heyda

Filip Heyduk

okres Jindřichův Hradec

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 75 100
    • 10.7.2017  18:59
    Kouzla králů (TV film) (2008)

Taková pohádka o ničem. Efekty obzvlášť trapné...

• 9.7.2017  22:20

Vydržel jsem to skoro 45 minut a pak jsem to musel vyplnout. Ten styl mi vůbec do historického filmu nesedl, navíc ty dialogy byly naprosto otřesný. Hudba však překvapila, takže za tu 1 hvězda.

• 29.6.2017  13:02

Nechápu moc zdejší nadšené hodnocení. Kráska a zvíře s Vincentem Casselem je úplně stejně kvalitní a přitom oba filmy jsou naprosto průměrné. Tuto novinku do vod průměrnosti shazují zejména trapné muzikálové písně. Pochválil bych naopak vizuál a úžasnou Hermionu.

• 29.6.2017  13:01

Zajímavě bizarní zombie film, který nadchne vizuálem, ale zklame minimálním napětím i příběhem. Konec to bohužel strhává ještě níže, takže 50% je myslím adekvátní ohodnocení.

• 21.6.2017  21:16
    Raw (2016)

Francouzi a Belgičani jsou v tomhle úchylové, o tom není pochyb. Nicméně to, jak byla ukázána vysoká škola, mi přišlo trapné a nevěřím moc tomu, že by to někde takto probíhalo. Aspoň já na vejšce nic takového nezažil. Co se týče příběhu, tak jeho největší slabinou je, že zhruba v půli vyloží karty a pak už nic nového, překvapivého nenabídne. Za tu atmosféru dám 2 hvězdy, ale jinak mě to minulo a docela i zklamalo. 40%

• 17.6.2017  22:47

Spolu s "First Class" jednoznačně nejlepší díl celé série. Brutální, inteligentní, excelentně odehraný a hlavně na zamyšlení. Režisér zaslouží velký obdiv.

• 16.6.2017  22:52

Mysteriózní vizuální pecka, jejíž největší slabina je, že jde až za hranu reálna a snaží se být příliš bizarní. Kamera a hudba je naprosto geniální, herecké výkony jakbysmet, jen tomu chybí prostě lepší scénář - vodit diváka za nos lze jen do určité míry. 80%

• 5.6.2017  20:22
    Uteč (2017)

Naprostá nízkorozpočtová pecka, napínavá jak sviňa a zajímavá jako naposledy Rozpolcený. Škoda, že dobrých hororů za posledních pár let by člověk nenapočítal ani 10. Tohle ale stojí za zhlédnutí. Nevím, jestli je to kvalitou na plných 5 hvězd, ale nadšení po dokoukání to tam vyšvihne jak nic.

• 4.6.2017  17:14

Skvělý film. *****

• 4.6.2017  17:12

Není to špatný, pokud budete brát vážně, že dva pětadvacetiletí týpci vydělávají miliardy ve zbrojním průmyslu. Velmi pozitivně hodnotím hlavně to, že film odkrývá, kolik peněz z kapes daňových poplatníků mizí v nábojích a samopalech kdesi v Arabských zemí a na chudé a bezmocné v USA už jaksi nezbývají peníze. Určitě lepší 3 hvězdy!

• 3.6.2017  23:53
    Proč právě on? (2016)

Větší debilovinu s hromadou fekálního humoru jsem dlouho neviděl, proto nemůžu hodnotit lépe. James Franco mrhá herecký potenciál na nesmyslné pseudo-komediální projekty, podle měl by se měl vrátit k filmařině na úrovni, pokud nechce skončit jako Eddie Murphy. ODPAD !!!

• 3.6.2017  15:31

Pár zajímavých momentů tam je, Crowe s Goslingem si docela sedli, jenom nemám moc tyhle filmy rád. Pohybuje se to na hraně komedie a krimi a není to pořádně ani jedno. Takže to vypadá spíš jak nějaká parodie. Na jedno zkouknutí je to dobrý 65%

• 29.5.2017  20:51
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Ty bláho, tak tohle je síla. Totální brak plný klišé a všeobecně zažitých názorů, které se tam do diváků hustí velkou kadencí. Doktoři jsou tam jako největší chudáci, kteří jsou naprosto profesionální a ostatní tam chodí na ně jen nadávat a posílat je do zádele. Totální katastrofa, kterou sledují lidé, kteří mají snad už tolik vymyté mozky, že už to na ně nemá ani vliv. Já si však nenechám likvidovat svoje mozkové buňky. ODPAD !!!

