Angie91

okres Hradec Králové
profesionální maniak

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 26.10.2017  10:20

Tak pár pozitivních věcí... Bridget je konečně šťabajzna, co má svůj styl a ví, kam patří. A to je tak vše pozitivní, co bych na tom našla. Žádná hitparáda to tedy nebyla, především cítíte, že za těch patnáct let od prvního dílu, se nic nezměnilo a scénář stále sází na ohrané vtípky, kterých jsme si užili požehnaně v předchozích dílech. Nic nového nepřináší. Obdivuji Hugha Granta, který ví svou cenu a do dalšího dílu nešel. Na obou hlavních hrdinech je znát, jak moc se na nich podepsal zub času a chudák Colin Firth vypadá ve filmu všelijak, ale ne jako někdo, komu by snad ještě nádobíčko mohlo fungovat. Renée je zas upravená, odsátá a prošpikovaná různými botoxama, že bych ji v prvních momentech ani nepoznala. Možná to vyznělo, že je to opravdu zlé - nebylo, ale ničím mě to nenadchlo. Kecám! Ještě jedna pozitivní věc, a tou je Emma Thompson.

• 17.10.2017  07:48
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Seriál, který můžu vidět pořád, stále a dokola. Všechny postavy jsou skvělé, padly k sobě jako puzzle a pro mě je to Number One v seriálech. Nemám potřebu hodnotit každou sérii zvlášť, nebo nedej bože každý díl zvlášť. Já se královsky bavím při všech dílech a popravdě si TBBT drží linii standardní kvality i v 11. sérii. Žádný prudký pokles nebo nárůst, jako to je u jiných seriálů běžné, díky bohu není.

• 14.6.2016  14:03

Alenka vyrostla, najednou je starší a moudřejší a její představitelce se už začínají dělat vrásky a tak by člověk čekal, že i ta kdysi krásná a fantastická podívaná bude trochu vyspělejší a emočně náročnější. Ono je to k tomuhle filmu hrozně nefér, protože Tim Burton je prostě génius a na tomhle filmu je hodně znát, že se pod to nepodepsal. A přitom to mohlo být táák pěkný.

• 11.5.2015  20:14

Samozřejmě jsou to Avengers, nemůžu hodnotit jinak. Vizuálně je to opravdová lahůdka, super zvládnuté triky se špičatým kloboukem a nějaký ti vtipný hefty, co pobavily celý sál, navíc jsme nahlédli do psychologie některých postav více než v předchozím díle ale! Ale bohužel, jednička je jednička a někdy se stává, že dvojka překoná jedničku, ale tentokrát se opravdu nestalo.

• 24.2.2015  22:47

V kině jsem na to pohlížela jako na sondu do hlubin študákovy duše. Rozdělení fifty-fitty - povětšinou mladá děvčata, doprovázená svými boyfriendy či opravdu "dobrými" kamarády, kteří doufají ve zpestření Valentýna tím, že po zatáhnutí opony poběží domů, samozřejmě skrz nejbližší sexshop, kde nakoupí potřebné lubrikanty, bičíky a pouta. Z hrůzou zjistíte, že po závěrečných titulcích to v sále vypadalá jako za Caliguli. Očekávat podprahovou psychologii byla naivita, hlavní hrdina se snaží byt tak zahleděný do svých vrstev cibuláče, až to je trochu trapný (zvlášť když mně stačily dvě vteřiny na to, abych ho měla přečtenýho). Nehledě na to, že ta káča s nemožným účesem tu spíš uvádí podprahovou reklamu na modrý pilule, neb snáz by erekci vyvolala kdejaká kreslená postavička Walta Disneyho. Nakonec můžeme skrz rozsvícená okna s jistotou určit, kdo na Valentýna v kině byl. Většina z těch páru se totiž cpou chipsama a koukají na céčkový braky, aby si trochu spravili chuť, přičemž víte, že ze zamýšleného sexu s hvězdičkou (a bičíkem) zbylo velký kulový.

• 15.10.2014  08:42

Najednou sem si přála, aby lidstvo neexistovalo. Chování lidstva směřuje ke konci, to víme všichni už dávno. Bohužel s tím nikdo nic nedělá a připadá mi fér, že za to, že si sedíme v útulných betonových domečkách a odvracíme se, potažmo ničíme, přírodu, která nám svým způsobem dává život, zaplatíme jednou či později všichni. Je to naprosto laciný dokument s jedním a tím samým opakujícím se trikem, po čase mi však začal hlodat v hlavě. Zprvu úplně nevýznamně, ale postupem času začal sílit... a TO! je milí vážení účelem.

• 27.4.2014  21:37
    Enderova hra (2013)

Ona vůbec ta myšlenka toho filmu je famózní, ale bohužel. Já to necítila... Ne snad z hereckých výkonů, i když tam byla tenká propast mezi brilantností a parodií, ale dalo by se z toho vytřískat rozhodně mnohem, mnohem víc! Je to obrovská škoda, protože sem od toho čekala druhou kultovku podobnou Matrixu.

