LucMosss

LucMosss


"klidný snílek"

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 7
  • 25.11.2011  13:49
  Oliver Twist (2005)
  ***

  Ale tak... Nebylo to natolik špatné, aby se na to nedalo dívat, ovšem na druhou stranu? Mám poněkud jiný vkus. Charles Dickens byl frajer, že vůbec dokázala takovou knihu napsat, Roman Polanski je frajer, že se vůbec do něčeho takového pustil a já... Já jsem ráda, že jsme se na to mohli ve škole dodívat do konce. Kulisy byly samozřejmě nádherné, pražáci se tentokrát fakt praštili přes kapsu :-D. Dnes silné tři ***.

  • 20.11.2011  12:24

  ÚÚÚ, proč se mi to jen nelíbilo? Raději udělám vše pro dobro svého času a vypnu tento film. To, že je Hyundai zlo vím i bez tohoto...

  • 17.11.2011  13:51

  No, odkud začít? Kromě prvotního zděšení z toho, jak náš drahý Goethe ve filmu vlastně vypadá se z toho vyklubal docela příjemný film. Jedna hvězdička za zpracování, ta druhá za to, co tento film přinesl do našich školních hodin češtiny. Tak především oddech. (Jinak, k podání a ztvárnění některých osob a tím nyní nemyslím jen Goetheho se raději vyjadřovat nebudu...)

  • 16.11.2011  19:13
  Korunní svědek (TV film) (2007)
  *****

  Tak jo, když si představíte, že na takový film čekáte dva roky, než jej budou opět vysílat v televizi, protože jste si jej nenahráli, a poté se vám stane to samé, asi nebudete moc nadšení. Jak z toho ven? Splňte si sen. Tento malý naivní drobný sen ;-) . Když mi odpustíte celou tu mou předpojatost a lásku k podobným filmům, vlastně mi dáte za pravdu. Některé filmy vás do sebe vtáhnou ihned zpočátku (OK, také obsazení děla hodně) a pak si za žádnou cenu nepřejete, ať to skončí špatně. Je mi jedno, jak moc předvídatelné to bylo, já jsem byla nadšená :-D . P.S. Scény s klavírem potěší. P.P.S. Pokud holdujete stejně neznámým a na první pohled hóódně tuctovým filmům, také si udělejte čas. ;-)

  • 1.10.2011  19:49
  EXIT 316 aneb Zprávy ze země (TV pořad) (2006)
  ****

  V podstatě, je zázrak, že televize vůbec něco takového vysílá. Jistě, některé scény a části se moho zdát být tak trochu přitažené za vlasy, ale copak to mám právo soudit já, nezkušená a předpojatá? :-D I přesto všechno, díky České televizi za tento pořad! :-)

  • 24.9.2011  23:41
  V odborné péči (TV seriál) (2008)
  *****

  No páni! Tak toto je Pan Seriál mezi všemi Pány Seriály. Ve stoje tleskám! (Zbytek komentáře až po shlédnutí více dílů... :-D )

  • 20.9.2011  20:12

  Né, fakt. Tohle mi nedělejte. Takto rozpačitý a zároveň docela kvalitní německý film? To se mi již dlouho nestalo. Kde začít? Kromě toho, že oficiální text distributora má toho s realitou tolik společného jako první polovina filmu s poutavostí... Ale no jistě, že má tento snímek i své klady. A to hlavě obsazení. Nebýt především Sebastiana Kocha a Wilkeho Möhringa, tak by to režisér mohl rovnou zabalit, není-liž pravda :-D . Ale ano, já to tady neustále shazuji a ironizuji a přitom to bylo fajn pokoukání. Fehse se jistě má ještě co učit, ale pokud mu to půjde stejně jako točení druhé části filmu, tak se pouze těším na pokračování jeho umělecké dráhy ;-) . P.S.: Kde jste vy mistři českého dabingu sehnali tenhle ansámbl? Některé postavy si takové znehodnocení doopravdy nezasloužily.

  • 24.8.2011  14:14

  1. díl: Děcka, neblbněte, tohle už není vtipné! Co do staré dobré Kobry 11 ještě před několika sezónami má tohle daleko. Že se na tento seriál díváte jen kvůli honičkám a výbuchům? Ale no tak, jen o tom to přece jen není...

