Viktooorka

okres Kladno
Zrzavá Liška Sluníčková

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 19.4.2018  11:36

Poprvé kdy Sue nevypadá jako dítě, ale jako žena :)

• 19.4.2018  11:35

Flirtující Sue a Brick s pytlíkem do koše!! Pecka :D

• 19.4.2018  11:33

Smrtka!!! :D

• 18.4.2018  18:27

Jak to ten Kryštůfek jen říkal: "Jsi chytřejší než si mydlíš! - Pomohlo to?" ... Vím proč toho medvěda miluji. Rád jí a pořád mu kručí v břiše.. Jsem na tom stejně. Když mu někdo něco řekne, tak to hned zapomene, to mám taky.. A je stále pozitivní :o) Dokonalost :o)

• 18.4.2018  09:06

Medvídek Pú je moje oblíbená pohádka! Ale jsem ostuda, že jsem si nikdy nezjišťovala nic o vzniku, autorovi, dokonce ani knížku jsem doma žádnou neměla (to už jsem napravila!). Takže když jsem objevila „Sbohem Kryštůfku Robine“ (děkuji Jeremy), tak jsem bez delšího protahování musela film vidět. Nestačila jsem se divit, co vše stálo za vznikem a že předlohou Kryštůfka Robina byl vlastní syn autora, kterého vznik mé oblíbené pohádky dost poznamenal v dětství a dospívání. Příběh o muži, který byl natolik poznamenaný válkou a o malém chlapci, který si chtěl hrát a hlavně se svým tátou, mě … nečekaně :) … zasáhl. Díky nim vznikl nejúžasnější medvídek s nejúžasnějšími kamarády, které i ve svých devětadvaceti stále miluji a nestydím se za to :) Ale upřímně je mi líto malého Billy Moona, který ve svém dětství poznal lásku hlavně od své chůvy a od svých plyšových kamarádů. Ale děkuji mu za jeho představivost, která dala základ tátovi, aby po válce, kde bylo tolik smutku, že lidé skoro zapomněli, jak vlastně vypadá štěstí, vznikl Medvídek Pú!

• 15.4.2018  08:50
    Pavouci útočí (2011)

[4. Kladenský festiválek]

• 15.4.2018  08:50

[4. Kladenský festiválek] V tomhle filmu byl velký nedostatek mladých a aktraktivních mužů. Všechny krásné a mladé dívky k sobě měly pány ve věku svých otců. Proč? A pozor, přiště až půjdu na kávu, či jídlo, objednám si tím drsným tónem jako Val: "Kávu!! A meníčko!" Btw. Pokud čekáte, že si cowboy osedlá dinosaura tak.... nebudete zklamaní :)

• 15.4.2018  08:40
    Běženky a kapři (TV film) (2016)

[4. Kladenský festiválek] Nejvtipnější na celém tohle filmu je, ten český název, jinak nuda k uzívání. Tolik potencionálních koz a ani jedna je neukáže. Velké zklamání. :D

• 15.4.2018  08:38

[4. Kladenský festiválek] Kyklop vs. Witch Bitch (čarodějnice), Mummy vs. Lady Vampire, Vlkodlak vs. Jožin z Bažin, Zombík vs. Frankenstein na život a na smrt ve Wrestlingu. Úžasné. Naprosto skvělý nápad, který se přesně hodí na náš filmový festival nejlepších sra*ek. Větší sranda byla, když jsem tuhle pecku stáhla a zjistila, že titulky očividně překládal google překladač. Takže když Lady Vampire má svou motivační řeč ve stylu, že chce zemřít legendární smrtí, ale nikdo ji tuto smrt nemůže dopřát a čtete k tomu titulky: "Miluji zelí, ale nesnáším bramborový salát s cibulí", tak se do toho filmu musíte zamilovat. Škoda, jen toho konce. Ale ono to prý ve wrestlingu takto většinou dopadá, takže jim toto "nedotažení" odpustím, ale 5 hvězd dát nemůžu. Každopádně je to asi jeden z mála filmů (společně s Kašpárkem zabijákem) z bečkového festiválku, který si klidně ráda pustím ještě jednou :D

