Godless - Dear Roy... (2017) (epizoda)

Prečo nemali aj predchádzajúce epizody takto optimálne 40 až 50 minút? No každopádne sa KONEČNE dostávame do vytúženého finále, väčšina vecí sa vysvetlila a, ako už názov napovedá, dozvedeli sme sa aj čo stálo v liste od brata. Len ten teatrálny koniec si naozaj mohli odpustiť...

Godless - Fathers & Sons (2017) (epizoda)

Neviem ani úplne presne povedať prečo, ale táto časť sa mi zatiaľ páčila úplne najviac. Má úplne najlepšie zábery, atmosféru a hudbu, kamera je tiež tradične brilantná a máme tu aj pár ničnehovoriacich flashbackov. Dialog na záver je tak extrémne napínavý a dusný, že aj zabudnete dýchať, medzi hercami funguje neskutočná chémia, skvelý, drsný humor...nj, toto môžem.

Godless - Homecoming (2017) (epizoda)

Záver podľa očakávania v žiadnom prípade nesklamal, bola to dobrá jazda, ale svojím spôsobom som rád, že to už skončilo.

Godless - Shot the Head off a Snake (2017) (epizoda)

Opäť nejaké flashbacky, opäť nejaké vtípky, opäť sa dokopy nič neudeje...už po piatykrát, ale baví to, ide si to svojou cestičkou ku koncu, ktorý bude bez všetkých pochýb poriadne krvavý.

Godless - The Ladies of La Belle (2017) (epizoda)

Bavia ma dialogy, či skôr monology, postavy, baví ma atmosféra a hudba, ale inak je to celkom nuda, ale však ono sa to určite rozbehne...

Godless - Wisdom of the Horse (2017) (epizoda)

Čisto kecacia epizoda, hlavný záporák sa objaví až na úplnom konci. Dialogy sú fajn, a zrejme aj majú nejaký zmysel, ale je to tak strašne dlhé a občas nudné...keby táto epizoda mala tak 50 minút, nič by sa nestalo. Reálne som asi v polovici rozmýšlaľ, že to vypnem a už sa k tomu nikdy nevrátim.

Godzilla vs. Kong (2021)

Keby mám 13, tak pritom ejakulujem a na druhý deň sa v škole so spolužiakmi nebavíme o ničom inom /o filme, nie o ejakulácií/. Lenže ja už 13 nemám a som na seba nasratý, že miesto niečoho produktívneho venujem 2 hodiny svojho čoraz kratšieho života takejto pičovine. Ale veď aj to občas treba, nie? PS: nepúšťajte to radšej žiadnym konšpirátorom.

Gran Torino (2008)

Vyspelé a nadčasové, od samotného majstra. Je to presne také, ako Million Dollar Baby, teda také, ako to má byť. 10/10

Graphic Sexual Horror (2009)

Jedna z najznámejších bdsm firiem praktizujúca hlavne M/f /dominantný muž, submisívna žena, aj keď toto je len čistý sadomasochizmus, nič viac, nič menej/. Ich "videá" síce nie sú zrovna môj šálok kávy, ale pri pohľade na niektoré nápady a nástroje musí zaplesať srdiečko každého bdsm "úchyláka/čky". Dokument ako taký je relatívne zaujímavý, rovnako ako výpovede jednotlivých zúčastnených, ale...ani neviem, to je všetko, čo som chcel povedať . :)

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Tarantino ako vyšitý. Film v podstate o ničom, ale veľmi svojské a svieže retro. 7/10