oasismanik

povaľač, nočný vták

4 body

1 6 12 17 19 20 21 22 následující >>
    • 12.4.2009  13:44
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Ako s obľubou alibisticky hovorím, komu sa Red Dwarf neľúbi, ten mu nechápe. Viac nemám čo dodávať.

• 10.5.2011  05:20
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Kto by to bol povedal pred rokom a pol, že to môže byť ešte horšie? Skurvená sračka, ktorá je napriek všetkému oproti aktuálnej ČS superstar 2 prvotriedna zábava...//PS: Nože si to zopakujme, z koľkých to finalistov sa stali hviezdy?//

• 24.3.2011  13:49
    Česko Slovenská SuperStar (TV pořad) (2011)

Škoda, že už nebýva SOS, myslím si, že Superstar hľadá Československo by stálo za to...Kde sú tie časy, keď to malo úroveň? Porota boli hudobní odborníci a súťažiaci neboli tuctoví a trápni? Malé detičky spievajú karaoke už po 5. krát v priebehu pár rokov, ale ono to už proste nefunguje / od Slovenskej superstar 2 .../. A to, že to fungovať nebude tak ako má vedeli aj tvorcovia, preto do poroty plnej odborníkov povolali najväčšieho kráľa slovenskej hudbnej scény...rytmusa. Rytmus, bratia česi, to je taký jeden náš speváčisko legendárny, ktorý pred nedávnom jebol aurelom o zem, aby si "nenasral do huby" a veková kategoria 10-15 ho za to žrala, že je stále sám sebou / čo aj stále zdôrazňuje/. Samozrejme, že o hudbe vie všetko, všade bol, všetko zažil a nám, obyčajným smrteľníkom sa o tom môže iba snívať a keby s ním náhodou niekto nesúhlasí, alebo ho proste nemá rád, tak automaticky závidí. Preto treba rýchlo posielať smsky svojím favoritom, nech zmenia číslo na meno / alebo ako to bolo v tej prijebanej reklame.../ a nech ich čaká dlhá kariéra plná exotických koncertov pred vypredaným 8 členým publikom v Severnom Irsku / Berkyová/, z čoho sú 4 sbs-kári, teda samozrejme ak im zamestnávateľ dá dovolenku. Nie vážne, toto nefunguje, je to primitívne, prijebané, debilné a neviem ešte aké, nikto normálny by sa do tejto pičoviny pojebanej neprihlásil, pretože je v nej zlé všetko...od dvoch absolútne najhorších moderátorov akých som kedy videl, cez tú absolútne najhoršiu porotu / Habera sa síce snaží a o tých dvoch češkách neviem absolútne nič, nikdy som ani jednu nevidel/ až po dvojhodinové reklamy dádádá...Tak decká, bežte si rýchlo požičať od rodičov telefony na paušály, nech môžete upratovačom na intrákoch zmeniť životy, čo tam potom, že KAŽDY Z NAS za túto pičovinu platí na produktoch, ktoré sú v reklamách... zhruba toto som videl za tie 3 minúty, čo som videl jedno video zo Superstar na youtube, akurát tak ten Barbar Mamut no... :D /a malé plus za to, že táto relácia učí trošku čechov po slovensky / Piči a to som chcel napísať len tú prvú vetu...

• 12.4.2009  13:47
    Četa (1986)

"Peklo je neschopnosť mysle" 8,5/10

• 16.7.2020  15:03
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Tento český humor, to je skoro tak zlé ako ten náš, slovenský...no dobre, to som možno prehnal. Dal som dve časti, nezasmial som sa ani raz, ani som sa tuším nepousmial, čo je teda pri komédií asi problém, čo?

• 19.12.2010  01:53
    Čtvrtý druh (2009)

Ako človek vedy, a nie človek viery, som neveril filmu ani sekundu. O to väčšia sranda je to pozerať s 3 ľudmi o tretej v noci, ktorí to brali o 100% vážnejšie ako ja a zažívať hádky o dôveryhodnosti tejto snímky a všeobecne o všetkom od boha cez veľké prsia až po politiku, ktoré aj tak nikam nevedú a nikdy neviedli. Po pol hodine som to so smiechom vypol a hral dalej dotu. 0/10

• 6.12.2010  16:26
    Čtyři lvi (2010)

Typ humoru, ktorý mi sedí ako riť na šerbel. 8/10

• 18.1.2011  00:53
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Hrají: Dolly Buster, Agáta Hanychová, Eva Máziková, Zuzana Belohorcová, Iveta Bartošová. Myslím, že to hovorí za všetko, ODPAD! najväčší, dal by som ich 100, keby sa dalo.