  • 23.8.2011  17:14
  Comeback (TV seriál) (2008)
  ***

  Há, než abych se zde dlouze rozepisovala, tak ve zkratce. Co do českých seriálů vysílaných na Nově je Comeback jejich králem. Osobitý zjev Ozzáka, plytké, ovšem roztomilé podání Lexy, naivní, ale inteligentní postava jeho ségry Saši atd... Smála bych se u toho neustále, citovala do posledního titulku, ale všeho moc škodí. Své mezery i mezírky to má. (Zvlášt s příchodem nových dílů. Novo, styď se!) I za to také ty dvě hvězdičky dolů.

  • 23.8.2011  17:08

  Neurazí, nenadchne, pobaví a při slovenském vysílacím čase příjemně ukolébá do Hajan. ;-)

  • 23.8.2011  17:06
  Susedia (TV seriál) (2006)
  ****

  Jako slovenský seriál, a vůbec jako sitcom, mě to velice příjemně překvapilo :-D . P.S.: Vysílací čas ráno před Kobrou 11 velkou výhodou!

  • 15.8.2011  20:40

  Ehm, kde začít? A kde skončit? Při nejmenším, je to fakt nechutné. A dále? David Lynch nás zde nutí se bát již při pouhém počátku a to jen zapnul kameru a pět minut ji ponechat jen tak stát na jediném místě. Ne, doopravdy nechci ten film vidět znova. Ne, vážně mi stačí. Aby mne někdo donutil mít takový strach, abych se pro odlehčení začala smát již při záběru na Henryho, když šlápne do kaluže neumí nikdo. A nechci, aby toho kdokoli dosáhl podruhé. Pane Lynchi, překonal jste všechna temná zákoutí nejen své duše, donutil mně, abych se na několik desítek minut hnusila sama sobě, aby mi bylo špatně, téměř, abych brečela, a to ani netekla krev... P.S. Tento komentář jsem psala asi po dvou letech, co jsem tento film viděla. Tehdy jsem se řehtala od počátku do konce jako malé děcko a co minutku křičela 'nůůůdááá'. Myslím, že nyní je mi jasné, proč. Jen blbec se začne smát.

  • 25.7.2011  22:05
  Městečko South Park (TV seriál) (1997)
  **

  Ne, že bych tento seriál měla zrovna v oblibě, ovšem díl 2/8 Summer sucks mě dostal :-D. (Uvidíme, jak se můj názor změní po zhlédnutí několika dalších dílků...)

  • 25.7.2011  19:17
  Neznámý (2011)
  *****

  Film, který jsem si pustila jen tak a dostala více, než se mi kdykoli mohlo zdát. To, že Liam Neeson je dobrý herec i člověk, vím, (tedy myslím si, že to vím), již docela dlouho, ovšem ten zbytek? V některých ohledech stále stejně nepochopitelné jako Muž bez paměti (a klidně mě pranýřujte za to, že tento snímek srovnávám s právě takovým), ale kdyby pan Molotov míchal svůj koktejl znova a ne z chemických látek, avšak z herců, nepoužil by jiné. (Malá role Sebastiana Kocha a Karla Markovicse potěší. ;-) ) A samozřejmě, nesmím opomenout ve své chvále ani režiséra a hudební doprovod. "Víte, jaké to je se zbláznit, doktore? Je to jako válka mezi tím, kdo máte být, a tím, kým víte, že jste. Kdo myslíte, že vyhraje?" P.S. Dokážete si představit, že by se tento snímek odehrával v jiném ročním období, než v zimě? P.P.S. Ti, kdo ještě mají rádi německé seriály, mne určitě pochopí. Všimli jste si, jak nám Karl Markovics zestárl?

  • 25.7.2011  19:08
  Lidice (2011)
  ****

  Nedokážu si pomoci a snad ani nechci, ovšem ten film ve mně zanechal něco nepopsatelného. Vím, že tento snímek má chyby, ale jako celek působí velice poutavě. (A zbytek příště. Kdo se o tento příběh moc nezajímal, bude překvapený, kdo se zajímal, možná bude trochu zklamaný.) A vzhledem k tomu, že nemám ráda naši tuzemskou tvorbu, tlesklám tvůrcům. (Takto zticha jsem u závěrčných titlulků už dlouho nebyla...)

