Viktooorka

okres Kladno
Zrzavá Liška Sluníčková

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 20.6.2018  16:04

Filmy s lesbickou tématikou mi nedělají problém, naopak jsem se docela těšila na zpracování. Ale 3 hodiny sledovat záběry jak spí s otevřenou hubou, kouří, tečou ji nudle a pořád si upravuje culík? To má být jako umění, naprosto zbytečné až odporné záběry? A pak nezbyl čas na něco smysluplné. Obsahuje spoilery: Začátek filmu se jevil tak slibně, když vyobrazuje její uvědomění si, že ji přitahují holky. Scéna, kdy se hádá s kamarádky, mě nalákala, že to bude ještě slušné drama, ale od té doby se tam prakticky nestalo nic, tedy kromě dlouhého lesbického sexu, který byl super (dokud jsem si nepřečetla, že používaly umělé vagíny :D). Myslela jsem si, že uvidím třeba reakci jejích rodičů (vím jen to, že její táta dělá skvělé špagety), nebo reakce jejího dalšího okolí by byla zajímavá. Místo toho se tam skákalo dějem, že jsem občas měla problém zjistit, že už spolu holky bydlí, že už je učitelka atd. Tolik času k využití to mělo a naprosto promarněného. Chjo chjo.. Jediné co mi opravdu utkví v paměti je, že kapesník nezná, ale chce někoho něco učit? :D

• 18.6.2018  09:13

Amores perros je film, který asi neumím ohodnotit a nedokáži ocenit. Tři příběhy odlišných lidí, která se spojí jedním okamžikem. Nemůžu upřít, že to má jisté kvality, krásně do sebe vše zapadá, ale upřímně, dvě a půl hodiny jsem trpěla… od první scény, až do konce. Tři příběhy, které jsou vždy poznamenány psím příběhem. Už víte, kam mířím? Bylo mi úplně jedno, jak ty lidi dopadnou, ale dívat se na trápení psů mě na začátku tak poznamenalo, až se mi udělalo zle a pak to bylo pro mě také čiré trápení. Už vím, proč jsem se mu tolik let vyhýbala. A každý kdo mě zná, ví, co jsem musela prožívat. Btw. Poslední příběh byl pro mě ten nejsilnější! --- Hodnotím tedy symbolicky průměrem!

• 15.6.2018  21:14
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

,,A všimli jste si už, kde si jaký lidi sedaj? Tak třeba - první řada uprostřed - místní honorace. To je jasný. Ale tady vlevo, a to je zajímavé, tady vždycky seděj blbci." Záskok je jedna z mým nejoblíbenějších her, hned vedle Dlouhého, širokého a krátkozrakého. Dokud jsem se nezačala dívat na Cimmrmana, ani jsem netušila, že je Svěrák tak skvělý herec a jelikož miluji divadlo, tak se není co divit, že až tady si mě získal :o) Hned bych šla na nějakou jejich hru do divadla :o)

• 15.6.2018  10:50

Sex, drogy, rock'n'roll .. ehm.. tady vlastně sex, alkohol, prášky a country :o) Film zbytečně dlouhý, když se vezme v potaz, že jeho život a kariéra nebyla nijak závratná, ale chápu, že byl tak oblíbený, protože zpěv na celém filmu je jediné pozitivní a to nejsem vůbec fanoušek country.. Kdo by to byl řekl, že Loki umí tak krásně zpívat? Až se mi chtělo jít tancovat :o)

• 15.6.2018  10:19
    Rohy (2013)

Město plný úchyláků v čele s krásnou zrzečkou a upířím Harry Potterem (měl by navštívit moji revmatoložku, ta by mu naordinovala sluníčko a tablety s vitamínem D). Autor téhle perly by též měl navštívit lékaře, buď aby šel na odvykačku, nebo k psychologovi :D Ale to já bych asi měla taky, protože mě tenhle bizár neskutečně bavil a občas bych schopnost rohů mile ráda uvítala. Film má další velké plus, protože mi pravděpodobně vyléčil moji fobii z hadů (při pohledu na ně jsem se neschovávala do skříně) a kdyby na konci Daniel začal chrlit oheň, tak jdu snad i do plných :D

• 13.6.2018  20:14

"Cesta nám přináší štěstí, ne její cíl!" Sportovní dramata s vývojem z arogantních a protivných postav na pokorné a milé mám moc ráda. A když se film zaobírá ještě osobní růstem a uvědomění se „smyslu života“ a tak trochu duchovnem a objevením kouzla přítomného okamžiku, tak pozorně koukám a užívám si to. Sice nenabízí nic nového, co už člověk neviděl a v mém případě i neznal, ale opakování je matka moudrosti a tak se s potěšením dívám a podívám i znovu, protože veškeré naše problémy jsou hlavně v hlavě a je potřeba si to neustále uvědomovat :o) Takže proto je Pokojný bojovník film, který je mi vysoce sympatický :o)

