Viktooorka

slečna Sluníčková

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 23.4.2017  14:49
    Trollové (2016)

Děkuji za nostalgii, která mě vrátila do dětství, kdy jsem tyhle malé potvůrky sbírala. Děkuji za krásné barvy. Děkuji za optimismus, který hlavní hrdinka měla. Ale už neděkuji za růžovou barvu a za to, že tohle je animák opravdu jen pro děti a ač se stále cítím jako dítě, tohle bylo i na mě moc :D Vícekrát si tohle barevné cosi nepustím :)

• 4.11.2016  15:55
    Mělčiny (2016)

Hvězda za racka :)

• 21.9.2016  09:40
    Jason Bourne (2016)

Co to proboha natáčelo za kameramana? Student? Občas jsem měla dojem, že se mi horší zrak :D

• 21.9.2016  09:37

Krásný příběh o dvou rozdílných lidech, které spojí osud. Svým způsobem to není ani romantický film, ani drama ale z velké části komedie. Musíte se pořád usmívat, minimálně té bláznivé pestrobarevně oblečené Louis, kterou si musí každý zamilovat. Z velké části, až na ten šatník, bych chtěla být jako ona. Zábavná, stále v dobré náladě a přes všechny nástrahy života, vždy optimistka :) Bohužel přes to vše, film z Vás dostane i opačné emoce. Ještě teď cítím tu její bezmoc a smutek a jeho rozhodnutí, které mu nikdo nemůže mít za zlé. Nemůžu si pomoc, ale ta dvojka k sobě krásně ladila, a ač podobné téma už člověk několikrát viděl, stejně mě to vzalo za srdce a stále doufám v „šťastně žili až do teď :) “ Pořídím si určitě knihu a film zařadím mezi oblíbené :)

• 2.5.2016  22:47

Cestou do kina jsem příteli říkala, že jelikož v tom hraje Butler, bude se na co dívat, ale jinak to bude sra... blbost.. Moje prognóza se potvrdila. Ale na rozdíl od jedničky jsem tam necítila takovou vážnost, skvělé akční scény, drsné a vtipné hlášky.. A když opomenu nesmrtelnost hlavních klaďasu i záporáku a chabé počítačové efekty, tak jsem se bavila. Dala bych i čtvrtou, ale Butler neukázal zadek, asi stárne a není už o co stát :) Ne, tomu nevěřím ;)

• 20.4.2016  15:43
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

To se nám tu zas sešli odborníci na zábavu :D Já jdu s kůží na trh...Nova zase vymyslela příšerný pořad, který jsem tedy chtěla důstojně jako vždy ignorovat, ale po tom co jsem slyšela, že Chýlková si zazpívala "Gangnam Style", byla zvědavost veliká a světe div se, už jsem zkoukla druhý celý díl a náramně se bavím a smekám klobou před aktéry, co na tom pódiu předvádí.. Mišík je mladý talentovaný chlapík, Kraus mladší taky překvapuje, Pazderková jakbysmet...No, prostě celkem všichni ukazují, jak jsou nadaní a všichni odborníci co tu jsou, zkuste si za týden naučit text písně, choreografii a celkově show, kterou oni dělají a pak tady odsuzujte ;) Smekám před nimi a příště si i zapnu telku a budu se dívat :) Btw. nadhodnocuji!!

• 17.4.2016  20:01

Pubertální film, ale nemůžu si pomoc, po scéně s přáníčkem a písničkou jsem nedokázala film vypnout :D

• 17.4.2016  19:59

Film není tak nebeský, jak se prezentuje. Viděla jsem lepší!

• 17.4.2016  19:56
    Drsňačky (2013)

Melissa McCarthy mě už dost pobavila ve filmu Špión a po dnešním shlédnutí Drsňaček mě přesvědčuje o tom, že když se objeví v komedii, budu se bavit :) Žádný zázrak kinematografie, ale výborná zábava :)

• 18.3.2016  12:35

Taková trochu parodie na akční hrdiny, ale upřímně jsem se fakt smála, jak je postava Marka Zuckerberga, tedy Jesse Eisenberga úplně blbá :D Pro mě milá a svěží podívaná, splnila co od podobných filmů očekávám, vypnout a pobavit se :) A jelikož tady všichni ten film sráží, tak mu dám hvězdničku navíc :P

• 15.1.2016  12:58

Mám ráda filmy, které jsou na čsfd podhodnocené. Na první pohled od nich nic nečekám a pak jsem díky tomu mile překvapená :) Když pominu, že posledního lovce hraje Vin se stejným výrazem jako Dominic Toretto a že tak nějak miluji čarodějnickou tématiku (stále věřím, že se ve mě jednou nějaká magie probudí), jen doufám, že to nebude jen z úst mého milovaného, který vypráví kamarádům, že se z jeho přítelkyně doma stává čarodějnice :D, tak mě tenhle snímek celkem bavil. Sice je tam plno klišé a klišé a klišé, ale děj ubýhal a i když jsem trochu nechápala, proč je ta královna jediná odporná :D ale největší plus má prostě Ygritte, tedy Chloe, no prostě ta sexy zrzka.. Nevím proč, ale hrozně se mi líbí její hlas, mimo jiné :) Takže pro mě milé překvapení, nic náročného a palec hore za song (Ciara - Paint it black)

• 29.12.2015  20:27

Irské pohádky mají své kouzlo.. Velké plus za krásnou kreslenou animaci, které je v dnešní době Pixaru a Disney (které tedy miluji taky ale) osvěžující :) Příběh jednoduchý, ale s krasným pohádkovým poselstvím.