  • 20.7.2011  20:27
  Nula (2010)
  *****

  Výzva pro všechny nuly. (A že se mezi ně také občas počítám :-D ).

  • 15.7.2011  10:42
  Fantom opery (2004)
  ****

  Uh. Kde začít? Nádherná hudba, originální kulisy, ztvárnění příběhu, výkony... Gerard Butler jako fantom opery se mi jednu chvíli hnusil, chvíli jsem jej litovala, chvíli obdivovala, jedenkrát se i smála (ano, a tu scénu, kdy La Carlotta začne zpívat jako chlap si pustím i čtyřikrát za sebou)... Jednoduše, čekala jsem málo, dostalo se mi mnoho ;-) .

  • 14.7.2011  20:35

  Co více dodat? Aronofsky se znova překonal a svým uměním nakazil i Natalii Portman, Milu Kunnis i ostatní... Jen tleskám! (A zbytek příště.)

  • 11.7.2011  22:30
  Mamma Mia! (2008)
  ***

  Ano, poutavé to je! A ty písničky od Abby mi v uších znějí dodnes! (Ach jo.)

  • 11.7.2011  22:29

  "Uh oh." Vhodné pro děti do pěti let a jejich starší sourozence, kteří mají volné lístky do kina. (Ne, asi tento filmů doopravdy nemusím.)

  • 11.7.2011  22:21

  No jo... Četník se žení, ovšem aby to nebylo tak vtipné a lehoučké jako ve filmech Louie de Funése, nevěsta je unesena, a je jasné, že stejně si na konci se svým vyvoleným poví své 'ano' či dnes spíše 'na věky věků'. Silné 3* ;-) .

  • 11.7.2011  22:08

  Né, fakt né. Proč se mi jen tento pilot nelíbil? Moje rýmečka, kašlíček a předpojatost vůči katastrofickým scénářům (více scéna u lomu)? Asi ano. Možná se podívám znova a přidám tomuto dílu hvězdičku (či možná dvě), ovšem dnes nehodnotím výše...

  • 11.7.2011  22:06

  Přiznejme si to. Myslím, že toto je nejpovedenější pilot. Komická postavička Haralta Flensmanna zde sedla 'jako vyšitá' stejně jako Tom Beck alias Ben Jäger. Já těm dvěma tleskám! Zde ze sebe vydali herci i scénáristi s kameramanem kriminální maximum :-D .

  • 11.7.2011  22:00

  Na rovinu? Špatné to nebylo, nudné také ne... A protože se mi tato "kobřácká dvojka" velice líbí, nehodnotím níže. ;-)

  • 11.7.2011  21:57

  :-D Há, no co více říct? Toto je díl, díky němuž jsem začala celý seriál sledovat. A co si budeme vykládat, na jednu stranu znamená počátek jedenácté řady velkou ztrátu (budiž navěky sláva padlému modrookému parťákovi) a na druhou stranu... Gedeon Burkhard jako Chris Ritter? Und warum nicht?

  • 10.7.2011  23:41

  No, kde začít? Til Schweiger je člověk na svém místě. Poutavé, lehoučké, originální a One Republic spolu se závěrečným vtípkem jen milým bonusem. ;-)

  • 10.7.2011  19:36

  Než abych zde dlouze komentovala, co ve mně tento film zanechal... Nechcete se raději podívat také? Stačí dvacet minut... ;-)

  • 10.7.2011  19:06

  Propána! To nemělo chybu :-D . (Zbytek komentáře příště.)

  • 28.6.2011  20:37

  Jejky... Co si mám myslet o filmu, jehož předešlé části jsem neviděla? Snad jen, nic jsem nečekala a dostalo se mi předivné dvouhodinové podívané se zajímavými efekty a rozvětveným dějem... Dnes silné dvě ** .

  • 27.6.2011  18:17

  Jedna z nejlepších amerických komedií. Ano, pokud se něco chcete dozvědět o našich sexuálních praktikách, pusťte si toto. Český dabing zde potěší nejen díky Vladimíru Čechovi :-) . Jednoduše, přemýšlím, kdy se podívám znova... :-)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace