Volejte Saulovi - Podle plánu (2022) (epizoda)

Ja ani neviem či sa ešte oplatí písať všetky tie superlatíva, od hereckých výkonov cez komplexné charaktery postáv, atmosféru, kameru...to je proste špičková práca.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Komentár k druhej sérii: So zdesením som práve zistil, že som dal tomuto klenotu, ešte ako hlúpy 23 ročný sopliak neskúsený životom, odpad, asi som mal pocit, že som intelektuálne založený jedinec a takáto plytká show ma má predsa poburovať! Dnes som tu ako 32 ročný chlap, hovno intelektuál! Naučil som sa milovať tieto neskutočné, tupé bizáry okorenené naozaj brilantnými roastmi, ktoré musel písať génius, bez prdele. Druhá séria Mama ožeň ma je dodnes neprekonaný a pravdepodobne aj neprekonateľný masterpiece na poli primitívnej televíznej zábavy.

Sluha národa (2015) (seriál)

Vidím, že aj tu už kvičia nejakí rusofilnejší obyvatelia, tak to vyvážim trochu.

Pam a Tommy - Odborník (2022) (epizoda)

Perfektná epizoda, skvelé tempo, žiadne hluché miesto, skvelá práca.

Pam a Tommy - Jane Fondová (2022) (epizoda)

Už dávnejšie som sa zamýšľal nad tým, ako je možné, že taká stupidita ako Baywatch mala taký obrovský úspech. Ale daľšia skvelá časť, skvelý retrovýlet do začiatkov internetu, Cardigans...

Euforie - Divadlo a jeho dvojník (2022) (epizoda)

Absolútne dokonalá hra strihu a svetiel, daľšia perfektná epizoda, aj keď sa v podstate nedozvedáme veľa nového a chronickí hltači deja budú zrejme sklamaní a budú nám ponúkať pohár vody.

Euforie - Když se kácí les... (2022) (epizoda)

Na začiatku som sa bál, že to bude hneď ďaľšia epizoda prevažne s Rue. Aj keď tá minulá bola absolútny masterpiece, dve také hneď po sebe by som už asi nezvládol. Našťastie sa ukázalo, že nie a Rue túto epizodu iba otvárala a zatvárala, hlavným hýbateľom deja bol tentokrát Nate a opäť špičková práca, za mňa ide skrátka o aktuálne najlepší seriál.

Euforie - Bez hnutí jako kolibřík (2022) (epizoda)

Pravdepodobne zatiaľ úplne najlepšia epizoda, emočná nálož od začiatku do konca a absolútne brutálne, autentické herecké výkony, klobúk dole pred Zendayou, idem si dať to dievča kučeravé do svojej topky herečiek.