Jazzzz

student

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21
    • 30.5.2013  00:01
    Suprhrdina (2008)

Někteří si stěžují, že film je podhodnocen, jiní šílí z toho, že je nadhodnocen. Výsledek podle mě ukazuje v tomto případě skutečnou hodnotu filmu. Jde o naprosto průměrnou parodii, která je místy pro někoho nevkusná (i pro mne). Já se však u filmu dokázal odreagovat a vypnout mozek. A to jsem přesně očekával. Kdyby byl v červených procentech zaplakal bych nad vkusem většiny diváků, ale takhle je vše v pořádku. Jde prostě o průměrně zábavné pokoukání, kdy některý vtip je lepší a některý horší. V porovnání s výbornými parodiemi typu Žhavé Výstřeli se takovýhle počin nikdy nebude moci měřit, ale já se za to, že byl natočen vůbec nezlobím, ale na druhou stranu ani nejásám, protože si myslím, že z tematiky superhrdinů šlo vyždímat mnohem více...

• 27.5.2013  11:25
    Angel Heart (1987)

Film má po celou dobu příjemně ponurou atmosféru, která směřuje k šokujícímu závěru, který se podle mne nedal absolutně očekávat. Ale upřímě jsem byl z celého filmu tak nějak zmaten. Je dost možné, že na podruhé bych ho dokázal ocenit lépe, ale problém je v tom, že nemám chuť se na ten film podívat znovu. Většina scén mi přišla dlouhá, nudná až bezobsažná. Film se pomalu vlekl a já se u něj vyloženě nudil. Robert de Niro ve své roli nezklamal narozdíl od filmu jako celku. Očekával jsem víc. Jak sem zmínil nevylučuji, že na podruhé to bude lepší zážitek.

• 13.5.2013  15:03
    Lesní duch (2013)

Po příchodu z kina jsem se hnal k pc, že napíšu komentář plný chvály. Pak jsem si ale řekl, že si dám čas a nechám film rozležet. Myslím, že potenciál filmu byl ohromný, prostředí opuštěné chaty kdesi v lesích je určitě hororové až až. Když k tomu přidáte abstinenční příznaky holky, které pochází z rodiny, kde už máma byla psychicky narušená máte zaděláno na pěkný horor. Bohužel prolog, kterým vás film zahrne před začátkem filmu je natolik silný, že je vám po celou dobu filmu jasné, že o abstinenční příznaky asi pravděpodobně nepůjde. Atmosféra houstne poměrně rychle a nástup drsných scén na sebe nenechá dlouho čekat. Myslím, že fanoušek krváku zajásá. Bohužel mě přijde, že film trochu moc tlačí na pilu a oběti vydrží mnohdy opravdu hodně. Ale i to by svým způsobem fungovalo nebýt onoho zvráceného (a poměrně dlouhého finále), které se snaží vzbudit dojem, že jde o originální finále, ale bohužel film degraduje o celou hvězdičku dolu. Myslím tím samozřejmě celý závěr filmu od doby, kdy se v mladém bratříčkovi probudí MacGyver...

• 4.5.2013  00:03
    Černá smrt (2010)

Příjemně ponurá atmosféra, i snaha o jakou si gradaci, ale mě osobně to na velkolepý závěr přišlo příliš slabé. Toho nač jsem se do oné tajemné vesničky těšil bylo ve filmu zoufale málo.

• 12.2.2013  22:06
    Halloween (2007)

Podobný případ jako Hanibal nebo Batman, lidi se mermomocí chtějí přiživit na již slavném fenomenu, jenomže nemají kam a tak se vrací do hrdinova dětství. Tím se ale vysmívají původním hororům. Ruší tím tajemno a strašidelno zahadnosti a z batmana je nahle ninja a z Michala Mayerse je nakonec zakomplexované dítě. Díky to jsem jako divák vidět nechtěl, ale povznesu li se nad to, že jde o umělé natahování serie točené převážně pro zisk, tak jsem se u tohoto filmu rozhodně nenudil a splnil většinu mých očekávání.

• 3.2.2013  18:11
    Dinotopie (TV seriál) (2002)

Nechce se mi pošlapavat něco o čem vím, že to sledují naprosto jiní lidé než sem já... Ze stejného důvodu jsem nedal odpad Teletubbies... Je to koukatelné, vizualně zajmavé, děj je lehce zkonzumovatelný... Je to prostě rodinný seriál, u kterýho o nic nepříjdete když pár dílů vynecháte. Rozhodně nejsem fanouškem tohoto seriálu.

