Arach.No

Arach.No

Vojtěch Kadrnka

okres Břeclav
student FSS MU

12 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

 • poster

  Amazing Race: O milion kolem světa (TV pořad) (2001)

  Podle mě jsou Amazing Race a Survivor nejlepší soutěžní reality show. Tady ze sebe lidi dostanou opravdu maximum a na některé scény (například pojídání mísy kaviáru na čas) myslím hodně dlouho nezapomenu. Bruckheimer prosté umí.

 • poster

  QI (TV pořad) (2003)

  Dost možná nejlepší soutěžní pořad jaký jsem viděl. Hodnotím po první sérii, ale nezdá se, že by další měly být jakkoliv horší. Spousta vtipných, pohotových a chytrých(!) hostů, fantastický Stephen Fry a neodolatelný britský humor. V každém dílu se divák něco zajímavého dozví a skvěle se pobaví. Pokud jste ale typ člověka, kterému by vadilo, když si někdo dělá srandu z toho, že Fry je gay, asi se na to radši ani nedívejte. Jediné, co je mi trochu líto je, že se nevyznám lépe v britské populární kultuře, takže mi nedochází řada narážek na tamní známé osobnosti a podobně.

 • poster

  Masterchef (TV pořad) (2010)

 • poster

  The Daily Show (TV pořad) (1996)

 • poster

  John Oliver: Co týden dal a vzal (TV pořad) (2014)

 • poster

  Real Time with Bill Maher (TV pořad) (2003)

  Tento pořad rozhodně není o hostech ani o nestranné diskuzi. Je to prostor pro Mahera vykřičet do světa své názory. Se spoustou z nich nesouhlasím a často říká jen tu část faktů, která se mu hodí. Nicméně je velmi vtipný a u jeho nadávání na republikány se, přestože s ním většinou rozhodně nesouhlasím, dobře bavím. Hosté bývají často zajímaví a musím ocenit, že docela často má pozvaného i jednoho republikána, kterého neuráží (to však neznamená, že by si odpustil řadu vtipů na jeho/její účet). Naopak občas se pěkně pohádá s demokratem - v poslední době to byl třeba případ Bena Afflecka, který se dost silně chytl s Billem a Samem Harrisem kvůli islámu. Celkově můžu říct, že nesouhlasím s Maherovými pro-demokratickými a anti-republikánskými názory, ale souhlasím s řadou jeho liberálních postojů (náboženství, svoboda projevu atp.). U téhle show se zasměju a dozvím se i něco o zajímavých lidech, americké politice a společnosti. Při jejím sledování je ale vždycky nutné brát Maherovy názory s rezervou a filtrovat je.