Smrt ve tmě (2016)

Zajímavej film...rozhodně atmosférou, která vyšla na jedničku. Záporák super, kamera ostatní herci a některý scény byly skvělý. Zároveň si neodpustim, že je ve filmu prostě spousta kravin. Už ten vstup do domu, některý chování postav, až moc zvratů za mě a nakonec že policajti po určitě důkladný prohlídce usouděj, že chudák slepej se jen bránil...pěknejch 6/10

Woodstock: festival jedné generace (2019)

Krásný fotky, čístý záběry, spousta zajímavejch informací...hodně pozitivní a fakt hezký...jen mi tam chybělo ještě těch pár nepřijemnejch informací a výsledků, aby to bylo komplet.

Mučedníci (2008)

A já jsem si myslel, že Lars je magor...

Anna (2019)

Nebejt Brutální Nikity, tak bych dal asi 4...holka hezčí než tenkrát, ale děj o něco zbytečně komplikovanější a ve finále asi i o něco horší...ale porád dobrý...lepší než to, co Luc poslední dobou točí. To teda určitě

Syn temnoty (2019)

Jedna hvězda za upadlou čelist...totální kravina. Takovej dětskej Hancock a už ten byl blbej.

Pán tygrů (2020) (seriál)

Joe Exotic for president! Pak bude America konečně Great again! Skvěle udělanej dokument o šílenejch lidech. Nic tak hroznýho sem ještě neviděl. To je snad možný akorát v Americe

Naše malá sestra (2015)

Možná si budete myslet, že jsem měkejš, ale mě se to moc líbilo. Možná mám jen slabost pro japonský filmy...nebo spíš pro japonský holky. Nebo je to tim dobrym vínem, co jsem u toho vypil a nebo možná je to jen prostě dobrej film.

Dva papežové (2019)

Trošku jsem se bál po první minutách, že to bude taková nudná intelektuální křesťanská debata, ale film skvěle graduje, herci jsou výborný a finále je super! Úplně mi to vyloudilo úsměv na tváři čoveče

Lesní duch (2013)

Spíš jeden z nejděsnějších filmů, který sem kdy viděl. Blbost jak vrata.

Duch ve stroji (2017)

Možná mam jen slabost pro podobný Japonskem šmrncnutý sci-fi a nebo mam prostě jen slabost pro Scarlett...asi bych řek, že mam slabost pro obojí. Za mě pěkný 4 hvězdy a nestydim se za to.