oasismanik

• 23.10.2020  06:20

Liv je nádherná žena

• 21.10.2020  05:19
    Spáči (1996)

Viem, že ten film má 24 rokov, ale ...85%? Vážne? Veď to snáď ani poriadne nemalo zmysel. Prvá polovica dobrá...zvyšok hrôza...

• 29.9.2020  21:22
    Ďábel (2020)

Coenovci krížený Tarantinom, joj takéto ja môžem. Až ma mrzí, že som o knihe doteraz nepočul a teraz ju už pochopiteľne čítať nebudem.

• 17.9.2020  20:39

Už zrejme všetci pochopili, že tento seriál vám nedáva na úplne všetko odpovede a ani nie sú úplne podstatné. Eccleston patrí herecky z celej partie asi úplne najvyššie a aj jeho príbeh je zrejme najzaujímavejší, perfektne vypointované, super.

• 12.9.2020  22:52
    Zlatá maska (TV pořad) (2020)

Toto je už príliš sofistikovaná zábava na mňa :)

• 26.8.2020  03:09
    Pozůstalí (TV seriál) (2014)

Perfektne vypointovaný, zrežírovaný, zahraný a napísaný seriál s absolútne brilantnou hudbou a tažkou, dusivou, nepríjemnou a nonstop depresívnou atmosférou. Ťažko sa to opisuje, proste to musíte vidieť, celé! Ale chápem, ak to niekomu nesadne.

• 26.8.2020  03:02

Brilantné a ten záverečný klavírny motív...

• 17.8.2020  02:58

Film možno pre tých, ktorí z nejakého dôvodu čítali knihu, čo je ale veľmi nepravdepodobné. Inak si neviem predstaviť prečo by mal niekto niekedy v živote vidieť tento film.

• 4.8.2020  19:10

Trevor, je ti jasné, že tebou popísané veci nemuseli byť nutne natočené autenticky? Si tiež chytil také detektívne chutky, čo? :)

• 3.8.2020  17:56

O takýchto prípadoch je najlepšie vopred nič nevedieť, potom si len každých 5 minút vravíte "wtf". A kedže u nás tento konkrétny prípad nie je určite známy, dokument pravdepodobne zhltnete za jedno dopoludnie. Inak kvalitná práca, ako sme pri netflixe zvyknutí.

• 27.7.2020  02:25
    Uteč (2017)

Tu sa strašne ľudom znížili nároky, že i takáto priemerná, pomerne ľahko predvídateľná a absolútne nelogická hovadinka pláva v červených csfd vodách...

• 19.7.2020  21:24
    Bad Trip (2020)

Po tom, ako sa prebudili s vtákmi prilepenými k sebe, som to vypol, tak to nebudem hodnotiť :)

• 16.7.2020  15:03
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Tento český humor, to je skoro tak zlé ako ten náš, slovenský...no dobre, to som možno prehnal. Dal som dve časti, nezasmial som sa ani raz, ani som sa tuším nepousmial, čo je teda pri komédií asi problém, čo?

• 14.7.2020  04:23

Pppeter to vie ale lepšie :)

• 11.7.2020  22:57

Tiež som čakal, že budú tohto, dnes už legendárneho, Poliaka chvílu hľadať, poprípade s ním bude nejaký rozhovor čo robil, ako a prečo sa ocitol práve vo Vietname a tak a nie, že sa tam len tak z ničoho nič objaví :) Inak pekné 3, neurazí, nenadchne, na youtube zdarma k jedlu ideálne, pohodička...

• 8.7.2020  05:10
    Vlastníci (2019)

Brilantná nálož všetkých možných stereotypov v jednej miestnosti. Skvele zahrané a napísane.

• 6.7.2020  03:22
    Na nože (2019)

Ale hej, celkom chytro, inteligentne napísaná jednohubka. Na konci som sa musiel usmievať popodfúz, ale inak tu toho humoru veľmi nie je a satiry už tobôž nie. Lenže časy, keď som žral podobné veci a čítal všetky možné detektivky rad za radom sú už dávno za mnou. V tých časoch by som napálil 5 bez mihnutia oka, dnes už nie...PS: Celkom ma prekvapilo, že práve Rian Johnson režíroval jednu z najlepších seriálových epizod všetkých čias.

• 5.7.2020  04:30

"A ako to vyzerá s Nemeckom?" "Hrozne, naši poslední priatelia sú Japonci. A medzi nami, moc ako aríjci nevyzerajú" Roztomilý filmík. A Skája je stále najkrajšia žena na svete.

• 1.7.2020  00:08

Oda na Quentina a musím povedať, že absolútne zaslúžená. Cez koranténu som si dal repete všetkých Tarantinoviek, už po niekoľký krát, a stále je to tam. Quentin je jeden z mojich vzorov, neskutočne kreatívny človek, ktorý si ide vždy svojou cestou. Dokument tak bol príjemný doplnok k mojmu Tarantino maratonu, obsahuje niektoré zaujímave informácie, príbehy a nejaké archívne zábery z natáčania.