• 2.2.2013  16:02
    Americký chopper (TV pořad) (2003)

Jakožto fanoušek motorek nemůžu hodnotit tento počin nijak negativně. Bohužel věci a informace, které bych od tvůrců motorek chtěl slyšet jsem se nedověděl. Mnohdy více než faktické informace vám dokument předkládá problémy rodiny, která motorky staví, a ne to jak sou motorky stavěny. Přesto jsou některé jejich výtvory dechberoucí a úžasné. Bohužel si myslím, že z celého seriálu by šel udělat jeden úplně úžasný super dokument, jenže to bych nesměl žít ve svě+tě kde cílem je kvalita, ale kvantita, která tvoří zisky...

• 2.1.2013  18:08
    Ostrov (2005)

Slabší 3 hvězdy. Jde o jakžtakž koukatelný film, který je ale místy neuvěřitelně nudný a hloupí. Nečekal sem žádné drama a velkou myšlenku, ale akční scifi zabavu, a musím říci, že většinu filmu jsem se nudil.

• 29.12.2012  23:11

Opravdu dost podobné Strach a hnus v Las Vegas. Je zřejmé z koho Depp čerpal když vymýšlel jak pojme svoji roli. Bohužel jsem se u tohoto filmu nebavil tak jako u dějovějšího Strachu. Zde jde opravdu o slataninu někdy velice vtipných zážítků dvou bláznu. Očekával jsem od tohoto filmu tedy trochu víc.

• 28.12.2012  19:50

Po chvilce přemítání nad filmem jsem dospěl k názoru, že opravdu nešlo o horor. Šlo o celkem podařeně zpracovaný romantický thriller. Děj je krapátek popřeházený, což je vlastně jedinou věcí, která dělá z filmu krapet něco zvláštnějšího. Poskládat to chronologicky, myslím, že by více vynikla jeho průměrnost, takže naštěstí tomu tak není. Postava dirigenta se snaží působit tajemně, ale na mě osobně moc velký dojem neudělala, stejně jako příčina všeho toho co se ve filmu děje. Troufám si říci, že nic neprozradím, když řeknu, že příčinou toho všeho byla neskutečná lidská blbost. Mám rád to co poslední dobou proudí ze Španělska za filmy, ale tenhle se rozhodně k těm výborným neřadí. Dlouho jsem se chtěl svézt s masou a dát 4 hvězdy, ale nejde to, protože by byly zatraceně slabé. A proto dávám raději silné tři! PS spoiler: racionální příčina všeho co pusobí ve filmu tajemně je nejlepší způsob jak zkazit celý horor.

• 16.12.2012  00:34

Začnu z přísna - začátek - klidně bych vystřihnul onu dlouhou a zbytečnou předehru na omílání Pána Prstenu jsem rozhodně do kina nešel. Pak nasleduje poměrně dlouhá a uspokojivá zábava. Jako přínosné se ukázalo, že jsem knihu četl již před hodně dlouhou dobou a tudíž mi dějové změny vůbec nevadili. Co mě poměrně dost vadilo, že při takové práci, kterou si dali s jednotlivými trpaslíky, tak jejich vůdce vypadal jako člověk. Nevím proč by skřet s velkým frňákem nemohl byt charismatickým hrdinou, asi jde o komerční tah, kdy se prodává hercova tvář :), i když u Gluma si tohle odpustili, čímž se dostávám k tomu, že Glum rozhodně nezklamal. Další zklamání, pro mne byl konec filmu. Možná to bylo tím, že jsem se o film více nezajmal, ale očekával jsem ukončený jednorázový film, stejně jako kniha, ani film by neměl mít pokračování, a s trochu více přemýšlením u tvoření filmu by nebyl problem utvořin tří hodinový film se začátkem a koncem. jde o pouhou snahu z toho vytřískat co nejvíc peněz, aby lidi šli co nejvíckrat do kin a koupili si co nejvíce dvdček a načos a cocacol. A proto se pak do filmu dostavají takové zbytečně dlouhé začátky, které nikoho v kině nezajímají a film musí mít pokračování... Dalším zklamáním pro mne byly akční scény, které byly uspěchané, šílené a nepřehledné. Konkrétně jedna, která na mne pusobila dojmem nějaké grotesky a zážitek z filmu mi hodně zkazila. Moje kritika má i svoje světlé stránky, mohu se těšit, že další díly budou lepší, tento určitě pobaví, ale mě osobně nenadchl.