• 27.12.2013  15:19
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Barney je naprosto "legen ... wait for it ... dary"! Jeho hlášky jsou pro tenhle seriál typické tak, jako bullet time pro Matrix. Robin je drsná jako toaletní papír na Ukrajině a Maršmelounek s Lillečem jsou dokonale sehraný pár. Trochu nudným a předvídatelným se stává hlavní hrdina Ted, jehož největší přednost je, že nevíme, kdo vlastně je ta jeho žena! - Dobře, buďme k sobě upřímní a řekněme si, že po páté sérii se tu už dost vařilo z vody! Někdy jsem slzela smíchy a někdy mi v hlavě kukala kukačka (v překladu kukala asi toto: "To jako vážně?") a zcela nepochopitelným se stává 9. série (dva dny roztáhnuté do 25 dílů), jak moc ještě musíme trpět, než dojdem do konce a za poslední dva díly bych dala scénáristům opravdu na prdel - "spoiler" ne kvůli rozvodu, smrti matky a jiných podivností, ale proto, že sem se naprosto ztrácela v tom, kde, kdy a jak jsme se dostali do téhle časové smyčky? Nakonec název toho seriálu je k ničemu, matku jsem viděli poskrovnu! Ne, poslední dvě série opravdu nestojí za ten čas.

• 7.11.2011  15:42
    True Blood: Pravá krev (TV seriál) (2008)

Nevím jestli by ten seriál byl bez toho sexu tak super. Ale už jen kvůli němu, bych se na něj mohla koukat denně! :D

• 5.11.2011  13:03
    Honey 2 (2011)

Zbytečné. nudné, nezvládnuté... oproti jedničce naprosto neoriginální!! Zlatá Honey Daniels...

• 17.9.2011  23:46

No popravdě za co by tenhle film stál nebýt Morgana Freemana? Rozhodně bych netvrdila, že je nejlepší - hodně dobrý to ano, ale absolutní špička asi ne! PS: Nevím jak je to možné, samozřejmě si za svým názorem stojím, ale po čase se mi začínal film vtírat do paměti a často jsem na něj myslela, je možné, že je to ten důvod, proč je to špička??

• 22.8.2011  13:14
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Morální ponaučení! To je věc, která vám vadí nejvíce?? Popravdě tohle je rodinný seriál, a i když nevěřím, že se podle Foster-Lambertového vzoru chová jediný Američan, určitě vás "naučí" jak rozeznávat hranice mezi špatným a dobrým. Takže ty 4* nejsou za morálku, ale za neustálé dovádění rodičů, zatím co jejich děti museli být nevinní až do svatby, dále nevysvětlitelné zmizení nejprve Coudyho, pak Brandona a nakonec Jean-Luca - zmatený byl také vztah J. T. se Sam - jeden díl spolu chodili, druhý najednou ne a třetí se zas dali dohromady. Ale i přes to všechno, to je jeden z nejlepších sitcomů, na který se ráda podívám i dnes.

• 14.7.2011  15:36

Tam, kde za jeden provaz tahá genialita a za druhý šílenost, tam přesně vznikl Yatesův monumentální film... Ono je to k tomuhle filmu hrozně nespravedlivé, srdce nám krvácí, že celá tahle výborná sága, končí, a proto nám spravedlivý úsudek řídí spíš nostalgie nad očekáváním neočekávaného :D na druhou stranu by nebylo fér tvrdit, že to nebyl odvazový zážitek, při kterém nám běhal mráz po zádech zároveň s kapkou slzy, která se stydně kanula po tváři... Když už jsem seděla v kině, vlastně jsem si říkala, co tu dělám, že ani nechci vidět, úplně poslední z posledních, trochu jsem se bála smri Freda, ale člověk vlastně přišel hned k hotovému a žádná srdceryvná scéna se u tohoto nekonala a pak ten závěr, to bylo asi největší zklamání pro mě - možná, že jsem čekala nějaké gargantuovské oslavy, vynášení Harryho do nebe já nevím co jsem čekala a nakonec (o 19 let později) jsem chtěla vědět co bylo třeba dál? Jak dalece to všichni dotáhli, kdo byl ředitelem Bradavic... co se stalo s monumentálností? To má být důstojný závěr? Ale i přeš toto malé zklamáí musím těch 5* dát... protože jak už jsem psala, srdce mi zaslepuje nostalgie!

• 26.6.2011  17:18

Rozhodně to nemá takové grády jako ostatní tři díly, ale možná to bylo i tím slovenským dabingem. Ale záverečná "bitva" tedy stála oprvdu za to!

• 24.6.2011  14:26

A mně se to líbilo.... sice to je klišé nad klišé, ale je to naprosto super odreagovačka, když váš den nestojí za nic!

• 12.6.2011  12:44

Ačkoliv je Kung Fu Panda jedním z mých nejoblíbenějších animáků, dvojka rozhodně nedosahovala takových kvalit. Bylo tam několik krásných momentů a scén, které byly opravdu dechberoucí, ale celek se mi zdál trochu hektický a uspěchaný. Na druhou stranu nevím zda chybu připsat filmu nebo zpracování ve 3D, na kterém sem byla prvně a všeobecně vzato bych se takovou hloupost už neodvážila udělat podruhé. Takže po druhém skoknutí budu možná moudřejší.

