Jazzzz

okres Ústí nad Orlicí
student

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 20.2.2019  18:50

Film zacal naprosto skvele, pokud nepocitam prvnich 5 minut, ktere nemohu hodnotit, protoze jsem se opozdil s pri prichodu do kina. Cele mesto, grafika, akce i dej mne velice bavili. Do velkooke roztomile Ality, ktera si ujizdi na zivote jako pod vlivem omamnych latek si nelze nezamilovat. Jen bohuzel Alita podle mne prilis brzo objevi svuj, ne prilis skryty talent, a pak uz bohuzel nema cim prekvapit. Od tohoto filmu jsem zadny super pribeh a vymazlenou zepletku necekal (necekal jsem ani romanek na ktery bohuzel doslo), ... Skoda, ze akce nebyla ve filmu rozdelena rovnomerne. Ke konci kde jsem ocekaval vice akce, jsem se ji nedockal. Bohuzel tvurci pred ohromnym potencialem, ktery skryvali akcni sceny a graficke efekty, dali prednost romanticke zapletce, kterou ja bych si klidne pro vice akce odpustil. Tento film mi pripada, jako kdyz mate kolt se smrticimi naboji. Bohuzel vsechny kulky si vystrilite pomerne rychle a na zaver uz jen tak cvakate naprazdno bez patron.

• 22.11.2019  16:33
    Joker (2019)

Kdo mě zná, ví, že nemám rád prequely všech druhů. Někdy proste není třeba vědět, co všemu předcházelo. U tohoto filmu jsem však změnil svůj názor. Tento film skvele zobrazuje to jak se Joker stal Jokerem jak ho známe a nemohl jsem se ubránit dojmu, že mluvíme o Jokeru, jak ho v prvním filmu zahrál Jack Nicolson. Film se sice poněkud vleče a neoplývá množstvím akce, přesto však má mnoho co nabídnout.

• 21.3.2020  22:22

Bohužel na předchozí dil to nemá, ale jakožto fanoušek Ramba jsem nebyl zklamán. Nemusel by tolik mluvit, ale to co říká, má hlavu a patu, takže se to dá vydržet. Akce ubylo a diky protahovanemu začátku působí veškeré akční scény uspěchaně a sestrihaně. Na druhou stranu jsem ocenil, že Rambo měl poprvé možnost bojovat ve svém prostředí, což mělo zajisté vliv na rychlost celé akce. Jeho soupeřem byli bohužel rádoby drsni typci, kteří leč jsou ověšeni zbraněmi, tak s bojem jako takovým mají nulové zkušenosti. Troufám si tvrdit, že Rambo v každém z předchozích dílů zabil vic lidí, než všichni ti rádoby drsňáci, co se ho snažili zabít v tomto díle. Bohužel ve zvoleném prostředí se člověk rychle ztrati v tom, jaké přesile vlastně Rambo čelí a leč se film snaží o nějaké super finále, mě chyběla jistá gradace.

• 22.11.2019  16:26

S filmem jsem byl poměrně spokojen. Způsob jakým se tvůrci vrátili k původnímu schématu, a zapojení Sarah do toho nového me velmi potěšilo. Poměrně spokojen jsem byl i s myšlenkou toho jak se Terminator vyrovnal s absencí cíle ve svém programu. Co mě však velmi otrávilo byl konec samotný, který ani zdaleka nesahá ani po kotníky původnímu grand finále z terminatora dvojky. Film mě neurazil, ale rozhodně se nepřidá k akčním klasikam.

• 21.3.2020  22:32

Dokonce i o dvou hvězdách jsem přemýšlel. Narozdíl od prvního dílu, který krom lehce mentálně retardovaneho Pennywise přinesl velmi zdařilé přepracování původního To, druhý díl byl pro mne velkým zklamáním. Nejde tu ani tak o budování plíživě nepříjemné atmosféry strachu, jakožto manifestaci speciálních efektů, které nebyly vůbec nezbytné, a kdyz uz tak ne v takové míře.