• 3.11.2012  12:19
    Oběť zla (2007)

Začátek je celkem sympatický, člověka svede příjemným způsobem na chybné uvažování o hlavních záporňácích. Spád je celkem rychlý a poměrně rychle začnou krvavé scény (někdy extrémně vtipné). Bohužel záporňáci jsou těžce dementní psychopaté, kteří nám krásně předv edou, že slovo Boží si každý věřící vykládá podle svého. Mohlo by se to zvrtnout v celkem zajmavou filozofickou hádku o tom co je a není hřích, bohužel schopností argumentace není obdarována ani jedna z postav ve filmu. Konec dává tušit, že si film nebere servítky a mohl by být správně hororový, bohužel jeden jediný střih s podtitulkem "o rok později" a film je zkažen.

• 3.11.2012  00:54
    Akta X (TV seriál) (1993)

Těžká nevyrovnanost epizod, mnoho nedořešených případů, náznaku.... Možná to pramení z toho, že se mi nechce všechny náznaky spojovat dohromady, ale občas se stane že jsem z některeho dílu vyloženě otráven. Nejlepší díly samozřejmě spočívají v řešení nějakeho zajmaveho případu, ty nejhorší jsou naopak ty kde je důraz kladen na zapojení vlády. K tomu se bohužel Akta X postupem času uchylují častěji a častěji.

• 3.11.2012  00:51
    Looper (2012)

Z filmu beroucích si jako jednu ze zápletek cestování v čase spíše průměrnější počin. Ony nákresy společnosti v budoucnosti jsou sympatické a lákají člověka k tomu, aby se díval na film dále. Po shlednutí bohužel nutno říci, že šlo o pouhé náznaky. K zamyšlení vybízí téměř kýčovitě vedle sebe postavené zabíjení neviných dětí a láska matky ke svému dítěti, která je filmu prezentována jako věc, která může být svoji bezmezností až nebezpečná. Závěrečné řešení filmu mě sklamalo, paradoxi cestování v čase jsou ve filmu těžce nedořešené. Stylové oblečení, které je ve filmu považováno za retro bylo užito výborně, ale mrzí mne, že nikdy nebylo ve filmu postaveno do kontrastu s moderním oblečením.

• 2.5.2012  09:50

Dvojka byla z celé série rozhodně nejslabší a nejhorší. Trojka už je zase celkem funny. Ostrov se mi libí, zpívání již nehraje hlavní roli a je odsunuté na vedlejší kolej. Děj na ostrově je celkem zřejmý a jednoduchý, najít chipmunky a přes drobné komplikace opustit ostrov (to píšu jen pro ty hlupáky co děj neobjevili)... Dvojka mi přišla chvílemi až trapná, zatím co trojka už si zase drží onu úroveň pohodové rodinné komedie. Jestli si někdo troufá soudit, že se to ani dětem líbit nebude, pak se proberte!!! Zajděte si do nejbližšší školky a podívejte se kolik žáků má aktovku s Chipmunky, a já si myslím, že co se týče hodnot tohoto fimu, nebudu se bát ho dětem nikdy pustit, protože Alvin a celá ta skupinka opravdu působí dojmem dětí, které dělají chyby a hlouposti, ale jsou schopni se ponaučit, A Jason Lee, když by si odpustil to svoje stále řvaní: "AAALVINéééé" tak by možna vyniklo, že hraje opravdu výborně svoji roli rodiče.

• 1.5.2012  11:12

Opravdu spíše děcké nebo rodiné pokoukání. Co se týče animace, příjde mi, že ustrnula a neposouvá se v před, chtělo by to nějaký převrat (třeba animace z filmu WallE se mi líbila). A děj je jednoduchý, čitelný, s průměrným množstvím vtipu. President USA mě třeba nepřišel vůbec zábavný.

