Xylobalsam

student

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 27.12.2007  17:07
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Sbohem Přátelé, nazdar nová parto!

• 27.12.2007  17:02

Solidní, ale hrozně nudné.

• 12.9.2007  03:08

Nejlepší neválečný akční nářez historie. Dokonalý Greengrass, dokonalý Damon. Máme nového krále, do šrotu s Bondem, dámy a pánové, je tu Jason Bourne.

• 28.1.2007  03:50

Špinavé, hnusné, tvrdé a velmi velmi zručně natočené, nicméně celkový dojem kazí hodně efektní, ale hrozně přešroubovaná a trapná scéna na lední ploše, které se nedá upřít originalita, nicméně celkovým dojmem dosti pokulhává. Ale ta kamera, klobouk dolu.

• 1.1.2007  22:37
    Horem pádem (2004)

Naprosto přesná studie ubohohého xenofobního a rasistického čecháčství.

• 29.12.2006  13:00
    Dexter (TV seriál) (2006)

Nejlepší nový seriál roku 2006.

• 30.11.2006  20:43

Velmi osvežující vánek do tohoto desítek let probíhajícího kultu. Nový díl působí hodně drsně a sugestivně, což u bondovek nebylo zvykem. Craig je výborný, zvěsti, že po Connerym je nejlepším představitelem, nelhaly. Dokáže působit, jak hodně drsně, tak vás okouzlit svým šarmem. Nicméně, co se týká samotného příběhu, o nic převratného se nejedná, poměrně lehce předvídatelná zápletka. Pokuď bude na příští díl lepší scénář, možná uvidíme nejlepší bondovku v historii, ale to je těžké posoudit. Každý má jiný vkus. další plusové body za originální mučení.

• 15.9.2006  15:09
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Je to sice strašně americky naivní, ale něco do sebe to má. 100xlepší než nějaká Rodinná pouta a jiné telenovely.

• 15.9.2006  12:55
    Letiště (TV seriál) (2006)

Ještě větší odpad, než jsme doufali.

• 28.8.2006  21:38
    Žraloci 3D (2004)

Podprůměrný dokument, který měl obrovský potenciál, ale je zcela nevyužit. Nejen, že se nic o žralocích nedozvíte, navíc se ještě podíváte na nezáživnou 3D podívanou, kde není jediný dramatický moment, . A nakonec moc ani nechápu, proč se snímek jmenuje žraloci 3D, když je tam vidíme jen maximálně půlku snímku. 30%.

• 14.8.2006  17:04
    Letuška 1. třídy (2003)

příšernost, nudná a trapná.

• 14.8.2006  16:59
    60 sekund (2000)

Tradiční béčko s velmi dobrým obsazením a občasnými záblesky, ale víc než průměr to není.

• 14.8.2006  16:58

Klasická taškařice, ale občas docela pobaví.

• 8.8.2006  19:39

Nepřináší nic nového, ale v daném žánru vynikající lidské drama.

• 28.4.2006  17:40

Už hodně vycucané z prstu.

• 11.4.2006  18:00

Odpočinková komedie plná příjemného poklidného humoru.

• 11.4.2006  17:56

Nechápu oscarovou nominaci. Film, který nepřekvapí vůbec ničím novým. Občas povedený černý humor, ale vcelku působí jako dost nudná studie vlivu násilí na poklidný život šťastné rodinky.

• 3.4.2006  19:31
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Velmi kvalitní krimi-seriál se zajímavými příběhy a kamerou. Ale v podstatě vůbec nic nového.

• 1.4.2006  16:15
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Absolutně fantasticky zpracované téma na útěk z vězení. Je to omleté téma, ale Prison Break do toho dává mnohem víc, než jste co kdy viděli.

• 30.3.2006  16:49

Ohraná věc s vynikajícím obsazením, které ale předvádí stejně nudný výkon jako děj.

• 28.3.2006  17:29

O něco slabší než první díl, je to ještě větší patlanice, tentokrát už hodně přehnaná. Nechytlo mě to tolik jako první díl, protože jde v podstatě o to samé. Ale jedná se o solidní průměr.

• 26.3.2006  20:27

Tradiční humor ali g, který někdo zbožňuje, někdo nenávidí. Nenáročná podívaná podaná velmi dobře. Ke konci už sice malinko slabší, ale přesto výborná podívaná.

• 20.3.2006  16:03
    Rafťáci (2006)

Janákovi se zdatně povedlo dotáhnout neduhy Snowboarďáku a vzešel z toho film, který si nehraje na víc než je. Nejvíc ale musím vyzdvihnout parádní muziku, ještě o něco lepší než u Snowboarďáků. Pokuď bych měl hodnotit jenom z hlediska žánru, tak klidně 5*

• 17.3.2006  17:47
    Wolf Creek (2005)

Velmi podprůměrný horor, u kterého se snad ani neleknete, ale dvě hvězdičky za postavu psychopata, kterého si opravdu oblíbíte. Trošku špatné, když je to podle skutečné události, že? Ale filmaři nám nedali na výběr.

• 17.3.2006  17:42

Poměrně dobrá a svižná komedie s výborným Willem Smithem. Pokuď by nebylo již od začátku jasného konce, určitě by to bylo na lepší hodnocení.

• 17.3.2006  17:39

Film je rozpadlý na jednotlivé části, úplně se Zelenkovi nepovedlo udělat celistvější obraz děje, ale přes to je vynikající tragi-komický film se skvělými momenty, výbornými hláškami a v první řadě s fantastickými herci

• 12.3.2006  15:57
    Crash (2004)

Fantastický spletenec příběhů, které se střetávají a prolínají. Jeden z nejlepších filmů o rasismu, výborně, citlivě a vyváženě natočený.

• 12.3.2006  15:54
    Nesvatbovi (2005)

Velmi svižná a hodně vtipná komedie s vynikajícně se doplňující ústřední dvojicí. Ke konci malinko dochází štáva, ale dá se to zkousnout.

• 8.3.2006  15:40

Hodně zajímavý snímek, mám z něj rozporuplné pocity. Na jednu stranu působí jako další z laciných béček s pár zajímavými efekty, ale na druhou stranu vás poměrně solidně přitahuje, až si začnete říkat, že je to "kurva dobrej film."

• 7.3.2006  17:21
    Hotel Rwanda (2004)

Poměrně dost působivý snímek, na většinu lidí dolehne ještě více, když si uvědomí, že vše je podle skutečné události. Velmi kvalitně zpracováno, plusové body za protizápadní odvahu filmařů a celkově všem, co se na této dobře odvené práci podíleli.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16