• 12.6.2018  17:39
    Přes tvou mrtvolu (2014)

Chcete vědět, jak správně používat kuchyňské náčiní, případně pytel na odpadky? Pusťte si tenhle film :o)

• 12.6.2018  13:01

Lister: Stromy. Tohle je možná Země! Kocour: Země, s vámi jsme pořád na Zemi. Vidíš stromy a hned je to Země. Kdo říká že tohle není planeta osídlená nahýma bojovýma kočkama které mě musí potkat abych je pomiloval?

• 12.6.2018  12:58

Nejlepší motivační řeč ever : "Nemáme se čeho bát, kromě strachu samotného. Teda kromě bolesti. Možná i ponížení. A samozřejmě smrti a neúspěchu. Ale kromě strachu, bolesti, ponížení, selhání, neznámého a smrti se nemáme čeho bát, jenom samotného strachu! Kdo jde se mnou?"

• 12.6.2018  12:57

Rimmer: Ať jdu kamkoliv, všude je takový otravný ufňukaný zvuk. Lister: Jo, to seš ty. Přestaň mluvit a přejde to. Rimmer: Pořád to slyším. Lister: Pořád mluvíš.

• 12.6.2018  12:49

Rimmer: Něco pro tebe mám. Otázka na tvořivé myšlení. Kocour: Topořivé co? Rimmer: Á, já věděl, že je na tebe spoleh. Co tu nehodu způsobilo? Kocour: Jakou nehodu? Rimmer: Né, to je jen otázka, víš? Jsi připraven? Je rok 71. Jeden ... Kocour: Byl to Švéďák? Rimmer: Ano. Kocour: Los. Kocour: Byl to los. Řidič strhnul volant a bouchnul to do stromu. Ten los je mimochodem na silnici, neřídí auto. Rimmer: Co si to nalhávám, nikdy tu zkoušku neudělám, to je tak nefér. ..... :o) Ano, moje myšlení by bylo asi také topořivé :D

• 12.6.2018  07:35

"Zbraň ne, tady mě bodni!" :D Epizoda nacpaná hláškami a vtipnými situacemi. Od běhu příšery, Muldera s foťákem až závěrečným vyprávěním :D Skvělý díl.. Asi se mi Akta X líbí víc humorné, nebojím se pak jít spát :D

• 7.6.2018  20:43
    Tomb Raider (2018)

Celkem ucházející akčnák o hezkém malém klukovi, který zničí, na co přijde... kolo, loď, letadlo, hrobku apod. A celkem mu to i slušelo, pekáč buchet, bicáky, véčko,.. zřejmě slušný oddíl na chlapce s 50kg :o) Každopádně nejdůležitější zápletka nebyla dořešena (možná pootevřená vrátka pro druhý díl?) ... vyhrála těch 600 liber? :o) Ale teď vážně.. Na nový Tomb Raider se hezky dívá, ale nedokážu se rozhodnout, jestli se bere moc vážně, nebo si na to jen hraje. U podobných filmů mám radši, když jsou přehnaný a je to jejich záměr.. Alicii mám ráda, ale v té roli mi taky úplně nesedělala, nicméně si zaslouží můj obdiv. Celkově mě film nijak neohromil, jenže já nejsem náročný divák, takže se mile ráda podívám znovu a budu se těšit na pokračování :o)

• 7.6.2018  07:05
    13 Reasons Why - Série 2 (série) (2018)

Patřím mezi ty diváky, kterým bohatě stačila první série, ale zvědavost mi opět nedala a musela jsem si pustit, co se bude dít dál. A jsem ráda, že mám tuhle vlastnost. Druhá série se mi líbila asi stejně jako první, ale opět jsem musela počkat několik epizod, abych kvalitu docenila. Jsem ráda, že se celou dobu drží formát, co díl, to jedna osoba. Nyní ne z pásky, ale na lavici svědků. Veškerý vývoj postav, kdy se dozvídáte trochu víc, než jen pohled ze strany Hannah je skvělý a prostě musíte sympatizovat úplně se všemi, tedy až na násilníka, že? U mě má největší sympatie Alex!! Celkově příběh zabývající se docela aktuálním problémem na amerických školách a snaha tvůrců seriálem pomoc, mi prostě není cizí. Takže nebudu lhát, další řada zase přitáhne moji zvědavost :o)

