oasismanik

Slovensko
povaľač, nočný vták

4 body

• 20.12.2009  02:22
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Môj najobľúbenejší seriál. Napriek tomu, že je už prekombinovaný, nepremyslený, určite nedomyslený a vlastne už je to totálne postavené na hlavu po piatej sérií. Prečo teda tento seriál milujem? Pre to neskutočné tajomno, geniálne charaktery postáv / či už vodcovský, tvrdohlavý Jack, mrcha Kate, najlepší vzdorovitý a rovnako ako Jack tvrdohlavý Sawyer, vtipný milionár Hugo, spoľahlivý a inteligentný Said alebo kráľovský manipulátor a klamár Ben, cestovateľ v čase Desmond, poprípade tajomný Jacob. Pre mna to bola dlhých 6 rokov seriálová dokonalosť, všetko čo som si mohol priať ... PS: je veľmi, veľmi smutné, že seriál nie je ani v top 200, keďže je tu dosť slabších, o dosť slabších seriálov.

• 26.6.2010  11:15
    Šílenej biják (TV film) (2004)

Za prsia miss Španielsko...

• 20.12.2009  02:48
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Občas naozaj zábavné a zaujímavé, ale bohužiaľ rovnako často nudné a vlastne o ničom.

• 18.1.2011  00:52

Tak to jednoznačne +5 bez debaty.

• 7.1.2010  06:01
    Drž hubu! (2003)

Fantastický Reno s očami ako kôň a ešte lepší Depardieu v skvelej komédií ...prvý "rozhovor" medzi nimi je absolútna lahôdka. 8/10

• 8.1.2010  03:08
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

edit: Táto partia, v ktorej nenájdete ani jedného normálneho človeka, zreje ako víno. V polovici ôsmej série môžem s istotou povedať, že ide o najlepší americký komediálny seriál posledných rokov, škoda, že sa natáčanie kvôli Charliemu Harperovi Sheenovi zrejme nadobro zruší. A aj keď sa to stane, ostane skoro 180 perfektných a vtipných 20 minútoviek, ktoré držia pokope ak postavy, tak perfektne vybratí herci...9,5/10

• 7.2.2011  22:59

• 20.8.2014  20:10

"Mám na to, som predsa muž a je logické, že som silnejší a múdrejší, keby bola napríklad súťaž o to, kto skor otehotnie, tak by to možno vyhrali tie dve, ale inak nie" Top hráči: Johny Fairplay, Rupert, Andrew Savage, najlepšia nevýberová séria.

• 22.12.2009  03:32
    Kill Bill (2003)

Môj prvý Tarantino, bol som nadmieru spokojný a nadmieru spokojný som bol aj druhý, tretí, deviaty krát...

• 2.4.2011  04:04
    Las Vegas: Kasino (TV seriál) (2003)

Neskutočne, ale naozaj neskutočne nudná a nevýrazná záležitosť. Ja som videl už preskakovane vlastne dosť častí, ale ja naozaj NETUŠIM o čo tu vlastne ide. O čo tu teda vlastne ide a o čom to vlastne celé je?

• 6.2.2011  17:08
    Linkin Park: Live in Texas (koncert) (2003)

Ako väčšina mojich rovesníkov, aj ja som miloval v detstve Linkin Park a vlastne ich milujem doteraz, až na ten omyl s Jay-z-im. Live in Texas je perfektný koncert, dynamický a plný energie, ako väčšina ich albumov- hlavne meteora, kráľ albumov. PS: Ak ešte niekto niekedy povie Linkink Park, tak ho zastrelím vzduchovkou :D // Odporúčam: Papercut, Pushing Me Away,One Step Closer, A Place For My Head a potom tie ostatné...9/10

• 4.2.2011  17:46

Plejáda mojích najobľúbenejších hercov, aj keď ide skôr o priemerný film.

