simply

student

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 7.3.2019  14:52
    MOST! (TV seriál) (2019)

Na české seriálové scéně příjemné osvěžení. Most mě celkem bavil, smála jsem u každého dílu a některé postavy byly fakt geniálně napsané, například Dáša. Na druhou stranu poslední 3 díly celkem ztrácely dech a konec byl taky takový nemastný neslaný.

• 8.2.2019  11:06

Valerian a město tisíce planet mě příjemně překvapil. Podle zdejšího hodnocení jsem čekala průměrný film, na který zapomenu hned po jeho shlédnutí. Moc se mi líbila vizuální stránka a jednotlivé postavy, dokonce ani Cara Delevine mi tolik nevadila...3,5 *

• 26.1.2019  17:00

Tristram Shandy je zvláštní snímek. Na jednu stranu mě strašně bavil začátek filmu a absurdní příběh Tristramova zrození. Na druhou stranu, když se věnovalo víc času zákulisí filmu a jeho představitelům, začala jsem se nudit. Přitom filmy o filmu mám moc ráda, ať už reálné jako Ztracen v La mancha nebo nereálné jako Americká noc....Nicméně nezfilmovatelnou předlohu si rozhodně přečtu.

• 20.1.2019  08:40
    Zločin - Série 2 (série) (2012)

Wau, konečně jsem zjistila kdo je vrahem Rosie, kde pro mě byl konec série celkem velkým překvapením. Killing má úžasnou atmosféru a jak obecně moc nemusím detektivky, tak tady se mi dostávál každým dalším dílem víc a víc pod kůži. Taky se mi moc líbil vývoj hlavních postav během celého seriálu.

• 1.1.2019  01:20
    Hotel Hvězdář (TV pořad) (2018)

Místy se mi chtělo fakt brečet, tak nádherné písně a tak mizerné zpracování...

• 25.12.2018  09:27

Zajímavý nápad a výborná atmosféra...trochu mi vadil ten konec, který mohl být víc údernější. Taky scéna s porodem mohla být víc vyhrocenější, přece jen bez zvuku to nejde.

• 2.12.2018  15:15

Další seriál, kde mi druhá série sedla víc než ta první. Trochu mě mrzí ten konec, kde se místo gradovaného finále odehrálo všechno až moc narychlo. Některé postavy mají víc prostoru na úkor jiných pro mě mnohem zajímavějších...nemůžu si pomoct, ale pořád mám radši vedlejší postavy než hlavní hrdiny.

• 19.11.2018  21:59
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Kidding je pro mě rozhodně seriálové překvapení roku. Do seriálu jsem šla kvůli dvěma lidem, a to Jimovi Carreymu a Michelovi Gondrymu, které mám moc ráda. Ze začátku jsem nic moc nečekala, ale po pomalém rozjezdu mě to vtáhlo, ať už díky skvělým postavám, melancholické atmosféře nebo úžasnému Jimovi.

• 20.10.2018  08:32

O Hrobu světlušek jsem před zhlédnutím slyšela celkem dost věcí. Ve výsledku to byla asi chyba, protože jsem od toho hodně čekala a ani nebyla překvapená koncem, který byl od začátku celkem jasný...Hrob světlušek je silný film dobře natočený, nepřišlo mi že by se s city až moc tlačilo na pilu. Nicméně něco mi tam chybělo, aby mě to pořádně zasáhlo.

• 19.9.2018  09:29
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Mám z toho podobný pocit jako ze Stranger things, i tady jsem měla velká očekávání a ve výsledku jsem lehce zklamaná. Castle rock má trošku pomalejší rozjezd a některé postavy mi přišly lehce zbytečné. Navíc jsem trochu naivně doufala v propašování nějaké postavy z Kingových knížek. Jinak za mě byl výborný twist v 9. epizodě a úžasná Sissy.

• 3.9.2018  11:12

Dannyho parťáky, zvlášť první díl, mám hodně ráda. Tady mi chyběla spousta věcí, jako je atmosféra, propracovanější příběh nebo lepší vykreslení postav. I přes množství hvězd mi chyběla postava, která by mě na první pohled zaujala. Navíc díky množství postav zde mají pouze omezený prostor...Snímek bych zařadila na úroveň druhého dílu Dannyho parťáků.

• 1.9.2018  09:45

Wes Anderson a animovaná pohádka mi připadala jako hodně zvláštní kombinace. Nicméně ani tady se neztratilo nic z jeho typické atmosféry. Fantastický pan Lišák je milý posmutnělý film s množstvím úžasných postav.

• 26.8.2018  18:18

Kupodivu mi to sedlo víc než první díl. Víc mě bavila dějová linka s mladou Donnou než otevírání hotelu...3,5 *

• 17.8.2018  22:11
    Hannibal - Série 2 (série) (2014)

Druhá řada mi sedla rozhodně víc než ta první. Moc mě bavila hra na kočku a myš mezi Willem a Hanniballem. Co mi trochu vadilo, bylo otevření první epizody, které v podstatě prozradilo hlavní pointu a které mě nutilo netrpělivě čekat na konec celé série.

• 27.7.2018  10:23
    Westworld (1973)

Nejdřív jsem paradoxně viděla seriál a až potom stejnojmenný film. Westworld mě celkem bavil, jako relativně zábavné béčko, co se nebere moc vážně. Cca poslední půlhodinový souboj je úžasný, z Yula Brynnera jde celkem strach. Jinak mi chyběla propracovanější psychologie postav a aspoň pár náznaků, proč vlastně došlo k poruchám.