• 5.6.2018  08:17

Zlato, můžeš přidat zvuk? Sakra, já asi nic neslyším. Nerozbila se nám televize? Ne?? Jo aha, ono je ticho.. Je až neuvěřitelné, že film založený hlavně na obrazu, dokáže tak vtáhnout a nepustit. Chtěla bych v takovém světě žít, ale hlavně chtěla bych do tohohle světa přivést děti? Rozhodně se filmu dá vytknout mraky věcí, ale to se mi dnes nechce. Jen vyzdvihnu tu skvělou atmosféru a jak to Krasinskimu s fousy sluší :o) (taktéž v 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází) Pro mě rozhodně milé překvapení a jeden z těch lepších filmů s nálepkou „horor“!

• 3.6.2018  11:08
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Popularitu tohoto seriálu opravdu nechápu 🤔

• 3.6.2018  09:39
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Existuje opravdu vůbec nějaký důvod, který ospravedlní sebevraždu? 13 reasons why se o to pokouší. Ze začátku tedy absolutně nechápete, proč to Hannah udělala. Vždyť podobné problémy má skoro každý puberťák a máte chuť seriál přestat sledovat, protože byste museli polovinu těch puberťáku profackovat, ale to tajemno, kdo další bude na kazetách Vám nedá.. Nedá Vám až spát, tak sedíte u pc a říkáte si, ještě jeden díl a jdete spát,.. Ale ve dvě ráno, kdy Vám zbývá poslední díl a kdy absolutně nechcete spát, protože se Vám honí milion otázek a střídají se Vám veškeré pocity, které existují, pouštíte další díl. Proč to nikdo neviděl, proč ji nikdo nepomohl, proč si neřekla o pomoc rodičů, proč to neřekla Clayovi? Mraky otázek, na které si ale dokáže i sami odpovědět. Silné téma, skvělé zpracování, výborný výběr herců, hlavně Clay. Kromě Hannah se mi dostal i on pod kůži. Jeho smutný oči Vás vtáhnout, jeho hlas chcete stále poslouchat a hlavně potřebujete vědět, proč on je na těch kazetách, stejně jako on!

• 31.5.2018  09:31

Dlouhé, nudné, ukecané… akce skoro žádná a Butler, pro jehož zadek bych vraždila, tak teď bych vraždila jeho, co za dementní roli si to vybral. Dalo se to jistě natočit mnohem kratší!

• 30.5.2018  12:43

Nejednou jsem pobavila kolemjdoucí na moji taneční chůzi na ústřední písničku,.. Občas i pěvecký výkřik měl úspěch :D

• 29.5.2018  19:19
    7 životů (2017)

Regulace populace aneb když má jedna ženská koule postavit se problému čelem. Téma řešící palčivou otázku současnosti - přelidnění. Originální thriller, kdy jsem obdivovala i záporačku, ale přeci jen fandíte hlavní hrdince, tedy hrdinkám :o) Noomi Rapace 7 x jinak. Nejvíc se mi líbila zrzka a génius přes počítač, to je jasný :D Celkový příběh skvělý, obdiv Noomi, zahrát tolik různých osobností (netrpí teď samomluvou?), opět jsem dostala zadek (mám nějaké štěstí na výběr filmů :D) a moře akce. Dvě hodiny utečou jak voda, kdy se nestačíte nudit, a tak dokáže odpustit i to, že celou pointu odhalíte relativně brzo :o) A jaké je tedy ponaučení? Š*kejte bezpečně! ;o)

• 28.5.2018  19:04

Nahý šedesátiletý Bruce na skejtu se zadkem, který mu může kdejaký třicátník závidět (za předpokladu, že byl opravdu jeho), nebo v dámských šatech s rtěnkou a parukou, opravdu baví. Mám ráda, když si dokáží herci i v tolika letech dělat ze sebe srandu :o) Tenkrát v Kaliifornii je asi parodie na komedii, kde hlavním dějem je zachránit psa. Takže ideální film pro mě, který je k tomu docela vtipný. Ale nehledejte pod tím žádný sofistikovaný humor, prostě oddychová sranda pro nenáročné odpoledne.