• 28.6.2020  18:35

Ilinoiska to vystihla najlepšie. Bola to dobrá jazda, síce absolútne nelogická a plochá, ale dobrá. No prípadnú dalšiu sériu už takmer určite vynechám. PS: tá Starková nie a nie skapať :)

• 25.6.2020  21:24

Takto sa má točiť akcia v roku 2020! Kurva, to bola nálož.

• 25.6.2020  02:37

Repete po mnohých, mnohých rokoch, za ktoré sa z pubertiaka stal dospelý, 30 ročný muž. Dvihol som z troch na 4, ale stále to nie je ono. Čo ma dosť mrzí, pretože keby to bolo natočené aspoň trošku, trošičku menej chaoticky, mohol to byť jeden z najlepších filmov všetkých čias. Tak zase za nejakých 14 rokov.. :)

• 23.6.2020  21:42

Veľmi podpriemerne zostihaný a celkovo zvláštny filmík. Pod pojmom "bravúrny herecký výkon" si tiež predstavujem trošku viac ako len zhrbene behať, mlčať s pootvorenými ústami a tupo pozerať. Dve za objektivitu, čo vždy oceňujem a niektoré dobre zahraté scénky.

• 23.6.2020  00:30
    Gangs of London (TV seriál) (2020)

Seriál zameraný hlavne na efekt, veľa vecí nemá absolútne žiadnu logiku. Ale veľmi príjemne to plynie, nebudete sa ani sekundu nudiť a to zrejme ide, nie? Piata časť absolútna nálož, potom to už ide mierne do sračiek.

• 19.6.2020  02:14

!! možné náznaky spoilerov!! Celkom aktuálna záležitosť. Takže si to zhrnme: obžaloba postaví celý prípad na dôkaze, že v nejakom americkom vidlákove, kde sú dve hlavné cesty, vrah zabočil miesto vľavo vpravo. Nepriestelný dôkaz :D Následne sa k prípadu dostane neschopná karieristka, ktorá to najprv celé dodrbe tak, že sa kvôli nej zruší celý prípad a následne príde s dalším prevratným dôkazom: obžalovaný má predsa fit postavu a svaly, čiže stihne celé mesto obehnúť za 45 sekund. Nikto si totižto nevšimne o piatej popoludní jediného černocha v meste ako skáče z druhého poschodia z okna a následne beží krížom cez celé mesto. Dokument je natočený relatívne zaujímavo, možno by mohol byť natočený aspoň o trošičku nestranejšie a mohol byť trochu kratššíNa záver by som chcel, aspoň takto cez komentár, vyjadriť úctu a rešpekt všetkým ľudom, ktorí bojujú za spravodlivosť bez osobného prospechu, čisto iba kvôli spravodlivosti.

• 10.6.2020  22:39
    Po životě (TV seriál) (2019)

Chutná, cynická jednohubka od Netflixu. Humor nejde do absurdity, skôr sa len tak usmievate popod fúz, aj keď to v podstate nie je vôbec vtipný seriál. Trochu mi to pripomenulo Six feet under, zrejme tomu dopomohol aj ten silný anglický prízvuk. No jo, takéto ja môžem...A Gervais je veľmi dobrý herec.

• 10.6.2020  13:56
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Čerstvo po dočítaní knihy som sa pustil do seriálu, ale v dnešnej dobe už niečo tak lacné a televizne nemôže zaujať.

• 2.6.2020  15:59
    Arkansas (2020)

Prapodivný filmík plný podpriemerných hereckých výkonov. Clark Duke je nepochybne talentovaný, v hlave má množstvo nápadov a všetky ich chcel hneď nahádzať do svojho režíjneho debutu, ale nedokáže to správne ukočírovať. Zatiaľ...

• 30.5.2020  13:45
    Tajemství oceánů (TV seriál) (2018)

Vždy ma presne toto fascinovalo, aké obrovské množstvo tajomstiev ukrývajú oceány, obrovský a zatial minimálne preskúmaný svet. Inak ide o klasický, televízny a zastaralý typ dokumentu od National Geographic, tj 8 minút úvod o čom bude dnešná, potom to vzápati hned zopakujú a potom pre istotu ešte osem krát, viete čo myslím. V dnešnej dobe sa už dajú dokumenty robiť zaujímavejšie, pútavejšie a údernejšie, po pár častiach ma to prestalo baviť, najzaujímavejšia bola epizoda o atlantíde.

• 29.5.2020  23:07

V poslednej epizode tohoto skvelého dokumentu tu máme nádherné a majestátne tvory: tigre. Po akčnej a geniálnej minulej epizode je táto trochu menej akčná, čiže ostáva iba vychutnávať krásne prostredie indickej rezervácie.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22