Krokodýl Dundee (1986)

Zlatý časy. Věčný sympaťák Paul a neodolatelná Linda. Podbarvené geniální hudbou a pohodovým přístupem. Zlatý časy.

Nepřátelé (2017)

Existenční táhlá deprese, která je tak dobře zprostředkovaná, až to člověka skutečně deprimuje. Za mě Bale určitě minimálně nominaci. Howgh.

Rudá volavka (2018)

Mělo to být atmosferické, potemnělé, říznuté sexem, krví a manipulací. Povedla se pouze krev. Nebýt Matthiase, bylo by to téměř k uzoufání. Zároveň mě irituje, když Rusové mluví anglicky s ruským přízvukem. To bych odpustil tak před 10 lety, v dnešní době to působí už téměř komicky- obzvlášť, když jste viděli filmy od Gibsona. Hloupoučký/naivní scénář není snad třeba ani zmiňovat- což by ani tak nemuselo vadit, kdyby se to netvářilo tak smrtelně vážně. Sakra, tohle bylo opravdu špatný. Menší hodnocení nedávám pouze ze soucitu.

Dokonalá loupež (2018)

Nezlobím se, naopak. Svižných drsných krimi je jak šafránu, takže za mě palec hore. Butlerovi role sedne jako prdel na hrnec.

I Love You, Daddy (2017)

Zvedám obě ruce vysoko nad sebe a posílám pozdrav Louisovi. Za tohle díky, pane!- moje filmový srdce zaplesalo.

Honba za diamantem (1984)

Dokonale funkční. Dokonale zábavné. Vlastně téměř geniální. Typ filmu, co se už dnes netočí- zlatý časy.

Osamělý vlk McQuade (1983)

My guilty plesure. Chlapskej film, kterýmu hodně odpustíte, protože je narvanej testosteronem a božskou hudbou De Masiho. No a jasně- když se Chuck s károu vyhrabe z písku- to rve koule.

Apocalypto (2006)

Po letech se vracím a jednoznačně zvedám- a smekám. Gibson je mistr.