Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární

plakát

Mayor of Kingstown (2021) (seriál)

Hmmm, tak 4. řada Yellowstone je pryč a čím vyplnit mezeru? Sheridan a Dillon se vytasili s touhle nádherou a já to dal za dva dny. Má to koule, a jaký kurva. Ano, prosím!

plakát

The Matrix Resurrections (2021)

Nevěřim, zrovna jsem dokoukal jakýsi amatérský výplod. Jako parodie dobrý. Dost jsem se od srdce nasmál. Lidi opravdu ztrácí vkus a soudnost. Naprostá šílenost, kterou mohou vyzdvihovat pouze a jedině totální sabotéři filmového vkusu a kvality, rádoby "kritici", kteří s chutí nad sebou onanují. Sračka nevídaných rozměrů, která skutečně bolí.

Není čas zemřít (2021)

Dojatý Bond vyhlížející svou smrt s plyšákem za pasem.

Fosse/Verdonová (2019) (seriál)

Umělecké prostředí, dvě talentované osobnosti, jejich vzájemný vztah, pády a vzestupy. Sledovat to mě bavilo.

Boží ruka (2021)

Inspirované Fellinim, jde to znát. Sorrentino umí, ne že ne, vím co z toho chtěl mít.. ale.. za mě to zůstalo někde na půli cesty. Škoda, mohla to být La Fantastica.

plakát

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Hudba, exteriéry, herecké výkony, kamera a přenádherná Libuška Šafránková, kterou si nelze nezamilovat. Krása. Společně s Čerty nejsou žerty naprostý vrchol pohádkové tvorby a pevný pilíř vánočních svátků.

plakát

Zaklínač - Série 2 (2021) (série)

Rozhodně méně zábavné než první série. Celkem nuda.

plakát

Dívka z Osla (2021) (seriál)

Od Faudy další látka v atraktivním prostředí "pouště". Blízký východ a jeho nekončící konflikty je přitažlivé, aktuální vděčné téma do kterého se dokážeme vcítit. Žít bychom v tom nechtěli, ale dobře se to sleduje. Tamam je sympoš a Lippe silně nepříjemná.

Top Gun (1986)

Tony Scott a jeho podmanivý vizuál na mě vždycky platil. Někdo v tom vidí pouze líbivé náborové video, já v tom vidím dokonale funkční hollywoodskou show. Mladé hvězdy, skvělá hudba, atraktivní prostředí, bezchybná kamera, nebezpečí a blbnutí hlav kočkám. Dokonalá limonáda. A k tomu ty letecké záběry, které stále nikdo nepřekonal, mají wow effect i po 35 letech. Tohle natočit, v té době, tomu říkám um. Popcorn jak řemen.

Ovládací panel