• 30.4.2012  12:07

Dokument naprosto minimální hodnoty, přesto však o ne příliš popůlárním tématu. Pár informací je přínosných, ale naprosté neshody ve výpovědích psychologů dělají z těchto živoucích monster snad i lidi, což by se nemělo. Ano kdysi to lidé byly, ale pak se v nich převrátilo něco špatného, snad za to mohla výchova a nebo nějaká krizová situace, ale od té doby co to začli dělat je nelze litovat. Informací o vrazích je v dokumentu tak malo, že jde spíše o snahu zaujmout některými zajmavými případy, přesto však jsou v dokumentu podstatné informace promlčené a masových vrahů je uvedeno opravdu malé množství. Natož, že Hanibal jak je hned zpočátku dokumentu uvedeno nebyl realným ale spíše zidealizovaným masovým vrahem, padne o něm ve filmu kupodivu až moc informací. Závěrem věta z dokumentu: Potencionální kanibal se skrývá v každém z nás, protože kanibalismus je nejvyšší míra agrese a agrese je přirozená lidska vlastnost... Připadáte si jako potencionální kanibalové?

• 30.4.2012  11:57

Ale jo mezi nejlepší komedie se to nikdy nezařadí, ale mám pocit, že si to drží laťku. Macheta a jeho rodina mi příjde velice zábavný. Pattrick Harris je opět skvělý. Takže koukat se na to dá.

• 30.4.2012  11:39

Jako přínos oproti původní verzi: hezčí herečka v hlavní roli. Bohužel se mi zdá, že ta v původní verzi hrála lépe a její výraz opravdu svědčil o bezradnosti a zoufalství z toho, že její život organizují a řídí nějací rozmazlení smradi. Jinak těžko hledat přínosy. Člověk si vždycky říka, že remake byl natolik jinačí, že poničil celý film. Tento remake byl natolik podobný originálu, že to zavání trochu zbytečností tohoto remaku. O co horší je, že důvod proč byl natočen bylo jeho rozšíření mezi více diváku. To mi příjde krajně zbytečně. Divím se, že rešisér po 10 letech od prvních Funny Games nedospěl k názoru, že by rád některé scény změnil. FIlm je opravdu z 99 procent totožný.

• 3.4.2012  20:28

K filmu mám více kritiky než chvály. Líbí se mi situace kde vlkodlaci na tom jsou lépe než upíři. Líbí se mi celkově to kam se děj posunul. Bohužel neustále točení se kolem ultra silných mutantů mi příjde zbytečné. Bohatě by postačila láska matky ke své dceři. Vlkodlak, který se změní o třista procent mi taky nepříjde jako nejlepší možná volba, ona imunita na stříbro by bohatě postačila. No ale pod 3 asi nikdy neklesnu, film je koukatelný a zábavný. Akce jsou poctivě udělané a Selene se vrací v plné síle aby udělala pořádek. Co se mi vůbec nelíbí je ono společenství upírů, které se octlo ve stokách a žije špinavý život ve skrýši. Přitom před tím než došlo k "čistce" byla organizace upíru celkem rozšířená a měla svůj vliv. Obávám se, že bylo v rukou upíru se čistce vyvarovat, a když už ne, pak bych od nich čekal trochu více hrdosti.

• 3.4.2012  13:00
    Tělo (amatérský film) (2007)

Tohle si myslím by se dalo ještě sestříhat... :D Je to nějaké moc dlouhé.... No co se námětu a zfilmování týče, děvčátko i kamera se mi líbili, vypadá, že je opravdu zubožená. Film začíná být filmem, až když se děvče vyplazí ven ze dvorka, v tu chvíli do děje vstupují i jiné postavy. Jejich alibismus a nevšímavost vůči zuboženému děvčátku je zvláštní až nelogický. Pak následuje finále, které je poměrně šokující. Bohužel krátkáč jak už sem říkal je poměrně dlouhý, na to jak málo se v něm děje a vypadá spíše jako snaha kameramana o exibici svých záběrů, což bohužel filmu dosti uškodilo.

• 22.3.2012  10:26

Jediný kdo je ve filmu schopný jistého odporu je pouze ta holčina, kterou ale nenapadlo, že by stačilo vzít nějakej klacek a příchozí do kůlny po jednom mlátit po hlavě, místo toho si za přednesu hrdinského moudra od maminky zahraje v kůlně na MCGayvera, čehož výsledkem je scéna velice podobná Hellraiserovým řetězům. Nejsměšnější situace je kdy oni burani jsou zahnáni do kouta (bráchové se objímají) a stačili by pouze zaútočit a byl by klid, ale ne oni si zvolí cestu útěku, na opuštěném ostrově v cizým autě - typické... Nemohu si pomoci ale inteligence hlavních hrdinů je asi srovnatelná s těmi burany. Opravdu za zmínku stojí počet mrtvých na kladné a záporné straně, který byl pro mě neatraktivní, vhodné do nějakých dramaticko romantických filmů, na horor by si tvůrci neměli brát takové servítky (vůči kladným postavám). Co rozhodně stojí za pochvalu je celá ta buranská rodinka, která je znázorněna opravdu luxusně a osud onoho tatíka, který skončí, no měl bych asi říci, tak jak si zasloužil. Co se týče filmu, tak úvod je zajmavě točený a dává věštit zajmavý horor, bohužel velmi rychle to sklouzne k typickému americkému béčku, které mě již zhruba od poloviny filmu a možná i dřív připomínalo až moc hororů, které jsem už viděl. Jakožto osud mladého páru, který narazí na partičku úchylů je tento film velice podobný filmům Ils a třeba Eden Lake, přičemž se mi zdá, že tento film za uvedenými v mnohém zaostává.