• 17.4.2011  23:40
    Glee (TV seriál) (2009)

Já vám to řeknu asi takhle... je to naprosto šílený seriál o úplném ho***, ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu jsem si musela stahovat pořád nové a nové díly. Vůbec to nechápu, ale naprosto mě to sežralo! I tak budu věřit svému racionálnímu rozumu a dám 3* - alespoň prozatím!

• 5.3.2011  14:05
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Je složitý hodnotit něco, co patří spíše mladšímu osazenstvu. Musíte uznat, že je to super japonský anime a kdo na to jako malý nekoukal musel být velký chudák!! Mně se to celkem před deseti lety líbilo - tak ty 3* alespoň z nostalgie :D

• 22.2.2011  18:31
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Tož děcká, co blbnetééé?? Vždyť jde hlavně o srandůů nie? Já byla nejvíc zvědavá na našeho diamantového čava Rytmuse a jeho příběhovou "girl - friend" Tinu... a lidi, oni to úplně zabili :DDD

• 18.2.2011  12:05
    Dokonalý svět (TV seriál) (2010)

První díl za sebou zanechal chladnou, nesmazatelnou stopu! Člověk by si možná pomyslel, že už ho nikdy nebudu chtít vidět, ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu, jsem přesně za týden seděla u televize a čekala až to "vypukne". Hodně zvláštní, ale nakonec jsem dospěla k názoru, že na tom seriálu asi něco bude... něco hodně zajímavého...

• 16.2.2011  17:08
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Doba televizních "mýdlových" oper je už dávno pryč. Nevím, proč to některé pomazané hlavy našich komerčních televizí nedokáží pochopit?! Nevidím důvod, proč znovu křísit něco, co už bylo dávno pohřbeno!

• 15.2.2011  20:27
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Na začátku seriálu bylo pár výborných herců a pár výborných epizod :D ... i když se seriál měl jmenovat spíše Ordinace v růžovém bordelu, nebyl zas tak špatný jak by se na první pohled mohlo zdát. To by ovšem nesměla přijít na světlo boží druhá série.

• 10.2.2011  17:43

Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy slyšela tak příšerný dabing - připomínalo mi to nějaký béčkový porno a to nejenom tím dabingem... a i když jsou mi některé scény, jak ze strany Idy tak ze strany Sandora, velmi dobře známé, musím hodnotit 2*.

• 10.2.2011  15:58

Já mám k tomuhle filmu odpor už od raného dětství! To je jako když dostanete ve školní jídelně hnusnou koprovku a celý život jí pak nevezmete do pusy... tak tohle je přesně ten případ!

• 10.2.2011  11:15

Místy velmi zdařilé taneční scény s kouzlem latinsko-amerických tanců. Na druhou stranu komedie hadr a já přemýšlela jestli se nejedná o jednodílný sitcom?! Možná kdyby víc tančili než mluvili a to hlavně při závěrečné scéně, kdy se těšíte, že vyvrcholí vše o co se ti dva snažili a oni se mezitím přetahovali o kus šňůry! Já jsem od toho tedy čekala víc a nezlobte se na mě, ale jestli je kvalitnější než Hříšný tanec (dle hodnocení) tak to jsem asi mimozemšťan z jiné planety!

• 8.2.2011  21:50
    To nevymyslíš! (TV seriál) (2005)

No kdo tohle vymyslel, se měl raději držet názvu tohoto seriálu!

• 5.2.2011  01:10

Možná, že jenom super hlášky a pár Vyvolených zachránili jinak hodně podprůměrný film... "Já chci jenom muže s tetováním na péru. Mám toho pravého?" - "Podivnou shodou okolní ano, pane!"

• 5.2.2011  00:17

Jak už jsem někde psala, tanec je životní postoj, který se nemění! Pro tyhle tanečníky to znamenalo úplně přehodotit svůj život, "vzdát" se něčeho, co milovali a najít cestu v něčem bezvýchodném ... Je to sice klišé nad klišé a vždy víte kam půjde další krok hlavních hrdinů, ale! Filmy o street dance nesmíte posuzovat podle obsazení, scénáře nebo režie. Ne! Tam jde prostě jen čistě o tanec a ten tu byl, se všemi "nástrahami" jakš takš dobře zpracovaný.

• 1.2.2011  10:59
    S Club 7 v Miami (TV seriál) (1999)

Já si nemyslím, že by to bylo tak šptané jak tu všichni píší... S Club 7 byla ve své době super skupina se super choreografií a super písničkami... je to prostě jen trochu klišé, přesně takové, které se ve 20. století točilo denně.

• 8.1.2011  15:29

Jeden z nejlepších nechutných, trapných a sexuálně laděných kultovních filmů, jejichž čas už se nikdy nevrátí. Tohle byl náš čas, naše generace a tak nějak jsme doufali, že životem proplujeme stejně nadšeně a trapně jako Jimi a jeho super kámoši.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9