Mark1983

Mark1983

Marek Dort

okres Teplice
Jsem filmový fanoušek, který si rád udělá čas na dobrý film.

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 82 109
    • 1.2.2019  14:48

Ač nejsem na romantické žánry, tak musím konstatovat, tohle nemělo jen scény z červené knihovny, a bylo to docela i dějové.

• 1.2.2019  14:46

Třetí část dle mého úhlu pohledu je ze všech předchozích dílů nejvtipnější, což jsem se bavil od začátku do konce.

• 1.2.2019  14:45
    Upgrade (2018)

Byl jsem celkem spokojen, ač se jedná o dobře zvládnutý sci-fi thriller, který je plný děje.

• 1.2.2019  14:44
    22. míle (2018)

Myslím, že tohle je docela dějový akční snímek, jenž neurazí.

• 1.2.2019  14:43

Průměrná komedie, která si vedle Matek na tahu ani neškrtne. Místy je to úsměvné, ale výbuchy smíchu jsem u toho neměl.

• 1.2.2019  14:41

Koukatelný průměr.

• 1.2.2019  14:40

Nanejvýš na jedno kouknutí, ač jsem od filmu čekal úplně něco jiného.

• 1.2.2019  14:39

Je to svým způsobem zpracované ve stylu starých vyvražďovacích hororů, čímž film nepřináší vůbec nic nového, a ani nezaujme kvalitním dějem. Tyhle horory jsem nejvíc hltal jako školák, což téma o mladých, jenž se dostanou do nebezpečné situace, kterou je přítomnost vraha, je natolik ohraná, že když s takovým tématem chce nějaký filmový tvůrce vyjít na povrch, tak je zcela nezbytné, aby, přestože jde o klišé, byl film plný děje, napětí a dnes bohužel i brutálnější vraždy nesmí chybět. Koukl jsem se, ale nijak zvlášť jsem okouzlen nebyl, i když vlastně to není úplně nejhorší. Ale nejlepší bohužel taktéž ne.

• 1.2.2019  14:32
    Vdovy (2018)

Takové nemastné, neslané a na jedno kouknutí.

• 6.1.2019  23:52
    Venom (2018)

Adaptace dle komiksu mě mnohdy nedokážou imponovat, avšak existují výjimky - jako třeba Venom, Ant-Man, Blade, 30 dní dlouhá noc, Temný rytíř, Muž z oceli apod. A Venom je mnohdy až hororového ražení, které svým dějem a příběhem dokáže natolik imponovat, že divák, jenž vlastní nelibost adaptací dle komiksu alespoň na chvíli nevnímá, ač percepční schopnosti nemají tu tendenci komiksový význam připomínat. Jinými slovy se jedná o netradiční komiksový příběh.

• 6.1.2019  23:45

Na jedno kouknutí.

• 6.1.2019  23:45
    Mistři hrůzy - Chocolate (S01E05) (epizoda) (2005)

Tak tahle epizoda se vůbec nepovedla. Mnohdy se exponuje jako nepovedená komedie.

• 6.1.2019  23:44

Tohle je taky povedená epizoda.

• 6.1.2019  23:42

Bez chyby.

• 6.1.2019  23:42

Mnohdy to není zajímavé jako první epizoda, ale s postupem času příběh fakt graduje, takže nakonec si ty tři hvězdy zaslouží.

• 6.1.2019  23:39

Zaujal mě tenhle díl hned od začátku.

• 3.1.2019  09:19
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Viděl jsem pár dílů a musím konstatovat dle mého úhlu pohledu, že přestože nejsem seriálový typ, tak i tak je tohle koukatelné, ale není to pro mě pecka.

• 3.1.2019  09:17

Silný příběh.

• 3.1.2019  09:16
    Velká hra (2017)

Průměr.

• 3.1.2019  09:16

Koukatelný akční sci-fi hororový thriller, který není zas takový průšvih, jak jsem si podle doslechu myslel. I když tam chybí ta atmosféra z první části, svůj styl to též má.

• 3.1.2019  09:14
    Jigsaw (2017)

Docela dějové.

• 24.12.2018  00:29

Tato série je také koukatelná.

• 9.12.2018  22:37

Dle mého úhlu pohledu Stmívání, ani Vampire diary této sérii nesahá ani po kotníky, přestože někteří tam tu podobu vidí, ač co se týče děje, zpracování i nápadů ohledně zabíjení pomocí černé magie - tak to je přímo až kreativně a imponantně zvládnuté. Byl jsem stejně nadšený jako u Freakshow.

• 9.12.2018  22:33

Jedná se celkem o dějový hororový seriál.

• 9.12.2018  22:32
    American Horror Story - Asylum (série) (2012)

Asylum mě zklamalo na celé čáře. Zpracování nemá žádný srozumitelný a pochopitelný systém. Je to jako páté přes deváté.

• 9.12.2018  22:30
    Dům v růžích (TV seriál) (2002)

Od Kinga knihy miluji, přesto filmová adaptace jeho knih mnohdy vyjde průměrně či zcela nepovedeně, až na výjimky. Dům v růžích je koukatelný, místy zajímavý, ale něco mu přesto stále chybí. Jinak to jde.

• 9.12.2018  22:27
    Slender Man (2018)

No uznávám, že se Slender man mohl zpracovat, a to o dost, lépe. Má svá hluchá místa, přesto je místy koukatelný, a přesto se jedná o těžký průměr, který ne každého zaujme. Ale když se film nebude dopodrobna analyzovat, dá se dokoukat do konce.

• 9.12.2018  22:24
    Boar (2017)

Bez ohledu na celkové divácké hodnocení na ČSFD jsem byl celkem spokojen, přestože chápu postoj negativně hodnotících, ač v jistém úhlu pohledu se nejedná o nic nového, než jen o to, že ve zvířecím hororu zabíjí nějaké zvíře bez ohledu na druh. Svým způsobem se nejedná o nic, co imponuje většinu, ale já horory se zabijáckýma zvířatama mám už od dětství v oblibě, i když i u mě se najde horor se zabijáckým zvířetem, jenž ani mě nenadchne. I to se občas stává, ale Boar mi přijde celkem dějový, i když zpracování celkového příběhu v některých pasážích částečně pokulhává. Má to svá hluchá místa, ale pasáže, na která divák čeká, jsou obstojně zvládnutá, a proto jsem spokojen.

• 9.12.2018  22:17
    Sestra (2018)

Je to celkem koukatelný průměr, jenž hororového fanouška neurazí, když přímo nenadchne. Ovšem na V zajetí démonů to fakt nemá, i když některé scény dokážou získat si svou pozornost, to uznávám.

• 4.12.2018  09:01
    Equalizer 2 (2018)

U tohoto snímku je téměř stejný klasifikační proces jako u filmu 96 hodin: Odplata, což jednička vyšla na výbornou, ale dvojka už byla nic moc - podle statistiky. Jenomže mě film upoutal od začátku do konce, a to beze srandy. Jednička byla pro mě po všech stránkách mysteriózním thrillerem, ale dvojka, což souhlasím, tu mysteriózní atmosféru z jedničky jakž takž postrádá, ale za to dle mého úhlu pohledu je mysteriózní atmosféra nahrazena s několika akčními scénami navíc, a dle mého úhlu pohledu ne průměrnými a odfláklými hereckými výkony jako u novodobějších filmů s Lundgrenem, Seagalem a dnes i Willisem. Zprácování a děj příběhu když nenadchne, tak rozhodně neurazí.

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 82 109