• 11.4.2009  00:30

Sračka, sračka, sračka... ale moc moc sympatická, milá, láskavá, poučná, rozkošná. Tento film naozaj milujem a vždy mám pri aj po ňom zimomriavky. Naozaj tento film milujem a s plným hodnotením by som ani na 55 krát neváhal. 10/10

• 18.2.2011  22:01

NCIS som si obľúbil z oddychoviek na popoludnie asi najviac. Napriek konkurencii kostí, ceesíčiek a monkov. 8/10

• 24.2.2011  02:08
    O.C. (TV seriál) (2003)

Tento seriál je debilný, primitívny a neskutočne naivný. Ale keď som cez leto zapol tv a náhodou išlo O.C., väčšinou som neprepol...PS: Ben McKenzie je suverénne najhorší herec všetkých čias, jediné, čo celé 4 série robí je, že hovorí nabiflené dialogy s tým istým utrápeným, zamrečeným výrazom v tvári.

• 21.4.2010  21:26
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Zaujímavé príbehy a zväčša záver, kedy sa prelína minulosť a prítomnosť robí z Cold Case jeden z tých lepších krimi. PS: tento seriál má jeden z najlepších soundtrackov.

• 14.12.2009  22:08

Veľkolepý megafilm, završenie trilogie, aké tu ešte nebolo a asi ani nebude. Film, ktorý si vždy vychutnám, či už na veľkom plátne, alebo na mobile. 10/10

• 1.12.2009  01:19

Ako tu už bolo spomenuté, clishe, ale veľmi dobre natočené. Špeciálne by som chcel vyzdvihnúť herecké výkony mladých chlapov.

• 5.1.2010  17:11

Nebolo to také zlé, ako som čakal.

• 29.1.2011  23:52
    Slávici na ulici (TV pořad) (2003)

Slávikov som mal veľmi rád, aj keď som bol mladý a sprostý a Pročko mi vtedy pripadal vtipný, teraz si pri reprízach na dajto alebo fooor trieskam hlavu o stenu.

• 4.9.2018  13:08

K druhej sérií nemám pripomienky, perfektne napísané a premyslené, väčšina postáv z prvej série ostáva a pribúdajú nové, akurát sa mení prostredie na doky a sem-tam väzenie, ale neopúštame ani ulicu.

• 31.1.2011  17:56
    Velká ryba (2003)

Ako tu už bolo milion krát spomenuté...taký Burtonov Forrest Gump. Tak, ako považujem Burtona za preceňovaného, tak sa mi páčila Veľká ryba, bolo to krásne, ďakujem .../odporúčam prečítať komentár od Douglas-a/ 10/10

• 21.1.2010  04:19
    Volání mrtvých (TV seriál) (2003)

Eliza Dushku je neskutočne príťažlivá. 70%

• 25.2.2010  05:05

Presne podľa môjho gusta + ideálna minutáž a skvelá hudba. Samozrejme, na 5 hviezdičiek to zas nie je. PS: podľa mňa je to lepšie ako 21 gramov.

• 16.3.2011  01:18

Príjemný a milý film, ktorý by bez Billa Murray-a asi ťažko fungoval a držal pokope. Scarlett je krásna, Bill skvelý, japonci sú originálni a vtipno-smiešní, ale to je asi tak všetko, zvyšok ma proste hrozne nudil...5,5/10

• 25.1.2010  03:37
    25. hodina (2002)

Kvalitná filmárčtina . 9/10

• 23.2.2010  21:02
    Berlín, Berlín (TV seriál) (2002)

Jeden z tých lepších nemeckých seriálov.

• 16.1.2011  19:51

Jeden z mojích najobľúbenejších Spielbergov. Natočené pomaly, nenútene, nevtieravo a elegantne. Dicaprio a Hanks samozrejme skvelí, ako vždy, stopáž primeraná, akurát...ja neviem, podobný typ filmov ma až tak nikdy nenadchne, pretože keď sa tak človek nad tým spätne zamyslí, za vyše dve hodiny sa neudialo dokopy skoro nič...

• 6.1.2010  00:33
    Equilibrium (2002)

Niekomu stačí Christian Bale a už je to plný počet hviezdičiek. Mne to teda rozhodne nestačí a film ma nudil.

• 11.4.2009  00:21
    Femme Fatale (2002)

Film, ktorý celkom pochopiteľne na csfd pláva v priemerných vodách. Sexi, škandalozne, zvláštne...jeden z najlepších filmov, ktorý nepochopí a neuzná niekto, kto proste nechce...absolútna delikatesa od De Palma. 10/10