Utíkejme, už jde! (1986)

Sympatický film, svieži, originálny, ľahko úsmevný. Akurát mám obrovskú antipatiu voči tvári Zuzany Bydžovskej. 7,5/10

Norco: Pod palbou (2005) (TV film)

Sračka o ničom, dialogy o daniach a amerike nemajú hlavu a pätu, vlastne nič tu nemá hlavu ani pätu, nehovoriac o mizerných hereckých výkonoch. 10%

Volání mrtvých (2003) (seriál)

Eliza Dushku je neskutočne príťažlivá. 70%

Bestiář (2007) odpad!

Všetkým sa ospravedľnujem, ale tí herci naozaj NEVEDIA hrať. V niektorých prípadoch skôr UŹ nevedia hrať.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Nechutná clishe hovadina, občas nedomyslená a vrcholne nelogická. Pôvodne som to chcel okamžite hodiť do odpadu. Nie je to až také hrozné, akurát že je to hrozný priemer a umiestnenie v top 200 naj seriálov nechápem. 35 možno 40%, radšej CSI, alebo momentálne Life.

Glee (2009) (seriál)

Clishe ako sa patrí, ale to len navonok. Ona miluje jeho, ale on miluje ju, pretože s nou čaká dieťa, ktoré ani nie je jeho. Ona miluje jeho, ale on je vydatý a myslí si, že čaká dieťa, pričom dieťa nečaká. On miluje jeho, atď, atď a k tomu všetkému sa tu ešte veľa tancuje a spieva. Prečo teda tak vysoké hodnotenie? Pretože je to výnimočný seriál, ktorý nemá určene vyložene zlé a dobré postavy. Každá postava je jedinečná. Pretože tanečné a spevácke výkony sú absolútna extáza aj pre milovníka úplne inej hudby. Pretože natočiť takýto projekt muselo byť veľmi ťažké. Pretože je to vlastne jedinečné clishe...zatiaľ 80 %, som si istý, že hodnotenie pôjde ešte vyššie. PS: po geniálnej deviatej časti dvíham na najvyššie hodnotenie. PS2:Pribudlo sem veľa negatívnych reakcí, ktoré vám neberiem, ale určite sú z časti spôsobené tým, že sledujete seriál s dabingom a to je asi tá najväčšia chyba...8,5/10

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Al Pacino ako starý, ufrfľaný mafián túžiaci po uznaní na jednotku, prekvapil ma aj mladý Depp. Zvyšok filmu je akési akustické a reálne vyobrazené sedem rokov dlhé vyšetrovanie FBI, ktoré sa snaží Mike Newell napratať do dvoch hodín. V podstate je to o ničom a keď človek čaká konečne niečo, príde to na dve sekudny a potom sa zas film ponorí do pomalého tempa, ktoré nikde nevyrcholí. 60% a značné sklamanie.

Veřejní nepřátelé (2009)

Vizuálne a herecký dokonalé, príbehovo nudnejšie a v podstate dosť nudný film. Napriek tomu slabšie 4 hviezdičky.

Milionář z chatrče (2008)

Po vytriezvení sa mi zdal Milionár z chatrče ako úspešný pokus o opantanie mojich zmyslov a citov, ako úspešný pocit vliezť mi do riti a ako úspešný pocit dosťať sa pod kožu. A ono to aj tak skutočne je. Spočiatku bezchybný, bezkonkurenčný Film Roku, s odstupom času dobrý, ale veľmi, veľmi dobrý nadpriemer. Film plný clishe, zbytočného naťahovania, zbytočne natiahnutej lovestory, plný naivity, ktorú menej náročný divák zhltne aj s navyjakom, ale aj film plný krásnej ľudskosti, plný zaujímavých malých jednoduchých nápadov dotiahnutých do konca a plný peknej, ale aj škaredej reality. Jednoducho film, akých tu bolo aj bude mnoho, a zároveň aj nie ...7,5/10

Ovládací panel
4 body