Mark1983

Mark1983

Marek Dort

okres Teplice
Jsem filmový fanoušek, který si rád udělá čas na dobrý film.

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 84 112
    • 12.2.2020  07:35

průměr

• 12.2.2020  07:32
    Mrazivý lov (2019)

Jako akční thriller bez ohledu na negativní recenze to u mě uspělo.

• 12.2.2020  07:27

Na jedno kouknutí to není, ale jsou ve filmu místy pasáže - nemastné, neslané. Pár scén, jenž dokážou upoutat, ve filmu opravdu je, a kdyby jich bylo víc a atmosféra snímku by se nestřídala z imponující na fádní, dal bych víc hvězdiček. Ale nemůžu si pomoct, pro mě je to koukatelný průměr s pár scénami, jenž zaujmou.

• 12.2.2020  07:22
    Drahokam (2019)

Sandler v tomhle snímku mě docela překvapil, což zde předvedl, že umí zahrát i vážnou roli - a hlavně ne nudnou. Zadíval jsem se od začátku do konce a dobře jsem se bavil. Myslím, že by si měl Sandler přestat dobrovolně ničit kariéru podprůměrnými komediemi, v nichž se všude tváří stejně jako by hrál jeden film pořád dokola.

• 6.2.2020  08:47

Nic moc.

• 6.2.2020  08:46
    Lukas (2018)

Na jedno kouknutí.

• 5.2.2020  00:15

Abych pravdu řekl, tak líbilo se mi to, což některé pasáže byly dosti imponující, avšak i přesto to postrádá tu počáteční atmosféru.

• 31.1.2020  00:19
    Psycho Cop (1989)

Existuje řada filmů, na něž jsem v dřívějších čase nenarazil a moje zvědavost nebyla malá. A filmy, i když ne všechny, jenž jsem mohl zkouknout až v těchto letech, se mi projevily buď jako totální průměr či jako totální průser. A Psycho Cop byl bohužel ten průser, ani jsem neměl tu tendenci film dokoukat až do konce. Je to dosti odfláklé až amatérské.

• 31.1.2020  00:13
    Přes prsty (2019)

Hřebíčková má docela štěstí na ty koukatelnější filmy, takže ač mi docela seděla Bezva ženská na krku, tak jsem tento snímek zkusil. Celkem se jedná o úsměvnou komedii, která i když nemusí zaujmout každého, tak neurazí.

• 31.1.2020  00:09

Když jsem poprvé uviděl trailer, pomyslel jsem si, že film zkusím, ač první dojem na mě film dělal jako komedie, ale pak jsem zjistil, že o komedii nejde, ale o drama. A přestože českou filmovou tvorbu v současnosti v oblibě nemám, Čermák je jeden z mála nadějnějších - českých - herců, což dokázal v Gansterovi Ka a Raplovi, kde ač se jedná o současnou filmovou tvorbu, tak tam se čeští filmaři, musím uznat, snažili. A Čermák to taky zvládl celkem dobře, ač role agresivních typů mu docela sedí. A Národní třída taky docela ušla.

• 31.1.2020  00:02
    Stan a Ollie (2018)

Viděl jsem to dvakrát a je to takové oddychové životopisné drama.

• 21.1.2020  06:33

nic moc

• 21.1.2020  06:31
    Ad Astra (2019)

Musel jsem tento snímek zkouknout dvakrát, ač napoprvé jsem se nedokázal naplno zadívat. Jenomže druhé zkouknutí jen potvrdilo, že se nejedná o žánr, co mě baví, což drama a sci-fi není dle mého úhlu pohledu dobrá kombinace žánrů stejně jako válečný s prvky romantiky, na což jsem alergický. Ovšem fakt záleží na úhlu pohledu, avšak ten můj úhel pohledu vnímá netradiční žánrové kombinace mnohdy negativně, ač například tento snímek mi přijde mnohdy nezáživný až na pár povedených momentů.

