Princ a pruďas (2011) odpad!

Až někdo natočí dobrou komedii bez toho, aby se všechno točilo jen kolem sexu, tak si zaslouží Oscara.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Takhle zemře Lord Voldermort? Víc k tomu fakt říct nedokážu, protože bych musela jinak vypsat všechny stupidní chyby tohohle filmu, což by bylo na dlouho. Ve zkratce: musíte být hodně špatnej režisér (scénárista, producent, ať už to má na svědomí kdokoli), abyste podělali tak výborný konec předlohy.

Zelený sršeň (2011)

Škoda, že začali tak dokonalou scénou s Waltzem a Francem, tu už nepřebili. Rogen je stejný jako ve všech filmech a jediným důvodem proč se dívat dál byl vážně jenom Waltz.

Děcka jsou v pohodě (2010)

První film, ve kterém mi Julianne Moore připadala sympatická. Příjemně naladěný snímek se skvělým obsazením.

Vysloužilí lvi (2003)

Na hranici tří a čtyř hvězdiček, ale žádnýmu ze tří hlavních herců nelze dát jen tři. Scény z Afriky jsou trochu mimo mísu, konec funguje jako celek, ale zakončili to až podezřele dokonale a všechno jim vyšlo. Michael a Robert tvoří dokonalé duo, které předčí i Jacka s Morganam v Bucket Listu.

A.I. Umělá inteligence (2001)

2* za neuvěřitelný výkon Osmenta a 2* za Teddyho. Ten konec mě trochu zklamal, ale jinak slušný nadprůměr.

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

S Charlize a Bradleym mě to dostalo, ale s Natalie a se Cerou mi to přišlo trochu... až moc úchylný. // Zajímalo by mě, kdo tam dokopal Seana Penna.