Had - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

Neviem do akej miery je tento seriál podľa skutočných udalostí, zistím si to až po jeho dopozeraní, ale celé to začína pôsobiť ako tažko uveriteľná groteska. Potom si však spomeniem, že podobné pripady ako "omylom som nezamkol" sa stávali a prakticky stávajú aj na Slovensku ešte v dnešných časoch, keď kvôli "procesnej chybe" musia prepustiť veľmi pofidérne individuá. Seriál si drží napínavé tempo a mňa to stále baví, len naozaj netuším o čom to ešte môže byť, ale ten pocit mám prakticky po každej časti.

Had - Epizoda 6 (2021) (epizoda)

Zatiaľ jednoznačne najhoršia a najzbytočnejšia epizoda. Trochu Charlsovej minulosti, ale v podstate nič až také dôležité, strašne veľa vaty a očakávam zvyšné dve epizody v podobnom duchu, snáď sa mýlim...Myslím ale, že tento seriál to najlepšie už ponúkol.

Had - Epizoda 7 (2021) (epizoda)

Ako som už spomínal, táto miniséria má to najlepšie už dávno za sebou, mnoho dialogov a situácií je absolútne zbytočných, tvorcovia vysvetľujú už dávno vysvetlené veci...nech už to skončí a ja si môžem prečítať ako to bolo úplne celé naozaj.

Had - Epizoda 8 (2021) (epizoda)

Tak som sa minule mýli, veľmi slušný dojazd a dôstojné zakončenie tejto vcelku podarenej minisérie, zároveň asi najlepšia časť.

Holky z červeného gauče - Jiný svět (2021) (epizoda)

Vyzerá to zatiaľ mierne primitivne a hlúpo, ale zároveň to má svoje svetlé momenty, optimálnu stopáž a správnu údernosť, čiže ma to nenudí...

Holky z červeného gauče - Sex a krev (2021) (epizoda)

Začína to byť ľahko primitívne ako keby sa seriál nevedel rozhodnúť či chce byť vlastne absurdnou komédiou alebo vážnou akciou, sú seriály a filmy, kde fungujú obidve varianty naraz, ale toto zrejme nebude ten prípad, drvivá väčšina scén a dialogov v tejto časti sú na hranici odpadu a to časť nemala chvalabohu ani 25 minút.

Holky z červeného gauče - Únik (2021) (epizoda)

Ako píšu kolegovia, chovanie postáv je absolútne nelogické, vyzerá to ako keby sa scenár písal minútu pred natáčaním, alebo priamo počas natáčania, ale opäť: epizoda má ledva 20 minút, takže ako taká jednohubka k obedu dostačujúce.