• 15.4.2018  08:38

[4. Kladenský festiválek] V dětství jsem vždycky dávala přednost hraní si s autíčky. Už vím proč! Protože všechny panenky ve mě vyvolávají strach. Nejdřív to byla panenka Chucky, teď loutka, která má místo rukou hák a nuž a místo očí hřebíky. Nu a panenka zvracející pijavice můj strach z hraček umocnila. Moje děti dostanou na hraní radši prázdnou láhev od piva, nebo plnou? To bude bezpečnější :D

Hemoglobin (1997)

[4. Kladenský festiválek] Zadek i kozy!

Bílí zabijáci (2003)

[4. Kladenský festiválek]

• 12.4.2018  20:05

Haluz film :o) Nalákal mě název (Kung Fu Yoga) i Jackie Chan. Čekala jsem ledacos, ale co jsem dostala, to jsem nečekala :D https://www.youtube.com/watch?v=rHidxGuRtJ0 Tady si můžete udělat obrázek o celém filmu :D

• 12.4.2018  13:51

"Naskoč!! - Copak jsem E.T.?" :o)

• 11.4.2018  20:03
    Úkryt v zoo (2017)

Tématiku s druhou světovou válkou si ráda pouštím, ač předem vím, že u toho budu brečet od začátku do konce. Úkryt v zoo má mnoho silných momentů a to i přes to, že skoro nevidíte žádné drastické záběry, co se týkají lidí (kupříkladu scéna s Uršulou, nebo nástup do vlaku), ale ten masakr zvířat :( Pro člověka jako jsem já, když mi na zvířatech záleží více než na lidech, si dokážete představit, jak jsem trpěla na začátku filmu. Trpěla jsem i při záběrech na prasata, která byla určena pro německou armádu, aby netrpěla hladem. Klidně se mi smějte, ale tohle taky blbě nesu. No ale zpátky k tématu. Daniel Brühl nevím jestli je tak dobrý herec, nebo je mi jen strašně nesympatický, ale všechny záporáky hraje tak, že ho fakt nesnáším :) Celkový dojem z filmu mám ale kladný, protože je natočen decentně, citlivě a jak jsem již zmínila prakticky bez drastických záběrů. Proto můžu v klidu odpustit snahu o přízvuk, který místy trochu kazil dojem z filmu. Prostě všechna čest manželům, za jejich odvahu v době války a za jejich snahu pomoci tolika lidem. Když se na tyto filmy dívám, tak je mi opravdu hrozně smutno z nás lidí, ale díky bohu že stále existují tací, jako Antonina a její manžel Jan.

• 11.4.2018  11:40
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Chtěla bych mít svého scénáristu, který by mi na každou situaci psal hlášky jako Max. Je skvělá :o)

• 11.4.2018  11:30
    Buchty a klobásy (2016)

Nevtipné, odporné! Víc se nedá dodat!

• 11.4.2018  11:17
    Chvění (1990)

Film, který Vám nedá spát!!! No, dobrá jen mě.. To si tahle jednou jdete lehnout dříve, protože jste unavaná a chcete spát a dovolíte vaší druhé polovičce, ať si klidně pustí film. A on si pustí toto? Takže jedním očkem pokukujete po mladičkém Kevinovi a druhým čekáte, co že to tam žere lidi (ovečky si mohli odpustit, fňuk). No, takže se Vám rázem přestene chtít spát a když se na scéně objeví to obří mostrum připomínající *pro někoho možná spoiler* červa s jazyky zase připomínající hady, tak do rána už neusnete! A druhý den druhý díl.. Můj chlap mě fakt miluje.. Za trest mu pustím opravdivý horor s duchy, vnitřnostmi apod. a pak se bude schovávat pod mou peřinu! Ha! Každpodáně přijemný nehoror s hnusnou příšerou a krásným mladým Kevinem. Ale už nikdy víc! :o)

• 11.4.2018  11:00

Obdivuji Leonarda, natočit všechny ty scény muselo být náročné, za to má můj respekt. Ale bohužel jsem s ním trpěla u filmu, protože jeho "nesmrtelnost" mi vadila. Já vím, že člověk dokáže být neskutečně silný a nezastavitelný, když ho žene motivace, ale.. Nedokázela jsem se přes to nějak přenést a kazilo mi to celkový dojem z celého Zmrtvýchvstání.