• 15.3.2012  13:33
    Země kůlů (2010)

Film se snaží tvářit jako nějaké až lehce filozofické drama. Bohužel mě to tedy příliš neoslovilo. Typický scénář hledání ráje v postapokaliptickém světě, kdy největší zlo "kupodivu" nepředstavují samotní upíři, ale zfanatizovaní lidé. Celá dvojice kluk a Mistr ala Karate Kid v době upíru mi prostě nějak ne a ne sednout. Pointa filmu je dá se říci nijaká a snad zavěrečný boj, který měl být velkým finále mě tedy neuvěřitelně zklamal stejně jako většina bojů, které končí s více než značnou dávkou štěstí dobře pro hrdiny... Jedine pozitivum, kterým mě dokázal film překvapit je ona blbka, která těhotná stopuje v opuštěném městě po kterém pobíhají upíři s nadějí, že jí zastaví někdo "normální" a odveze jí někam do Ráje.... (ač neuvěřitelně stupidně do děje vsunutá postava má však pro samotný film ohromný význam, narozdíl od ostatních postav, které Mistr a kluk během cesty potkají...) Shrnuto podtrženo - film se tváří jako něco víc, ale jde o opravdu průměrný horůrek, který neurazí ale nenadchne.

• 14.3.2012  19:35

Na první shlénutí velice atraktivní horor, který se však ale hodně rychle vytratí z hlavy. Atmosféra působí mrazivě už jenom tím, že je děj zasazen do staré nemocnice. Noci jsou v takové budově strašidelné. A obvzláště, když je v nemocnici jedno již mnoho let opuštěné patro.. Bohudík nevím co bych měl kritizovat, bohužel však není ani moc co pochválit. Film se tak nějak vleče a člověk čeká na konec aby se dočkal rozuzlení. Ani by mi asi nevadilo pár scén vystříhat... Jde o dobrý horor, nic extra. Závěr film nehyzdí, nýbrž koukatelně doplňuje.

• 8.3.2012  22:10
    Dobrý synek (1993)

Culkin se na tu roli prostě nehodí, má charisma dětského herce vhodné tak maximálně na Sám doma. Zatím co druhá děcká role v podobě E. Wooda je celkem koukatelná. Henry byl doopravdy hrozný zmetek a na svůj věk měl svoje činy celkem dobře promyšlené. Bohužel konec nabral rychlý spád. Dilema na závěr, která má pouze jedno jediné možné rešení není zas tak šokující.

• 25.1.2012  16:24
    Defendor (2009)

Možná kdyby tam nebylo tolik narážek na to, že to kluk je opravdu mentálně zaostalý tak bych to i bral - stačilo kdyby byl jen blbej, ale on právě blbej vůbec není. Ale takhle mi to jako speciálnímu pedagogovi prostě nemůže přijít jako dobrý film. Ten klučina je super, ale potřeboval by neustáli dozor. A to ne dozor laický od člověka, který ho zná 5 let, ale od někoho kdo se zabýva lidmi s onemocněním hlavy. A tím nemyslím sníženou inteligenci, ale život ve světě iluzí a td a td... Dost odborností.... Výběr arzenálu a odpor ke střelným zbraním však působí celkem dobře, celá postava Defendora působí nad míru sympaticky, a proto mi nedochází, že se o něj někdo nepostaral lépe. Jak ho mohla ta psycholožka vůbec pustit do ulic? Pochopil bych to v čisté komedii jako byl KickAss, ale tento film se snaží tvářit se jako mnohem víc než komedie, to se mu ale moc nepodařilo, morální konec, kdy všichni litují, že neudělali nic dřív a třeba se i napraví, to už není komedie, ani drama to už je pohádka nebo kýč.

