Euforie - Celý život mé srdce toužilo po tom, co neumím pojmenovat (2022) (epizoda)

Všetky predchádzajúce časti druhej série som vymaxoval, tu musím dať bohužiaľ subjektívne 2, asi najnudnejšia časť Euphorie, ja osobne ku šťastiu vôbec nepotrebujem, aby sa dej nejako veľmi hýbal dopredu, ale musí mi to byť nahradené skvelými a vtipnými dialogmi, tu som dostal prevažne umrnčané, nič nehovoriace kecy o ničom.  A dosť ma mrzí, že dej okolo Ruth a tej starej dealerky absolútne vyšumel do prázdna, vôbec nechápem čo to malo vlastne znamenať. Vidíme sa teda pri tretej sérii.

Euforie - Divadlo a jeho dvojník (2022) (epizoda)

Absolútne dokonalá hra strihu a svetiel, daľšia perfektná epizoda, aj keď sa v podstate nedozvedáme veľa nového a chronickí hltači deja budú zrejme sklamaní a budú nám ponúkať pohár vody.

Euforie - Drink před válkou (2022) (epizoda)

Cal to vyriešil, ten jeho monolog je absolútny masterpiece. Veľmi zvláštna epizodka s ešte zvláštnejšou hudbou, len bola až pridlhá na úkor deja a linka Ruth ma stále absolútne nebaví, už od prvej série. Táto časť proste patrí jednoznačne Calovi, ale Cassie mu zdatne sekunduje.

Euforie - Když se kácí les... (2022) (epizoda)

Na začiatku som sa bál, že to bude hneď ďaľšia epizoda prevažne s Rue. Aj keď tá minulá bola absolútny masterpiece, dve také hneď po sebe by som už asi nezvládol. Našťastie sa ukázalo, že nie a Rue túto epizodu iba otvárala a zatvárala, hlavným hýbateľom deja bol tentokrát Nate a opäť špičková práca, za mňa ide skrátka o aktuálne najlepší seriál.

Euforie - Mimo dosah (2022) (epizoda)

Za mňa opäť skvelé. A ani vemená Sydney Sweeney mi vôbec nevadia.

Euforie - Snažím se dostat do nebe, než zavřou bránu (2022) (epizoda)

No konečne! Solídny, drsný štart a potom to už je klasická jazda. Ako taký menší problém vidím to, že hlavní hrdinovia postupom času začínajú vyzerať, že už dávno nie su "teen". Ale chýbala mi táto partička bláznov.

Euforie - Velký a malý tyran (2022) (epizoda)

Zendaya tu bola fakt vo všetkých svojích podobách absolútne rozkošná. Daľšia skvelá časť, nemám opäť veľmi čo vytknúť, baví ma každá jedna linka /aj keď najmenej asi práve tá Zendayina/ a úvod bol absolútne perfektný so skvele vybratou hudbou, teplejšie to snáď už byť nemohlo :) A rozhovor na ženských záchodoch bol snáď ešte viac epický.

Everybody Hates Chris (2005) (seriál)

Celkom príjemný seriál, a podarený slovenský dabing.

Experiment (2001)

O tomto experimente som čítal veľa článkov a dosť ma zaujal, preto som bol zvedavý na film, ktorý dopadol presne tak, ako som čakal. Obrovský potenciál a veľmi dobrý nápad na sfilmovanie sa zbytočne premrhal. Myšlienky mohli byť ešte viac klaustrofobické a pri konečnom hodnotení si ten koniec odmyslím. Inak by išli aspoň dve hviezdičky dolu. 7/10

Extra (2010) (pořad)

Joj Andrejka ... :D Hviezda za to, že je to aspoň o % sympatickejšie, ako Smotánka. Ale to bude asi iba moderátorkou...