heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106
    • 27.5.2020  10:07
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

S přítelkyní jsme to sjeli během pár dnů, super seriál, i když na můj vkus příliš teploušů, lesbiček a transexuálů. Ale taková je už doba...

• 27.5.2020  10:06
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Masakr!

• 27.5.2020  10:05
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

Pro milovníky Breaking Bad asi povinnost, ale tak neskutečně vysokou kvalitu to již nemá. 80%

• 27.5.2020  10:02

Milý animák zejména na začátku, který neurazí ale ani nenadchne. 60%

• 27.5.2020  10:01

Hezký romantický dojemný filmeček. Jen toho Patizóna moc nemusím :D

• 27.5.2020  10:00
    Bídníci (2012)

Úžasné herecké výkony, opravdu tam nehrají žádný béčka. Skvělé pěvecké výkony a parádní kamera. Problém mám v tom, že příběh, který je opravdu tak rozsáhlý se nacpal do nějakých 150 minut, a tak je spousta věcí jen útržkovitě naznačena, kolikrát to nedávalo hlavu ani patu. Prostě tento legendární příběh mám radši v 4 dílném provedení s Gerardem Depardieu. 60%

• 27.5.2020  09:23

Jako super nápad, jen to zpracování nic extra. Taková ta supermoderní pohádka se spoustou narážek na současnost. Nejlepší byl zpěv a tanec Aničky pro obry, za to musím prostě ty 3 hvězdy dát :)

• 27.5.2020  09:21

Začalo to jako oddechová romantická jednohubka a skončilo to poměrně dost hořce. Velmi zajímavý počin o průběhu těhotenství až po starost o novorozeně. Škoda, že to zůstalo na té nerozhodné hraně, ale takový je život. Myslím, že v tom bylo hodně pravdy. 75%

• 20.5.2020  10:22
    Cestující (2008)

Ten film byl tak dlouho divný, že nebýt toho závěru, tak dám asi odpad. Naštěstí z toho scénárista vybruslil celkem dobře. Jen škoda, že to nerežíroval někdo, kdo umí filmu vtisknout víc napětí. Nemělo to žádný spád, škoda. 55%

• 19.5.2020  08:50

Docela zajímavý film o workoholismu, který ničí dlouho budované vztahy. Je kariéra, úspěch a nablýskané večírky víc než slušný obyčejný partner a fajn kamarádi? Mohlo to jít víc na dřeň, proto jen mírný nadprůměr. 60%

• 19.5.2020  08:46

Být to klasický thriller asi bych šel o nějakou hvězdu výš, i když to zpracování by mi i tak vadilo. Nicméně tohle šílený sci-fi byla ještě horší volba. Je to fakt hodně promarněná šance využít jinak zajímavou hereckou trojici. Velké zklamání...10%

• 19.5.2020  08:41

Celkem ucházející ženská verze Dannyho parťáků. Dá se na to koukat, je tam fakt spousta známých tváří :) 60%

• 16.5.2020  19:16
    Kolos (2016)

Velmi symbolický film o bolestech z dětství a alkoholismu. Škoda, že se to trochu vleklo a scénář bych ještě doladil. Ale jinak velmi zvláštní fantasy s fantastickou Aničkou Hathaway.

• 15.5.2020  13:08
    Podfukářky (2019)

Velmi průměrná zlodějská komedie. Vlastně se točí kolem vztahu mezi Ančou a Rebel, takže z jejich podfucků se moc nedozvíme. Pár gagů a momentů bylo však super, škoda, že to kazil ten zbytek. 55%

• 13.5.2020  09:05

Čím déle nad tím filmem přemýšlím, tím mi přijde horší. Zklamal hlavně závěr. To, co předvedla Anna Chrisovi, to jako fakt nedávám. Film je vyloženě pro dámské publikum... 40%

• 9.5.2020  11:05
    Já, pomsta (2016)

Líbilo se mi, že Travolta zde nebyl zobrazenej jako někdo nezničitelný, že dělal chyby, ale jinak je to klasický revenge style. Nic, co by tento subžánr posunul dál, ale ani nic, co by ho úplně zazdilo. Každopádně pořád je mi o dost sympatičtější 96 hodin nebo Equalizer. 60%

• 5.5.2020  08:54
    Ferdinand (2017)

Lehce nadprůměrný animák. Moderní prvky (tanec, selfíčka a podobně) kazí dojem, jinak bych dal 4 hvězdy.

