pilarius

pilarius

Miroslav Pilař

okres Pardubice

8 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 23.12.2018
  Dead in a Week (Or Your Money Back) (2018)

  Zrovna když se William (Aneurin Barnard) už podesáté pokouší o sebevraždu, na mostě se u něj zastaví cizí stařec (Tom Wilkinson) a nabídne mu pomoc. On však jeho pomoc nechce, vezme si nabídnutou vizitku a skočí dolů. Nabízená pomoc je však poněkud jiného druhu. Will se ji po desátém zbabraném pokusu rozhodne využít. Zvládne mu jeho přání splnit profesionál? A není na to už příliš starý?

  • 18.11.2018
  Seat 25 (2017)

  Když Faye (Madeleine Cooke) získá za svou esej bonusové pětadvacáté místo v posádce jednosměrné mise na Mars, musí se rozhodnout. Přijme své místo? Pokud ano, bude to únik před nudným životem, nebo snad splnění jejího snu, kterým dříve žila? Ale co ji čeká, když se té šance nechopí?

  • 7.10.2018
  Vitamánie: Lesk a bída vitamínů (2018)

  Dokument Vitamania je výsledkem dvouapůlroční práce Dereka Mullera, popularizátora vědy a tvůrce kanálu o vědě Veritasium, který má na YouTube téměř 5 milionů odběratelů. Diváky seznamuje s jednotlivými vitamíny, s tím, v jaké potravě je lze nalézt, s konkrétními důsledky jejich nedostatku či přebytku a s historií i současností jejich výzkumu. Zabývá se také jejich komercializací - jak se vyrábějí, prodávají, a jak na ně, na jejich prodej a jeho regulaci pohlížejí například Spojené státy, Austrálie či Francie.

  • 30.9.2018
  Forever (TV seriál) (2018)

  Oscar (Fred Armisen) a June (Maya Rudolph) se zamilovali a vzali se. Trávili spolu rok za rokem krásných a klidných dvanáct let, každoročně vyráželi na dovolenou na chatu rybařit, večeřeli společně... Co kdyby to takhle bylo napořád? Ne, takhle by to nešlo. June potřebuje změnu, a tak navrhne, aby letos vyrazili radši poprvé lyžovat na hory. Ukáže se, že to možná nebyl ten nejlepší nápad a napořád se konat nebude. Nebo ano?

  • 9.9.2018
  Viking Destiny (2018)

  Bohové si pohrávají také s králi, jejich partie mohou trvat i desítky let. Když lstivý Loki (Murray McArthur) slíbí princi Bardovi (Timo Nieminen) trůn, princ neváhá obětovat cokoliv a kohokoliv, aby na něj usedl. Jenže princezna Alva (Victoria Broom) si trůn svým proradným nevlastním otcem jen tak vzít nenechá a na cestě, kde hledá sebe sama a buduje své odhodlání, navíc po jejím boku stojí nejen její přátelé, ale i sám bůh moudrosti a války Odin (Terence Stamp).

  • 25.10.2016
  Horror Hotel the Movie (2016)

  V takovém zapadlém americkém hotýlku se může ubytovat kdekdo a ledacos v něm také může zažít. Věřte nevěřte, v šesti povídkách se tam setkáte s mnoha takovými prapodivnými existencemi a zjistíte, jaké různé možné i nemožné situace mohou prožít.

  Seznam povídek:
  Mimozemšťanky mi ukradly přítele
  Dívka v kómatu
  Zamilovaní zloději mozků
  Problém s klony
  Čtyřočko
  Po vymření mužů

  • 23.8.2016
  Miliardové výkupné (2016)

  Po posledních eskapádách věčně nedospělých výrostků došla jejich miliardářským rodinám z různých koutů světa trpělivost a své ratolesti proto pod pohrůžkou zablokování kreditek posílají na kurz přežití na odlehlý skotský ostrov v naději, že z nich s trochou disciplíny bez možnosti úniku nakonec přece jenom něco vyroste. Rozmazlenci záhy dostávají příležitost ukázat, co v nich vlastně vězí, když ostrov přepadne skupina únosců a požaduje za jejich propuštění výkupné ve výši jedné miliardy dolarů – zdá se, že ne všichni totiž svým rodinám za takové peníze stojí.