oasismanik

povaľač, nočný vták

4 body

1 7 14 20 22 23 24 25 26
    • 10.3.2021  06:20

Po predchádzajúcich náložiach trošičku nuda, prevažne kecacia epizoda a na záver Fight Club :)

• 11.3.2021  17:17

Ďaľšia kľudnejšia, viac kecacia epizoda, ale pravdepodobne dosť dôležitá vzhľadom na budúci dej. Prvých 30-40 minút trošku nuda, ale záverečné udalosti celkom slušne premyslené a vypointované.

• 5.3.2021  06:01

Dostáva sa mi to čoraz viac a viac pod kožu, niektoré postavy dostávajú trochu hlbky, situacie sa zamotávajú a v podstate všetko sa kurví...

• 12.4.2021  02:06

Zábavná road trip bráchov a zopár nových "tajomstiev". Ako to už býva pri takomto type seriálov, na plno vecí sa absolútne zabudne a vyšumia do prázdna, ale stále je to celkom pohodová a nenáročná zábava zo zaujímavého prostredia.

• 9.4.2017  23:25
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Pôvodne som chcel ku každej časti niečo napísať a vybrať najlepšie scénky, ale veľmi rýchlo som zistil, že to by musela byť každá scénka...Tu proste nie je čo dodávať, to najlepšie, čo kedy kto natočil...

• 1.1.2021  11:35
    sKORO NA mizině (TV seriál) (2020)

Mna snáď od čias Black Books nič takto nepobavilo, absolútny masterpiece a dokonalá ukážka toho ako sa maju od ľudí/divákov pýtať peniaze :) PS: výnimočne súhlasím s verbalom a chalani by sa mali do budúcna vyjebať na improvizovaných Votjubkov a Jugoslavov a hrať čiste podľa scenára, pretože v tom sú všetci omnoho, omnoho lepší, sKORO NA mizině ide do mojej súkromnej seriálovej topky a budem sa modliť aby vzniklo viac takýchto diel a ak modlenie nepomôže, prihodím aj nejaké to euríčko :)

• 31.12.2020  11:02

Už strašne, strašne dávno ma niečo takto nepobavilo.

• 1.1.2021  12:34

Za mna trochu slabšie ako hlavne prva a druhá časť, je tu trochu viac hluchých miest, ale stále kvalitna práca a baví ma to.

• 31.12.2020  12:20

S príchodom Jiřího Langmajera je to snáď ešte lepšie, bože toto ma tak strašne baví, viac takýchto projektov do budúcna miesto polodementných seriálov.

• 31.12.2020  15:44

To byl Schmitzer, vy kreténi. Schmitzer! Absolútny masterpiece

• 18.1.2021  01:12

4. a 5. časť sú už oproti prvým trom, absolútne brilantným, trošičku slabšie a majú trochu viac hluchých miest, ale aj tak je to geniálny projekt, ktorý dúfam bude pokračovať. "Víš kdo je Šíp, ty goleme?!"

• 28.7.2011  18:10
    xXx (2002)

Feuer frei !

• 15.1.2017  16:35
    Úlovek (TV seriál) (2009)

Celkom brutalitka.

• 30.1.2011  15:42
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Škoda, škoda, škoda...celé to pokazili dve veci: debilný scenár, a Miller, ktorý nám začal priberať a nejako prestal hrať.

• 17.6.2017  16:58

Príjemný nostalgický výletík do čias strednej školy, keď som doslova hltal každú jednu časť a to týždnové čakanie do dalšej nedele mi pripadalo ako večnosť. Vždy som si povedal "tak teraz sa už fakt nedá nič vymyslieť, z tohto sa nikdy nedostane" a on sa z toho zas nejako šikovne dostal...Lenže dnes je už všetko inak, Wentworth nám zošedivel, aktuálne seriály sú zas o niečo kvalitnejšie a nedá sa proste donekonečna točiť to isté. No dobre, aby som tvorcom nekrivdil, zápletky vedia stále vymýšľať a stále sú tam nejaké tie nápady, ale už je proste iná doba, od seriálu očakávate predsa len trochu viac. Ale ako fajn, bavilo ma to, vtiahlo ma to do deja rýchlo ako zamlada prvá séria, zaspomínal som si, ale stačilo. Ak máte ale chuť vypnúť, nepremýšlať moc nad totálne nelogickými situáciami a chovaním hlavných postáv a len tak sa nechať unášať, tých 9 častí vás rozhodne nezabije. Nostalgicky za 4, objektívne by to boli také slabšie 3. PS: a aj po všetkých tých rokoch je T-Bag moj najoblubenejší seriálový záporák.

• 23.6.2019  02:13
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Poctivá práca, možno nie druhý najlepši seriál všetkých čias, teda určite nie, ale to určite trošku klesne, keď opadne ten hype. Za mna bola najlepšia prvá časť.