• 24.5.2017  13:10

Stejné jak trojka, moc akce, málo příběhu, celkově dost primitivní zápletky....nejlepší scény jsou s mořskými panami, kterým bych určitě podlehl. O:) 30%

• 4.5.2017  16:22

Krásný dojemný filmeček :)))))

• 1.5.2017  20:55
    La Luna (2011)

Krásný, krátky, milý, prostě povedený kraťas. :)

• 1.5.2017  20:54
    Green Room (2015)

Zajímavý námět, ale scénář otřesný. Celkově nekvalitní horor, nedoporučuju...

• 1.5.2017  20:13
    Zpívej (2016)

Není to špatný animák, je tam spousta zajímavých postav. Jenom to moc pluje na vlně komerce a to trochu kazí dojem, ale pro děti myslím fajn. Lepší 3 hvězdy.

• 30.4.2017  23:06

Šílený bizár! Prvních 15 minut docela zajímavý, postupně však čím dál otravnější. Po 50 minutách jsem to vypnul a smazal z PC. Za krásnou Móniku Balsai dávám 1 hvězdu, ale víc nedám, je mi líto.

• 29.4.2017  09:11
    Lichožrouti (2016)

Konečně animovaný film, který se svým vizuálem může blížit holywoodské produkci, jen škoda, že stale u nás nemáme dobré scénáristy. Nicméně když odhlédnu od velmi obyčejného příběhu, tak jsem byl mile překvapen. Je tam spousta skvělých momentů, vtipných situací i vizuálních vychytávek. Tak nízké hodnocení si Lichožrouti rozhodně nezaslouží. Spravedlivé hodnocení je někde okolo 75%.

• 25.4.2017  22:16

Na české poměry velmi dobře poskládaný a odvyprávěný dokument. Zpracování by mohlo být možná o trošku lepší, ale pro nadšence do cestování je to naprostá povinnost - seznámit se s životem české legendy, která zanechala stopu téměř na všech kontinentech. Jen je třeba respektovat pozvolné dokumentární tempo.

• 24.4.2017  23:45
    Sing Street (2016)

Konečně film, který mi rozbušil srdce. Ač mám teda pár výtek ohledně děje (ignorace ségry, opuštění kapely). Dojem je však pozitivní, takže MAX. :)))))

• 22.4.2017  00:39
    Rozpolcený (2016)

Doporučuju o tom nic nevědět, potom si užijete nevšední psychologický thriller, který se směle může zařadit mezi elitu. Noční Šjamalan vstal z mrtvých a spolu s Oskarovým výkonem Jamese McAvoye nám naservíroval pecku, která se hluboko zarývá pod kůži. Tohle prostě nejde odbýt jen 4 hvězdama !!!

• 21.4.2017  16:57
    Chřestýši (TV film) (1996)

Klasika z dětství, bál jsem se hodně...

• 16.4.2017  17:35

Velký bizár !!! Všichni jsou tam divní, všichni mluví divně a přesto to má silné poselství a vůbec to nenudí a neotravuje. I díky úžasné Novozélandské přírodě to snad nelze hodnotit jinak. PS: Ten klučina mi přirostl k srdci a Sam Niell si konečně po delší době zahrál. :)

• 16.4.2017  17:33

Téma milionkrát ohrané, nicméně docela mě zaujala forma. Je znát, že to režírovala ženská, protože to působí úplně jiným dojmem než jiné podobné filmy. Nemůžu říct, že jsem se nudil, nebo že mě to nezajímalo, ale nenašel jsem v tom nic, co by tuto problematiku obohatilo. Solidní 3 hvězdy.

• 13.4.2017  21:28

Do poloviny skvělá zábava (téměr srovnatelná s Fuck you pane učiteli), od poloviny to začalo klesat, ale pořád se na to dobře koukalo. Jako oddechovka super, takže 70%

• 11.4.2017  17:08

Několikrát jsem se zasmál, ale jako celek blbost. Zbytečně přehrávané scény, přehnaná mimika i gestikulace. Zkusím se podívat ještě na 1. díl, měl by být snad lepší. 40%

• 28.3.2017  22:51

Nejsem fanoušek Tima Burtona, ale tohle se povedlo. Konečně fantasy film se vším, co k tomu patří. Jen popravdě nevím jakému publiku to je směrované. Pro děti je to dost morbidní, pro dospělé to může být lehce dětinské. Každopádně jsem si to užil. S přimhouřením oka maximum :)))

• 28.3.2017  19:55
    Code 8 (2016)

Z toho by mohl být skvělý film, možná lepší jak většina Marvelovek. Jen to chce dobrý scénář. Vizuálně a trikově je to geniální. 95%

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 75 100