Kamufláž (1991)

Většinou je to nudné a odfláklé.

Noční hra (2018)

Tak tohle je jedna z těch povedenějších komedií dle mého úhlu pohledu.

Tlumočnice (2005)

Dějový thriller, který vůbec neurazí.

Všechny prachy světa (2017)

Ten začátek, během nějž skoro každý střih film poslal do jiného prostředí nebo jen na jiné místo mě docela odrazoval, ač jsem tomuto filmu zpočátku vůbec nerozuměl. Ale nakonec přece jen film s postupem času začal dávat větší smysl a s postupem času jsem se i dokázal zakoukat. Musím uznat, že jsou ve filmu celkem působivé scény, nad kterými se člověk docela zarazí. A film má nakonec i stabilizovaný děj oproti nesrozumitelnému začátku, který vypadá jako by se tvůrci nedokázali koncentrovat na natáčení a mleli páté přes deváté. To se naštěstí ne za dlouho utklo a film pak plynul normálním tempem. Sám přestárlý mamon je celkem nesympatická postava, víme proč, ale nakonec i na něj došlo. Ale i když se na tento film nakonec dalo koukat, je vidět, že R. Scott je e už fakt starý a měl by si alespoň od točení filmů odpočinout, když už nechce jít do důchodu, protože jeho poslední filmy jako poslední Alien, Konzultant nebo Robin Hood už nejsou natolik působivé a imponující filmy, jak jsme u Scotta zvyklí. Třeba Exodus celkem šel, i Marťan jde, i když filmová verze na knihu nemá ani zdaleka, ale jinak je ve Scottových filmech vidět ten náznak, že by bodl odpočinek, aspoň na jeden rok.

Dokonalá loupež (2018)

Tak tohle mě hodně překvapilo. Od začátku do konce má film grády a já se vůbec u něj nenudil.

Cizinec ve vlaku (2018)

Film má sice průměrné hodnocení, ale já byl celkem spokojen, ač akční filmy z vlaku jsou málokdy dobré. Seagal natočil ve vlaku Přepadení 2: Temné území, což šlo, ale pak se ta vlaková mánie spustila i s Van Dammem, který měl Teror ve vlaku, což byl děs. Ale Cizinec ve vlaku má svůj potenciál i svůj styl a nic nekopíruje, a proto se mi líbí.

Žádná volba (2017)

Celkem koukatelné, ale zároveň depresivní.

Ovládací panel
1 bod