• 11.4.2018  10:36

Sice mi táhne na 30, ale duší jsem pořád puberťák, takže mi teenegerské filmy prostě baví, hlavně když dopředu počítám, že se to bude na této vlně nést. Tom Holland je ještě strašný sympaťák a tak si jeho dobrodružství užívám s ním. Michael Keaton si zase naopak užíval roli záporáka, která mu fakt sedla. Vtipná a rychlá akce, taková oddychová jednohubka, která nemusí nadchnout, ale určitě neurazí.

• 10.4.2018  08:44
    matka! (2017)

Já být tou ženskou, tak bych už v půlce filmu chlapa poslala do patřičných míst a odešla.. Ale to by byl film o ničem. Matka! se hodně insporovala filmem Rosemary má děťátko a tak nějak jsem věděla, jak to celé dopadne. Atmosféru to mělo, pořád jsem obdivovala vlasy a účesy, které měla Jennifer, ale jinak se mi na to nekoukalo s nadšením. Z jedné scény je mi do teď nevolno. Už film nechci nikdy vidět.

• 10.4.2018  08:12
    Divoši (2012)

Sen každné ženy, mít dva chlapy, které by pro ní zemřeli.. Jůůů.. No tak zpátky do reality. Příjemný thriller, svižný, nenudící,.. A k tomu dva sympatický chlapy... No dobře, zadky!! :)

• 10.4.2018  08:07

Až na to lovení, bych chtěla jejich život :)

• 8.4.2018  16:07
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Fekální humor a stále opakující vtipy, na tom není nic vtipného!! Takže tehle seriál je fakt dobrej.. ehm.. Podle kompiútru NÉÉÉÉ!

• 8.4.2018  16:04
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Mít rodinu, tak takhle to u nás vypadá :)

• 8.4.2018  16:02

Nesnáším cirkusy, ale stejně jsem si ten film užila. A ty tuctové písníčky si pořád pouštím dokola a zpívám.. Můj pes už to nesnáší a odchází z pokoje :D

• 8.4.2018  15:16

Nejsem náročný divák.. Stačí mi pár robotů, akční bitky, tupý humor a alespoň trochu sympatické postavy a děj, na který se dá dívat.. To vše splňoval první díl.. Druhý díl bohužel má jen ty roboty a akční bitky. Což je i pro nenáročného diváka málo.. Hlavní postavy mi byly úplně ukradené, děj nudný, humor žádný, ale za to ti roboti a bitky fajn, a o proti předchozímu dílu i za světla.. Tím u mě Povstání získlo body navíc.. Pacific Rim - Útok na Zemi jsem viděla už několikrát, mám ten film ráda, miluji několik scén (hlavně loď, podání ruky a botu), ale dvojce dám asi už jen jednu šanci, abych si potvrdila, že kromě těch akčních scén, nemá ten film co víc nabídnout..

• 7.4.2018  18:52

Čekala jsem to nejhorší, takže mě to naopak mile překvapilo. A hlavně mám slabost pro Rocka a zrzky :) Pro nemocné odpoledne ideální film.

• 23.4.2017  14:49
    Trollové (2016)

Děkuji za nostalgii, která mě vrátila do dětství, kdy jsem tyhle malé potvůrky sbírala. Děkuji za krásné barvy. Děkuji za optimismus, který hlavní hrdinka měla. Ale už neděkuji za růžovou barvu a za to, že tohle je animák opravdu jen pro děti a ač se stále cítím jako dítě, tohle bylo i na mě moc :D Vícekrát si tohle barevné cosi nepustím :)

• 4.11.2016  15:55
    Mělčiny (2016)