A co teď? (2011)

Film který krásně ukazuje nesmyslnou vyhrocenost náboženských konfliktů, za které - dle filmu - mohou hlavně vznětliví muži. A ženy zde plní pravý protiklad - snaží se vší silou udržet mír a zároveň i život ve vesnici. Povedený snímek s troškou toho feminismu. A závěrečná scéna je asi jeden z nejlepších závěrů co jsem na 50.kviff viděl přesně navazuje a hlavně dostatečně ukončuje film.

Akira (1988)

Z plakátu k filmu se zdá, že to bude o klukovi na červen futuristický mašině ... ale není to tak . ...

Alois Nebel (2011)

Nápad zfilmovat komix je dobrý, provedení je dobré, zde napsaný obsah téměř obsahuje celý děj filmu. Ale není to špatné.

Americký táta (2005) (seriál)

1 série mi přišla slabší-zahřívací, ale od 2.série už to je OK. Chybí mi tam postava typu Quegmirera :-)

Antikrist (2009)

Zajmavy film, nejtíživějsim momentem pro mne bylo, když žena-matka svemu synkovi obouvala boty opačně a také ta poslední scena v chatě.

Avengers (2012)

ryze zábavné, nic víc nic míň...

Barbar Conan (1982)

Nejvíc chlapský hrdina ze všech! Nejvíc záporný záporák ze všech! Na dnešní poměry až artová kamera jak z nezávislého filmu. Celý film je krásnou ukázkou estetiky 80.let, kostýmy ženských postav jsou jak z filmu flashdance :-) Hlavní hudební motiv je až nebezpečně podobný filmu Warcraft, že by se blizzard inspiroval?

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

opravdu brilantní seriál, kamera, efekty, postavy .. vše výborné.