Bezda202

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 3.11.2019  20:36
    Rány (2019)

Zase po dlouhý době pořádnej mindfuck.

• 25.8.2019  23:41

Zraje to jak víno. Z kina jsem odcházel velice spokojen na silné 4*. Po pár dnech po projekci o tom ale stále přemýšlím a dokonce jsem uvažoval o druhé návštěvě kina, což se mi dlouho nestalo. Ta atmosféra, soundtrack, herci. Holt jsem Tarantino fanboy a zase jsem mu to sežral i s navijákem. 5* a nemůžu se dočkat další projekce.

• 25.8.2019  23:32
    Aladin (2019)

Mám rád pohádky a Ritchie je borec. Takhle svižný a zábavný film tu dlouho nebyl. Z hraných Disneyovek s přehledem nejlepší. 5* a klidně si to dám v bližší době znovu.

• 20.5.2019  18:21
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Game Of Thrones má opačný problém, než většina seriálů. Tam se zbytečným protahováním většinou kvalita ztrácí, protože tvůrci neví, kdy skončit. Tady tvůrci skončili ve špatný čas, kdy měli naopak protahovat, aby valná většina zvratů a zakončení dávala smysl a nepůsobila tak zrychleně a nechtěně vtipně. V 6 dílech se tedy stane to, co by se normálně dělo 2-3 série a je to bohužel akorát k smíchu, protože se vše obrací naruby během pár minut. Škoda, 8 let víceméně k ničemu.

• 13.5.2019  18:12

Game of Thrones: Lobotomie. Aneb jak v pár dílech udělat ze všech postav totalní idioty. Character development na jedničku, tleskám. Škoda, jinak řemeslně je tenhle díl na úrovní, ne-li nad úrovní kdejakého blockbusteru. Akorát už se posledními dvěma sériemi zpomnělo na příběh a že by to mělo dávat smysl trošku no. Doteď jsem to tak nějak přecházel a nebylo to tak do očí bijící, ale tohle už byl vrchol.

• 29.4.2019  18:40

Na televizní poměry naprosto neskutečný. Hardhome, Battle of Bastards a útok na karavanu nicméně nepřekonáno.

• 16.4.2019  08:41

Let's fucking go! Rozjetí finální série nemohlo být lepší. Natěšenost na finále na maximum, tak snad se to nepodělá. 5*

• 11.3.2019  22:53

Sice všechno zase podle klasického Hollywoodského mustru, ale tak dobře podané, že to člověk vůbec nevnímá a jen si užívá dvě hodiny týhle pohody. Viggo je bůh, Ali zdatně sekunduje. Jsem rád, že Oscara vyhrál zase jednou normální pohodový film a ne nejaká ultra art sra*ka. Silné 4*

• 15.9.2018  00:49
    Predátor: Evoluce (2018)

Odpad filmu s AAA parametry jsem snad ještě nedal. Ale tohle bylo fakt dno a totální znásilnění značky Predátor. Snad i ty AvP byli o dvě třídy lepší. Pocitově 4 hodinový film s tragickym castingem, tragickou akcí a s tak debilním příběhem, že se půlka sálu smála i u scén, kde vtip určitě zamýšlen nebyl (nebo možná i jo, na tu komediální notu se tam tlačilo fakt extrémně). Nejhorší kino zážitek za hodně dlouhou dobu a doufám, že to totálně propadne a dalšího dílu se nedočkáme. Nebo že Arnold gettne to the Chopper a sejme ty co na tom dělali :D

• 17.7.2018  08:29

Největší plus oproti jedničce je, že se to dá v klidu dokoukat bez krvácení z uší a očí :D samozřejmě je to celý neskutečně debilní a klišoidní, ale akce a efekty jsou povedené a posledních 30 min je docela nářez. Boyega v pohodě, Eastwood totální dřevo. 2,5*

• 22.6.2018  16:14

Je fajn vidět Willise po delší době v něčem, co je alespoň nad průměrem. Pořád na to má a doufám, že přestane lézt do těch debilních céček a vrátí se zase do normálu. Obyčejný příběh o pomstě, ale dobře a zábavně natočený se spoustou eRkový akce. Slabší 4*

• 13.4.2018  23:41

Mohlo to být super...nebýt naprosto debilních písniček, na kterých muzikály bohužel stojí. U každé jsem se modlil, ať už skončí. Což je docela na hovno, když zabírají 80% stopáže. Za mě těžce promarněný potenciál a zbytečná (byť nečekaně znovu parádně zahraná) role pro Jackmana. Škoda...2*

• 28.1.2018  17:21

Mám rád filmy podle skutečné události. A ještě radši mám, když jsou takovéhle kvality. Silný příběh natočený s úctou a bez zbytečného patosu podpořený naprosto skvělým castingem. 5*

• 7.1.2018  13:51

Asi bych se na to nikdy nepodíval, protože jednička byla naskutečnej shit :D Ale viděl jsem, že tam hrají Grillo a Uwais, tak jsem tomu šanci dal. A nakonec nelituji, je to samozřejmě debilní až na půdu, ale svižně a zábavně natočený, s překvapivě oukey trikama. V rámci béčkový, céčkový tvorby určitě nadprůměr. Někdy jsou takovýhle filmy třeba 3*.

