Jazzzz

student

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 20.12.2008  17:29
    10 minuta (2002)

A sakra tak tohle jsem nečekal... Hrozně kratké a nehorázně kruté...

• 13.4.2006  16:54
    12 opic (1995)

Celý ten děj je i přes svoji složitost dobře pochopitelný a skonzumovatelný. Místy bych řekl až moc. Takovétom filmy si zaslouží trochu větší otevřenost a prostor pro domýšlení si. Na to, že film znázorňuje jen bludný kruh už jsem si zvykl, ale čekal bych trochu zajmavější stvárnění. Přesto je to film na dobrých 85 procent! Říkám to nerad, ale Bratt Pitt je opravdu skvělý. Na závěr bych rád zaperlil jednou chybou filmu, kterou jsem oběvil. Až se na konci bude snažit doktorka zastavit rukama krev, tak je bude mít od krve, pár vteřin na to jsou, ale ruce čisté... :) To ale tomuto filmu a Terrymu Giliamovi odpouštím!

• 30.4.2006  10:58
    15 minut (2001)

Mě se to náhodou celkem líbilo. Hlavním hrdinou nebyla superstar DeNiro, a kupodivu ani (ve filmu výborný) Karel Roden, ale nějaký nevýznamný hasič. To by sice mohl být mínus, ale mě to přišlo jako plus. Od té doby kdy byl De Niro zabit, jsem čekal od kama vyskočí, aby to byl pravý americký film, ale on nevyskočil. Jeho milá před svatbou zůstala sama a jak pronesl jeden z těch dvou bláznů: Každý film v sobě musí mít tragédii. Tento film je vlastně postaven na zchození amerického systému práva, což je pro mě taky velmi poutavé téma. Doufám, že se někdy dočkáme filmu o amerických tlusťoších, jak žalují MC Donald za to, že jim dává nevýživné jídlo!

• 11.2.2009  10:53

Průměrný horor typu - vyvražďovačka. Nejsem fanouškem těchto hororů, někdy mám raději když se lidé ztrácejí a člověk si může představovat co se asi tak obětem děje, než když vám je hodně krvavým způsobem vše ukázáno... No Ale musím uznat, že tento horor má mnoho světlých okamžiků, Rednekové (burani) z Jihu jsou celkem sympaticky představeni - jeví se opravdu buransky! :-) A to Yeeeeehaaaa! :-) Je prostě kouzelné... Jako nejsvětlejší okamžiky filmu bych považoval: hon na koťátko, Roberta Englunda, rovnátka slečny Peaches, ... Nedá se říct že decentní erotické scény by mě nějak potěšili a zpívající staroušci jsou už trochu moc, stejně jako mladík neustále nahánějící ovci... A co se týče konce - asi od půlky filmu mi bylo jasné jak to celé skončí a byl jsem odhodlán film trochu víc zkritizovat, ale naštěstí to tak neskončilo a tudíž jde o opravdu hororvý průměr, který neurazí, nenadchne, nenudí, ale místy i potěší... :-)

• 2.12.2006  12:19

Mezi zombíí hororama jednoznačně výraznější nadprůměr. Kamera se aspoň hodně snaží a režisér to nechtěl přehnat se zombíkama což je určitě plus.

• 3.1.2012  09:55

K pokračování 28. dní po té jsem přistupoval dost skepticky. Pokračování málokdy stojí za to. U tohoto filmu to však neplatí. Myslím, že se minimálně prvnímu dílu vyrovná. Začátek je silný, úderný. Pak následuje krátký odklon od pobíhání oslizlých mrtvol. Toto pro mnohe milovníky hororu slepé místo, včak dělá z tohoto hororu dokonce i film. V tomto filmu se dočkáte i scén, které v prvním filmu jsou pouze popisovány, jako třeba pokus o izolaci civilistů. Zajmavý postřeh z komentářů: "Jakmile se ve filmu objeví americká armáda stojí to za to..." Zajmavé, po krátké úvaze jsem dospěl k názoru, že opavdu americká armáda ve filmech podobného typu situaci nezvládla NIKDY. :-)

• 29.8.2007  11:05

Já ten film vydržel dokoukat až do konce a chvíli jsem přemýšlel jestli se tomu nemám smát, ale ne. Opravdu tento film není k smíchu. Je to film k pláči!!!

• 15.4.2007  20:00

Nevim kdo ste co ste od tohodle filmu čeali, ale já sem čekal to co v tom filmu bylo. Možná mohlo být ještě chloupek víc, ale už takhle sem unesen.