• 14.7.2018  21:35

Na Terryho Dona Quijota jsem se těšila už od té doby, co jsem zjistila, že se znovu točí. Moc jsem mu přála, aby se to tentokrát povedlo dotáhnout do konce. Výsledný film se mi moc líbil, i když jsem podle zdejších hodnocení nečekala žádný zázrak. Nicméně Terry příjemně překvapil a Don Quijote patří podle mě k jeho nejlepším filmům. Jonathan Pryce je jako stárnoucí Don Quijote absolutně úžasný a Adam Driver, mi konečně předvedl, že umí dobře hrát. Jako každý Terryho film ani tady nechybí nádherná vizuální stránka a ohromné množství nápadů. Taky se mi moc líbil, ten sladkobolný tón snímku, který se k Donu Quijotovi výborně hodil. Na druhou stranu mi vadilo množství zbytečných postav, co spíš brzdili děj než aby ho někam posouvali (Olga a Stellan)...4,5 *

• 28.6.2018  06:40
    Westworld - Dveře (série) (2018)

Westworld je už od prvních dílů moje srdcová záležitost. Trochu jsem se bála, že druhá série bude celá ve stylu "my" versus "oni". Naštěstí se tak nestalo a seriál celkem drží úroveň první série. Na druhou stranu jsem se ke konci trochu ztrácela v časových linkách a některé scény působí trochu překombinovaně.

• 19.6.2018  22:08

Jsem ráda, že chemie mezi oběma herci pořád funguje. Poslední díl je hodně hořký, přichází s ním očekávané střízlivění a konec romantických iluzí. Nejlepším dílem pro mě zůstává Před soumrakem.

• 17.6.2018  18:10

Logan není špatný film, ale na můj vkus je až moc hořký a depresivní. Chybí mi tam aspoň náznak naděje. Celkově ve mě zanechal více otázek než odpovědí. A sledovat 2 hodiny umírajícího Wolverina mě vyloženě bolelo...

• 26.5.2018  09:08
    Deadpool 2 (2018)

Prvbí deadpool mě hodně bavil. Svěží závan mezi komiksovými filmami, co se nebere až tak vážně. S druhým dílem mám trochu problém. Chybí mi nějaký nosnější příběh, který by spojoval postavy. Taky některé vtipy a odkazy působili až moc na sílu...slabší 4 *

• 14.5.2018  08:27
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Stranger things je dobrý seriál, ale zas taková pecka to taky není. Vzhledem k jeho hodnocení, jsem se na něj celkem těšila a čekala mnohem víc. Některé 80. odkazy jsou hodně milé, herci a atmosféra taky super. Na druhou stranu mi chybí nějaká silná dospělá postava.

• 12.5.2018  23:01
    Stážista (2015)

Anne Hathaway i Robert De Niro jsou úžasní. Co mi celkem vadilo, tak byla ta přeslazenost a typický americký konec, který mi tam vůbec neseděl...slabší 4 *

• 20.4.2018  22:05

Ze začátku jsem myslela, že film v podstatě bez děje a založený jenom na dialozích mě nebude moc bavit. Ale opak se stal pravdou. Před úsvitem je krásný film, který příjemně plyne. Na rozdíl od většiny romantických filmů jsem věřila i té vzájemné chemii. Jinak Julie Delpy je moc krásná.

• 31.3.2018  22:21

Black mirror mám hodně ráda a po povedené 3. sérii jsem se těšila i na čtvrtou. Nicméně jsem zklamaná, některé díly nebo nápady jsou skvělé, ale jako celek už to není ono. Jinak za mě nejlepší Hang the Dj....Uss Callister 4,5*, Arkangel 4*, Crocodile 3,5 *, Hang the Dj 5*, Metalhead 4*, Black museum 4,5*.

• 25.3.2018  08:19
    Tvář vody (2017)

Tvář vody není špatný film, ale od Guillerma sem čekala víc. Vzhledem k tématu bych klidně bych přidala víc fantasy prvků. Netvor nebyl špatný, ale pořád sem v něm viděla Abrahama z Hellboye....3,5 *

• 14.3.2018  07:41

Nádherná vizuální stránka a jeden z nejorginálnějších filmů, co jsem kdy viděla. Na druhou stranu děj byl slabší a v půlce filmu jsem se přistihla u toho, že mě to vlastně moc nezajímá. Trochu mi to připomnělo Renesanci, kde taky forma vítězí nad obsahem.

• 25.2.2018  22:10

Zvláštní film...vizuálně se mi to líbílo, Franka byla užasná, zajímavá atmosféra i příběh. Na druhou stranu mi tam něco chybělo a celkově mi to přišlo až moc nahodilé a neuvěřitelné.

• 22.2.2018  22:38

Co napsat...původní Twin Peaks mám moc ráda a na pokračování jsem byla hodně zvědavá, hlavně díky konci druhé série. Nicméně sovy nejsou tím, čím se zdají být a bohužel ani Twin Peaks ne. Některé scény jsou silné a nostalgické (návrat do červeného pokoje, Norma a Ed...), některé mě vyloženě bolelo sledovat (čekání na návrat Coopera). Herecky výborné, Kylea jako agenta Coopera miluju a je to jedna z mým nejoblíbenějších postav. Jinak za mě je nejsilnější 16 a 17 díl, ale celkově už to není ono...3,5 *

• 17.2.2018  21:27

Covenanta prostě nedokážu brát vážně.Tady je všechno špatně...chybějící atmosféra, nelogické postavy i děj. Na druhou stranu konec se moc povedl. Nicméně výborných 20 minut nezachrání celý film.

• 16.2.2018  07:28

Už dlouho jsem se u žádného filmu, tak nenudila. Cca od půlky filmu jsem měla tendenci dívat se na hodiny, kdy už bude konec. Nezachránilo to ani dobré herecké obsazení, Keira mi šla strašně na nervy.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30