• 29.12.2015  20:18
    Pixely (2015)

Adam Sandler mě v posledních svých filmech, které jsem měla čest vidět, neskutečně vadil. Nevím, jestli je to ve mě, nebo v jeho debilním výběrů filmů, ale nepřišli mě jeho role vtipné. Naštěstí tady, konečně vsadil na trochu nostalgickou vlnu mých dětských her, tak mi jeho osobnost nepřišla tak děsně otravná a já se konečně u filmu, kde hraje pobavila :) Nehledejte hloubku, jen si užijte staré krásné videohry, které jsme měli možnost hrát, než přišlo 21. století a trojrozměrný svět :D :)

• 11.8.2015  17:20
    Ant-Man (2015)

"Fuj, to je ale ošklivý pes!" :D :D :D

• 11.8.2015  17:19

Spoiler!!! Raptoři alá čmuchací psi, dinosaurus který zabíjí pro zábavu, romance kdy opět v nejdebilnější moment je čas na pusu a kdy mezi hlavní dvojicí absolutně nesrší nějaké vzájemné charisma no a největší debilovina, ženská která uteče v sukni a na podpatcích Tyranosauru Rexovi, božínku, ta je taky z laborky ne? A to nemluvím o závěrečné bitce :D Asi nejsem správný fanoušek, bavila jsem se, to ano, smála jsem se, abych nebrečela, že jsem ztratila dvě hodiny svého času :D

• 4.6.2015  19:35

Víc než celkový film mě zaráží komentáře zde napsané... Dokument prý nenabízí řešení.. Je to jednoduché, přestaňte to podporovat. Tak je to jednoduché.. Když nebudete kupovat maso, mléčné výrobky, sýry, nebudete chodit do zoo a cirkusů, budete si kupovat kosmetiku a drogerii netestovanou na zvířatech, nebudete si kupovat kožené zboží, kožešiny apod. a místo domácího mazlíčka od chovatele ho adoptuje z útulku, co se stane? Sníže se poptávka, tudíž nebude potřeba tyhle zvěrstva páchat.. Nezmění se to ze dne na den, ale vše je v rukou nás spotřebitelů!! My určujeme, co trh bude nabízet. Pokud toužíme mít dvakrát denně na talíři maso, pokud se chceme bavit pohledem na zvíře, pokud se chceme hřát pravým kožichem, zvířata pro nás budou pořád trpět.. Otevřete oči, srdce a zkuste udělat ten první krok!! Když už ne se toho vzdát úplně, zkuste to omezit a co dřív bylo běžné, mít maso jen v neděli k obědu, otočte to, mít aspoň jednou v týdnu den bez živočišných produktů.. Vaše tělo a duše a hlavně zvíře které se dožije o den déle Vám poděkuje!! Zahoďte svoje ega a nadřazenost, všechny živé bytosti na planetě si jsou rovni, proč ale my lidi, tolik ubližujeme a ničíme náš domov? Udělejte změnu :)

• 9.4.2015  14:45

Dřív nebo později to opravdu dojde všem, že to nejsou jen prázdná slova ale pravda, před kterou zavíráme oči..

• 6.4.2015  22:51

Pohádka na dobrou noc? Jop, ale pořádná.. Hezky si to shrneme.. Ženské těla, nadupané káry, svalnatý chlapy, Statham který zase neukázal zadek, stará dobrá vtipná parta, Vin a jeho hrubej hlas, Hobbs <3, pocta Paulovi a důkaz, že auta lítají, ale směrem k zemi :).. Po těch 6 dílech jsem věděla do čeho jdu a poprvé jsem si to opravdu užila!! Zákony fyziky, anatomie a lidské logiky neexistují, přišla jsem na to až u sedmého dílu :D

• 16.3.2015  08:54
    Drtivá porážka (TV pořad) (2009)

Jsem škodolibá osoba a neustále se dívat na padající lidi mě nepřestane bavit :o)

• 12.3.2015  19:55
    Chappie (2015)

"Ty alkoholiku, proč jsi ukradl dádímu auto!!" Chappie je naprosto rozkošný, chci ho domu, alespoň jako tu postavičku na stůl!!

