heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 75 100
    • 24.5.2017  13:10

Stejné jak trojka, moc akce, málo příběhu, celkově dost primitivní zápletky....nejlepší scény jsou s mořskými panami, kterým bych určitě podlehl. O:) 30%

• 4.5.2017  16:22

Krásný dojemný filmeček :)))))

• 1.5.2017  20:55
    La Luna (2011)

Krásný, krátky, milý, prostě povedený kraťas. :)

• 1.5.2017  20:54
    Green Room (2015)

Zajímavý námět, ale scénář otřesný. Celkově nekvalitní horor, nedoporučuju...

• 1.5.2017  20:13
    Zpívej (2016)

Není to špatný animák, je tam spousta zajímavých postav. Jenom to moc pluje na vlně komerce a to trochu kazí dojem, ale pro děti myslím fajn. Lepší 3 hvězdy.

• 30.4.2017  23:06

Šílený bizár! Prvních 15 minut docela zajímavý, postupně však čím dál otravnější. Po 50 minutách jsem to vypnul a smazal z PC. Za krásnou Móniku Balsai dávám 1 hvězdu, ale víc nedám, je mi líto.

• 29.4.2017  09:11
    Lichožrouti (2016)

Konečně animovaný film, který se svým vizuálem může blížit holywoodské produkci, jen škoda, že stale u nás nemáme dobré scénáristy. Nicméně když odhlédnu od velmi obyčejného příběhu, tak jsem byl mile překvapen. Je tam spousta skvělých momentů, vtipných situací i vizuálních vychytávek. Tak nízké hodnocení si Lichožrouti rozhodně nezaslouží. Spravedlivé hodnocení je někde okolo 75%.

• 25.4.2017  22:16

Na české poměry velmi dobře poskládaný a odvyprávěný dokument. Zpracování by mohlo být možná o trošku lepší, ale pro nadšence do cestování je to naprostá povinnost - seznámit se s životem české legendy, která zanechala stopu téměř na všech kontinentech. Jen je třeba respektovat pozvolné dokumentární tempo.

• 24.4.2017  23:45
    Sing Street (2016)

Konečně film, který mi rozbušil srdce. Ač mám teda pár výtek ohledně děje (ignorace ségry, opuštění kapely). Dojem je však pozitivní, takže MAX. :)))))

• 22.4.2017  00:39
    Rozpolcený (2016)

Doporučuju o tom nic nevědět, potom si užijete nevšední psychologický thriller, který se směle může zařadit mezi elitu. Noční Šjamalan vstal z mrtvých a spolu s Oskarovým výkonem Jamese McAvoye nám naservíroval pecku, která se hluboko zarývá pod kůži. Tohle prostě nejde odbýt jen 4 hvězdama !!!

• 21.4.2017  16:57
    Chřestýši (TV film) (1996)

Klasika z dětství, bál jsem se hodně...

• 16.4.2017  17:35

Velký bizár !!! Všichni jsou tam divní, všichni mluví divně a přesto to má silné poselství a vůbec to nenudí a neotravuje. I díky úžasné Novozélandské přírodě to snad nelze hodnotit jinak. PS: Ten klučina mi přirostl k srdci a Sam Niell si konečně po delší době zahrál. :)

• 16.4.2017  17:33

Téma milionkrát ohrané, nicméně docela mě zaujala forma. Je znát, že to režírovala ženská, protože to působí úplně jiným dojmem než jiné podobné filmy. Nemůžu říct, že jsem se nudil, nebo že mě to nezajímalo, ale nenašel jsem v tom nic, co by tuto problematiku obohatilo. Solidní 3 hvězdy.

• 13.4.2017  21:28

Do poloviny skvělá zábava (téměr srovnatelná s Fuck you pane učiteli), od poloviny to začalo klesat, ale pořád se na to dobře koukalo. Jako oddechovka super, takže 70%

• 11.4.2017  17:08

Několikrát jsem se zasmál, ale jako celek blbost. Zbytečně přehrávané scény, přehnaná mimika i gestikulace. Zkusím se podívat ještě na 1. díl, měl by být snad lepší. 40%

• 28.3.2017  22:51

Nejsem fanoušek Tima Burtona, ale tohle se povedlo. Konečně fantasy film se vším, co k tomu patří. Jen popravdě nevím jakému publiku to je směrované. Pro děti je to dost morbidní, pro dospělé to může být lehce dětinské. Každopádně jsem si to užil. S přimhouřením oka maximum :)))

• 28.3.2017  19:55
    Code 8 (2016)

Z toho by mohl být skvělý film, možná lepší jak většina Marvelovek. Jen to chce dobrý scénář. Vizuálně a trikově je to geniální. 95%

