Lencha

Lenka S

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 24.9.2017  23:36
    The Sinner (TV seriál) (2017)

Na seriál jsem narazila úplnou náhodou. Popis nic moc, tak jsem si řekla, že se podívám na první díl a podle toho se pak rozhodnu, zda ho dokoukám. A musím přiznat, že mě první díl chytil natolik, že jsem po něm dala hned dalších 5 a s netrpělivostí vyhlížela poslední dva. Nevzpomínám si, že bych viděla něco podobného ať už ve filmu či seriálu. Všechno to temno a tajemno perfektně zapůsobilo. A navíc je super, že není seriál nijak uměle protahovaný na několik sérií. 8 dílů je právě tak akorát, aby se stihl povyprávět celý příběh. Jessica Biel s Billem Pullmanem hrají celou dobu na výbornou. Za mě palec nahoru. ;-)

• 1.8.2016  14:53

Konečně jsem se dostala k tomu, abych se podívala na poslední díl, respektive druhou část třetího dílu. A jsem tak hrozně zklamaná. Jediné, co mě na filmu bavilo, byly pasti. Jinak to byla šílená kravina. Nuda, příšerná nuda. A závěr jak v Harry Potterovi? Wtf??? Po shlédnutí prvního dílu jsem si říkala, jak z toho může být tolik lidí nadšených. Vždyť se tam zabíjí děti! Druhý díl se mi líbil o dost víc jak první. První část třetího dílu byla jiná. Už to nebylo o hladových hrách... A při sledování druhé půlky či poslední třetiny poslední části jsem měla pocit, že se tam musí něco stát, že se to Katniss jen zdá a musí přijít nějaký zvrat... Jdu zabít prezidenta Snowa, nechám u toho chcípnout víc jak půlku z party... A najednou je po všem. Jako kdyby mi kus filmu chyběl, někdo ho vystřihl... Zbytek už stál za úplné ho*no. Zklamání, velké zklamání...

• 8.1.2015  11:36
    Hra o dítě (TV film) (2013)

Předvídatelný film. A co mi na tomhle filmu vadilo nejvíc bylo, že ta žena s manželem tak moc toužila po dítěti, že jen jí ho náhradní "matka magor" porodila, tak si najala chůvu, aby mohla chodit do práce. WTF? Kdyby tam tohle nebylo a ta žena zůstala doma a užívala si toho, že má potomka, po kterém tááááák moc prahla, přidala bych hvězdu. Za mě naprosto zbytečný film.

• 5.7.2014  17:01
    The 100 (TV seriál) (2014)

I když už dávno nejsem teenager a tenhle seriál je převážně o teenagerech, kteří byli vysláni po téměř sto letech zpět na Zem, musím přiznat, že mě seriál hodně baví. A to i přes to, že je v něm několik nedostatků. Proč třeba nikoho z "dětí" nezajímá, jak se povedlo pozemšťanům (se kterými se setkaly) přežít na Zemi zničené nukleárními zbraněmi? Já bych se na to zeptala hned při první příležitosti... Jsem ráda, že bude na podzim druhá série a fakt se na ni těším. Zvlášť po závěrečných minutách posledního dílu. WTF? :-) EDIT: Po osmi dílech druhé série přidávám hvězdičku. Seriál je díl od dílu lepší. ;-)

• 4.7.2014  01:09
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

Na tenhle seriál jsem se dívala ráda. Lorelai jsem si vyloženě oblíbila. Její postava je krásná, chytrá a vtipná. Vražedná kombinace. :-) Bavilo mě sledovat, jak vychovává dceru (Rory je celá maminka), která postupně dospívá v ženu. Bylo zajímavé sledovat její komplikovaný vztah s rodiči. Období zamilovanosti... Seriál řadím mezi ty nejlepší, které jsem zatím viděla.