• 28.10.2005  16:19

Nic moc nového. Historie uložená ve zdech nějakého domu, či v plyšovém medvídku nic originálního. Zevnějšek malé holčičky, která nás co ¨by duch provází celým filmem nápadně připomíná malou holčičku ze dna studny v Kruhu. Někdo přirovnával okamžiky překvapení k Nenávisti, s tím ale nelze souhlasit, nebo´t v tomto filmu jsou tyto okamžiky naprosto předvídatelné. Hudba začne tichnout aby vyniklo to BAF. Tento horor podle mě nemůže urazit žádného milovníka tohoto žánru, ale pochybuji o tom, že tento film by se stal pro někoho filmem nejoblíbenějším.

• 4.2.2006  19:16

Sice už si nepamatuji detaily tohodle filmu, protože už to je nějaký ten pátek co jsem ho viděl, ale pamatuji si hodně. V tomto filmu bylo kupodivu dost originálních i celkem vtipných seků a mezi filmy svého žánru (teenagerská komedie) je tento celkem lepším průměrem. Prvky romantiky nevadily a nešlo je opomenout vzhledemk tématu filmu...

• 20.12.2008  12:48
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Ještě když tam byl Novotný jsem si říkal, že by mohli zvolit někoho jiného aby pořa trošku nabral na zábavnosti... Alle Lesák se ukázal jako naprostý vůl a pořad se pro mě změnil v naprostý odpad jenom díky němu... Přesto jde o rychlé uvažování, schopnost empatie a tudíž vcítit se do většiny... Má to něco do sebe a soudit to jenom kuli Lesákovi by bylo nefér.

• 17.9.2005  19:22
    8. míle (2002)

Mimořádně vydařený film, kde se můj názor ztotožňuje s názorem kritiků. Všichni totiž tento film očekávali s napětím a s radostí z toho jak zkritizují slavného EM... Ten ovšem svojí roli zvládl tak perfektně, že mnohým kritikům spadla čelist tak nízko až si na ní šlápli. Atmosféra chudinské černošské čtvrti, kdesi v novém kontinentě je úžasná. Všude samé gangy ozbrojené až po uši a mezi nimi jeden mladý bílý človíček, který si snaží vydobít trochu respektu. Film je o tom jak ho všechny možné okolnosti dovedli k tomu, že musí být tvrdý a neústupný, aby dostal své. Myslím, že tento film musí ocenit i lidé, kteří zrovna HipHopu nefandí, protože jde prostě o to, že ta hudba k té atmosféře patří. Když koukáte na dokument o moravě taky se nevyhnete tonum Moravanky.

• 29.12.2008  20:58
    9 (2005)

Doufám, že protažení tohoto kraťasu nebude pouhé roztahování a natahování. Jako kraťas to je poutavé velice a myslím, že to nabízí mnoho možností jak stvořit velmi dobré celovečerní animo... Snad to výjde už se na to těším...

• 12.12.2008  13:12
    96 hodin (2008)

Nebudu se těm 5 hvězdičkám bránit. Sice nejsem největším fanouškem tohoto žánru, ale tento film je opravdu skvělý. Má spád, akci a dokonce i celkem atmosféru, které velmi přidávají scény s unesenými dívkami... Opravdu mě film hned ze začátku vtáhl do děje a nepustil až do konce. Celkem mě pobavilo, když jsem zde četl komentář, který tento film srovnává s filmem Štvanec (z roku 2003) a já jsem úplnou náhodou viděl oba tyto filmy v jeden den - jeden jsem si pustil na PC a druhý dávali v televizi... :-) Myslím si, ale že tento film je lepší nežli Štvanec - o čemž odpovída i celkové hodnocení obou filmů..

• 20.12.2008  12:41
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Tento pořead je jeden z mála který chci okomentovat - za prví 4 hvězdy jenom mezi soutěžními pořady to snad chápe každý... Jde mi o to, že tento pořad chápe svůj účel - nebá potřebu se měnit a modernizovat. Umožňuje lidem kteří mají obsáhlejší znalosti přivydělat si pár drobáků. Není to o náhodě a rychlost, ale o znalostech. Rád se na takovíto pořad pokoukám - oproti jiným soutěžním pořadům kde místo v chytrosi se mnohdy soutěží v trapnosti a blbosti.

• 3.4.2012  13:31
    Abeceda (studentský film) (1969)

Nejlepší komentář: POMO! Jinak s většinou nesouhlasím, já v těch čtverečkách a animaci nic atmosférického nevidím. Celkem kouzelná je ona dívka v posteli, za to ta jedna hvězdička, jinak žádná atmosféra, pouze si pan Lynch po večerech hrál s animací a jelikož si svojí práci vysloužil jisté postavení, tak i tento kraťas si zjískal kladnou odezvu diváků. Bohužel se obávám, že pan Lynch se vám za zády směje a říká si: "Ať natočím co natočím, tak sou z toho lidi podělaní!" PS: omlouvám se nevšiml jsem si roku výroby, je to hodně staré, a svým způsobem to tedy bylo nové a originální. Přesto hodnocení neměním.