• 28.5.2018  08:49

Relativně zajímavá zápletka, kterou ale ničí celkové zpracování. Trošku jsem usínala. Asi honorář Bruce byl tak velký, že nezbylo na ostatní prvky. Ale koukatelné to bylo :o)

• 28.5.2018  08:10

V rámci filmové výzvy jsem dostala ke zhlédnutí tuhle pecku. Dle galerie jsem čekala, že se budu smát, ale že tolik? Je vidět, že tvůrci se u toho museli hodně bavit. Od úvodního seznamování s kosou v ruce, přes motorovku, drtičku dříví, prostě přes všechny „vraždy“ a k tomu občas fakt vtipné hlášky. „Jseš celej?“ Pobavila asi nejvíc :D Příjemná slasher komedie a palec hore za nápad :o)

• 28.5.2018  07:14
    Deadpool 2 (2018)

Osobně první film pro mě byl větším zklamáním. Primitivní humor o koulích apod. není můj šálek čaje, takže jsem se na něj dostatečně připravila, ale tvůrci byli tentokrát na mé straně a sázeli víc na narážky z jiných filmů, a když je skoro všechny znáš, tak se směješ :o) Skvělá akce, úvodní sekvence byla sakra skvělá, Josh Brolin bavil, záviděla jsem štěstí Domině a team X-Force byl, no, hodně úsměvný. A při vzpomínce na odrážení kulek meči se ještě teď směji :D K tomu ve filmu byly celé dva zadky!! No dobrá, oba byly digitální. Velký nestál za nic a dětský, přeci nejsem pedofil :D Za mě spokojenost :o) Btw. Proč nebyla po (všech) titulková scéna?

• 25.5.2018  08:04
    Poprava (1998)

Poprava je film nejen o velkém dilema, ale o sérii „co kdyby“. Co kdyby nebyly tak blbý a nekoupili tolik hašiše? Co kdyby si nepůjčili kolo? Co kdyby ho nerozbili? Co kdyby ho vrátili? Co kdyby nechtěl zůstat a zachraňovat orangutany? Co kdybyste byli v jejich situaci? Při sledování jsem měla úplně stažené hrdlo, mlely se mi pocity, hlavně beznaděje a nasranosti. Phoenix i přes to, jak málo měl prostoru, tak exceloval a filmů s Vaughnem jsem moc neviděla, takže jsem byla docela překvapená, jak dobře se se svou postavou popral. Každopádně vývoj postav je to, co film dělá tak dech beroucí. Spoiler: A docela by mě zajímalo, jestli se za podobnou novinařinu trestá!? Když exklusivní článek v novinách „zaviní“ smrt člověka?

• 24.5.2018  06:45
    Zabiják Joe (2011)

Nebýt zadku Matthewa, nějakých bobrů a koz (ten film je plný zvířátek), skvělé mučící scény kuřecím stehnem (vegani můžou cítit zadostiučinění) a celkově poslední 15minutovky, tak ten film je vlastně o ničem.. Ale bavila jsem se :o)

• 23.5.2018  07:53
    Golfový sen (2005)

Nenápadný film a přitom tak milý o splnění snu a vzniku přátelství dvou chlapců, kteří všem byli jen pro smích. Příběh Vás tak pohltí, že ač víte, co bude pokračovat a jak to dopadne, stejně držíte palce a očima tlačíte míček do jamky. A pro krásné oči Shii odpustíte veškeré klišé :o)

• 21.5.2018  18:02
    Piráti ze Silicon Valley (TV film) (1999)

Chceš být bohatý? Začni krást! 😒😁

• 21.5.2018  09:33

Jsou povolání, které bych nikdy nemohla dělat. A lobbing je jedno z nich. Všichni lobbisté by měli při svých aktivitách dodržovat určité etické zásady, pokud se to děje, nemám s tím problém, ale… Miss Sloane je přesně ten prototyp lobbisty, který jde přes mrtvoly a své zakázky si vybírá podle přesvědčení, jestli ho zvládne vyhrát, ne podle morálních zásad. Jessica hrála skvělou mrchu, s kterou bych nechtěla být v jedné místnosti, na tož ji mít za šéfovou. Celkové téma lobbingu za ne/zpřísnění držení zbraní v USA je téma, na který má každý svůj názor, všech se nás dotýká a mě docela zajímá. Miss Sloane je svižné drama, které Vás nestihne nudit, vyvolá plno rozporuplných pocitů, pravděpodobně i šokuje. „Příjemná“ záležitost.

• 21.5.2018  07:41

Skvělá kriminálka s hvězdným obsazením a skvělou zápletkou. Jsem ostuda, že jsem ji viděla až teď!! Jediné, co mi na podobných filmech vadí, je mnoho jmen, ve kterých se ztrácím a nemůžu si tak vychutnat všechny detaily. Druhá projekce bude nutností!

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25