• 4.7.2014  00:59
    Falling Skies (TV seriál) (2011)

Začala čtvrtá série. A abych řekla pravdu, tak první tři mi tak nějak uběhly, že si ani pořádně nedokážu vybavit, co přesně se ve které odehrávalo. Tím nechci říct/napsat, že by mě seriál nebavil. Naopak. Stále se něco dělo, postavy byly až na pár výjimek zajímavě vykresleny... Ovšem musím přiznat, že Tom Mason ve čtyřce prchající opakovaně na motorce z vězení... To je trošku silná káva i na mě. Seriál má pár děr, ale ty se dají většinou překousnout. Jsem zvědavá, jak se bude děj vyvíjet dál. ;-) 2016 - Po shlédnutí páté série beru seriálu jednu hvězdu. Zklamání a nic než zklamání. Závěr byl tak odfláknutý, že jsem si na konci říkala, proč jsem vlastně seriál sledovala. Škoda. :-(

• 4.7.2014  00:47
    Kráska a zvíře (TV seriál) (2012)

S tímhle seriálem mám trošku problém. Chvílemi mě baví hodně, pak zase ne a musím se trochu nutit k tomu, abych se podívala na další díl... Občas je to prostě nuda. Catherine je s Vincentem, pak spolu nejsou, aby se za pár dílů zase dali dohromady, protože spolu prostě mají být... Pořád se najdou tací, kterým leží v žaludku to, že je Vincent netvor. A snaží se za každou cenu ochránit Cat, i když ona o to vůbec nestojí... Doufám, že třetí série nebude úplný propadák. :-) EDIT: Léto 2017 - Tak třetí série stála za pendrek. Čtvrtou už jsem ani nezačala sledovat. Seriál byl dobrý na začátku a každou další sérií to bylo horší a horší. Je dobře, že už to skončilo. :-)

• 4.7.2014  00:31
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

První a druhá série byly super. Ty mě bavily fakt hodně. Třetí s guvernérem byla slabší. A také mě moc nebavil děj odehrávající se ve vězení, který pokračoval i ve čtvrté sérii. A vrátil se guvernér... Pak postavy opustily vězení a v několika skupinkách se plahočily po kraji... Trošku nuda. No, jsem ráda za finále čtvrté série, protože to nám nabízí řadu otázek. Jak to tedy bude dál? Kdo jsou lidé z Terminusu? Jsem zvědavá na pátou sérii, kterou si určitě nenechám ujít. ;-) Edit: Poté, co jsem viděla ukázky prvního dílu sedmé série, jsem tento díl jen prolétla a stále jsem se ještě nedonutila se na něj podívat na celý. Ten masakr v prvním dílu na mě byl nějak moc, takže jsem se na sedmou sérii zatím vykašlala a docela vážně uvažuju i o tom, že už tenhle seriál sledovat nebudu...

• 3.7.2014  16:48
    Grimm (TV seriál) (2011)

Ze začátku mě seriál moc nebavil. Díly mi přišly podobné jako vejce vejci. Ale jak se začala rozvíjet dějová linka, seriál u mě získával na oblíbeností. Nejlepší postava je Monroe. Je vtipný a fakt mě baví. Třetí série pro mě skončila dost překvapivě, takže se těším se na čtvrtou a jsem zvědavá, jak bude seriál pokračovat. ;-)

• 3.7.2014  16:40
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Po druhé sérii ubírám jednu hvězdu. A jsem i celkem ráda, že je seriál ukončen a nebude se točit třetí série. První byla super. I když se točila téměř celá hlavně kolem hledání bratra, kterého pak stejně zabili, bavila mě. Jen ta myšlenka, že je svět během vteřiny bez veškeré elektřiny... Zajímavý nápad. Druhé série - příliš nanotechnologie a patriotů. Nuda. Chvílemi jsem se musela nutit do koukání dalšího dílu. Podtrženo sečteno, první série 4 hvězdy, druhá slabší 2, výsledně tedy 3 hvězdy. :-)

• 3.7.2014  16:32
    Poslední loď (TV seriál) (2014)

Zatím se mi seriál líbí. Kapitán je sympaťák a vlastně jsou všichni fajn, až na doktorku. Rhona mi přijde hrozně "toporná" bez jakékoli mimiky. Po druhém dílu si ale nedokážu představit, kam se bude seriál dál ubírat. Jasně, v první řadě jde o nalezení léku. Ale co omáčka okolo? Teď mají jídlo, palivo, nějaké lékařské vybavení... Co dál? Kam teď? Budou se dohadovat s ruskou lodí? Kolik to může zabrat času? Jak moc to bude zajímavé pro diváka? Doufám, že si nebudu za pár dílů říkat, že pro mě bylo sledování tohoto seriálu ztrátou času...