• 25.2.2019  17:50
    Annihilation (2018)

Tak tohle pro mne bylo velike zklamani... Ani ty tri hvezdy se mi davat nechteji, ... Napad o tajemne rozpinajici se bubline se mi celkem libil, i zacatek filmu, asi tak do te doby nez prileti vrtulnik. Od te doby nuda, ... Sem tam hezky provedena vizualni stranka, efekty a krapet akce, ale na tak dlouhy film zoufale malo vseho, a kdyz k tomu dodate i spatny konec pak je jasno v tom, zda si nekdy tenhle film znovu pustim. Slo o prumerny, az zbytecne protahovany film.

• 25.2.2019  21:39

Ja vim, ze o detech se vetsinou rika, ze jsou krasne, ale holcicka v tomto filmu se mi vuuuubec nelibila. Jeji bracha vypada spis jako bracha Kumara ze Zahulime, uvidime a tim, ze si obcas pafne s kamarady tento dojem jen utvrzuje. Otec od rodiny se zazracnym zpusobem ve filmu zcela ztraci a zaslouzil by oceneni Hlavni cena za nejneviditelnejsiho herce ve vedlejsi roli. A matka? To je nejvetsi klenot... Jen misty mi jeji herecky vykon prisel uveritelny, reakce strojene a misty prehravane, az by se hodilo z filmu par scen vystrihnout. Jedina scena z filmu stoji za zminku, a to kdyz matka dorazi na terapeuticke sezeni a zacne o sobe vykladat, to jsem se opravdu pobavil, to by bylo za hvezdu, a pak krvave sceny spolu s pomerne prijatelnym koncem za hvezdu druhou. Lekavky nejsou a konzistentne potemela atmosfera se i diky histerickemu vykonu hlavni herecky nedari nastolit. Myslim, ze s trochou vice casu stravenym ve strizne, by se film mohl dostat i na krasne 3 hvedy. V pripade, ze by se komplet vymenilo herecke obsazeni mozna i na hvezdy 4...

• 28.2.2018  12:06
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Matonoha je traged, pořad stojí za prd, soutěžící týmy jsou většinou taktéž tragédie, ale nějak mě baví spolu s nimi hádat jak odpovídali češi na položenou otázku a díky zoufalemu komentatorovi se někdy i hodně pobavim.

• 5.8.2016  20:55

Jakožto dlouholetého hráče WoW a čtenáře knížek jsem se samozřejmě filmu nemohl dočkat. Jakmile byla možnost shlédl jsem ho a to několikrát během prvního týdne. Bohužel pocity z něj byly rozporuplné. Co se filmového ztvárnění orků a světa Azeroth rozhodně nemám žádné výhrady. Magie a souboje nejsou zpracovány nijak lacině a na film se velmi dobře dívá. Film bude, ale dle mého názoru mnohem přijatelnější pro lidi nečtoucí knihy s tematikou Warcaft neznající detaily ohledně příběhů. Protože film se v mnoha věcech lehce a v dalších dost radikálně odklání od knižních předloh. V krátkodobém měřítku to chápu a ona zjednodušení příběhu jsou daň za to, že tvůrci se pokusili udělat film stravitelnější pro laické diváky. Bohužel jim nedošlo, že znalce a fanoušky tím mohou značně otrávit. Některé změny v ději bohužel mohou mít fatální vliv na další pokračování. Jakožto poměrně pozitivní bych hodnotil to, že film se nachází kdesi v novodobé éře Warcraftu což dávám tvůrcům mnoho prostoru pro případné pokračování oběma směry. I přes velké znechucení z výše zmíněných odklonů od knižních předloh nemohu film hodnotit pouze třemi hvězdami, když uvážím kolikrát jsem ho od jeho získaní viděl. Ale jsem si víc než jistý, že na pět hvězd pro mne osobně nedosáhl.

• 16.2.2019  08:15

Moji vyhodou zrejme bylo, ze jsem od filmu na ktery jsem nahadou narazil v televizi mnoho necekal. Diky tomu jsem jim byl misty i prijemne prekvapen. Rozhodne jsem se nenudil a jakozto vecny mrmlal ohledne toho jak horory obvykle konci, jsem byl se zaverecnou pointou spokojen, davala mi smysl a logiku. Proc tedy po kladnem komentari pouze tri hvezdy? Film lec neni nudnym, neni ani zadnou peckou a vse co v nem je lze vstrebat ihned na prvni shlednuti. Rozhodne v nem neni nic co by mne primelo k tomu si ho v dohledne budoucnosti poustet znovu.