• 25.1.2012  16:06
    Bestie Karla (2006)

No opravdu nevím proč je to teda Bestie? Film je zpracován podle jednostrané výpovědi Karly a bestiálně působí pouze její manžel. I když psychologický posudek říká něco, Karla ve filmu působí důvěryhodně, a člověk je nucen jí místy až litovat. Její láska, která se brzi změnila v posedlost ji ve filmu dostává až na naprosté dno. Náznaky, které se občas v průběhu filmu ukážou, že vše mohlo být ještě trochu jinak jsou zahnány do ústraní a vše je nakonec necháno na lidské představivosti, jak to teda asi bylo. Rád bych ale viděl onu Karlu, kterou popisoval psychologický posudek na závěr a upřednostnil bych rekonstrukci činu, podle kterého byli tito dva souzeni, ne rekonstrukci pouze jednostrané výpovědi, kterou soud nevzal v potaz. Narozdíl on Teda Bundy, je zde láska ženy dohnána do ještě absurdnějších rozměrů, nad kterými zůstává i rozum stát, v případě že by Karla mluvila pravdu.

• 24.1.2012  18:34
    Ted Bundy (2002)

Je pravda, že tento film už zachází trochu do extrému. Svým způsobem se snaží ukázat do jak nepředstavitelných rozměrů může takové šílenství narůst. Bohužel všechny vnitřní rozepře jsou odstrkovány stranou a ve filmu se objeví až v cele smrti. Tím film dost trpí a svádí člověka brát ho jako bezduchou vyvražďovačku. Já však jako velice pozitivní beru znázornění dvojího života Teda Bundyho, který je oblíbený u všech lidí které zná. Jediná jeho milenka se mu dostane tak blízko, že by mohla vidět známky zvířete, ale přes svoji bezmeznou lásku je naprosto slepá. U člověka, který je takto inteligentní, a dá se říci upotřebitelný například jak sám řekl pro profilování vrahů, si myslím trest smrti není vhodným řešením. I kdyby posloužil pouze jako podklad pro psychologické výzkumy sociopatů, mohl by být přínosem. Problémem bylo, že po jeho smrti volali desítky a snad i stovky lidí. Všichni si přáli jeho smrt. Smrt je však velice snadné řešené, které člověku umožní úteci před výčitkami a zodpovědností za své činy.

• 24.1.2012  18:20

Tohle mi přišlo celé takové necelistvé, nekonzistentní. Má to podklad ve skutečném příběhu, který když jsem četl, tak mě mrazilo v zádech. Nic takového se však při shlédnutí tohoto filmku nedělo. Dokonce mě vyloženě štvala fiktivní postava přihlouplého Otise a mrzí mě, že příběh skončil jinak než realná předloha. I když se pokusím brát film více jako film, nežli jako rekonstrukci - tak natož že se film honosí jménem Portret masového vraha, tak ve filmu mu není nijak výrazně věnovaná pozornost (žádné myšlenky, výraznější názory, motivy), krom posledních asi 5 minut filmu a jedné věty, kterou pronese o svém mládí. Zabijení zde není nic tak extra zvráceného a zvrhlého, už jen tím, že jsou na to dva a mnohdy tím řeší situace jako nedostatek peněz nebo vztek (vražd je tolik, že byl střihač dohnán udělat z toho chabou exibici pár slabých záběrů). Nemluvě o jisté idealizaci samotného Henryho, který byl dle skutečné předlohy opravdovým zvířetem, zatím co zde se jeví dosti charismatický až moralizující osobnost, která drží přihlouplého Otise v zadu. Na důvěrnější rekonstrukci asi nebyla odvaha protože Otis a Henry byly oba homosexuálně zaměření nekrofilní kanibalové, kteří jednu dobu dokonce unášeli děti pro satanistické rituáli jedné zvrácené sekty, což by na filmové plátno bylo asi přiliš moc silné kafe.

• 22.1.2012  15:41

Film parazitující na dobrém jménu Hannibala Lectra... Tohle je přesně to co jsme o něm vědět nepotřebovali, protože snad někdo ho začne i litovat. Hannibal mělo být tajemné inteligentní až geniální psychopatické zvíře. Nyní je to vlastně zakomplexovaný chodák. Ale když se od tohodle odprostíme, a bereme to pouze jako nový film dá se na to koukat.

1 6 8 9 10 11 12 13 14 16 21