SydneyB

SydneyB

• 13.8.2011  13:43
    Princ a pruďas (2011)

Až někdo natočí dobrou komedii bez toho, aby se všechno točilo jen kolem sexu, tak si zaslouží Oscara.

• 18.7.2011  19:25

Takhle zemře Lord Voldermort? Víc k tomu fakt říct nedokážu, protože bych musela jinak vypsat všechny stupidní chyby tohohle filmu, což by bylo na dlouho. Ve zkratce: musíte být hodně špatnej režisér (scénárista, producent, ať už to má na svědomí kdokoli), abyste podělali tak výborný konec předlohy.

• 13.3.2011  11:30

Škoda, že začali tak dokonalou scénou s Waltzem a Francem, tu už nepřebili. Rogen je stejný jako ve všech filmech a jediným důvodem proč se dívat dál byl vážně jenom Waltz.

• 11.2.2011  23:50

Možná bych uvažovala i o pěti, ale ten konec to pohřbil.

• 10.2.2011  18:05
    She's a Fox (2009)

Celkem příjemný kraťas. http://www.youtube.com/watch?v=wgCwPcWkaUo&feature=related

• 23.12.2010  22:59

První film, ve kterém mi Julianne Moore připadala sympatická. Příjemně naladěný snímek se skvělým obsazením.

• 20.12.2010  18:44

Na hranici tří a čtyř hvězdiček, ale žádnýmu ze tří hlavních herců nelze dát jen tři. Scény z Afriky jsou trochu mimo mísu, konec funguje jako celek, ale zakončili to až podezřele dokonale a všechno jim vyšlo. Michael a Robert tvoří dokonalé duo, které předčí i Jacka s Morganam v Bucket Listu.

• 7.10.2010  21:52

Hodně silné 4*.

• 18.7.2010  18:36

2* za neuvěřitelný výkon Osmenta a 2* za Teddyho. Ten konec mě trochu zklamal, ale jinak slušný nadprůměr.

• 10.7.2010  11:53
    Mezi dvěma kapradinami (TV pořad) (2008)

S Charlize a Bradleym mě to dostalo, ale s Natalie a se Cerou mi to přišlo trochu... až moc úchylný. // Zajímalo by mě, kdo tam dokopal Seana Penna.

• 7.6.2010  23:26

Ze začátku jsem se obávala, pak i věřila, ale nakonec jsem více než mile překvapena. Tedy až na konec, autoři asi nevěděli, jak děj ukončit tak tam práskli tohle, což je podle mě škoda. Ravin je sympatická, Cooper i Brosnan pořád jedou a celkově nemůžu záporně hodnotit ani Pattinsona, který se možná po uniknutí z role metrosexuálního upíra skutečně stane hercem, v tomhle filmu mi ukázal, že potenciál tu je. Celá atmosféra filmu, jakou potkáme jen jednou za rok, mě dostala. Zatím hodnotím takhle.

• 2.5.2010  20:22

Fakt jsem se těšila, že konečně zase shlédnu kvalitní horor, ale asi jsem z toho už vyrostla. Miluju Raimiho Evil Dead, jenže přesně v tomhle jsem chybovala, už nikdy nebudu nic očekávat. A na plochou hlavní představitelku, které vám na konci ani není líto, radši zapomenu, a na neuspokojivý finish ještě více.

• 21.4.2010  21:59
    Nepohodlný (2005)

Momentálně dávám 5*, uvidíme po týdnu, kdy se mi to rozleží v hlavě, protože tak silný dojem nejde jen tak vytřepat.

• 21.4.2010  14:03

Můj nejsledovanější film z dětství.

• 6.4.2010  20:26

Trocha oddychu od typických vojenských filmů, kterých v dnešní době vzniká nespočetně, tento film nám dává zcela jiný pohled na současnou situaci na Blízkém Východě, nestará se o politiku, v podstatě ani o ty, kteří tam jsou, ale spíše o ty, kteří jsou tady. Rozhodně nejzajímavější stránkou filmu jsou skvělé herecké výkony, ale co by ne, když jde o takové atraktivní obsazení. Příběh je silný a vtáhne člověka do stejného srabu, ve kterém je hlavní hrdina. Scénář všechno dotáhne do finishe a splní vše, co nám slíbil.

• 5.4.2010  15:21

Chudé, oproti ostatním nemá nic k nabídnutí.

• 5.4.2010  15:13

Tentokrát těch pár minut nestačilo, aby to na člověka udělala jakýsi dojem.

• 5.4.2010  14:52

Gary Oldman jako totální magor, samo o sobě by to stačilo, ale dali nám toho mnohem víc.

• 5.4.2010  14:32

I přes délku mnohem více působitější než kdejaký film. Alejandro tomu opět dal kus svého talentu, který podpořily i herecké výkony.

• 3.2.2010  00:44

Původně mě zaujala jména Ralpha Fiennese a Davida Morse, a přestože tam mají jen velmi malé roličky, tak mě ten film ani trošku nezklamal. Právě tyto malé role zahrané známějšími herci byly hezkým spestření. Kromě skvělých hereckých dovedností hlavních třech představitelů mě nadchla i hudba a hlavně kamera. Po Black Hawk Down druhý nejlepší válečný film.

• 25.7.2009  02:09
    Ulice (TV seriál) (2005)

Radši se podívám na venezuelský telenovely než na české pokusy o seriál.

• 26.4.2009  22:05

Z od pohledu příšerného námětu se nakonec vyklubal příjemný odpolední film.

• 18.4.2009  01:21
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Do třetí série možná i nejlepší seriál posledních let, ale poslední série mě zklamaly.