• 14.6.2014  10:20
    Gravitace (2013)

Koukám, že budu jedna z mála, ale mě tenhle film vůbec neoslovil. Zřejmě jsem od něj čekala mnohem víc, než jsem ve finále dostala. Sandře jsem nevěřila ani slovo ani pohled (a to ji mám jako herečku hodně ráda) a poté, co zmizel Clooney jsem začala přemýšlet o tom, zda má cenu film dokoukat či ne. Trošku jsem doufala, že se Sandře podaří kolegu zachránit, ale bohužel. V podstatě mi bylo úplně jedno, zda Sandra přežije nebo ne. Myslím, že by u mě nezabodovalo ani to, kdybych viděla film na velkém plátně. Dokonce mě nezaujaly ani vizuální efekty. Zkrátka a jednoduše, tohle nebyl můj šálek kávy. :-(

• 6.12.2013  17:58
    Babovřesky (2013)

Tak tohle byla fakt velká jalovina. Herecké výkony šílené (dokonce mě zklamala i Lucka Vondráčková, kterou mám jinak ráda), příběh nezajímavý a to, co mělo být humorem, bylo spíš trapasem. Už dlouho jsem neviděla nic tak hrozného. Jak jsem dnes zjistila, tak pan Troška se asi zbláznil a chystá se natočit ještě dva díly. Pomoc!!! Jednu hvězdu za Honzu Dolanského.

• 17.2.2013  13:37
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Ubrala jsem hvězdičku (nebo dvě?). Vlastně ani nevím, jak seriál skončil, protože jsem neměla sílu ho dokoukat. Poslední série byly tak zmatené, že mě nedokázaly "donutit" těšit se na každý další díl. Tak jak seriál skvěle začal, tak pro mě byl postupně tím větším zklamáním. :-( Škoda.

• 17.2.2013  13:34
    Dr. House (TV seriál) (2004)

Ubrala jsem jednu hvězdičku. A to proto, že mě poslední řady nebavily/nebaví. Ze začátku jsem tenhle seriál žrala, ale postupně jsem ho přestávala sledovat, že si ho teď zapnu vyjímečně jen jako kulisu a v podstatě je mi jedno, co se tam děje. :-(

• 17.2.2013  13:24

Příběh nic moc, ale líbily se mi písničky. :-)

• 28.1.2012  21:05

Nikdy se mi neokouká ten street dance na konci, na parkovišti, v dešti... To je jednoduše super ;-) Za ten 3 hvězdy. ;-) Jinak mě moc taneční styl Andie nebere. :-( Btw. PRIMA SI FILM PŘEDABOVALA? Místo Moose Los (nebo jak?). A takovýhle trapností jsem tam postřehla víc. To teda zírám... Ostuda. :-((( Ble. :-(

• 1.7.2011  23:01

Zkusila jsem sledovat film cca 20 minut. A absolutně se mi nepodařilo mu přijít na chuť. :-( Vadilo mi i to, jak to bylo namluveno. :-( Tohle šlo úplně mimo mě. :-( Třeba jednou změním názor, ale zatím je to jedna hvězda za snahu. :-(

• 26.6.2011  14:09

Po prvním shlédnutí jsem dala 3 hvězdy. Film mě nijak neuchvátil. Jen Jake byl prostě k zulíbání. :-D Po druhém - dnešním - shlédnutí jsem přidala hvězdu. Nejenže je v něm Jake k zulíbání, ale líbilo se mi i špičkování hlavních představitelů (Gemma se mi prvně v roli princezny moc nezdála, až příliš mi přišla jak Kleopatra, ale zvykla jsem si na ni), to jejich neustálé rozcházení se a scházení... A příběh mě také zaujal. Odhalit padoucha a zachránit svět před zničením. Proč ne? Ok, myslím, že si film 4 hvězdy zaslouží.

• 30.3.2011  22:26
    Pevné pouto (2009)

Zvláštní film. Místy mi připomínal film Jak přicházejí sny. Vyfantazírovaný svět, ve kterém je vše krásné a možné, snaha o to, aby se o mrtvém dozvěděli ti živí... V tom vidím podobnost mezi těmito filmy. Moc jsem nepochopila postavu babičky, kterou hrála Susan Sarandon. Přišla mi ve filmu dost zbytečná. Otec, který se trápí, matka, která opouští rodinu, sestra, která má podezření... Jako celek to nepůsobilo špatně, ale když si promítám jednotlivé obrazy, tak jsem ve spoustě situacích čekala něco úplně jiného, než se tam událo. Ok, lepší tři hvězdy.