• 2.1.2009  21:26
    Acid House (1998)

No musím uznat, že povídky ve filmovém zpracování pro mě byli mnohem přijatelnější než samotná kniha, kterou jsem měl neskutečný problém přelouskat od začátku až do konce. Důvodu pro to bylo mnoho - snad dost obtížný jazyk, kterým je kniha psaná, příliš slangových a vulgárních výrazů, přílšná rychlost a spadovitost povídek, které končí nedovyprávěné a zčínají bez úvodních prologů. Vybrané jsou tři celkem smysluplné povídky s jistý začátkem a koncem. Přesto však myslím, že film by mohl být udělaný mnohem lépe - nejde si odpustit srovnání s Transpottingem, který jsem viděl dřív a ten byl určitě o dvě hvězdičky lepší... Přesto však jde o celkem příjemné pokoukání u kterého se člověk opravdu nenudí - Masařka a Acid jsou trošku ujetější povídky, které člověka mohou pobavit nebo šokovat a měkkejš - tak to je pecka ze života - i takový lidé se na světě najdou... :-)

• 24.9.2005  12:44

Kouzelně zvrácené... :-)

• 3.11.2012  00:54
    Akta X (TV seriál) (1993)

Těžká nevyrovnanost epizod, mnoho nedořešených případů, náznaku.... Možná to pramení z toho, že se mi nechce všechny náznaky spojovat dohromady, ale občas se stane že jsem z některeho dílu vyloženě otráven. Nejlepší díly samozřejmě spočívají v řešení nějakeho zajmaveho případu, ty nejhorší jsou naopak ty kde je důraz kladen na zapojení vlády. K tomu se bohužel Akta X postupem času uchylují častěji a častěji.

• 1.8.2020  05:58

Záběry jsou nádherné, ale jsou naprosto nadhodnocené rádoby vtipným komentářem, který bych ani dětem nepustil. Doporučuji sledovat bez zvuku.

• 1.5.2012  11:18

Přiznám se, že možná kuli sympatiím k Burtnovi trošilinku nadhodnocuji, ale mě se film prostě líbil. Je pravda, že Burton vytvořil pouze filmovou adaptaci něčeho co už každý zná a přeplácal to vizuálními efekty, ale mě se zdá, že to funguje. Cenu za nejlepší roli pro mě osobně vyhrál Králík. Depp by si zasloužil zase nějaký fim, kde je přes množství makeupu vidět jeho obličej, aby mohl zase něco zahrát. Rozhodně to nepatří mezi Burtonovi nejlepší filmy, ale podle mě to je celkem koukatelná pohádka.

• 14.9.2006  19:09

Musím to zvednout na jednu hvězdičku. Podíval sem se totiž na ten film znovu a na celý a něco málo sem v něm našel. Ta osobnost, pýcha a cílevědomost Alexandra je zarážející... Ale což americký film...

• 20.2.2019  18:50

Film zacal naprosto skvele, pokud nepocitam prvnich 5 minut, ktere nemohu hodnotit, protoze jsem se opozdil s pri prichodu do kina. Cele mesto, grafika, akce i dej mne velice bavili. Do velkooke roztomile Ality, ktera si ujizdi na zivote jako pod vlivem omamnych latek si nelze nezamilovat. Jen bohuzel Alita podle mne prilis brzo objevi svuj, ne prilis skryty talent, a pak uz bohuzel nema cim prekvapit. Od tohoto filmu jsem zadny super pribeh a vymazlenou zepletku necekal (necekal jsem ani romanek na ktery bohuzel doslo), ... Skoda, ze akce nebyla ve filmu rozdelena rovnomerne. Ke konci kde jsem ocekaval vice akce, jsem se ji nedockal. Bohuzel tvurci pred ohromnym potencialem, ktery skryvali akcni sceny a graficke efekty, dali prednost romanticke zapletce, kterou ja bych si klidne pro vice akce odpustil. Tento film mi pripada, jako kdyz mate kolt se smrticimi naboji. Bohuzel vsechny kulky si vystrilite pomerne rychle a na zaver uz jen tak cvakate naprazdno bez patron.

