Princezna z cukrárny (2018)

Tvl, dva dny stačily, aby ji požádal o ruku.. A já už čekám 6 let.. a furt nic.. No,.. prostě princezna kua asi nikdy nebudu 😂 Kdo si to se mnou vymění? Hmm??

Duna (2021)

Nemít doma milovníka Duny, asi by šla kniha i film mimo mě. Každopádně jsem ráda, že jsem do tohoto světa pronikla. Je tedy pravda, že po traileru jsem řekla: "Dobře, hraje tam khala Drogo, tak já na to s tebou půjdu. 🤣" Ale nakonec jsem se před premiérou poctivě připravovala s knihou. Co Vám budu povídat.. Sci-fi mám ráda, ale jen v podobě filmů, očividně. Moje fantazie při vyprávění pana Franka Herberta byla úplně bezradná. Prostě nejsem technický typ a jeho svět byl pro mě těžko uchopitelný.. A pak mám dost blbou paměť na jména, takže někde kolem čtyřstý stránky jsem se začala konečně orientovat, kdo je kdo 🤣🤣🤣 A když se blížila premiéra, začala jsem si říkat, jak chtějí tohle natočit? Víc jak půlka knížky je prakticky jen o tom, kdo si co myslí 🤔 a vlastně se tam toho zas tolik neděje? O to víc musím uznat, jak je první část filmu opravdu propracovaná. Když upustím od nějakých malých detailů, že bílého chlapa ve filmu hraje černoška 🤣, že nějaké momenty, které bych tam čekala, tam nejsou.. Tak je film fakt poctivá kinematografie. Vizuální stránka naprosto dokonalá.. ale to už v dnešní době asi nikoho nepřekvapí.. Ale zase ti herci!!! Všechna čest, že se stále objevují nové tváře, kteří mi vyrazí dech.. Se snad dám ještě na zajíčky 🤣Timothée byl v roli Paula opravdu nepřekonatelný. A že dokáží natočit tak ukecanou knihu, prakticky s minimem dialogů,.. To nepochopím.. Takže.. Stala se ze mě fanynka Star wars, kvůli příteli, a teď i fanynka Duny 😊😊😊 teda až na ty červy 🤢🤣

Útěk z vězení - Série 4 (2008) (série)

Tahle série je už strašně přitažená za uši. Děje se tam toho strašně moc, že vůbec nestíháte, kdo s kým, jak a proč? Říkáte si něco ve smyslu, ten neumřel, ta neumřela a udělá tohle.. Takže úplně nejnemožnější varianta a za dva díly, bum, je to tak..Ale co, bavila jsem se u toho :D

Tři kroky od sebe (2019)

1 dítě z přibližně 2500 až 3000 narozených dětí se narodí s Cystickou fibrózou, to je docela dost. O nemoci jsem už slyšela, ale nevěděla jsem, že má i tak přísná pravidla mezi pacienty. Tři kroky od sebe je ten typický film plný kliše, citových vydírání a nepřichází s ničím novým... Má ale jeden velký plus - sympatické postavy. Hlavní hrdinku si prostě musítě zamilovat. A Cole? Ten je pro mě objev roku. Tak se mi zalíbil, že jsem kvůli němu začala koukat na Riverdale a přítel se mi za to doma směje :D Tři kroky od sebe se stal mým oblíbeným filmem!!!

Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 6 (2017) (epizoda) odpad!

Do této epizody jsem si pořád říkala, že nebudu tak kritická a budu si užívat ty detaily, které se mi na seroši líbí... Ale upřímně, už se to nedá přehlížet. Je to banda debilů, kde se jen Berlin a Moskva snaží chovat jako profesionální zloději a držet plánu. Ale pořád jim to tak nějak vychází, protože španělská policie je druhá banda idiotů :D A Tokio definitivně nenávidím!!!!

TY - Strach a hnus v Beverly Hills (2019) (epizoda)

U tohohle dílu jsem se fakt pobavila 🤣 "Nevím, jestli jsi měl ruce od krve, vždy když jsem se koukl, měls tam humry. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤣"

Půjčovna masa (2018) (seriál)

První řada naprostá pecka.. Ale musím přiznat, že jsem zaujatá kvalitou odvedené práce ze strany Kinnamana (ano správně, dokonalý zadek :o) ) Dobře, nejen tím zadkem.. V té roli mi seděl a kromě něho mě bavil i Poe, doba, nápad a tak nějak mám ráda kriminálky.. Sci-fi kriminálka o to víc. A prostě nedá se nezamilovat do chlapa jako hora s nadpozemským zadkem, který si arzenál nosil v růžovém batůžku s jednotožcem <3 V druhé řadě už Kinnaman není, není jeho zadek a postava Takešiho šla tak nějak do ústrání a nebýt zase Poa, tak mě to snad i nebavilo.

V síti (2020)

Respekt před holkama.. Já bych tak kamenou tvář rozhodně neměla. Mnohým bych se vysmála, jiné bych poslala do patřičných míst. A jsem strašně ráda za dobu, ve které jsem vyrůstala, protože se internet a podobné sociální sítě teprve rozjížděly. Fotky kkt, sex za peníze a podobné nabídky jsem začínala dostávat až v pozdějším věku, kdy už jsem měla rozum . Dokumentu si cením a doufám, že se dostane mezi nejširší veřejnost, možná i povinně do škol!!