• 16.2.2019  09:42
    Zvířátko (2016)

Mam moc rad nepredvidatelne filmy. Jeste radsi mam filmy, ktere se jevi predvidatelne a pritom skonci uplne jinak nez jste predvidali. Herecky to Ksenia a Domic taky zvladly obstojne.

• 4.4.2015  12:11
    Ghoul (2015)

Natož jak se o tomto filmu mluvilo v mém okolí než jsem na něj šel, ohromné zklamání. Film je skvělý do doby než aktéři dojedou do opuštěného domku. Což znamená, že mne bavil jen prolog a abych nebyl krutý posledních pět minut taky není k zahození. Jinak jsem se nudil a nemohl se zbavit dojmu, že film je směsicí různých filmů, které už jsem viděl. Nebudu je jmenovat, ale mnohem více bych ocenil čistě thrillerové pojetí tohoto tématu (kanibalství). Duchařiny mi do toho nějak nesedí, stejně jako mi nesedí dělat z Čikatila něco víc než jen psychopatického magora, který se zapsal do historie sériových vrahů jako jeden z nejbrutálnějších.

• 22.11.2019  16:41

Film pro dlouhé deštivé odpoledne. Fanoušci dinosaurů budou možná nadšeni, ale jelikož se k nim nářadím, me nadšeni je značně omezené. Efekty a akce vás nenechají usnout, ale od příběhu příliš nečekejte.

• 21.4.2016  20:48

Nee, prosím. Proč herec dostává oskara za toto uplazené, uchrchlané, ucukané výkony? Tím nechci říci, že si ho DiCaprio nezaslouží, ale rozhodně si ho zaslouží více za každý jiný film než za tento. Pokud ho dostal za jeho tak moc medializovanou scénu s medvědem, pak promiňte ale to bych dokázal zahrát taky. Jde o množství speciálních efektů a opět trocha toho kříčení a chrchlání. A pointa? Myšlenka filmu? Já nevím, ale zažil sem něco jako zklamaní u filmu Grant Torino. O to větší zklamání tím, jak kladně je film hodnocen. Ano kamera, scéna a tyto prvky jsou ve filmu naprosto špičkové. Tím film převýšil mnou zmíněné Grant Torino několikráte, ale zbytek? Děj? Scénář? Myšlenka? Herecký výkon, který je oproštěn o veškeré emoce, protože hlavní hrdina se defakto jen plazí a chrchlá? Vždy jsem říkal, že udělat si karieru herce je nejsnažší na bláznech. Nyní však uznávám, že DiCaprio v roli blázna (Co žere Gilberta Grapea) byl naprosto ÚCHVATNÝ oproti tomuto hereckému výkonu. Upřímně se domnívám, že oceněni by měli být maximálně maskéři. Myslím, že jsem nastínil dostatečně jak na mne film působil. Opravdu mám nutkání film ohodnotit hůř, ale to by bylo nespravedlivé. Film je totiž koukatelný, ale pro mne osobně opravdu nedosahuje červených hodnot.

• 5.8.2016  20:36

Zjištění, že je na světě nový díl Star Wars mě velice potěšilo. A o to více když jsem zjistil, že v něm uvidím některé ze starých hrdinů jako Leu, Žvejkala, Sola... Bohužel film pro mne již takovým potěšením nebyl. Přirovnal bych to asi ke stejnému zklamání, jaké jsem měl když mi v nových Xmanech ukázali mladého doktora Xaviera a Magneta... Nový hrdinové pro mne postrádají charisma a vtipkují na můj vkus až moc. Nemluvě o tom, že nový "chrňous" (jak jsme v dětství nazývali Darth Wadera) se odmaskuje již při prvním setkání a rozhodně nesahá původnímu ani po kotníky. Co je na filmu však nejvíce znepokojivé je jeho až šílená podobnost s původními StarWars... Místy jsem si připadal, že jde o předělávku filmu starého a nikoli o film nový. A dost se obávám, že již třetí zničená hvězda smrti by mohla stačit k tomu, aby nejen Imperiu ale i tvůrcům dalších pokračování došlo, že je třeba přijít s něčím novým.

• 21.4.2016  20:38

Výborné!!! Excelentní. Opravdu nemám lepších slov, film mi vyrazil dech jako za poslední roky žádný jiný. Film nepřišel ani tak s ničím extra novým, ale jeho netradiční pojetí, jeho surovost a jednoduchost, jeho mrazivá atmosféra. Používám zde kladné hodnocení, ale měl bych po pravdě říci, že film je odporný, hnusný, divný a tajemný. No prostě takový jaký by měl horor být. Rozhodně doporučuji a zaručuji, že po jeho dokoukání se budete cítit podivně a trochu zhnuseně. Jasných pět hvězd, a ohromnou dávkou lítosti, že nevzniká více podobných... Po naskočení titulků, všichni diváci v kině zůstali sedět. Nikdo nevyskočil a nepádil domů jak tomu obvykle bývá. Konec přišel tak nečekaně, protože NIKDO se během filmu nepodíval na hodinky s myšlenkou kdy už ta blbost skončí...

• 1.8.2020  05:58

Záběry jsou nádherné, ale jsou naprosto nadhodnocené rádoby vtipným komentářem, který bych ani dětem nepustil. Doporučuji sledovat bez zvuku.

• 5.8.2016  21:33

Film mě velice pobavil. Stejně jako Islandské oslavy gólů na u tube a stejně jako Islandský národní tým na Euru 2016. Něco na těch Islanďanech bude... Tento film rozhodně stojí za shlédnutí. Místy až opravdu černý humor a originální vtipy dělají z tohoto filmu hororovou komedii, kterou by jste si neměli nechat ujít,

• 21.4.2016  20:32
    Lucy (2014)

Začátek filmu je super, stejně tak i půlka. Bohužel čím víc film tlačí na pilu tím víc mi byl protivný. Ke konci jsem dokonce vážně uvažoval o jeho vypnutí. Skvělá myšlenka a opravdu ohromný potenciál této myšlenky byl dle mého názoru zničen tím, kam až se pokusil zajít.

• 21.4.2016  21:25
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

U prvního dílu jsem se královsky bavil. U dvojky se dokonalá jedinečnost jaksi vytratila a jde o to jen vyvařit více úspěchu ze skvělé jedničky. Je pravda, že ve filmu uvidíte věci, které by Vás ani ve snu nenapadli: Jako třeba asi nikdy nepochopím jak mohlo někoho napadnout zfilmovat to, jak je někdo sežrán žralokem na toaletě v letadle, které letí tisíce metrů nad zemí. Ale to nestačí k tomu, aby se film dotáhl na tak skvělý první díl a opravdu na rozdíl od úžasné jedničky, je sledování dvojky už spíše urputným čekáním na konec. Finále je v tomto filmu na rozdíl od "Dokonale stupidního finále" v prvním dílu pouze "stupidním."

• 4.4.2015  11:57

Doufám, že se dočkám pokračování, které mi zase jednou vyrazí dech jak tomu bylo u jedničky a dvojky. Nebo alespoň pokračování, které mne pobaví jako třetí část. Ale zatím to tak nevypadá. Od filmu Wolwerine se nemůžu zbavit dojmu jisté průměrnosti. Na film se koukat dá, ale vždy mě něčím dosti zklame a ničím příliš nenadchne. Máme zde pár nových mutací, ale není jim věnováno příliš pozornosti. Naopak se tvůrci věnují již okoukaným charakterům. Wolwerin se stává čistě kladným hrdinou, který vždy dělá to co se od něj čeká, ne jako vzdorovitý samotář z prvních dílů, kterého jsem měl tolik rád. Doktor Xavier a jeho mladí, kdy obětoval své schopnosti a topí se v sebestředné lítosti mě neoslovil zcela ničím. Snad jen Magneto a Mystique to krapet táhnou a dělají to co se od nich očekává. Co bylo pro mne však největším zklamáním je ono přenášení mysli časem. Svět, který nám nabízí jak už sem dříve zmínil mutace všech možných variací je úžasným prostorem pro realizaci... Proč tedy tvůrci otvírají časové linie? Jeví se to jako by ztratili směr kam a tak se raději vrací zpátky - pro příklad Xavier. Je důležitou postavou, ale není jedinou, proč ho tedy musíme vidět v každém dílu, i přesto, že jsme ho již před 9 lety ve třetím díle viděli zemřít? Pod tři hvězdy nejdu, protože X-meny mám rád, ale film byl pro mne velkým zklamáním.

