Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Krimi

Recenze (3 369)

plakát

Proč? (1987) 

Jako školáka mě tento snímek ani trochu neoslovil, avšak dnes je to o něčem jiném. Přestože se jedná o tuzemské zpracování, docela to šlo. Viděl jsem to na youtube :-D a dokoukal jsem to do konce - překvapivě. Jinak tohle nikdy nepochopím. Jdou fandit a pak mají potřebu něco zdemolovat a terorizovat svoje okolí, to nemá hlavu ani patu.

plakát

Vrána (1994) 

Celkem to šlo.

plakát

Smrtihlav (1998) 

Můj žánr to neni

plakát

3 from Hell (2019) 

Byl jsem na třetí pokračování šílené rodinky zvědavý a nebyl jsem vůbec zklamán, ba naopak. Je to skoro stejně šílené jako Vyvrženci pekla dle mého úhlu pohledu a skoro stejně zábavné.

plakát

Na nože (2019) 

Líbilo se mi to.

plakát

22. července (2018) 

Abych pravdu řekl, do této filmové verze, která je rozsáhlejší než norská verze, jsem se zadíval skoro stejně jako do té norské, ale norské zpracování mě oslovilo mnohem víc, ač ta hrůza na tom ostrově je dána na přední linii, ač to skutečně hrůza byla.

plakát

Utøya, 22. července (2018) 

Dle mého úhlu pohledu to byla velká tragédie plná hrůzy, z níž mrazí. A po pravdě řečeno z tohoto filmu mrazí stejně jako by se jednalo o autentické záběry na děti snažící se přežít tu nepopsatelnou hrůzu. Měl jsem z toho smíšené pocity, mezi kterými ani jeden pocit nebyl pozitivní. Za zpracování dávám palec nahoru.

plakát

Hráčské doupě (2017) odpad!

Nedokoukal jsem to a za tu dobu, co jsem to sledoval, jsem se ani neusmál.

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama