X-Men: Budoucí minulost (2014)

X-Men: Budoucí minulost je přehlídka hvězd všech dílů. Pan režisér si neskutečně pohrál a dal snad každému diváku to, po čem toužil. Děj se proto může zdát, že pokulhává, v cestování čase každý rejpal najde nějakou tu chybku, ale když se i třeba na pár sekund objeví postavy, snad opravdu ze všech předchozích dílů, chrochtáte blahem :o) Trošku mínusem asi je, že zrovna jak jsme u marvelovek zvyklí, nesází na akci, ale na rozvíjení charakterů a na komplexnosti se všemi předchozími díly. U mě to nebylo na škodu. Professor X, Magneto a Wolverine v podání James McAvoy, Michael Fassbender, Hugh Jackman, nejlepší postavy ever a herecké výkony, které mi rázem vynahradí kde jaké porno. Ukáží se na plátně a vlhnu :D McAvoy je pro mě obrovské překvapení, jak jsem již psala v prvním díle, Fassbender je pan herec a Jackmana charisma je neuvěřitelné a ten ZADEK!! <3 Kromě opravdu přesvědčivých „plačících“ scén házejí i řádnou dávku humoru, a když se na plátně objevil ještě Evan Peters se svou běžeckou scénou, zařadili se X-meni do nejoblíbenějších filmů. Jsem nadšená a těším se, až pořídím do mé sbírečky :o)

Pompeje (2014)

Slátanina.. Plusové body dostává John Sníh, Trinity a titulní píseň :)

Divergence (2014)

Tady si nám někdo hrál na pejska a kočičku. Vzal si kousek od Twilightu, přidal Hunger game a dochutil Harry Potterem. Přísad je tam tolik, že každému musí něco chutit :) Děj neskutečně předvídatelný a film nenabízí prakticky nic z čeho bychom se měli posadit na prdel, ale.. Mě osobně stačí sympatická hrdinka a její přerod.. Nejenže herečka měla neskutečně hezký oči a vlasy, tak kupodivu uměla i hrát a pár scén klobouk dolů.. Jai Courtney slizký záporák a Theo James bude asi teď pro pár slečen idol :) A Kate třešnička na dortě :) Děj ubíhal celkem svižně, ale stopáž zbytečně dlouhá, jenže u knižních předloh se tomu asi člověk nevyhne. Trhák to nebude, ale rozhodně to patří k lepším sci-fi filmům, které jsem viděla. A hlavně díky bohu, že si vybrala neohrožené. Asi bych nechtěla koukat jak se v sečtělých učí hrát šachy, pitvá žáby, nebo v mírumilovných pěstuje stromečky a kytičky. Mlácení a střelba to je prostě moje :) Jen si úplně nepamatuji začátek, jak vysvětlovali to ohledně těch frakcí, což mi trošku zamotalo hlavu, v naší době je přeci běžné, že plno lidí má talent na mnoho věcí, ta proč by to nebylo i u nich :) Mě osobně by zajímalo, kde bych skončila já :D

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Musím uznat, že jsem čekala jen tupé mlácení (které já osobně mám ráda :D) ale nasraný výraz pana Scotta Adkinse a symfonie všech jeho svalů a jeho bojová choreografie mě sakra bavila!!

Po stopách Marsupilamiho (2012)

Už ve filmu Asterix a Obelix: Mise Kleopatra hrál Jamel Debbouze dost ujetou roli, takže jsem počítala, že v tom bude pokračovat.. Dle úvodní scény s papouškem se tak stalo... Hrozná kravina, ale upřímně jsem se několikrát zasmála, takže svou roli to splnilo :D To zvířátko úžasné.. Také roztomilé a ono to jí piraně :D

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Nejlepší animovaný a rodinný film? Nejlepší Asterix jo, jinak mám jiný názor.. Vtipné, odpočinkové a už v roce 1976 věděli, jaký bude na úřadech bordel a jak lehko stačí k zešílení, to je dokonalý :D

Batman (1966)

Podej mi sprej na odpuzování žraloků! To bylo od toho delfína šlechetné, že narazil do toho posledního torpéda a zachránil nám život. Co je s krocanem, když letí břichem na horu? Je přežranej.. Je to žluté a píše to, co je to? Banánová propiska. Jsou dny, kdy se prostě bomby nezbavíš :D Nejlepší Batman!!! [1. PFF NovoButovická Be(´)čka]

Monstrpavouk (2013)

[1. PFF NovoButovická Be(´)čka]