• 23.12.2017  00:04
    Bright (2017)

Naprosto skvělá kombinace. Ayer tyhle policejní filmy vždycky uměl (Sabotáž zapomeneme :D) a tentokrát to spojil ještě s parádním fantasy světem. Takhle to dopadá, když mu do toho nekecá studio a dovolí mu utratit 100 mega za svižný eRko se skvělou akcí, hláškami a naprosto parádníma postavama v podání Smithe a Edgertona, hlavně Edgerton byl jako ork Jackoby super. Myslím si, že tento svět má docela potenciál. Za druhý díl, který už se dokonce prý chystá, bych se nezlobil. Je to sice Bčko jak hrom ale i tak dám silné 4* a snad nás bude Netflix zásobovat takhle kvalitní tvorbou nadále, jak na serálovém, tak na filmovém poli mají našlápnuto velmi slušně.

• 14.12.2017  03:24

Tak pro mě asi nejlepší Star Wars od staré trilogie (je u mě všeobecně známo, že tu Lucasovo novou moc nemusím. Hlavně druhý díl je tragický). Výprava naprosto bezchybná, audiovizuální stránka je perfektní. Příběh se po Epizodě VII, která byla spíše taková seznamovací, konečně naplno rozjíždí a rozvíjí parádně postavy. Nejvíc je to znatelný u Kylo Rena, který byl v minulém díle ještě takový nemastný neslaný. Po tomto díle je to pro mě jedna z nejzajímavějších postav a Adam Driver si ho tu neskutečně dává. Taktéž Mark Hamill, jehož hereckého výkonu jsem se po trailerech docela bál, hraje naprosto skvěle. Co se příběhu týče, konečně je hlavně originální, stojí na vlastních nohách a nekopíruje jen funkční věci z epizod předchozích (akorát Boyegova linka byla celkem zbytečná). Co mě překvapilo je, že i humor je tu funkční a vůbec mi tu nepřekážel (jako například v posledním Thorovi či Justice League). Rian Johnson dostal konečně větší šanci (už bylo na čase, Looper byl skvělej) a zhostil se toho dle mého názoru daleko lépe než zkušenější Abrams. Škoda, že trilogii i nezavrší. Každopádně připravuje zcela novou jinou a na tu se těším teda dost. Jediný větší zápor je asi Kelly Marie Tran a její postava. Vyškrtnout a hned by to bylo o chlup lepší :D Ale pořád jsem nadmíru spokojen, v což jsem po tragickém Rogue One ani nedoufal. Snad si tuto úroveň udrží i díly nadcházející. 5*

• 2.12.2017  16:20

Já nevím, holt prostě zase musim za plnej počet :D Vaughn je jediný režisér, který u mě má všechny filmy za 5* (i když pravda, že Po krk v extázi bych měl dát znovu, jelikož si to vůbec nepamatuju) a doufám, že mu to vydrží i nadále. Pro mě zase perfektní jízda od začátku do konce, s luxusním castingem a neskutečně epic akcí. Za trojku bych se nezlobil. 5*

• 17.11.2017  23:21

Hail Caesar! Excelentní zakončení parádní trilogie. Pár výhrad by se určitě našlo, ale jsou tak minimální, že těch slabších 5* prostě musím hodit. Výkony opic lepší, než půlky Hollywoodu a to CGI je naprosto neskutečný. A teď šup Matte na Batmana! :D

• 16.11.2017  03:37

Asi teda 3*. První půlka super zábavná, od příchodu Supermana to šlo ale docela dolů (plus ta scéna příchodu byla celkem wtf... naštěstí se pak ale hned ukáže, jakej je Superman badass :D ). Celý to bylo bohužel strašně moc uspěchaný a šlo na tom vidět prostřiíhání + kolikrát to nemá úplně doladěný CGI. Herecky taky nic moc, ale tady se Oscarové výkony nečekají, tudíž ok. Záporák ujde. Jak říkám, první půlku jsem se bavil slušně, druhá mi to zase tak rapidně neposrala, abych to odpálil úplně.

• 14.11.2017  23:22
    Blok 99 (2017)

Už u Bone Tomahawku bylo vidět, že se Zahler trošku drsnějších příběhů nebojí. A i tentokrát je to pecka, možná ještě o kus lepší než minule. Vince Vaughn si to v těch posledních vážnějších rolích neskutečně dává a tady obzvlášť (kdyby se přeobsazoval Kingpin v Daredevilovy, tak jasná náhrada :D). Parádní nekompromisní příběh, plus je to z vězení, což já můžu. 5* a neskutečně se těšim na jeho další film s Gibsonem a Vaghnem...

• 4.11.2017  17:00

Vizuálně je to neskutečná podívaná, hezčí film jsem dlouho neviděl a to CGI je tu neskutečné. DeHaan se bohužel do hlavní role absolutně nehodí, aspoň že na tu Caru se dobře dívá :D Co tento film sráží je příběh a stopáž. Je to taková blbina, která sice neurazí, ale ani nenadchne a chvílemi už se to dost táhne. 3*

• 3.11.2017  11:34
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Po Walking Dead další seriál, na který se přestávám dívat. Už je to fakt nekoukatelný a trapný. Do 6. série 4*, poté už je to tak od 1-3*. PS: Melissa Rauch je snad nejotravnější herečka historie...

• 27.10.2017  14:13

Už to jde bohužel moc na sílu. Tento formát se hodí ke Strážcům, ale k Thorovi a ještě vyloženě k takovýmu osudovýmu přiběhu dle mého názoru vůbec. Neříkám, že jsem se nezasmál, pár vtipů to má parádních (a pár zase naprosto stupidních), ale sem by se mi spíš právě hodila ta vážnější nota. A Loki už je s tim jsem hodnej/zlej docela trapnej. Potěšila nečekaná camea. Plusem je určitě vizuál a akce, to je prvotřídní. A Hulk je očekávaně skvělej. Takhle nakonec za 3*, ubrat trošku na vtipu a přidat trošku na dramatu a emocích a bylo by to o několik levelů výš.

• 10.10.2017  15:09

Komentář asi po 10 shlédnutí: Pořád bych na to mohl koukat dokola! :D Vaughn je prostě jeden z Top režisérů současnosti, ta různorodost žánrů jaký točí to jen dokazuje 5*.

• 25.9.2017  18:16
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Nejhorší z Marvelovských serialů. Může za to hlavně špatná akce a tragický Finn Jones v hlavní roli, největší castingový fail. 3*

• 17.9.2017  19:22

Je to asi o milion levelů lepší, než ultrasračkoidní čtyřka. Tím samozřejmě netvrdím, že je to dobrý film, to určitě neni. Na to je tam těch WTF momentů požehnaně a ten příběh je totálně tragickej. Naštěstí Bay pořád perfektně zvládá akční stránku a trikový orgie. Takže film relativně uteče (asi tomu pomohlo i to, že jsem to dal na 3x...vidět to v kuse v kině tak zemřu a šel bych s hodnocením razantně dolů) a hlavně poslední cca půl hodina je epic. Chtěl jsem dát 2*, ale ty jsem dal dvojce, která je horší. Tudíž ty slabší 3* tomu dám. Hodně guilty pleasure. A prosím další už ne...

• 1.9.2017  10:16

Taková nenáročná jednohubka na večer. Obsazení parádní (Elodie Yung samozřejmě nejlepší :D), akorát Oldman byl naprosto nevyužit, tuctovej záporák. Akce mi přišla na rozpočet taky super. Akorát jsem se teda moc nezasmál (pár scén tam bylo, ale den po shlédnutí už si asi na žádnou nevzpomenu, to asi taky není moc dobrá vizitka :D), což byl pro mě největší kámen úrazu. Čistočistý průměr, čekal jsem mnohem víc. 3*

• 24.8.2017  23:46

Na pohodu akční výplach na jedno shlédnutí. Akorát mě točilo jak byli všichni uber cool a každý měl po kapsách milion hustejch hlášek. Hlavně Vin Diesel který řádil jak 20 letý klučina a přitom vypadal jak oteklý padesátník. Jinak obsazení docela ok, hlavně Donnie Yen a akce taky v pohodě i když byla těžce over the top. 3*

• 21.8.2017  23:20
    La La Land (2016)

Chvíli mi trvalo, než jsem naladil stejnou notu a zvykl si na ten styl, ale zhruba od půlky už jsem se vezl a hlavně poslední třetina byla neskutečná. 5*, fakt paráda!

• 5.8.2017  00:27
    Mumie (2017)

První půlka byla naprosto parádní, kdyby to takhle bylo až do konce bylo by to za 4*. Bohužel půle druhá s příchodem fat gladiátora byla tak za 1* a těžce jsem jí protrpěl. Velká škoda.

<< předchozí 1 2 3 4 5