• 8.1.2011  15:19

Audiovizálny filmový orgazmus, oscar pre Natálku a hneď!! 10/10, najlepší komentár: Marius.

• 17.2.2021  18:01
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Tak som to konečne celé dopozeral, asi už neprídem s ničím novým, všetko podstatné tu už za tie roky odznelo. BM je kvalitka, ktorú by si mal pozrieť snáď každý, znepokojivé, úsmevné, ľahko hororové, originálne a kreatívne. Najlepšie časti: The National Anthem, White Bear, USS Callister, Metalhead a absolútny masterpiece White Christmas.

• 25.1.2021  17:33

Dalšia tradične dobrá, inteligentne natočená epizodka BM, ktorá sa zbytočne nepriklána na žiadnu stranu, ale núti vás sa zamyslieť. !!!SPOILER!!! Akurát ma mrzí, že to neskončilo tak, že by sa matka už neprebrala a dcére by ostal doživotne aktivovaný "filter", taká premárnená príležitosť...och to vážne tvorcovia?

• 22.1.2018  00:31

Natrieskané nápadmi od začiatku do konca...kľudne by to mohol byť taký kratší film.

• 28.1.2021  23:24

Eternal Sunshine of the Spotless Mind novšej generácie, perfektný, lahko úsmevný, lahko melancholický príbeh o osudovej láske. A úsmev Georginy Campbell je veru absolútne odzbrojujúci.

• 28.1.2021  16:14

Inteligentne premyslená a natočená epizoda s ideálnou dlžkou, žiadna vata, perfektná hudba a atmosféra, paráda, štvrtá séria mi zatiaľ robí radosť.

• 21.1.2018  02:02

Zatial asi najlepšia časť...

• 28.1.2018  16:19

Všetky časti sa pomaličky začínajú dosť opakovať, iné sú len postavy a prostredie, ale myšlienka je podobná...a to ma mrzí a nudí. Pointu a rozuzlenie si môžete tak veľmi rýchlo domyslieť. Ako som bol z tohto seriálu spočiatku nadšeny, tak sa moje nadšenie stráca a po dalšej časti sa rozhodnem, či pokračovat vôbec v sledovaní.

• 27.1.2018  10:09

Štart hneď vo veľkom štýle.

• 20.1.2018  16:40

Zaujímavý nápad a dobre natočené, ale ku koncu to už akosi stráca dych a koniec nie je zvládnutý dobre absolútne vôbec. Zatial asi najslabší diel.

• 17.2.2021  17:44

Na západe majú Ashley Too, my máme Ludvika! Ako aj prvá časť tejto série, aj tá posledná by sa dala popísať ako taká neškodná blbostička. Piata, a zrejme posledná, séria bola samozrejme absolútne najslabšia, došli nápady a v najlepšom treba skrátka prestať, táto časť slabší priemer, neurazí, nenadchne, a že tu hrá Miley Cyrus som zistil až v záverečných titulkoch. Ale dám 4, keďže minulá časť bola výrazne slabšia a z nejakého dôvodu je v červenom. No a za NIИ samozrejme.

• 27.1.2018  22:23

Prečo je v obsahu vyzradená celá pointa tejto časti? :D A nechápem to vlhko v komentároch, zatiaľ asi najslabšia časť, ktorá vôbec nepasuje k Black Mirror, celkovo je tretia séria výrazne slabšia ako prvé dve.

• 16.2.2021  15:48

Ale no, vážne? Toto má byť predposledná epizoda tak skvelého seriálu? Keby si chcem pozrieť únos a vyjednávanie z obidvoch pohľadov, tak si pozriem akýkoľvek priemerný akčný krimi thriller. Ako vážne, čo malo byť toto a prečo to trvalo hodinu desať? A prečo niekto neporadil odstreľovačovi, aby sa posunul o kúsok inde? :) A tak som dúfal aspoň v nejakú sofistikovanejšiu pointu. Jedna za napätie, ktoré bolo zvládnuté dosť dobre, ale ako som vravel, napätie nie je to, čo hľadám a očakávam od Black Mirror.

• 15.2.2021  04:58

!!Nepriame spoilery!!! Asi prvý krát som mal pri Black Mirror priblblý úsmev na tvári takmer celú epizodu. "I Fucked a Polar Bear!" Trochu som sa obával, že to skončí po bitke tradične Blackmirrorovsky tragicky, ale nie, tvorcovia sa s tým vysporiadali s nadhľadom a naozaj majstrovsky a som rád, že aj v poslednej sérií majú ešte stále relatívne originálne nápady. Čiže ak by som mal zhrnúť túto epizodu dvoma slovami: "neškodná blbostička". PS: perfektné lokácie.

1 7 14 20 22 23 24 25 26