andy

andy

Andrej Slavíček

okres Havlíčkův Brod
soukromník

homepage

4 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 28.4.2009
  Der Kleene Punker (1992)

  Malý Amadeus je punker z přesvědčení. On i jeho kamarádi žijí a řádí v Berlíně, soužití s berlínskými spoluobčany a policií není jednoduché. Jejich snem je účast v soutěži nových hudebních skupin. Setkávají se se svým idolem Udo Lindenbergem. Z taktických důvodů zakládají politickou stranu.

  • 28.4.2009
  Kehraus (1983)

  Prostá duše Ferdinand Weitel (Gerhard Polt) upadne do spárů bezcharakterního pojišťovacího agenta von Mehlinga (Nikolaus Paryla). Ve snaze anulovat štos nepotřebných pojistek nastupuje Weitel strastiplnou cestu pojišťovacím ústavem Fidelitas. Pod tlakem okolností se Weitelovou partnerkou stává sekretářka Annerose Waguscheit (Gisela Schneeberger). Divákovi se dostává příležitosti poznat veškeré zápory fungování typického úřadu i rysů jeho osazenstva - od poslíčka až po generalitu. Turbulentní dění eskaluje a nakonec vrcholí na výročním podnikovém karnevalu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace