heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 76 101
    • 17.9.2017  11:40

O kus zajímavější série, i díky častější roli Mika, nicméně na maximum to stále není. Stále čekám na něco EXTRA jako u Breaking Bad. Tak snad se dočkám. 80%

• 17.9.2017  11:38

Pomalé tempo, málo zvratů a napínavých scén. Nicméně pro fanoušky Perníkového táty se to dá přežít, protože 2. série je už o poznání zajímavější. Zatím 70%, víc fakt ne.

• 31.8.2017  10:32

Je to záměrně velký doják, ale pro pejskaře asi snesitelný. Já jsem spíš kočkomil, takže mě to nějak extra nebere. Každopádně bylo zajímavé sledovat Quaida jak už stárne a v obličeji vypadá jak nafouklý balón a taky musím uznat, že některé ty příběhy byly docela fajn. Lehký nadprůměr. 65%

• 27.8.2017  22:00
    Rivalové (1996)

Lehce nadprůměrná oddechovka - viděno na cestě do Chorvatska - a docela mi to pomohlo překonávat bolest zad a za krkem. Nečekejte nic super, ale hlavně na začátku se člověk zasměje :)))

• 27.8.2017  12:29
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Nevěřil bych, že mě dokáže seriál tak zasáhnout. Neskutečná bomba, napínavá jak sviňa, do konce nepředvídatelná a hlavně inteligentní. Nemá cenu tady všechno okecávat, tohle musí být viděno !!! PS: Famózní dabing, kupodivu... 100%

• 27.7.2017  22:05
    Lincoln (2012)

Těžká nuda... Zklamání po všech stránkách, bohužel. Ty 2 hvězdy snad jen za kamery - Steven má dobré kameramany, ale ještě by to chtělo ten scénář.

• 24.7.2017  17:20

Celý film jen o tom, jak shání kus provazu??? To jako fakt??? Pěkné záběry pohoří a herecké výkony jsou fajn, jinak film o ničem.

• 24.7.2017  16:47
    John Wick 2 (2017)

John Wick 1 mi tehdá sednul. Akční scény vymazlené, motivace opodstatněná, všechno tak nějak sedělo jak prdel na hrnci a mělo to šťávu. Tohle pokračování je však úplný úkrok kamsi do háje....prostě ze 122 minut je 120 minut střílení a bodání a příběh naprosto k smíchu. Samozřejmě, že bojové scény jsou výborné, ale bez dobrého základu je to k ničemu.

• 24.7.2017  16:29
    Mr. Church (2016)

Po dlouhé době film, který je obyčejný, milý, klidný, bez nějakých velkých citových vydírání. Prostě milé překvápko o tom, jaký je život - barevný a cesty osudu nevyzpytatelné. Eddie Murphy by se mohl v takových rolích opět nastartovat... GOOD JOB!

• 24.7.2017  16:25
    Život (2017)

Vizuálně úchvatný, napětí se mi taky líbilo, ale herci a dialogy naprosto katastrofální. Něco tak nepřirozenýho už jsem dlouho neviděl a ten závěr - dost průhledný. Na druhou stranu špatné konce mám rád a pokud by to vedlo k pokračování na Zemi, tak by to mohlo být i zábavnější. 60%

• 10.7.2017  18:59
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Taková pohádka o ničem. Efekty obzvlášť trapné...

• 9.7.2017  22:20

Vydržel jsem to skoro 45 minut a pak jsem to musel vyplnout. Ten styl mi vůbec do historického filmu nesedl, navíc ty dialogy byly naprosto otřesný. Hudba však překvapila, takže za tu 1 hvězda.

• 29.6.2017  13:02

Nechápu moc zdejší nadšené hodnocení. Kráska a zvíře s Vincentem Casselem je úplně stejně kvalitní a přitom oba filmy jsou naprosto průměrné. Tuto novinku do vod průměrnosti shazují zejména trapné muzikálové písně. Pochválil bych naopak vizuál a úžasnou Hermionu.

• 29.6.2017  13:01

Zajímavě bizarní zombie film, který nadchne vizuálem, ale zklame minimálním napětím i příběhem. Konec to bohužel strhává ještě níže, takže 50% je myslím adekvátní ohodnocení.

• 21.6.2017  21:16
    Raw (2016)

Francouzi a Belgičani jsou v tomhle úchylové, o tom není pochyb. Nicméně to, jak byla ukázána vysoká škola, mi přišlo trapné a nevěřím moc tomu, že by to někde takto probíhalo. Aspoň já na vejšce nic takového nezažil. Co se týče příběhu, tak jeho největší slabinou je, že zhruba v půli vyloží karty a pak už nic nového, překvapivého nenabídne. Za tu atmosféru dám 2 hvězdy, ale jinak mě to minulo a docela i zklamalo. 40%

• 17.6.2017  22:47

Spolu s "First Class" jednoznačně nejlepší díl celé série. Brutální, inteligentní, excelentně odehraný a hlavně na zamyšlení. Režisér zaslouží velký obdiv.

