Noční zuby (2021)

Nuda nuda a nuda, ani neviem prečo dávam 2 hviezdy.

Na špatné straně (2018)

Nuda nuda. Nic sa poriadne nedeje. Zbytocne vyse 2 a pol hodiny keby to malo tak o hidinu menej by to bolo znesitelne (dejovo). Vyzera to akokeby by bol film spomaleny. Ale ako odychovka na podriemanie bohate staci. Neviem preco to ma 76% asi som nieco prespal,za mna z tazka 50% aj to je len za percentualneho Mel Gibsna.

Hypnoshow (2019) (pořad) odpad!

To snad neni ani mozne co vedia pustit do obehu.Nikdy v zivote som sa netesil na reklamu ako pri tejto relacii a to sa my zdala este kratka.TV Markiza uz nam dava pred oci odpad s odpadov.Neviem kto sa na tejto picovine zabaval ale ja som to nebol.Nebolo my do smiechu ale do placu.Dufam ze nikdy viac to neuvidim lebo spacham ritualnu (samo)vrazdu.

Troy (2014) (pořad) odpad!

To je taka picovina triky co urobia aj 5 rocne deti s komparzistami.

Kandidát (2013)

Á kurva(jediny komemtar co ma napadol)Teraz ma prijemne prekvapilo ze take nieco dokazli natocit,lebo filmy s dielne CR,SR su dost na *****Dalo sa na to pozerat a malo to aj miestamy napetie a styl.Len tak dalej na debutovy film Jonáša Karáska palec hore.Za mna 4*.

Někdo tam dole mě má rád (2008) odpad!

V skratke je to taky horor ze som sa s toho skoro posral strachom.Neviem ale vacsi odpad od tochto som este nevidel,som sa normalne nemohol dockat tituliek na konci filmu.

Rodinné záležitosti (2013) (seriál) odpad!

No toto snad neni ani mozne ze niekto mohol toto vobec vymysliet a nieto este natocit.JOJka uz iba sracky nataca.Keby sa dalo dat hodnotenie ODPAD ODPADOV tak to dam.Ved to sa nedala ani jedna cast dopozerat.Neviem ci reziserom je nejake skolak co navstevuje osobitnu skolu alebo trpi nejakou chorobou.

Rozsudek smrti (2007)

Film kde s otca (kravataka) sa stal nemilosrdny zabijak a pomstitel,kde chce pomstit smrt zeny a syna.Kevin Bacon ma v tomto filme prijemne prekvapil ulohu zvladol bravurne,miestami som myslel ze je s neho najomny zabijak. Skoda ze sa neda dat pol hviezdicky,u mna 3 a 1/2 cize 4hviezdicky.

Bouře v Seattlu (2012) (TV film)

globalna katastrofa?skor fantasmagoria,film je vhodny pre fajnsmekrov B-eckovych filmov.jedna rodina zachrani cely svet.reziser (ak sa ho da nazvat reziserom)by si zasluzil ustavnu liecbu.u mna1hviezdicka horko tazko.