Conner.s

Conner.s

Miroslav Šírek

okres Praha

• 21.6.2019  15:43

Někdy je ve filmu několik jednotlivostí bezchybných, ale celek nedrží pohromadě, nefunguje... Tento film je složený z diskutabilně kvalitních jednotlivostí, občas manýra, občas snad laciné "hlubokovýznamové" věty, možná je to záměr, možná ne, ale jako celek to ve vás krásně zarezonuje. 90%

• 28.7.2017  10:00
    Dunkerk (2017)

Lacině vyprávěné nic s neustále hrající hudbou, která vás už od poloviny filmu sere. Nolan bojuje s očekáváním, chce začít na maximu a skončit ještě dál, ale moc tlačí na pilu a v polovině filmu už je to vlastně nuda. Některé jednotlivé scény jsou parádní, IMAX zafungoval skvěle, letecké scény často berou dech, ale jako celek je to vlastně průměrný film. Konec navíc vyloženě špatný, plný dovysvětlování, uměle vyvolaných emocí, které jsou prázdné, a pateticky použitého proslovu, ostatně jako téměř u všech Nolanových filmů. 60%

• 14.1.2015  17:59
    Sám doma (1990)

V rámci žánru rodinný film. 60%

• 22.9.2014  01:08

Lehce depresivní dokument zaznamenávající konec kariéry jedné z největších osobností světové kinematografie. Zároveň výborný making of film, který nechává diváka nahlédnout za horizont toho, co ve filmu nespatřil. Co víc si přát.

• 21.1.2013  00:23

Opravdová tvář Quentina Tarantina. 85%