• 25.3.2017  23:20
    Pasažéři (2016)

Bacha spoilery!!!! Úžasná vizuální podívaná se skvělou dvojicí protagonistů. Film rozdá karty hned od začátku, což je fajn, ale na druhou stranu pak víte, že to buď skončí dobře nebo špatně a nebo tak nějak napůl, aby nikdo nebyl zklamaný. A přesně tuhle cestu zvolili i Pasažéři, zvolili cestu nejmenšího odporu a to mě mrzí. Já osobně bych klidně šel do té nejhorší varianty, tedy že oba umřou a mise se nepovede, protože se loď rozpadne. Jenže chápu, že takový konce holywood už dávno nedělá. A je to škoda! I proto hvězdička dolů, jinak všem vřele doporučuju. Je to vizuální slast :)))

• 24.3.2017  14:35
    Noční směna (studentský film) (2012)

Je tam pár amatérských momentů (např. zvuk střelby), ale jinak solidní práce. 75%

• 17.3.2017  13:31

Naprosto zbytečný film, který je pod hávem výborných efektů tak plochý a nezajímavý až to skutečně bolí. Nejsem fanoušek Star Treku obecně, ale dokážu uznat kvality. Tady však kvalita chybí, není na čem stavět. Bohužel proto 1 hvězda.

• 16.3.2017  19:19

Konečně pořádná Marvelovka bez přihlouplých Avengers. Moc se mi to líbilo, sice na maximum tomu chybí trošku lepší závěr, ale jinak po stránce efektů naprostá bomba a Benedict je fantastickej. Jasných 80% a podle mě nejlepší marvelovka za poslední 2 roky.

• 15.3.2017  12:25

Matthew Vaughn opět nepřemožen. Singer sice disponuje s množstvím skvělých herců a peněz na efekty, ale chybí mu dobrý scénář a originalita. Jako letní blockbuster do kina to funguje dobře, ale jen jako jednohubka. Solidní 3 hvězdy, na víc to nemá...

• 14.3.2017  12:20

Velmi kvalitní mafiánský film. SIce to není taková pecka jako Americký Gangster s Denzelem Washingtonem, ale je to skvěle vystavěný film, který má svoje silné momenty a vynikající herecké výkony. Na závěr potěšil "Mokrý bandita" ze Sám doma. Možná i díky tomu dávám nakonec plný počet. :)))

• 14.3.2017  00:27

Velmi povedený animovaný film, který je zase zajímavý tím, že reflektuje aktuální situaci v oceánech a zároveň si zachovává určitou vzdělávací a výchovnou rovinu. Bavil jsem se víc než u Hledá se Nemo, který mi nikdy k srdci nepřirostl. Při uvedení do kin měl tenhle film výrazně vyšší hodnocení, to bohužel kleslo do hlubin, které mu nepřísluší, proto přimhouřím oko a dám maximum. :)))

• 10.3.2017  14:30

Tento film jsem kdysi zapomněl ohodnotit, ale pamatuju si, že byl velmi zajímavý a hlavně skvěle odehraný. 75%

• 10.3.2017  10:00

Určitě nadprůměrný sportovně-sázkařský film, který stojí na skvělém McConaughovi. Al Pacino se už dost opakuje, nechápu, proč všude musí hrát takové bláznivé psychicky labilní postavy. Jinak ale velmi koukatelný film s dobrým koncem :)) 75%

• 10.3.2017  09:56

Nádherná čínská sceńérie na pozadí velmi nudného romanticko-dramatického příběhu. Film čistě pro dámy a to ještě za velmi melancholických chvil. Nebavilo. 40%

• 7.3.2017  07:44
    Učitelka (2016)

Neměl jsem velká očekávání a to je asi hlavní důvod, proč hodnotím tak vysoko. Tento film se mi hrozně líbil, od hereckých výkonů až po styl vyprávění, kdy se střídají různé dějové linky, ale ta hlavní se odehrává na mimořádné rodičovské schůzce a celé to trochu připomíná film 12 rozhněvaných mužů. Za mě palec hore a všem doporučuju. Zuzana Mauréry famózní!

• 3.3.2017  22:57

Kupodivu velmi povedený film a to jsem na mluvící zvířata většinou alergický. Velkou pochvalu (po delší době) zaslouží i český dabing. 75%

• 2.3.2017  16:31

Velmi kvalitní drama, které Eastwood ovládá s bravurou. Bohužel ale nepřichází s větší nadstavbou, spíš jen klouže po povrchu, ale na druhou stranu stopáž je velmi příjemná, uteče to jak voda :))) 75%

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 75 100