• 29.9.2020  21:22
    Ďábel (2020)

Coenovci krížený Tarantinom, joj takéto ja môžem. Až ma mrzí, že som o knihe doteraz nepočul a teraz ju už pochopiteľne čítať nebudem.

• 20.12.2009  02:49
    Šmoulové (TV seriál) (1981)

Kľudne ma zabite, ale nikdy som ich nemal rád, proste nemal... :D

• 26.1.2014  23:01

Veľmi tažko ohodnotitelný film. American Hustle zrejme ani poriadne nevie čím chce byť, ako pozerá sa na to celkom dobre, ak zrovna máte náladu, ale napríklad pri takej hociktorej epizode britských Hustle som sa bavil výrazne viac. Za Balea 4, ale slabučké, veľmi slabučké štyri, nominácie na oscara fakt nechápem.

• 13.3.2011  22:41
    Šéfka (TV pořad) (2011)

Eleonóra Mojsejová :DDD Nevidel som to ani minútu, a hádžem to do odpadu a je mi to jedno...//PS: Netušil som, že túto našu pseudocelebritu budú dávať aj u vás, bratia česi, musíte "koukat", co? :D

• 26.6.2010  11:15
    Šílenej biják (TV film) (2004)

Za prsia miss Španielsko...

• 27.12.2019  21:23

Behajúce cliche, doslova...

• 15.12.2009  02:45

Dokonalá ukážka anglického humoru. Dokonalá komédia to však určite nie je .

• 4.3.2017  21:44
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Po pár sériach sa z toho u mňa stala závislosť na úrovni Lost. No dobre...to možno nie, ale žerem to, napriem všetkým chybám, ktoré samozrejme stále vidím som veľký fanúšik Walking Dead. Základ je nehľadať v tom logiku, chovanie postáv a celkovo ich psychologický profil nie je na najlepšej úrovni, ale o tom tento seriál nie je, proste odreagovačka jeden krát týždenne...takýmto tempom to môže mať kľudne aj 15 sérií a stále bude o čom...mením na 5, stále ma to proste drží a dopozerám to už do konca, aj keby som mal byť sám. A Negan je najlepšia badass seriálová postava všetkých čias. PS: uprostred osmej série končím so sledovaním :)

• 27.12.2017  04:10

Symbolickým odpadom ukončujem po dlhých rokoch sledovanie Walking Dead. Mrzí ma to, lebo ešte po 7. sérii som písal ako ma to stále baví a dokonca som dvihol hodnotenie celeho seriálu zo 4 na 5, ale tento seriál skrátka umrel...absolútna mizéria po všetkých stránkách, tvorcom proste došli nápady / čo je smutné, keďže idú vlastne podla komixu /, každú časť 8. série som pozeral asi na 5 krát, proste ma to nebavilo, hovoril som si, že to nemože byt také zlé, určite sa to rozbehne...ale nerozbehlo. Mohol by som napísat ešte milion negatív, ale nechcem, mal som Walking Dead vážne rád, sledoval som to dlhé roky a vždy som sa tešil na každu novú časť, novú sériu...možno si to za 15-20 rokov dám cele odznova a celé to dopozerám...ale pochybujem.

• 23.2.2010  00:27

Dosť divný film, ktorý sa pokúša byť silou mocou originálny a potom to takto dopadne. Mal som chuť to hodiť do odpadu, ale pobavil som sa nad jebnutosťou niektorých scénok :D

• 24.1.2010  19:01

Tak trochu som aj očakával, že to nebude moja top Česká komédia. Je to vtipné a sympatické, ale na moje klenoty ako Pelíšky, Vrchní prchni! a Kurvahošigutetag to skrátka nemá a cítim slabučké, naozaj slabučké precenenie. Najlepší herecký výkon podľa mňa podal František Kovářík. 80%

1 6 12 17 19 20 21 22 následující >>