Adela show (2010) (pořad)

Prvé mesiace to bolo veľmi slabé, preto tie neustále obmeny...ale myslím si, že konečne našli ten správny systém, ktorý, na moje počudovanie, funguje... Nech si hovorí kto chce čo chce, ja mám Sajfu aj Adelu rád už od ranných čias funrádia a aj ich mať rád budem...aj keď je "in" nadávať na nich. 5/10

Aféry (2010) (seriál)

Celkom príjemná zmena pri tých panelákoch a podobných PIČOVINACH. Herecké výkony samozrejme na hroznej úrovni, citovanie nabiflených replík nie je umenie pri súdnej siedni a ani pri tomto. Slabšie dve hviezdičky.

Afrika (2013) (seriál)

Epickosť tohto dokumentu nie je v informáciach, ale v obrazoch, absolútna nádhera, najlepšie momenty : súboj dvoch žiráf (Kalahari), pohybujúce sa duny (Sahara), závod mladých korytnačiek (tuším Cape) a najepickejší záber na množstvo živočích a rýb krmiacich sa na jednom mieste (Cape). Najlepšie komentáre: Dan9K, Dont

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

-Aké i/y je v slove "skriňa", ak je vyrobená z tvrdého dreva? -tvrdé! -a to zkadiaľ máte? -no z dreva.

Ajťáci (2006) (seriál)

Manny a Bernard, ktorí len trošku zmenili tváre a iba vymenili knihy za pc. Opäť záležitosť, ktorá je doslova ujebaná na hlavu, jeden z najvtipnejších seriálov, aké som kedy videl. Nikdy nezadávajte "google" do googlu. Môžete zničiť internet. PS: ROZHODNE NEPOZERAJTE DABING!!. Najlepšie komentáre: Galadriel, Djkoma, Ivoshek, Mgb21, merigieren. PS2: Pri štvrtej sérii som doslova plakal, tie ich nápady ... jednoznačne najlepšie séria. /"Good morning, that's a nice tnetenba" ne-za-bu-dnu-teľ-né!!

Ajťáci: Přichází internet (2013) (TV film)

V čase, keď prišlo IT crowd, bol seriál okamžite útok na moju seriálovu top 10, časom som našiel aj o dosť lepšie a vtipnejšie seriály, väčšinou aj staršie ako IT crowd, len som ich dovtedy nevidel. Schválne si pozrite Black Books a zároveň IT crowd a uvidíte ten obrovský rozdiel. No dobre, možno nie obrovský, ale veľký určite...Prednedávnom som sa len tak túlal v rebríčkoch na csfd a nostalgicky som si pri pohľade na týchto troch bláznov spomenul na 'Good morning, that's a nice TNETENNBA'. Netušil som, že bol natočený nejaký rozlúčkový diel, tak som sa hneď do toho pustil..ale hej, dostavilo sa všetko: humor, nostalgia, tie absurdné charaktery ostali rovnaké. Chýbajú mi časy, keď som bol na strednej a mohol som počas prázdnin čumieť na všetky možné seriály od rána do večera, títo blázni boli medzi nimi a neľutujem čas strávený s nimi.

Alenka v říši divů (2010)

Daľší film, ktorý ma ešte viac utvrďuje v tom, že Burton je neskutočne nadceňovaný umelec.

Alpha Dog (2006)

Priemerný a štýlový film. Čakal som, že Justin tam bude zavadzať, ale do filmu sa hodil ako by sa tam hodil málokto z Hollywoodu. 60% a rozhodne neľutujem, že som sa na to dal.

Amélie z Montmartru (2001)

Ja neviem, mne Amélia nikdy neučarovala, Audrey má síce typický francúzsky šarm, hudba je krásna, zvyšok je len veľká nuda zabalená do rozprávkového pozlátka. 5/10