• 16.1.2020  00:13
    Složka 64 (2018)

Zpracované je to, co se příběhu, děje a napětí týče, perfektně, ale je to hodně ponuré a depresivní, když jde divák do hlobky.

• 16.1.2020  00:11
    Anna (2019)

Dle mého úhlu pohledu jsou tohle 3 hvězdičky na jedno kouknutí.

• 14.1.2020  08:51
    Pád anděla (2019)

Pád anděla mě překvapivě zaujal víc než dva předchozí díly.

• 12.1.2020  11:22

Co se kvality týče, je stejná jako u prvního dílu, tudíž moje zklamání se nedostavilo. Jedinou změnou je to, že ve dvojce je několik postav navíc. Jinak nic víc, ani nic míň.

• 12.1.2020  11:12

Tak tohle je fakt divočina, hororová jízda se vším všudy, co se týče zvrácenosti elit. Bavil jsem se od začátku do konce a vůbec jsem nebyl zklamán jako hororový fanoušek.

• 12.1.2020  11:09

Dle mého úhlu pohledu se jedná o dějovou akční kriminálku, jenž o napětí nemá nouzi. A navíc krimi o kurupci, mafiánech apod. patří k mým oblíbeným žánrům.

• 1.1.2020  11:09
    Exorcista - Série 1 (série) (2016)

První série byla celkem koukatelná, ale děj byl optimálnější každým dalším dílem série. Zpočátku nic moc, ale scény, v nichž mělo řádit peklo, byly celkem zajímavé. Některé díly jsou slabší, ale momenty s přítomností ďábla byly mnohdy působivější než v celovečerním filmu, i když - V moci ďábla a Chraň mě od zlého byly a jsou bezkonkurenční horory s ďábelskou tématikou.

• 1.1.2020  10:49

Nudná akční klasika z ponorkového prostředí.

• 1.1.2020  10:48

Celkem průměrná podívaná.

• 1.1.2020  06:26

Je zajímavé, jak s postupujícím časem se chutě mění. I když je film dějový a ne špatný, přesto můj pohled na něj je poněkud jiný než tenkrát ve školních letech, kdy jsem tento film přímo žral. Ale ač vím, jak by se takový snímek natočil dnes, uznávám, že si film zasluhuje tři hvězdičky aneb jedná se o koukatelný průměr.

• 1.1.2020  06:18

Bez ohledu na skutečnost recenzí jsem i s druhým dílem To plně spokojen.

• 31.12.2019  09:04
    Joker (2019)

Zadíval jsem se až napodruhé, abych pravdu řekl, ač na tento druh filmu musí být divák stoprocentně naladěn. Existují filmy, které když si pustíte, zadíváte se skoro pokaždé, ale nový Joker je psychologické drama, což není šálkem kávy pro každého. Co se týče mě, tak dle mého úhlu pohledu se jedná svým způsobem o skutečného Jokera, ne toho komiksového, ač tento Joker vychází ze skutečně nešťastné osoby, jenž ze samé smůly v životě prostě zešílí. A nekrátká pasáž filmu je právě o tom šedivém životě s negativními myšlenkami, což ve velké části se spíše jedná o drama než o krimi. Lépe řečeno: drama s prvky krimi. Takže celkové zpracování si odemě zasluhuje tři hvězdičky.

• 24.12.2019  13:23

Celkem zábavný horový průměr.

• 24.12.2019  13:22

Docela pohodové.

• 24.12.2019  13:13
    Dogs (1976)

Není to nekoukatelné, ale mohlo to být lepší.

• 7.12.2019  11:09
    Daddy Cool (2017)

Francouzské komedie bývají většinou úspěšné a tohle mi francouzskou komedii ani trochu nepřipomínalo.

• 7.12.2019  11:08
    Annabelle 3 (2019)

Po pravdě řečeno nejpovedenější díl celé série Annabelle byl ten druhý - dle mého úhlu pohledu. Trojka byla povedená, ale dvojku však nepředčí.

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 84 112