• 2.5.2012  09:50

Dvojka byla z celé série rozhodně nejslabší a nejhorší. Trojka už je zase celkem funny. Ostrov se mi libí, zpívání již nehraje hlavní roli a je odsunuté na vedlejší kolej. Děj na ostrově je celkem zřejmý a jednoduchý, najít chipmunky a přes drobné komplikace opustit ostrov (to píšu jen pro ty hlupáky co děj neobjevili)... Dvojka mi přišla chvílemi až trapná, zatím co trojka už si zase drží onu úroveň pohodové rodinné komedie. Jestli si někdo troufá soudit, že se to ani dětem líbit nebude, pak se proberte!!! Zajděte si do nejbližšší školky a podívejte se kolik žáků má aktovku s Chipmunky, a já si myslím, že co se týče hodnot tohoto fimu, nebudu se bát ho dětem nikdy pustit, protože Alvin a celá ta skupinka opravdu působí dojmem dětí, které dělají chyby a hlouposti, ale jsou schopni se ponaučit, A Jason Lee, když by si odpustil to svoje stále řvaní: "AAALVINéééé" tak by možna vyniklo, že hraje opravdu výborně svoji roli rodiče.

• 3.4.2012  12:33
    Amanda (amatérský film) (2011)

Co se týče dějové linie, je to zajmavé, co se týče tajemné postavy, je tajemná a dobře vypadající. Co se týče zbytku filmu a to od střihů po herecké obsazení a herecké výkony vše je nasákle Amatéřinou. Hypík na mě ač by měl působit trochu světaznale, když už ho pokousala ta Muréna v Jugoslávii, působí jako naprostá guma.

• 21.11.2005  11:35
    Americká dívka (TV film) (2000)

Během tohodle filmu jsem byl zhnusen americkým soudnictvým a nejen americkým, ale celou touto institucí soudů. Někdo stanovil, že ve věku 18 let je člověk dospělý... KDO? KDY? Chápu, že je to dobře mít nějakou takovou to hranici, ale nemůže být skálopevně daná. Mary a Vali jinak řečený Budha poznali něco co nepozná někdo za celý život. A za to byli odměněni odloučením. Chyby udělali jak oni tak soudci, ale nemůžu pochopit, že se na názor nezeptali toho chlapce. A scéna kdy žena, která své děti pálila cigaretami a týrala je, se mravně povyšuje nad Mary, která vše dělala z lásky je drsná. K hodnocení filmu: nenudíte se a donutí vás to k zamyšlení. Mnozí budou mít jasno a Mary hned odsoudí, ale neměli by soudit tak unáhleně.

• 15.1.2011  14:12

Nevím, snad v tom filmu hledám něco co v něm není. Ale jak je již známo, kdo hledá, najde... Já jsem tento film viděl asi dvacetkrát a stále se mi zdá, že mi něco uniká. S každým shlédnutím filmu si však myslím, že ho chápu trochu víc. Většina lidí tu zde píše, že film se snaží být šokujícím. Proč ho za to soudit a srážet hodnocení? Je to opravdu řádné psycho a nemusíte na něj čekat do půl filmu, mě si film zjískal během prvních minut a rozhodně nikdy neváhám si ho pustit znovu.

• 15.1.2011  14:14
    Americké psycho 2 (2002)

To je vtip, nebo pokus o zesměšnění prvního dílu nebo... CO to sakra je? Jo, já vím co - odpad!

• 2.2.2013  16:02
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

Jakožto fanoušek motorek nemůžu hodnotit tento počin nijak negativně. Bohužel věci a informace, které bych od tvůrců motorek chtěl slyšet jsem se nedověděl. Mnohdy více než faktické informace vám dokument předkládá problémy rodiny, která motorky staví, a ne to jak sou motorky stavěny. Přesto jsou některé jejich výtvory dechberoucí a úžasné. Bohužel si myslím, že z celého seriálu by šel udělat jeden úplně úžasný super dokument, jenže to bych nesměl žít ve svě+tě kde cílem je kvalita, ale kvantita, která tvoří zisky...

• 10.1.2008  11:23

Ale jo, proč bych měl těma pěti hvězdičkama šetřit. Opravdu luxusní snímek z mafiánského prostředí. Naprosto skvěle zachycený vzestup a utvoření první černošské mafie. U tady toho filmu se nudit nedá!!! Možná mi tam občas ten Denzel Washington neseděl, ale po celém shlédnutém filmu jsem mu věřil. Zahrál to dobře. A ten policista Russell Crowe no nevím nevím, zda by existoval člověk, který by nevrátil milion dolarů, nechal si utéct manželku s dítětem a pak si ještě nevzal auto plný peněz... Ale možná, že jo! :-) A nemůžu si odpustit poznámečku - naprosto Luxusní poslední vteřiny filmu, ty mě opravdu pobavili...

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21