Conner.s

Conner.s

Miroslav Šírek

okres Praha

• 22.9.2014  01:08

Lehce depresivní dokument zaznamenávající konec kariéry jedné z největších osobností světové kinematografie. Zároveň výborný making of film, který nechává diváka nahlédnout za horizont toho, co ve filmu nespatřil. Co víc si přát.

• 28.7.2017  10:00
    Dunkerk (2017)

Lacině vyprávěné nic s neustále hrající hudbou, která vás už od poloviny filmu sere. Nolan bojuje s očekáváním, chce začít na maximu a skončit ještě dál, ale moc tlačí na pilu a v polovině filmu už je to vlastně nuda. Některé jednotlivé scény jsou parádní, IMAX zafungoval skvěle, letecké scény často berou dech, ale jako celek je to vlastně průměrný film. Konec navíc vyloženě špatný, plný dovysvětlování, uměle vyvolaných emocí, které jsou prázdné, a pateticky použitého proslovu, ostatně jako téměř u všech Nolanových filmů. 60%

• 21.1.2013  00:23

Opravdová tvář Quentina Tarantina. 85%

• 2.12.2011  02:38

Působivý vánoční kýč. Karty jsou rozdané od začátku, ale všechno zapadá, funguje a hlavně to pobaví. Příjemný vánoční film pro nenáročné sledování. Téměř jediný svého druhu, který jsem s úsměvem dokoukal. Dokonce vícekrát. 60%

• 14.1.2015  17:59
    Sám doma (1990)