• 4.5.2020  13:56
    Drsňačky (2013)

Takové trošku neučesané. Pár momentů fakt překvapilo svojí brutalitou, ale jinak nevím. Přišlo mi to dost přehrávané... Ale Sandra je pořád bezvadná. :) 55%

• 1.5.2020  15:46
    Přežila jsem peklo (TV film) (2008)

Nevěděl jsem, že je to remake, ale docela to ušlo. Takový průměr, který nenadchne ani neurazí :)

• 23.4.2020  09:43

Pro mě osobně spíš zklamání. Nejvíc mě asi bavila smečka vlků jinak mi přišlo, že tvůrci moc neví, co chtějí odvyprávět. Slabý animák. 45%

• 22.4.2020  11:22
    Bez návodu (2013)

Docela pěkný film se zajímavým zvratem na konci, ale nic k čemu bych se chtěl vracet. Hlavní hrdina mi nebyl příliš sympatický a některé scény mi úplně nesedly... 60%

• 21.4.2020  13:21
    Mamka a taťka (2017)

Musel jsem to po 20 minutách vypnout. To se mi stalo opravdu jen u obzvlášť strašných filmů. Jako námět dobrý - rodičům hrábne a začnou likvidovat svoje děti. Ale to zpracování bylo katastrofální. Hudba protivná, absolutně mimo děj, herecké nevýkony, kamera a střih naprosto mimo. Nechápu. Jako kdyby šlo o studentskou prvotinu studenta 1. ročníku, tak přimhouřím oko, ale toto fakt ne. Škoda Nicolase, nechápu, proč leze do takových trapných projektů. Už by to chtělo něco pořádnýho Nicky!

• 21.4.2020  08:36

Není to vyloženě špatný animák, ale na mě osobně příliš moc akce, která zbytečně přebíjí ty vtipné a příběhově zajímavější momenty. 60%

• 17.4.2020  08:06

Měl jsem trochu vyšší očekávání, postavy nejsou příliš dobře vykreslené, příběh mohl jít mnohem víc do hloubky, ale natočené je to dobře. Celkově velmi rozporuplné pocity. 55%

• 17.4.2020  08:03

Od dob Godzily už uteklo spoustu času a tak jsem byl zvědavý, jestli na ni dokáže nějaký film navázat a Rampage (k mému údivu) nedopadl vůbec špatně. Skvělé efekty, dobrá akce, občas povedený fór. Škoda jen toho povrchního znázornění osob, moc do hloubky se nepůjde, ale jinak milé překvápko. Přesto o mnoho let starší Godzila je pořád lepší.

• 10.4.2020  22:13

Hodně přehodnocený film. Affleck ušel, ale jinak docela slabota.40%

• 9.4.2020  22:53

Mám rád Annu Kendrick i Lisu Kudrow, ale tenhle film by se mohl zařadit mezi ty nejvíc zbytečné vůbec. Nechápu, kdo měl nutkání něco takového natočit. Absolutně to nedávalo smysl a příběh byl tak slabý, že už to ani víc nešlo. 20%

• 7.4.2020  12:06
    Na střeše (2019)

Skvěle vybraní herci, dobrý nápad, ale příběhově nedotažený. Nicméně Mádl má potenciál a doufám, že ho časem naplní. :)

• 7.4.2020  12:04

Mírně nadprůměrný film, který neurazí ani nenadchne. Je škoda, že se nám nedaří vytvořit z dob komunismu opravdu kvaliní snímek Oskarových rozměrů. Tak snad příště... 60%

• 27.3.2020  21:40

Průměr, neurazí, nenadchne, párkrát se člověk zasměje, ale tento animák mě citově trochu bohužel míjí. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106