• 16.6.2017  22:52

Mysteriózní vizuální pecka, jejíž největší slabina je, že jde až za hranu reálna a snaží se být příliš bizarní. Kamera a hudba je naprosto geniální, herecké výkony jakbysmet, jen tomu chybí prostě lepší scénář - vodit diváka za nos lze jen do určité míry. 80%

• 5.6.2017  20:22
    Uteč (2017)

Naprostá nízkorozpočtová pecka, napínavá jak sviňa a zajímavá jako naposledy Rozpolcený. Škoda, že dobrých hororů za posledních pár let by člověk nenapočítal ani 10. Tohle ale stojí za zhlédnutí. Nevím, jestli je to kvalitou na plných 5 hvězd, ale nadšení po dokoukání to tam vyšvihne jak nic.

• 4.6.2017  17:14

Skvělý film. *****

• 4.6.2017  17:12

Není to špatný, pokud budete brát vážně, že dva pětadvacetiletí týpci vydělávají miliardy ve zbrojním průmyslu. Velmi pozitivně hodnotím hlavně to, že film odkrývá, kolik peněz z kapes daňových poplatníků mizí v nábojích a samopalech kdesi v Arabských zemí a na chudé a bezmocné v USA už jaksi nezbývají peníze. Určitě lepší 3 hvězdy!

• 3.6.2017  23:53
    Proč právě on? (2016)

Větší debilovinu s hromadou fekálního humoru jsem dlouho neviděl, proto nemůžu hodnotit lépe. James Franco mrhá herecký potenciál na nesmyslné pseudo-komediální projekty, podle měl by se měl vrátit k filmařině na úrovni, pokud nechce skončit jako Eddie Murphy. ODPAD !!!

• 3.6.2017  15:31

Pár zajímavých momentů tam je, Crowe s Goslingem si docela sedli, jenom nemám moc tyhle filmy rád. Pohybuje se to na hraně komedie a krimi a není to pořádně ani jedno. Takže to vypadá spíš jak nějaká parodie. Na jedno zkouknutí je to dobrý 65%

• 29.5.2017  20:51
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Ty bláho, tak tohle je síla. Totální brak plný klišé a všeobecně zažitých názorů, které se tam do diváků hustí velkou kadencí. Doktoři jsou tam jako největší chudáci, kteří jsou naprosto profesionální a ostatní tam chodí na ně jen nadávat a posílat je do zádele. Totální katastrofa, kterou sledují lidé, kteří mají snad už tolik vymyté mozky, že už to na ně nemá ani vliv. Já si však nenechám likvidovat svoje mozkové buňky. ODPAD !!!

• 24.5.2017  13:10

Stejné jak trojka, moc akce, málo příběhu, celkově dost primitivní zápletky....nejlepší scény jsou s mořskými panami, kterým bych určitě podlehl. O:) 30%

• 4.5.2017  16:22

Krásný dojemný filmeček :)))))

• 1.5.2017  20:55
    La Luna (2011)

Krásný, krátky, milý, prostě povedený kraťas. :)

• 1.5.2017  20:54
    Green Room (2015)

Zajímavý námět, ale scénář otřesný. Celkově nekvalitní horor, nedoporučuju...

• 1.5.2017  20:13
    Zpívej (2016)

Není to špatný animák, je tam spousta zajímavých postav. Jenom to moc pluje na vlně komerce a to trochu kazí dojem, ale pro děti myslím fajn. Lepší 3 hvězdy.

• 30.4.2017  23:06

Šílený bizár! Prvních 15 minut docela zajímavý, postupně však čím dál otravnější. Po 50 minutách jsem to vypnul a smazal z PC. Za krásnou Móniku Balsai dávám 1 hvězdu, ale víc nedám, je mi líto.

• 29.4.2017  09:11
    Lichožrouti (2016)

Konečně animovaný film, který se svým vizuálem může blížit holywoodské produkci, jen škoda, že stale u nás nemáme dobré scénáristy. Nicméně když odhlédnu od velmi obyčejného příběhu, tak jsem byl mile překvapen. Je tam spousta skvělých momentů, vtipných situací i vizuálních vychytávek. Tak nízké hodnocení si Lichožrouti rozhodně nezaslouží. Spravedlivé hodnocení je někde okolo 75%.

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 76 101