• 28.3.2011  23:38
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

SS se snad ani nedá ohodnotit. Je to show, která má pobavit diváky. A mě baví. Jako téměř vše má svá slabá místa, ale v porovnání s pořady, které teď vysílají různé televize, je tato show nejlepší. ;-)

• 28.3.2011  23:26
    Boogeyman (2005)

Ani jednou jsem se nelekla, pořádně tam nebylo nic vysvětleno... Nuda. :-(

• 28.3.2011  23:21
    Box (2009)

Námět dobrý. Začátek slušný. Ale pak to bylo tak překombinované, že jsem se totálně ztratila. A Cameron mě opět nepřesvědčila, že je dobrá herečka.

• 12.3.2011  22:09

Sandra patří mezi mé oblíbené herečky. S rolí prdlé zamilované Mary se vypořádala dobře. Stále jsem si ale říkala, proč žena, které je 45 let přijala roli, která se k jejímu věku tak nějak nehodí. Já bych do toho nešla. Připadala bych si sama před sebou divně. Hrát káču, která se po jedné schůzce naslepo zamiluje do chlapa a pak ho nahání po všech čertech... Sandra je pořád pěkná baba, ale už je na ní znát věk. Bohužel. Rolí, které představují potrhlé dívky, které se chovají jako puberťačky, už by se měla vyvarovat. Svého komediálního ducha může prezentovat i jinak, než podivným výrazem ve tváři, poskoky a třepajícíma se rukama. Umí to i inteligentnějším způsobem. A i když byl film poměrně zábavný, chyběla mi v něm romantická tečka. Náznak tam byl, závěr byl slušný, ale... Tři hvězdy.

• 10.2.2011  18:11

Film, který má spoustu silných momentů a dokázal mi vehnat nejednou i slzy do očí.

• 15.1.2011  14:25

Závěr byl celkem překvapivý, jinak je tento film tak trochu o ničem. Chvílemi jsem nechápala, o co v něm má jako jít... Brosnan se mi v téhle roli vůbec nelíbil a jeho roli únosce jsem mu nevěřila ani na okamžik.

• 15.1.2011  14:23
    Shrek (2001)

Jsem ostuda, ale viděla jsem Shreka poprvé. :-D A moc se mi líbil. Chtěla bych vyzdvihnout výborný dabing. :-D

• 7.1.2011  21:16

Naprosto zbytečný film. Vůbec netuším, jak je možné, že jsem u něj vydržela až do konce. :-(

• 23.12.2010  10:40

Přemýšlela jsem, zda tři nebo čtyři hvězdy. Ok, rozhodla jsem se pro slabší 4. V podstatě je to pohádka. Cage moc nemusím (ani nevím proč, asi je to tou jeho divnou mimikou ve ksichtě), ale tady se mi jako zapálený mist čaroděj líbil. V podstatě jednoduchý příběh, vše se točí kolem lásky, ale dobře zpracovaný. Trouba Baruchel se ve finále předvede jako skutečný čaroděj s pomocí vědy. Dobré efekty, dobře zahrané, hezký příběh.

• 23.12.2010  10:35
    Predátoři (2010)

Hrozně jsem se nudila. Spousta keců a akce na můj vkus málo. Nějak mi uniklo, jak se ti zabijáci s pochybným doktorem dostali na tu planetu (že bych nedávala pozor? Kdo je tam poslal? Kdo si je vybral? Predátoři? Netuším...). Boje, odehrávající se v noci byly tak špatně viditelné, že jsem chvílemi nevěděla, kdo s kým bojuje... Původního predátora mám ráda, dokonce mi nevadil ani Vetřelec vs. Predátor, ale tohle... Škoda slov. A jak mám ráda Brodyho, v téhle roli mi jako zabiják vůbec neseděl. Možná přidám hvězdu, až se na film (někdy) podívám znovu, zatím to pro mě byla slabota. Celkem zbytečný film...

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11