• 1.3.2014  10:34
    Carrie (2013)

Páni, nová Carrie, opravdu jsem se na ní těšil. Původní už jsem viděl tolikrát, že mi prsty obou rukou nestačí. O Chloë si myslím, že je nadějná půvabná herečka. Bohužel na tuhle roli se podle mého názoru příliš nehodila. V některých scénách přehrávala a ze zakřiknuté Cariie udělala opravdovou čarodějnici. Nedokážu popsat čím to je, ale ač stejné téma a skoro totožný rámec filmu bez výrazných změn, ale jisté kouzlo které dělalo ze staré Carrie pětihvězdičkový film se u remaku vytratilo. I přes lehkou kritiku, kterou jsem uvedl nemohu říci, že se mi film nelíbil. Naopak poskytl mi průměrnou zábavu s pár silnými i pár slabšími okamžiky.

• 26.1.2014  17:41
    Insidious 2 (2013)

Překombinované. Dvojka maníků zůstala i přes smrt jejich patronky, které však nebrání smrt v tom aby nadále uplatňovala své vymítačské praktiky - to je i na mne trochu moc. Plus se přidá další pošuk s hracíma kostkama. Nevím proč, ale tyhle postavy mi připadají až komické. Rozhodně slabší než první díl, ale pozitivní je, že ve mě tento film probudil strach, a to konkrétně strach z následujícího dílu. Mám totiž obavu, že nebude lepší než díl druhý. U jedničky jsem se párkrát lekl a měla své kouzlo, dvojka už prakticky neobsahuje atmosféru a nemá žádné lekavé momenty. Není zde ani žádná scéna, která by se vryla pod kůži. Horor který zkouknete a druhý den sice víte o čem byl, ale nemáte potřebu ho vidět znovu.

• 13.5.2013  15:03
    Lesní duch (2013)

Po příchodu z kina jsem se hnal k pc, že napíšu komentář plný chvály. Pak jsem si ale řekl, že si dám čas a nechám film rozležet. Myslím, že potenciál filmu byl ohromný, prostředí opuštěné chaty kdesi v lesích je určitě hororové až až. Když k tomu přidáte abstinenční příznaky holky, které pochází z rodiny, kde už máma byla psychicky narušená máte zaděláno na pěkný horor. Bohužel prolog, kterým vás film zahrne před začátkem filmu je natolik silný, že je vám po celou dobu filmu jasné, že o abstinenční příznaky asi pravděpodobně nepůjde. Atmosféra houstne poměrně rychle a nástup drsných scén na sebe nenechá dlouho čekat. Myslím, že fanoušek krváku zajásá. Bohužel mě přijde, že film trochu moc tlačí na pilu a oběti vydrží mnohdy opravdu hodně. Ale i to by svým způsobem fungovalo nebýt onoho zvráceného (a poměrně dlouhého finále), které se snaží vzbudit dojem, že jde o originální finále, ale bohužel film degraduje o celou hvězdičku dolu. Myslím tím samozřejmě celý závěr filmu od doby, kdy se v mladém bratříčkovi probudí MacGyver...

• 2.5.2013  14:35
    Mama (2013)

Rozhodně jsem se u filmu nenudil, alespoň ne ze začátku. Začatek byl naopak velice atraktivní. Film pro mne začal být trošku nudný ve chvíli kdy se začala tajemství Mámy rozkrývat. Čím víc jsem z tajemné Mámy viděl tím méně jsem se bál, a závěrečné setkání s její tváří mě po množství hororů, které už jsem viděl přišlo jako komický návrat o pěkných pár let zpět co se speciálních efektů týče. Co se hororovosti týče, dvě dívky jsou ideální počet pro kompromis, ale já osobně si myslím, že do hororů kompromisy a happy endy nepatří. Postava psychologa by se podle mne dala s klidem vypustit.

• 1.3.2014  11:02

Velice příjemný film, který mne velkému fanouškovy celé série Rocky dal další možnost vidět Stalloneho boxovat. Příhodný název pro herecké obsazení Stallone, De Niro - oba herci hvězdy sportovních dramat o boxerech se potkávají v jednom filmu v jednom ringu.