• 22.2.2015  19:33

"A kdo teďko bude vozit zmrzlinu?" Clint Howard jako Ice Cream Man od pohledu sympaťák, který svoje zaměstnání bere vážně, ale díky bohu film se nebere vážně, takže je to funny a samosebou mu fandíš, aby byl zmrzlinářem roku :) Jeho divadélko s maňáskama z hlav bylo dokonalé a závěr dost nečekaný :D Zmrzlinu si nějaký čas nedám, děkuji :)

• 22.2.2015  16:08

"Víš, ženy nejsou jen mobilní otvor!" A pak nevím co se deset minut ve filmu dělo, páč jsem se nemohla přestat smát :D :D

• 3.1.2015  17:11

Napočítala jsem tři momenty (jazyk, pád, obětování), které byly, jak to říct, hodně komické, ale jinak mě tohle podání Drákuly bavilo :)

• 22.5.2014  08:35

X-Men: Budoucí minulost je přehlídka hvězd všech dílů. Pan režisér si neskutečně pohrál a dal snad každému diváku to, po čem toužil. Děj se proto může zdát, že pokulhává, v cestování čase každý rejpal najde nějakou tu chybku, ale když se i třeba na pár sekund objeví postavy, snad opravdu ze všech předchozích dílů, chrochtáte blahem :o) Trošku mínusem asi je, že zrovna jak jsme u marvelovek zvyklí, nesází na akci, ale na rozvíjení charakterů a na komplexnosti se všemi předchozími díly. U mě to nebylo na škodu. Professor X, Magneto a Wolverine v podání James McAvoy, Michael Fassbender, Hugh Jackman, nejlepší postavy ever a herecké výkony, které mi rázem vynahradí kde jaké porno. Ukáží se na plátně a vlhnu :D McAvoy je pro mě obrovské překvapení, jak jsem již psala v prvním díle, Fassbender je pan herec a Jackmana charisma je neuvěřitelné a ten ZADEK!! <3 Kromě opravdu přesvědčivých „plačících“ scén házejí i řádnou dávku humoru, a když se na plátně objevil ještě Evan Peters se svou běžeckou scénou, zařadili se X-meni do nejoblíbenějších filmů. Jsem nadšená a těším se, až pořídím do mé sbírečky :o)

• 4.5.2014  20:03
    Pompeje (2014)

Slátanina.. Plusové body dostává John Sníh, Trinity a titulní píseň :)

• 3.5.2014  10:53
    Divergence (2014)

Tady si nám někdo hrál na pejska a kočičku. Vzal si kousek od Twilightu, přidal Hunger game a dochutil Harry Potterem. Přísad je tam tolik, že každému musí něco chutit :) Děj neskutečně předvídatelný a film nenabízí prakticky nic z čeho bychom se měli posadit na prdel, ale.. Mě osobně stačí sympatická hrdinka a její přerod.. Nejenže herečka měla neskutečně hezký oči a vlasy, tak kupodivu uměla i hrát a pár scén klobouk dolů.. Jai Courtney slizký záporák a Theo James bude asi teď pro pár slečen idol :) A Kate třešnička na dortě :) Děj ubíhal celkem svižně, ale stopáž zbytečně dlouhá, jenže u knižních předloh se tomu asi člověk nevyhne. Trhák to nebude, ale rozhodně to patří k lepším sci-fi filmům, které jsem viděla. A hlavně díky bohu, že si vybrala neohrožené. Asi bych nechtěla koukat jak se v sečtělých učí hrát šachy, pitvá žáby, nebo v mírumilovných pěstuje stromečky a kytičky. Mlácení a střelba to je prostě moje :) Jen si úplně nepamatuji začátek, jak vysvětlovali to ohledně těch frakcí, což mi trošku zamotalo hlavu, v naší době je přeci běžné, že plno lidí má talent na mnoho věcí, ta proč by to nebylo i u nich :) Mě osobně by zajímalo, kde bych skončila já :D

• 24.4.2014  11:17

Musím uznat, že jsem čekala jen tupé mlácení (které já osobně mám ráda :D) ale nasraný výraz pana Scotta Adkinse a symfonie všech jeho svalů a jeho bojová choreografie mě sakra bavila!!

• 20.4.2014  08:43

Už ve filmu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra hrál Jamel Debbouze dost ujetou roli, takže jsem počítala, že v tom bude pokračovat.. Dle úvodní scény s papouškem se tak stalo... Hrozná kravina, ale upřímně jsem se několikrát zasmála, takže svou roli to splnilo :D To zvířátko úžasné.. Také roztomilé a ono to jí piraně :D

• 23.3.2014  09:05

Nejlepší animovaný a rodinný film? Nejlepší Asterix jo, jinak mám jiný názor.. Vtipné, odpočinkové a už v roce 1976 věděli, jaký bude na úřadech bordel a jak lehko stačí k zešílení, to je dokonalý :D

• 3.3.2014  13:33
    Batman (1966)

Podej mi sprej na odpuzování žraloků! To bylo od toho delfína šlechetné, že narazil do toho posledního torpéda a zachránil nám život. Co je s krocanem, když letí břichem na horu? Je přežranej.. Je to žluté a píše to, co je to? Banánová propiska. Jsou dny, kdy se prostě bomby nezbavíš :D Nejlepší Batman!!! [1. PFF NovoButovická Be(´)čka]

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22