápad boží, herci super, mohlo to být o pár minut kratší. Pár flashbacků bylo naprosto k ničemu, ale jako celkový efekt je pozoruhodný a velmi bych ocenil pokračování, ve kterém Natálka sama jen svým dotykem začne spouštět nevratné genetické změny na celé planetě. 80%

• 15.3.2018  22:28
    Jigsaw (2017)

Saw série pro mě skončila po 2. dílu, který byl ještě docela logický, ale hlavně měl dobré postavy a byl napínavý jak sviňa. Tohle je jen další přeplácané, nesmyslné, předimenzované a celkově trapné pokračování jednoho kultu, který si mě kdysi získal. Vlastně ani nevím, proč dávám 1 hvězdičku...možná ze sentimentu...nevím...

• 14.3.2018  19:33

Životopisný film, který je svým obsahem a uctěním (dnes už památky) Stephena Howkinga určitě chválihodný. Nicméně mě nebavil a vadilo mi, že film plave po povrchu a ještě navíc ignoruje stárnutí - všichni vypadají furt mladě. Obsahově podobná Čistá duše je milionkrát zajímavější a působivější. Docela mě to zklamalo musím říct. :(

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103