• 21.4.2016  21:01

Mám z toho kam seriál směřuje trošinku špatný pocit. Ono něco co mě nutilo jedním dechem hltat každý další příchozí díl se jaksi vytrácí. I nadále se seriálem sympatizuji, ale snad jen proto, že jsem věrný přeživším hrdinům. Zdá se mi, že došlo k velkému odklonu od Zombie hororu k hororu tvořeným asociálními psychopatiemy, které se nevyhnutelně objevují u všech přeživších. Neříkám, že je to jenom špatně, a pravděpodobně je to reálný postup společnosti v postapokalyptickém zombií světě, ale jak jsem zmínil, posledními díly nejsem rozhodně tak unešen jako prvními a zdá se mi, že tvůrcům brzi dojdou originální nápady. Snad by stálo za uvážení seriál ukončit nějak radikálně a s hrdostí a nenechat ho klesnout do brakových hodnot.

• 21.4.2016  21:19
    Žralokonádo (TV film) (2013)

LIDI???? Co to děláte? Odpad? Jedna hvězda? LIDI!!! Vy jste ale hodně zabedněný! Tenhle film jste asi opravdu nepochopili. Jde o dokonale zpracovanou parodii na všechny zvířecí horory. Jde o satiru novodobé společnosti a o největší filosofické dílo našeho tisíciletí... Na teď vážně - film je opravdovým brakem. Céčkem všech Céček, ale při troše nadhledu je film úžasným pokoukáním. Bojovat s létajícími žraloky barovou stoličkou? Či jejich likvidace motorovou pilou a brokovnicí? Mohl bych pokračovat... Myslím to naprosto upřímně, leč je film veden jako Sci-fi horor, já bych těžko hledal komedii, která mne dokáže takhle rozesmát. Slzel jsem při jeho sledování. Ne, neslzel, já jsem Brečel smíchy! A grandiózní finále dodalo zlatou korunku klenotu, který pevně věřím bude s přibývajícími léty ceněn víc a víc. Anthony C. Ferrante - chvilku jsem si myslel, že je blázen, ale po shlédnutí filmu jsem pochopil, jde o umělce, který stvořil dílo srovnatelné s legendárním Edem Woodem. I toho měli lidi, kteří si hrají na filmové znalce za blázna. Ale jde pouze o to, že režiséry tohoto typu nepochopili.A mě je líto Vás kdo hodnotíte tento film jako odpad, protože pláčete nad něčím, čemu je třeba se smát.

• 25.9.2012  22:19
    Bastardi 3 (2012)

Napsal jsem dlouhý komentář, moc dlouhý a pak jsem se podíval co zde ostatní píší a připadalo mi, jako bych to opsal... Maximální souhlas s komentářem uživatele: DuanBerry... Svými slovy jen zmíním, že film je po filmové stránce nekonzistentní, nakvalitní, herecké výkony jsou slabé, ba dokonce jako tomu je u Magnuska samotného tak - Žádné. Myslím se, že ač Magnusek upozorňuje filmem na jistou aktuální otázku českého školství, tak zdůrazňuje opravdu pouze ty negativní aspekty, které to s sebou přínáší. Film je tudíž jednostraný a dá se říci, že opravdu působí silně rasistickým dojmem (On tak jen nepusobí, on v mnoha místech rasistický je). Rozhodně nejhorší z celé serie, a já spolu s ostatními radím Magnusku nech toho dokud si ještě někteří myslí, že alespoň trochu točit umíš, a myslel si to dobře...

• 1.3.2014  10:58

Prodloužení a inovace jedné z Burtonových prvotin? Proč ne, hned jak jsem se dozvěděl, že bude Frankenweenie film, moc jsem se těšil. Hlavou mi krapet vrtalo jak se podaří nafouknout kraťas o naprosto strohé dějové linii do smysluplného dlouhého filmu. Uvědomoval jsem si, že bude třeba děj krapet pozměnit... A pak to přišlo shlédl jsem film a jsem nadšen. Jde o film příjemně hororové atmosféry a hororové nadsázky. Moje očekávání byla naplněna a nezbývá mi než doufat, že Burton ještě nějaké filmy podobného tipu přidá.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21